Dorostenecké soutěže: Slatina má blízko k výhře v I. třídě skupině A
Krajský přebor - starší
19. kolo
Kuřim - Rousínov 1:0 (1:0), vlastní
Břeclav B - 1. SC Znojmo B 2:0 (1:0), Dunka, Segundo
ČAFC Židenice - Sparta Brno B 1:3 (1:2), Michalec - Kočař 2, Kirchner, ČK: Stehlík (S)
Mutěnice - Kyjov 4:1 (0:1), Lamáček 2, Holešinský, vlastní, Čepil
Mor. Krumlov - Blansko 1:2 (1:0), Staněk - Juránek, Vašák
Hodonín-Šardice B - St. Lískovec 2:3 (2:1), Michna, Sláma - Pařízek, Peloušek, Váňa
Boskovice - Kohoutovice 3:1 (2:1), Fojt, Kopecký , vlastní
*1.*Břeclav B*18*10*5*3*39:16*35*
*2.*Sparta Brno B*18*10*2*6*38:27*32*
*3.*Blansko*17*9*3*5*42:24*30*
*4.*1. SC Znojmo B*18*9*3*6*29:19*30*
*5.*St. Lískovec*17*8*2*7*29:41*26*
*6.*Boskovice*18*7*4*7*28:29*25*
*7.*Hodonín-Šardice B*18*7*4*7*25:32*25*
*8.*Mutěnice*18*7*3*8*38:36*24*
*9.*Kuřim*18*6*4*8*24:25*22*
*10.*Kohoutovice*18*6*4*8*21:29*22*
*11.*ČAFC Židenice*17*7*0*10*23:32*21*
*12.*Mor. Krumlov*18*6*3*9*20:29*21*
*13.*Kyjov*18*5*4*9*24:41*19*
*14.*Rousínov*17*5*3*9*26:26*18*
Krajský přebor - mladší
19. kolo
Kuřim - Rousínov 6:1 (2:0), Kyjovský 2, Trubiroha 2, Cini, Stříž – Staněk
Břeclav B - 1. SC Znojmo B 2:2 (1:0), Ferbar 2 - Hověz, Juhaňák, ČK: Malevski (B)
ČAFC Židenice - Sparta Brno B 0:3 (0:1), Kadlečík, Paták, Čtrvtníček
Mutěnice - Kyjov 3:1 (0:0), Šmíd 2, Závorka – Gebhardt
Mor. Krumlov - Blansko 0:2 (0:1), Zavoral, Ševčík
Hodonín-Šardice B - St. Lískovec 4:0 (3:0), Grmolec, Konečný, Monteiro, Reška, ČK:Kimlíček – Doležal
Boskovice - Kohoutovice 2:2 (2:1), Gregor, Hromek
*1.*1. SC Znojmo B*18*16*1*1*72:8*49*
*2.*Blansko*17*15*0*2*70:10*45*
*3.*Sparta Brno B*18*11*5*2*55:16*38*
*4.*Hodonín-Šardice B*18*11*2*5*47:21*35*
*5.*Břeclav B*18*10*2*6*42:28*32*
*6.*Rousínov*17*6*4*7*29:31*22*
*7.*Boskovice*18*6*3*9*30:52*21*
*8.*Mor. Krumlov*18*6*2*10*29:41*20*
*9.*Kohoutovice*18*4*6*8*31:46*18*
*10.*Kuřim*18*5*3*10*33:51*18*
*11.*ČAFC Židenice*17*4*4*9*20:54*16*
*12.*Kyjov*18*5*1*12*27:64*16*
*13.*St. Lískovec*17*3*3*11*23:59*12*
*14.*Mutěnice*18*2*4*12*18:45*10*
Kanonýři: 23 - Hověz (1. SC Znojmo B), 21 - Sedlák (Blansko), 14 - Reška (Hodonín-Šardice B)
I. třída skupina A
19. kolo
Slatina - Sn Brno 7:0 (1:0), Bělehrádek 2, Pyszko 2, Gajda, Hladil, Musálek
Svratka Brno - Vyškov B 0:1 (0:0), Kudyn
Kunštát - Tišnov 2:2 (1:2), Dvořáček, Zámek - Mičánek, Smolík, ČK: Haluza (Tišnov)
Rájec-Jestřebí - Újezd 1:3 (1:0), Skácel - Kašparovský 2, Fiala
Letovice - Rudice 0:0, ČK: Daněk (Rudice)
Čebín - Mor.Sl. Brno 1:5 (0:1), Dulínek - Ferko 3, Bonisch, Svoboda
Líšeň B - Medlánky 4:2 (2:1), Čoupek 2, Lazar, Vítek - Hradil, Vaněk
*1.*Slatina*18*14*3*1*86:13*45*
*2.*Svratka Brno*18*9*7*2*39:17*34*
*3.*Mor.Sl. Brno*18*10*4*4*42:22*34*
*4.*Vyškov B*18*10*2*6*40:30*32*
*5.*Rájec-Jestřebí*18*10*2*6*42:40*32*
*6.*Rudice*18*9*3*6*45:31*30*
*7.*Tišnov*18*9*3*6*45:35*30*
*8.*Medlánky*18*8*1*9*48:44*25*
*9.*Líšeň B*18*7*3*8*45:44*24*
*10.*Čebín*18*7*0*11*23:62*21*
*11.*Kunštát*18*4*2*12*38:62*14*
*12.*Sn Brno*18*4*2*12*17:44*14*
*13.*Újezd*17*4*1*12*28:48*13*
*14.*Letovice*17*3*1*13*13:59*10*
Kanonýři: 26 - Bělehrádek (Slatina), 12 - Flamich (Tišnov), Jarůšek (Medlánky), 10 - Dulínek (Čebín), Dvořáček (Kunštát), Kučera (Rudice), Musálek (Slatina)
I. třída skupina B
19. kolo
Hrušovany - Dobšice
Ivančice - Prosiměřice 2:0 (0:0), Branč, Podrazil
Pohořelice - Únanov 1:1 (1:0), Slezák – Štancl
Měnín - Novosedly 3:1 (1:0), Gold 2, Teplý, vlastní
Miroslav - H. Kounice 4:1 (2:0), Šťastný 2, Hanuška, Iran – Fendrych
Zbýšov - Zastávka 6:0 (3:0), Šrajtl 3, Kozel, Kožíšek, Souček
Přímětice - Tasovice 1:1 (0:1), Balon - Pagáč
*1.*Pohořelice*18*11*4*3*46:23*37*
*2.*Miroslav*18*11*3*4*55:28*36*
*3.*Ivančice*18*10*4*4*36:19*34*
*4.*Tasovice*18*9*6*3*54:24*33*
*5.*Zbýšov*18*9*4*5*51:27*31*
*6.*Přímětice*18*8*7*3*44:21*31*
*7.*Únanov*18*9*3*6*34:21*30*
*8.*Novosedly*18*7*7*4*42:34*28*
*9.*H. Kounice*18*5*6*7*21:38*21*
*10.*Dobšice*17*6*1*10*32:42*19*
*11.*Měnín*18*6*1*11*30:60*19*
*12.*Zastávka*18*4*5*9*26:52*17*
*13.*Prosiměřice*18*2*2*14*27:57*8*
*14.*Hrušovany*17*1*1*15*20:72*4*
Kanonýři: 20 - Dítě (Tasovice), Šrajtl (Zbýšov), 18 - Zimmermann (Prosiměřice), 15 - Slezák (Pohořelice)
I. třída skupina C
19. kolo
Vacenovice - Vel.Pavlovice 1:3 (0:1), Novotný - Galbavý, Havlík, Procházka
Ratíškovice - Bzenec 2:4 (1:2), Bábíček 2 - Kratina 2, Havlík, Valštýn
Rohatec - Dubňany 1:4 (1:2), Koliba - Baťa 3, Ševela
Podluží - Bučovice 2:4 (0:2), Kos, Mlýnek - Chadima, Havránek, Klíč, Koudelka
Letonice - Hustopeče 2:2 (2:0), Konečný, Kučera - Ryšavý, Strouhal
Dambořice - Hovorany 2:1 (1:0), Pokorný, Zmrzlík – Petříček
Dol.Bojanovice - Vel.Bílovice 5:1 (2:1), Bača 2, Bohun, Esterka, Veselý - Mikulica
*1.*Ratíškovice*18*14*0*4*91:28*42*
*2.*Hovorany*18*12*2*4*51:25*38*
*3.*Bzenec*18*12*1*5*51:24*37*
*4.*Dambořice*18*11*2*5*63:32*35*
*5.*Dubňany*18*10*2*6*50:32*32*
*6.*Dol.Bojanovice*18*9*4*5*48:29*31*
*7.*Bučovice*18*9*4*5*47:35*31*
*8.*Hustopeče*18*7*7*4*37:36*28*
*9.*Vel.Bílovice*18*9*1*8*50:60*28*
*10.*Vel.Pavlovice*18*7*4*7*32:24*25*
*11.*Letonice*18*4*2*12*40:63*14*
*12.*Rohatec*18*3*2*13*26:79*11*
*13.*Podluží*18*2*3*13*25:69*9*
*14.*Vacenovice*18*0*0*18*17:92*0*
Kanonýři: 33 - Bábíček (Ratíškovice), 27 - Baťa (Dubňany), 19 - Osička (Vel.Bílovice)