Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Svratka Brno poprvé v sezoně v přeboru mladších prohrála

18. 4. 2010

Krajský přebor starších žáků 
16. kolo

Hustopeče - Hrušovany 
Boskovice - Líšeň 4:0 (2:0), Živný 3, Doležel
Vyškov B - Sparta Brno B 
1. SC Znojmo B - Hodonín - Šardice B 0:0
Veselí - Svratka Brno 0:2 (0:1), Malůšek, Pavlík
Brno C - Bystrc 2:2 (2:1), Ondroušek 2 - Krystl, Varga
Lanžhot - Blansko 
*1.*Bystrc*15*12*2*1*60:17*38*
*2.*Brno C*16*10*5*1*63:22*35*
*3.*Boskovice*16*11*0*5*48:26*33*
*4.*Svratka Brno*16*9*4*3*32:13*31*
*5.*1. SC Znojmo B*16*9*4*3*31:18*31*
*6.*Hodonín - Šardice B*16*7*3*6*34:32*24*
*7.*Líšeň*16*7*2*7*35:19*23*
*8.*Vyškov B*15*7*1*7*23:27*22*
*9.*Blansko*15*6*1*8*27:41*19*
*10.*Sparta Brno B*15*5*3*7*33:38*18*
*11.*Hrušovany*15*4*0*11*18:60*12*
*12.*Veselí*16*2*3*11*13:38*9*
*13.*Lanžhot*14*2*3*9*15:44*9*
*14.*Hustopeče*15*1*1*13*12:49*4*
Kanonýři: 14 - Kabeláč (Bystrc), 12 - Vejmělek (Brno C), 11 - Adamec (Hodonín - Šardice B), Doležel (Boskovice), Gerlinger (Bystrc), Pospíšil (Bystrc), Zouhar (Blansko), Štindl (Boskovice)

Krajský přebor mladších žáků 
16. kolo

Hustopeče - Hrušovany 
Boskovice - Líšeň 0:4 (0:2), Neděla 2, Medek, Čech
Vyškov B - Sparta Brno B 
1. SC Znojmo B - Hodonín - Šardice B 0:3 (0:1), Hykš, Jüstel, Kůřil
Veselí - Svratka Brno 2:1 (1:1)
Brno C - Bystrc 1:2 (0:1), Krejčí - Fretzer, Hájíček
Lanžhot - Blansko 
*1.*Svratka Brno*16*15*0*1*122:10*45*
*2.*Blansko*15*12*1*2*97:14*37*
*3.*Sparta Brno B*15*12*1*2*56:13*37*
*4.*Líšeň*16*11*1*4*84:16*34*
*5.*Bystrc*15*11*0*4*72:19*33*
*6.*Hodonín - Šardice B*16*10*1*5*57:16*31*
*7.*Veselí*16*8*1*7*38:29*25*
*8.*Brno C*16*7*1*8*50:24*22*
*9.*Boskovice*16*6*3*7*50:51*21*
*10.*Vyškov B*15*4*1*10*24:86*13*
*11.*1. SC Znojmo B*16*3*1*12*20:61*10*
*12.*Hustopeče*15*2*1*12*17:72*7*
*13.*Hrušovany*15*1*0*14*5:112*3*
*14.*Lanžhot*14*0*0*14*2:171*0*
Kanonýři: 33 - Miker (Svratka Brno), 23 - Vintr (Blansko), 22 - Fessl (Svratka Brno), Fretzer (Bystrc)

I. třída žáků starších  -  skupina A
14. kolo

Kunštát - Rousínov 
Tišnov - Bučovice 3:0, Mašek 3
Slavkov - Letovice 3:5, Kohoutek, Ondruška, Strachoň  -  Novotný 4, Fidler
Soběšice - Sn Brno 2:1, Zezula, Šmíd  -  Líkař
Kuřim - Židenice 5:2, Skoumal 2, Doležal, Kučera, Soldán - Krahulec, Svačina
*1.*Bystrc*13*11*1*1*54:17*34*
*2.*Kuřim*14*10*3*1*38:15*33*
*3.*Sn Brno*14*8*2*4*36:20*26*
*4.*Rousínov*13*7*2*4*37:15*23*
*5.*Židenice*14*7*2*5*42:29*23*
*6.*Bučovice*14*6*2*6*17:33*20*
*7.*Slatina*13*5*3*5*32:25*18*
*8.*Soběšice*14*5*3*6*43:40*18*
*9.*Letovice*14*5*3*6*30:37*18*
*10.*Tišnov*14*2*2*10*16:56*8*
*11.*Slavkov*14*2*1*11*23:50*7*
*12.*Kunštát*13*1*2*10*16:47*5*
Kanonýři: 15 - Šmíd (Soběšice), 13 - Kuda (Slavkov), 12 - Skoumal (Kuřim), Zezula (Soběšice)

I. třída žáků mladších - skupina A
14. kolo

Kunštát - Rousínov 
Tišnov - Bučovice 4:1,  Konečný 2, Fajfr, Pořízek 
Slavkov - Letovice 0:1, Pokorný
Soběšice - Sn Brno 0:1,   Frecer
Kuřim - Židenice 1:0, Holman
*1.*Sn Brno*14*12*1*1*49:12*37*
*2.*Židenice*14*11*1*2*59:15*34*
*3.*Kuřim*14*11*0*3*63:13*33*
*4.*Bystrc*13*8*2*3*42:19*26*
*5.*Soběšice*14*8*0*6*58:26*24*
*6.*Tišnov*14*6*2*6*31:29*20*
*7.*Slatina*13*6*2*5*14:16*20*
*8.*Rousínov*13*6*0*7*44:37*18*
*9.*Bučovice*14*4*0*10*25:56*12*
*10.*Kunštát*13*3*0*10*14:50*9*
*11.*Letovice*14*3*0*11*15:83*9*
*12.*Slavkov*14*0*0*14*8:66*0*
Kanonýři: 14 - Vaňous (Kuřim), Zikl Tomáš (Židenice), 13 - Bílek (Soběšice), Šimek (Kuřim), Židlík (Bučovice), 12 - Frecer (Sn Brno), Křivánek (Rousínov), Zikl Martin (Židenice)

I. třída žáků starších - skupina B
14. kolo

Miroslav - Nikolčice 5:1, Pelech 3, Suchánek 2 - Novák
Ivančice - St. Lískovec 2:1, Hron, Jacko - Bartek
Mor. Krumlov - Vojkovice 
Zbýšov - Zastávka 0:2, Klement, Kratochvíl
Kohoutovice – Velké Pavlovice 6:0, Proch 2, Dufek, Kaláb, Nguyen, Novák
Tasovice - Mor.Sl. Brno 3:0, Košec, Krčmář, Synek
*1.*Mor. Krumlov*13*10*3*0*30:10*33*
*2.*Ivančice*14*9*3*2*33:14*30*
*3.*Vojkovice*13*8*3*2*26:11*27*
*4.*Kohoutovice*14*7*3*4*29:14*24*
*5.*Zastávka*14*7*3*4*23:13*24*
*6.*Miroslav*14*6*2*6*23:20*20*
*7.*Zbýšov*14*4*5*5*31:24*17*
*8.*St. Lískovec*14*4*5*5*29:29*17*
*9.*Tasovice*14*4*2*8*20:26*14*
*10.*Vel.Pavlovice*14*4*1*9*15:36*13*
*11.*Nikolčice*14*2*3*9*16:31*9*
*12.*Mor.Sl. Brno*14*1*1*12*15:62*4*
Kanonýři: 11 - Jacko Tomáš (Ivančice), Torčík (Vojkovice), 10 - Foral (Zbýšov), 9 - Lagron (St. Lískovec), Pelech (Miroslav)

I. třída žáků mladších - skupina B
14. kolo

Miroslav - Nikolčice 0:5, Vintrlík 2, Bartl, Frank, Otava, ČK: Vlach (Miroslav)
Ivančice - St. Lískovec 2:5, Došek, Sysel - Vítek 2, Javorník, Košulič, Parys
Mor. Krumlov - Vojkovice 
Zbýšov - Zastávka 6:1, Eliseev 2, Chlup, Kozel, Sakánek, Suvdaa - Čalkovský
Kohoutovice - Vel.Pavlovice 2:1, Pavliš, Sachinidis - Knapek
Tasovice - Mor.Sl. Brno 0:2,  Tuček 2
*1.*Kohoutovice*14*11*2*1*45:5*35*
*2.*Nikolčice*14*11*2*1*49:11*35*
*3.*St. Lískovec*14*10*1*3*47:20*31*
*4.*Mor. Krumlov*13*8*1*4*28:8*25*
*5.*Mor.Sl. Brno*14*8*1*5*30:17*25*
*6.*Ivančice*14*7*3*4*44:22*24*
*7.*Zbýšov*14*7*0*7*39:29*21*
*8.*Zastávka*14*6*0*8*24:33*18*
*9.*Vojkovice*13*4*0*9*18:38*12*
*10.*Vel.Pavlovice*14*4*0*10*18:51*12*
*11.*Tasovice*14*1*1*12*6:59*4*
*12.*Miroslav*14*0*1*13*7:62*1*
Kanonýři: 21  -  Bartl (Nikolčice), 13  -  Novák (Ivančice), 12  -  Frank (Nikolčice)

I. třída žáků starších - skupina C
14. kolo

Mutěnice - Hovorany 7:2, Prčík 5, Růžička 2, vlastní - Peňás
Břeclav B - Ždánice 
Ratíškovice - Veselí B 
Bzenec - Hodonín - Šardice C 4:0, Gabriel 2, Řepa 2
Velká n.V. - Kyjov 
Vel.Bílovice - Dubňany 
*1.*Kyjov*13*11*1*1*66:11*34*
*2.*Mutěnice*14*10*2*2*41:16*32*
*3.*Břeclav B*13*9*1*3*48:18*28*
*4.*Hodonín - Šardice C*14*8*2*4*44:22*26*
*5.*Velká n.V.*13*7*3*3*28:14*24*
*6.*Ratíškovice*13*5*3*5*20:23*18*
*7.*Bzenec*14*5*2*7*26:40*17*
*8.*Ždánice*13*4*4*5*21:17*16*
*9.*Veselí B*13*2*4*7*13:42*10*
*10.*Dubňany*13*2*3*8*15:33*9*
*11.*Vel.Bílovice*13*1*3*9*5:47*6*
*12.*Hovorany*14*1*2*11*16:60*5*
Kanonýři: 25 - Polášek (Kyjov), 22 - Prčík (Mutěnice), 18 - Křižka (Kyjov) 
 
I. třída žáků mladších - skupina C
14. kolo

Mutěnice - Hovorany 18:0, Růžička 5, Ilčík 4, Pavelka 4, Pavková 3, Hodes, Valíček
Břeclav B - Ždánice 
Ratíškovice - Veselí B 
Bzenec - Hodonín - Šardice C 3:0, Lejsal 2, Polák
Velká n.V. - Kyjov 
Vel.Bílovice - Dubňany 
*1.*Mutěnice*14*12*1*1*88:9*37*
*2.*Veselí B*13*11*2*0*73:7*35*
*3.*Hodonín - Šardice C*14*11*1*2*80:10*34*
*4.*Břeclav B*13*9*1*3*43:23*28*
*5.*Kyjov*13*7*1*5*51:18*22*
*6.*Dubňany*13*7*0*6*36:33*21*
*7.*Ratíškovice*13*6*0*7*47:33*18*
*8.*Velká n.V.*13*5*0*8*39:38*15*
*9.*Bzenec*14*3*1*10*18:70*10*
*10.*Vel.Bílovice*13*2*1*10*10:84*7*
*11.*Hovorany*14*1*2*11*13:103*5*
*12.*Ždánice*13*1*0*12*20:90*3*
Kanonýři: 30 - Robek (Kyjov), 22 - Růžička (Mutěnice), 15 - Pavelka (Mutěnice)