Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Ratíškovice bojují po šesti letech o návrat do krajského přeboru

11. 4. 2010

Krajský přebor dorostu - starší
17. kolo
Břeclav B - Rousínov 1:0 (1:0), Segundo
ČAFC Židenice - Kuřim 2:0 (0:0), Ratiborský, Smetana
Mutěnice - 1. SC Znojmo B 0:1 (0:1), Ulrych
Mor. Krumlov - Sparta Brno B 0:1 (0:0), Kočař, ČK: Matějka (MK)
Hodonín-Šardice B - Kyjov 2:0 (0:0), Maršálek, Sláma
Boskovice - Blansko 2:1 (2:0), Adamec, Fojt - Juránek
Kohoutovice - St. Lískovec 2:0 (2:0), Ohniště, Svícenec
Tabulka
*1.*Břeclav B*16*9*5*2*37:14*32*
*2.*1. SC Znojmo B*16*8*3*5*23:16*27*
*3.*Sparta Brno B*16*8*2*6*30:25*26*
*4.*Hodonín-Šardice B*16*7*4*5*22:21*25*
*5.*Blansko*15*7*3*5*32:22*24*
*6.*St. Lískovec*15*7*2*6*25:37*23*
*7.*Mutěnice*16*6*3*7*33:30*21*
*8.*ČAFC Židenice*15*7*0*8*21:23*21*
*9.*Kohoutovice*16*6*3*7*20:26*21*
*10.*Mor. Krumlov*16*6*2*8*19:27*20*
*11.*Boskovice*16*5*4*7*23:27*19*
*12.*Kyjov*16*5*3*8*23:37*18*
*13.*Rousínov*15*5*2*8*26:25*17*
*14.*Kuřim*16*4*4*8*21:25*16*
Kanonýři: 10 - Benda (Rousínov), 9 - Jarůšek (Blansko), Možíš (Kyjov), 8 - Stehlík (Sparta Brno B), Švéda (Rousínov)

Krajský přebor dorostu - mladší
17. kolo
Břeclav B - Rousínov 4:0 (0:0), Bažant, Pavkovič, Černín - vlastní
ČAFC Židenice - Kuřim 0:2 (0:1), Kovařík, Skoumal
Mutěnice - 1. SC Znojmo B 0:6 (0:5), Hověz, Juhaňák, Křemenský, Sýkora, Uzel, Černý
Mor. Krumlov - Sparta Brno B 0:0
Hodonín-Šardice B - Kyjov 4:0 (1:0), Kimlíček, Raška, Sloboda, Toth
Boskovice - Blansko 2:7 (1:4), Dvořák, Fojt - Juran 2, Apalovič, Horáček, Luner, Trávníček, Ševčík
Kohoutovice - St. Lískovec 2:2 (2:1), Kolubayev, Nguyen - Formánek, Kocourek
Tabulka
*1.*1. SC Znojmo B*16*15*0*1*62:6*45*
*2.*Blansko*15*13*0*2*65:10*39*
*3.*Sparta Brno B*16*9*5*2*50:16*32*
*4.*Hodonín-Šardice B*16*10*2*4*43:18*32*
*5.*Břeclav B*16*9*1*6*39:26*28*
*6.*Rousínov*15*6*3*6*28:25*21*
*7.*Mor. Krumlov*16*6*2*8*29:35*20*
*8.*Boskovice*16*6*2*8*27:47*20*
*9.*Kohoutovice*16*4*4*8*29:44*16*
*10.*ČAFC Židenice*15*4*4*7*20:43*16*
*11.*Kuřim*16*4*3*9*27:49*15*
*12.*Kyjov*16*4*1*11*22:61*13*
*13.*St. Lískovec*15*2*3*10*20:54*9*
*14.*Mutěnice*16*1*4*11*15:42*7*
Kanonýři: 21 - Sedlák (Blansko), 20 - Hověz (1. SC Znojmo B), 13 - Reška (Hodonín-Šardice B)
 
I. třída dorostu - skupina A
17. kolo

Svratka Brno - Sn Brno 0:0
Kunštát - Slatina 1:8 (0:4), Loukota - Bělehrádek 5, Hovězák, Musálek, Petr
Rájec-Jestřebí - Vyškov B 4:3 (2:0), Skácel 2, Buček, Schuch - Galia, Lička, Müller
Letovice - Tišnov 2:1 (2:0), Bednář, Šustr - Vít
Čebín - Újezd 3:1 (2:0), Brodecký, Dulínek, Zacpálek - Zapletal
Líšeň B - Rudice 4:2 (3:1), Blaha 2, Hajný, Hradílek - Gromský, Zemach
Medlánky - Mor.Sl. Brno 1:2 (0:0), Hradil - Pauzr, Zbořil
Tabulka
*1.*Slatina*16*13*2*1*78:12*41*
*2.*Svratka Brno*16*9*6*1*38:15*33*
*3.*Rájec-Jestřebí*16*10*2*4*40:31*32*
*4.*Mor.Sl. Brno*16*9*4*3*36:19*31*
*5.*Rudice*16*8*2*6*40:28*26*
*6.*Vyškov B*16*8*2*6*36:28*26*
*7.*Tišnov*16*8*2*6*37:32*26*
*8.*Medlánky*16*7*1*8*43:38*22*
*9.*Čebín*16*7*0*9*19:52*21*
*10.*Líšeň B*16*5*3*8*39:41*18*
*11.*Sn Brno*16*4*2*10*15:34*14*
*12.*Kunštát*16*4*1*11*34:57*13*
*13.*Újezd*16*3*1*12*25:47*10*
*14.*Letovice*16*3*0*13*13:59*9*
Kanonýři: 24 - Bělehrádek (Slatina), 12 - Jarůšek (Medlánky), 10 - Flamich (Tišnov), Kučera (Rudice) 
 
I. třída dorostu - skupina B
17. kolo
Ivančice - Dobšice 0:2 (0:1), Meravý, Prášek
Pohořelice - Hrušovany 2:0 (1:0), Roháček, Rouzek
Měnín - Prosiměřice 4:1 (0:1), Fodler, Gold, Lacko, Teplý - Zimmermann
Miroslav - Únanov 0:1 (0:0), Kinský
Zbýšov - Novosedly 1:1 (0:0), Šrajtl - Petrov
Přímětice - H. Kounice 2:0 (0:0), Balon, Kubíček
Tasovice - Zastávka 2:1 (0:1), Dítě, Svatoš - Valo
Tabulka
*1.*Pohořelice*16*11*2*3*44:21*35*
*2.*Miroslav*16*10*2*4*50:26*32*
*3.*Tasovice*16*8*5*3*50:23*29*
*4.*Zbýšov*16*8*4*4*45:26*28*
*5.*Ivančice*16*8*4*4*30:19*28*
*6.*Přímětice*16*7*6*3*40:20*27*
*7.*Novosedly*16*7*6*3*40:30*27*
*8.*Únanov*16*8*2*6*28:20*26*
*9.*Dobšice*16*6*1*9*32:39*19*
*10.*H. Kounice*16*4*6*6*19:34*18*
*11.*Zastávka*16*4*5*7*26:43*17*
*12.*Měnín*16*5*1*10*27:54*16*
*13.*Prosiměřice*16*2*1*13*26:54*7*
*14.*Hrušovany*16*1*1*14*20:68*4*
Kanonýři: 18 - Dítě (Tasovice), Zimmermann (Prosiměřice), 17 - Šrajtl (Zbýšov), 15 - Slezák (Pohořelice)
 
I. třída dorostu - skupina C
17. kolo
Ratíškovice - Vel.Pavlovice 2:1 (0:1), Daniel, Macek - Nesvatba,
Rohatec - Vacenovice 4:1 (2:0), Slezák 2, Koliba, Koubek - Novotný
Podluží - Bzenec 2:2 (1:2), Kos 2 - Novák, Šik
Letonice - Dubňany 1:3 (0:2), Kučera - Ševela 2, Baťa
Dambořice - Bučovice 4:2 (3:0), Drmela, Hanák, Suchánek, Zmrzlík, vlastní - Klíč
Dol.Bojanovice - Hustopeče 2:2 (2:1), Bohun, Esterka - Strouhal, Weiss, ČK: Jurák (H)
Vel.Bílovice - Hovorany 3:2 (1:2), Dolák, Jančík, Osička - Ptáček, Zahnaš
Tabulka
*1.*Ratíškovice*16*13*0*3*86:24*39*
*2.*Hovorany*16*11*2*3*46:23*35*
*3.*Bzenec*16*10*1*5*44:20*31*
*4.*Dambořice*16*9*2*5*60:31*29*
*5.*Dol.Bojanovice*16*8*4*4*43:24*28*
*6.*Hustopeče*16*7*6*3*35:33*27*
*7.*Dubňany*16*8*2*6*41:30*26*
*8.*Bučovice*16*7*4*5*37:31*25*
*9.*Vel.Bílovice*16*8*1*7*46:53*25*
*10.*Vel.Pavlovice*16*6*4*6*27:20*22*
*11.*Letonice*16*4*1*11*36:55*13*
*12.*Rohatec*16*3*2*11*23:72*11*
*13.*Podluží*16*2*3*11*22:60*9*
*14.*Vacenovice*16*0*0*16*16:86*0*
Kanonýři: 31 - Bábíček (Ratíškovice), 23 - Baťa (Dubňany), 19 - Osička (Vel.Bílovice)