Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Kuřim porazila v přeboru vedoucí Břeclav B

18. 4. 2010

Krajský přebor staršího dorostu 
18. kolo

Rousínov - Kohoutovice 
Starý Lískovec - Boskovice 1:2 (1:1), Frank - Fojt 2
Blansko - Hodonín - Šardice B 8:1 (4:0), Jarůšek 3, Trtílek 2, Blatný, Sedláček, Vašák - Novotný
Kyjov - Moravský Krumlov 
Sparta Brno B - Mutěnice 5:1 (3:1), Kočař 2, Kolbaba, Stehlík, Weinstein - Trávník
1. SC Znojmo B - ČAFC Židenice 6:1 (2:0), Ulrych 3, Lapeš, Müller, Šilingr - Ratiborský
Kuřim - Břeclav B 2:0 (1:0), Homola, Kučera
Tabulka
*1.*Břeclav B*17*9*5*3*37:16*32*
*2.*1. SC Znojmo B*17*9*3*5*29:17*30*
*3.*Sparta Brno B*17*9*2*6*35:26*29*
*4.*Blansko*16*8*3*5*40:23*27*
*5.*Hodonín - Šardice B*17*7*4*6*23:29*25*
*6.*St. Lískovec*16*7*2*7*26:39*23*
*7.*Boskovice*17*6*4*7*25:28*22*
*8.*Mutěnice*17*6*3*8*34:35*21*
*9.*Kohoutovice*16*6*3*7*20:26*21*
*10.*ČAFC Židenice*16*7*0*9*22:29*21*
*11.*Mor. Krumlov*16*6*2*8*19:27*20*
*12.*Kuřim*17*5*4*8*23:25*19*
*13.*Kyjov*16*5*3*8*23:37*18*
*14.*Rousínov*15*5*2*8*26:25*17*
Kanonýři: 12  -  Jarůšek (Blansko), 10  -  Benda (Rousínov), 9  -  Možíš (Kyjov), Stehlík (Sparta Brno B)

Krajský přebor mladšího dorostu 
18. kolo

Rousínov - Kohoutovice 
St. Lískovec - Boskovice 3:1 (1:1), Freml 2, Kocourek - Daněk
Blansko - Hodonín - Šardice B 
Kyjov - Mor. Krumlov 
Sparta Brno B - Mutěnice 2:0 (1:0), Homola, Horváth
1. SC Znojmo B - ČAFC Židenice 8:0 (3:0), Černý 3, Hověz 2, Eliáš, Juhaňák, Kahaj
Kuřim - Břeclav B 0:1 (0:1), Febar
Tabulka
*1.*1. SC Znojmo B*17*16*0*1*70:6*48*
*2.*Blansko*15*13*0*2*65:10*39*
*3.*Sparta Brno B*17*10*5*2*52:16*35*
*4.*Hodonín - Šardice B*16*10*2*4*43:18*32*
*5.*Břeclav B*17*10*1*6*40:26*31*
*6.*Rousínov*15*6*3*6*28:25*21*
*7.*Mor. Krumlov*16*6*2*8*29:35*20*
*8.*Boskovice*17*6*2*9*28:50*20*
*9.*Kohoutovice*16*4*4*8*29:44*16*
*10.*ČAFC Židenice*16*4*4*8*20:51*16*
*11.*Kuřim*17*4*3*10*27:50*15*
*12.*Kyjov*16*4*1*11*22:61*13*
*13.*St. Lískovec*16*3*3*10*23:55*12*
*14.*Mutěnice*17*1*4*12*15:44*7*
Kanonýři: 22 - Hověz (1. SC Znojmo B), 21 - Sedlák (Blansko), 13 - Reška (Hodonín - Šardice B)
 
I. třída dorostu  -  skupina A
18.  kolo

Slovan Brno - Medlánky 2:3 (1:2), Tomi Filip 2 - Kabát 2, Vaněk, ČK: Tomi Michal (Sn)
Mor.Sl. Brno - Líšeň B 1:2 (0:1), Fiala - Drštka, Lazar
Rudice - Čebín 5:3 (4:3), Sehnal 2, Daněk, Gromský, Čechman - Dulínek, Gric, Šikula
Újezd - Letovice 
Tišnov - Rájec - Jestřebí 6:1 (2:1), Flamich 2, Vít 2, Pulgret - Huška, vlastní
Vyškov B - Kunštát 
Slatina - Svratka Brno 1:1 (1:1), Pyszko - Bitto
Tabulka
*1.*Slatina*17*13*3*1*79:13*42*
*2.*Svratka Brno*17*9*7*1*39:16*34*
*3.*Rájec - Jestřebí*17*10*2*5*41:37*32*
*4.*Mor.Sl. Brno*17*9*4*4*37:21*31*
*5.*Rudice*17*9*2*6*45:31*29*
*6.*Tišnov*17*9*2*6*43:33*29*
*7.*Vyškov B*16*8*2*6*36:28*26*
*8.*Medlánky*17*8*1*8*46:40*25*
*9.*Líšeň B*17*6*3*8*41:42*21*
*10.*Čebín*17*7*0*10*22:57*21*
*11.*Sn Brno*17*4*2*11*17:37*14*
*12.*Kunštát*16*4*1*11*34:57*13*
*13.*Újezd*16*3*1*12*25:47*10*
*14.*Letovice*16*3*0*13*13:59*9*
Kanonýři: 24 - Bělehrádek (Slatina), 12 - Flamich (Tišnov), Jarůšek (Medlánky), 10 - Kučera (Rudice)
 
I. třída dorostu  -  skupina B
18. kolo

Dobšice - Tasovice 
Zastávka - Přímětice 0:3 (0:2), Adámek, Kráčman, Virgl, ČK: Koželuha (Zastávka)
Horní Kounice - Zbýšov 
Novosedly - Miroslav 1:1 (0:0), Štyks - Hanuška
Únanov - Měnín 
Prosiměřice - Pohořelice 1:1 (1:0), Zika - Vybíral
Hrušovany - Ivančice 
Tabulka
*1.*Pohořelice*17*11*3*3*45:22*36*
*2.*Miroslav*17*10*3*4*51:27*33*
*3.*Přímětice*17*8*6*3*43:20*30*
*4.*Tasovice*16*8*5*3*50:23*29*
*5.*Zbýšov*16*8*4*4*45:26*28*
*6.*Ivančice*16*8*4*4*30:19*28*
*7.*Novosedly*17*7*7*3*41:31*28*
*8.*Únanov*16*8*2*6*28:20*26*
*9.*Dobšice*16*6*1*9*32:39*19*
*10.*H. Kounice*16*4*6*6*19:34*18*
*11.*Zastávka*17*4*5*8*26:46*17*
*12.*Měnín*16*5*1*10*27:54*16*
*13.*Prosiměřice*17*2*2*13*27:55*8*
*14.*Hrušovany*16*1*1*14*20:68*4*
Kanonýři: 18 - Dítě (Tasovice), Zimmermann (Prosiměřice), 17 - Šrajtl (Zbýšov), 15 - Slezák (Pohořelice)
 
I. třída dorostu  -  skupina C
18. kolo
Velké Pavlovice - Velké Bílovice 
Hovorany - Dolní Bojanovice 4:0 (3:0), Fodor, Miklík, Riedl, Sláma
Hustopeče - Dambořice 0:1 (0:0), Kapičák
Bučovice - Letonice 
Dubňany - Podluží 
Bzenec - Rohatec 3:2 (1:1), Kratina 3 - Frolec, Vinklárek
Vacenovice - Ratíškovice 0:3 (0:2), Daniel, Imrich, Vacenovský
Tabulka
*1.*Ratíškovice*17*14*0*3*89:24*42*
*2.*Hovorany*17*12*2*3*50:23*38*
*3.*Bzenec*17*11*1*5*47:22*34*
*4.*Dambořice*17*10*2*5*61:31*32*
*5.*Dol.Bojanovice*17*8*4*5*43:28*28*
*6.*Hustopeče*17*7*6*4*35:34*27*
*7.*Dubňany*16*8*2*6*41:30*26*
*8.*Bučovice*16*7*4*5*37:31*25*
*9.*Vel.Bílovice*16*8*1*7*46:53*25*
*10.*Vel.Pavlovice*16*6*4*6*27:20*22*
*11.*Letonice*16*4*1*11*36:55*13*
*12.*Rohatec*17*3*2*12*25:75*11*
*13.*Podluží*16*2*3*11*22:60*9*
*14.*Vacenovice*17*0*0*17*16:89*0*
Kanonýři: 31 - Bábíček (Ratíškovice), 23 - Baťa (Dubňany), 19 - Osička (Vel.Bílovice)