Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žakovské soutěže: Mutěnice prohrály, Kyjov vede už o osm bodů

25. 4. 2010

Krajský přebor žáků - starší
17. kolo

Lanžhot - Hustopeče 8:1 (3:0), Tuček 5, Černý 2, Wünch - Havelka
Blansko - Brno C 0:3 (0:2), Bogner, Ondroušek, Vejmělek
Bystrc - Veselí 4:1 (1:0), Hála, Kabeláč, Kocman, Torčík - Chytka
Svratka Brno - 1. SC Znojmo B 3:1 (0:1), Havlín, Janoušek, Pavlík - Kirschner
Hodonín-Šardice B - Vyškov B 2:0 (0:0), Dobeš, Ujčík
Sparta Brno B - Boskovice 0:1 (0:0), Štindl
Líšeň - Hrušovany 6:0 (1:0), Bednář, Ghisi, Klein, Krejčí, Rudolf, Trnka. ČK: Novotný (H)
*1.*Bystrc*16*13*2*1*64:18*41*
*2.*Brno C*17*11*5*1*66:22*38*
*3.*Boskovice*17*12*0*5*49:26*36*
*4.*Svratka Brno*17*10*4*3*35:14*34*
*5.*1. SC Znojmo B*17*9*4*4*32:21*31*
*6.*Hodonín-Šardice B*17*8*3*6*36:32*27*
*7.*Líšeň*17*8*2*7*41:19*26*
*8.*Vyškov B*17*7*1*9*25:32*22*
*9.*Blansko*17*7*1*9*30:44*22*
*10.*Sparta Brno B*17*6*3*8*36:41*21*
*11.*Hrušovany*17*5*0*12*22:67*15*
*12.*Lanžhot*16*3*3*10*23:48*12*
*13.*Veselí*17*2*3*12*14:42*9*
*14.*Hustopeče*17*1*1*15*14:61*4*
Kanonýři: 15 - Kabeláč (Bystrc), 13 - Vejmělek (Brno C), 12 - Zouhar (Blansko), Štindl (Boskovice)

Krajský přebor žáků - mladší
17. kolo

Lanžhot - Hustopeče 0:10 (0:6), Kušnír 6, Strouhal 2, Dubec, Růžička
Blansko - Brno C 6:1 (2:0), Loula 2, Blažek, Souček, Vintr, Zmeko Ondřej – Šarkózy
Bystrc - Veselí 4:0 (3:0), Fretzer, Mica, Piák, Vaverka
Svratka Brno - 1. SC Znojmo B 3:0 (2:0), Grůza, Mátl, Měchura
Hodonín-Šardice B - Vyškov B 9:0 (3:0), Parma 3, Jüstel 2, Mokruša 2, Pelikán 2
Sparta Brno B - Boskovice 5:0 (2:0), Kožuch, Slouka, Sláma, Urbánek, vlastní
Líšeň - Hrušovany 3:0 (1:0), Knetig 2, Fišer
*1.*Svratka Brno*17*16*0*1*125:10*48*
*2.*Blansko*17*14*1*2*124:15*43*
*3.*Sparta Brno B*17*14*1*2*63:13*43*
*4.*Líšeň*17*12*1*4*87:16*37*
*5.*Bystrc*16*12*0*4*76:19*36*
*6.*Hodonín-Šardice B*17*11*1*5*66:16*34*
*7.*Veselí*17*8*1*8*38:33*25*
*8.*Brno C*17*7*1*9*51:30*22*
*9.*Boskovice*17*6*3*8*50:56*21*
*10.*Hustopeče*17*4*1*12*28:72*13*
*11.*Vyškov B*17*4*1*12*24:97*13*
*12.*1. SC Znojmo B*17*3*1*13*20:64*10*
*13.*Hrušovany*17*1*0*16*5:116*3*
*14.*Lanžhot*16*0*0*16*2:202*0*
Kanonýři: 33 - Miker (Svratka Brno), 24 - Vintr (Blansko), 23 - Fessl (Svratka Brno), Fretzer (Bystrc)
 
I. třída žáků starších - skupina A
15. kolo

Kuřim - Bystrc B 1:2, Skoumal - Hála, Pivoňka
Židenice - Soběšice 6:3, Hrnčiar 4, Krahulec, Svačina - Šmíd 2, Zezula
Sn Brno - Slavkov 5:0, Líkař 4, Partl
Letovice - Tišnov 3:0, Zatloukal 2, Novotný
Bučovice - Kunštát 3:4, Minařík 2, Křivák - Elísek 2, Krása, Videman
Rousínov - Slatina 3:0, Hrabal, Hráček, Staněk
*1.*Bystrc B*15*13*1*1*59:19*40*
*2.*Kuřim*15*10*3*2*39:17*33*
*3.*Rousínov*15*9*2*4*45:15*29*
*4.*Sn Brno*15*9*2*4*41:20*29*
*5.*Židenice*15*8*2*5*48:32*26*
*6.*Letovice*15*6*3*6*33:37*21*
*7.*Bučovice*15*6*2*7*20:37*20*
*8.*Slatina*15*5*3*7*33:31*18*
*9.*Soběšice*15*5*3*7*46:46*18*
*10.*Kunštát*15*2*2*11*20:55*8*
*11.*Tišnov*15*2*2*11*16:59*8*
*12.*Slavkov*15*2*1*12*23:55*7*
Kanonýři: 17 - Šmíd (Soběšice), 14 - Líkař (Sn Brno), 13 - Kuda (Slavkov), Skoumal (Kuřim), Zezula (Soběšice)

I. třída žáků mladších - skupina A
15. kolo

Kuřim - Bystrc B 3:1, Šimek 2, Uherek – Hájíček
Židenice - Soběšice 8:1, Zikl 3, Schertler 2, Kollarik, Zikl, Šimeček – Bittó
Sn Brno - Slavkov 3:1, Březovský 2, Kopecký – Smetana
Letovice - Tišnov 0:2, Konečný 2
Bučovice - Kunštát 1:2, Svoboda - Buček, Novotný
Rousínov - Slatina 2:1, Přibyl, Světelský - Žák
*1.*Sn Brno*15*13*1*1*52:13*40*
*2.*Židenice*15*12*1*2*67:16*37*
*3.*Kuřim*15*12*0*3*66:14*36*
*4.*Bystrc B*15*8*3*4*43:22*27*
*5.*Soběšice*15*8*0*7*59:34*24*
*6.*Rousínov*15*8*0*7*54:39*24*
*7.*Tišnov*15*7*2*6*33:29*23*
*8.*Slatina*15*6*3*6*15:18*21*
*9.*Bučovice*15*4*0*11*26:58*12*
*10.*Kunštát*15*4*0*11*17:59*12*
*11.*Letovice*15*3*0*12*15:85*9*
*12.*Slavkov*15*0*0*15*9:69*0*
Kanonýři: 15 - Zikl Martin (Židenice), Zikl Tomáš (Židenice), Šimek (Kuřim), 14 - Křivánek (Rousínov), Vaňous (Kuřim), 13 - Bílek (Soběšice), Židlík (Bučovice)

I. třída žáků starších - skupina B
15. kolo
Tasovice - Miroslav 0:1, Sedlák
Mor.Sl. Brno - Kohoutovice 1:0, Engelhardt
Vel.Pavlovice - Zbýšov 2:1, Plot 2 - Levý, ČK: Šebesta (VP)
Zastávka - Mor. Krumlov 0:2, Sobotka, Vejvalka, ČK: Klement (Z)
Vojkovice - Ivančice 0:3, Hron 2, Jacko
St. Lískovec - Nikolčice 6:0, Bartek 3, Belák, Voborník, Vránek
*1.*Mor. Krumlov*14*11*3*0*32:10*36*
*2.*Ivančice*15*10*3*2*36:14*33*
*3.*Vojkovice*14*8*3*3*26:14*27*
*4.*Kohoutovice*15*7*3*5*29:15*24*
*5.*Zastávka*15*7*3*5*23:15*24*
*6.*Miroslav*15*7*2*6*24:20*23*
*7.*St. Lískovec*15*5*5*5*35:29*20*
*8.*Zbýšov*15*4*5*6*32:26*17*
*9.*Vel.Pavlovice*15*5*1*9*17:37*16*
*10.*Tasovice*15*4*2*9*20:27*14*
*11.*Nikolčice*15*2*3*10*16:37*9*
*12.*Mor.Sl. Brno*15*2*1*12*16:62*7*
Kanonýři: 12 - Jacko Tomáš (Ivančice), 11 - Torčík (Vojkovice), 10 - Foral (Zbýšov)

I. třída žáků mladších - skupina B
15. kolo

Tasovice - Miroslav 1:9, Matula - Pokorný 7, Pryml, Sigmund
Mor.Sl. Brno - Kohoutovice 0:1, Mareš
Vel.Pavlovice - Zbýšov 5:7, Kynický 3, Kaderka, Pálka - Ušiak 4, Klíma, Kozel, Suvdaa
Zastávka - Mor. Krumlov 0:5, Šlezinger 2, Kočí, Lubas, Sláma
Vojkovice - Ivančice 3:2, Fiala 2, Svoboda - Došek, Sedláček
St. Lískovec - Nikolčice 3:2, Burýšek, Pichler, Šidlo - Bartl, Frank
*1.*Kohoutovice*15*12*2*1*46:5*38*
*2.*Nikolčice*15*11*2*2*51:14*35*
*3.*St. Lískovec*15*11*1*3*50:22*34*
*4.*Mor. Krumlov*14*9*1*4*33:8*28*
*5.*Mor.Sl. Brno*15*8*1*6*30:18*25*
*6.*Ivančice*15*7*3*5*46:25*24*
*7.*Zbýšov*15*8*0*7*46:34*24*
*8.*Zastávka*15*6*0*9*24:38*18*
*9.*Vojkovice*14*5*0*9*21:40*15*
*10.*Vel.Pavlovice*15*4*0*11*23:58*12*
*11.*Miroslav*15*1*1*13*16:63*4*
*12.*Tasovice*15*1*1*13*7:68*4*
Kanonýři: 22 - Bartl (Nikolčice), 13 - Frank (Nikolčice), Novák (Ivančice), 10 - Sakánek (Zbýšov)
 
I. třída žáků starších - skupina C
15. kolo

Velké Bílovice - Mutěnice 6:2, Tetur 3, Kašpárek, Konečný, Valenta - Duchoslav, Prčík
Dubňany - Velká n.V. 1:3, Měchura - Janda 2, Slovák
Kyjov - Bzenec 3:0, Polášek 2, Gregorovič
Hodonín-Šardice C - Ratíškovice 10:0, Dobeš 2, Konečný 2, Prát 2, Vacenovský 2, Kučera, Stankovič
Veselí B - Břeclav B 1:3, Horák - Šopík 2, Vu
Ždánice - Hovorany 13:2, Horňák 4, Čadílek 4, Goldman 2, Kučera, Ondříšek, Poloucký - Holima, Peňás
*1.*Kyjov*15*13*1*1*74:15*40*
*2.*Mutěnice*15*10*2*3*43:22*32*
*3.*Břeclav B*15*10*1*4*52:21*31*
*4.*Hodonín-Šardice C*15*9*2*4*54:22*29*
*5.*Velká n.V.*15*8*3*4*35:20*27*
*6.*Ždánice*15*6*4*5*36:20*22*
*7.*Ratíškovice*15*5*3*7*20:35*18*
*8.*Bzenec*15*5*2*8*26:43*17*
*9.*Veselí B*15*3*4*8*16:45*13*
*10.*Vel.Bílovice*15*3*3*9*14:50*12*
*11.*Dubňany*15*2*3*10*17:39*9*
*12.*Hovorany*15*1*2*12*18:73*5*
Kanonýři: 28 - Polášek (Kyjov), 23 - Prčík (Mutěnice), 18 - Křižka (Kyjov)
 
I. třída žáků mladších - skupina C
15. kolo

Vel.Bílovice - Mutěnice 0:9, Jagoš 2, Pavelka 2, Valíček 2, Hodes, Ilčík, Růžička
Dubňany - Velká n.V. 1:4, Kutálek - Kohůt 2, Rybníkář 2
Kyjov - Bzenec 10:0, Robek 3, Hrabec 2, Rybníkář 2, Klingel, Petříček, Výstup
Hodonín-Šardice C - Ratíškovice 7:2, Hykš 3, Konečný, Kůřil, Skřivánek, Vaverka - Mačuda, Šural
Veselí B - Břeclav B 2:2, Janík 2 - Beneš, Salajka
Ždánice - Hovorany 4:0, Němeček 2, Zapletal, Štipčák
*1.*Mutěnice*15*13*1*1*97:9*40*
*2.*Hodonín-Šardice C*15*12*1*2*87:12*37*
*3.*Veselí B*15*11*3*1*78:13*36*
*4.*Břeclav B*15*10*2*3*50:25*32*
*5.*Kyjov*15*8*1*6*61:20*25*
*6.*Dubňany*15*8*0*7*40:38*24*
*7.*Ratíškovice*15*7*0*8*53:43*21*
*8.*Velká n.V.*15*7*0*8*45:39*21*
*9.*Bzenec*15*3*1*11*18:80*10*
*10.*Vel.Bílovice*15*2*1*12*11:96*7*
*11.*Ždánice*15*2*0*13*24:95*6*
*12.*Hovorany*15*1*2*12*13:107*5*
Kanonýři: 33 - Robek (Kyjov), 23 - Růžička (Mutěnice), 17 - Pavelka (Mutěnice)