Žákovské soutěže: Moravský Krumlov nastřílel Velkým Pavlovicím třináct branek, Kyjov je blízko návratu do přeboru
Krajský přebor žáků - starší
18. kolo
Hustopeče - Líšeň 0:2 (0:0); Neděla 2
Hrušovany - Sparta Brno B 0:4 (0:1); Čermák 2, Lagron, Špaček
Boskovice - Hodonín-Šardice B 4:1 (2:1), Živný 3, Širůček – Matuška
Vyškov B - Svratka Brno 1:0 (1:0), vlastní
SC Znojmo B - Bystrc 0:4 (0:2), Kabeláč, Pospíšil, Torčík, Veleba,ČK: Kocman (Bystrc)
Veselí - Blansko 2:1 (0:1), Trýska, Zelinka - Skoupý, ČK: Šebela (Blansko)
Brno C - Lanžhot 6:0 (1:0), Duda 3, Boček, Motyčka, Pecha
*1.*Bystrc*18*15*2*1*71:18*47*
*2.*Brno C*18*12*5*1*72:22*41*
*3.*Boskovice*18*13*0*5*53:27*39*
*4.*Svratka Brno*18*10*4*4*35:15*34*
*5.*1. SC Znojmo B*18*9*4*5*32:25*31*
*6.*Líšeň*18*9*2*7*43:19*29*
*7.*Hodonín-Šardice B*18*8*3*7*37:36*27*
*8.*Vyškov B*18*8*1*9*26:32*25*
*9.*Sparta Brno B*18*7*3*8*40:41*24*
*10.*Blansko*18*7*1*10*31:46*22*
*11.*Hrušovany*18*5*0*13*22:71*15*
*12.*Veselí*18*3*3*12*16:43*12*
*13.*Lanžhot*18*3*3*12*23:57*12*
*14.*Hustopeče*18*1*1*16*14:63*4*
Kanonýři: 16 - Kabeláč (Bystrc), 13 - Vejmělek (Brno C), 12 - Pospíšil (Bystrc), Zouhar (Blansko), Štindl (Boskovice)
Krajský přebor žáků - mladší
18. kolo
Hustopeče - Líšeň 2:8 (0:3), Kušnier, Stloukal - Kunc 3, Knetig 2, Neděla 2, Klein
Hrušovany - Sparta Brno B 0:6 (0:2) - Urbánek 3, Slouka, Urbánek, Šmíd
Boskovice - Hodonín-Šardice B 1:6 (1:4), Roháček - Hykš 2, Ondroušek 2, Vaněk 2
Vyškov B - Svratka Brno 3:2 (1:2), Janošek 2, Martinez - Fessl, Měchura Tomáš
SC Znojmo B - Bystrc 0:2 (0:0) - Piák, Vaverka
Veselí - Blansko 0:2 (0:1), Souček 2
Brno C - Lanžhot 6:0 (1:0), Rusek 2, Doubravský, Jambor, Svoboda, Šperka
*1.*Svratka Brno*18*16*0*2*127:13*48*
*2.*Blansko*18*15*1*2*126:15*46*
*3.*Sparta Brno B*18*15*1*2*69:13*46*
*4.*Bystrc*18*14*0*4*81:19*42*
*5.*Líšeň*18*13*1*4*95:18*40*
*6.*Hodonín-Šardice B*18*12*1*5*72:17*37*
*7.*Brno C*18*8*1*9*57:30*25*
*8.*Veselí*18*8*1*9*38:35*25*
*9.*Boskovice*18*6*3*9*51:62*21*
*10.*Vyškov B*18*5*1*12*27:99*16*
*11.*Hustopeče*18*4*1*13*30:80*13*
*12.*1. SC Znojmo B*18*3*1*14*20:66*10*
*13.*Hrušovany*18*1*0*17*5:122*3*
*14.*Lanžhot*18*0*0*18*2:211*0*
Kanonýři: 33 - Miker (Svratka Brno), 24 - Fessl (Svratka Brno), Vintr (Blansko), 23 - Fretzer (Bystrc)
I. třída žáků starších - skupina A
16. kolo
Bystrc B - Rousínov 2:1, Burian - Barták, vlastní
Slatina - Bučovice 7:1, Vala 3, Meluzín 2, Leasure, Zemánek – Sellinger
Kunštát - Letovice 2:2, Chloupek, Krása - Ducháčková, Dvořáček
Tišnov - Sn Brno 2:0, Fic, Mašek
Slavkov - Židenice 1:4, Ondruška - Hrnčiár 3, Machálek, ČK: Durák (Slavkov)
Soběšice - Kuřim odloženo
*1.*Bystrc B*16*14*1*1*61:20*43*
*2.*Kuřim*15*10*3*2*39:17*33*
*3.*Rousínov*16*9*2*5*46:17*29*
*4.*Židenice*16*9*2*5*52:33*29*
*5.*Sn Brno*16*9*2*5*41:22*29*
*6.*Letovice*16*6*4*6*35:39*22*
*7.*Slatina*16*6*3*7*40:32*21*
*8.*Bučovice*16*6*2*8*21:44*20*
*9.*Soběšice*15*5*3*7*46:46*18*
*10.*Tišnov*16*3*2*11*18:59*11*
*11.*Kunštát*16*2*3*11*22:57*9*
*12.*Slavkov*16*2*1*13*24:59*7*
Kanonýři: 17 - Šmíd (Soběšice), 14 - Líkař (Sn Brno), 13 - Kuda (Slavkov), Skoumal (Kuřim), Zezula (Soběšice)
I. třída žáků mladších - skupina A
16. kolo
Bystrc B - Rousínov 2:1, Vaverka, Špánek – Julínek
Slatina - Bučovice 6:1, Fiala, Hladil, Vilímek, Šiška, Ťujík, Žák – Židlík
Kunštát - Letovice 1:1, Prudký – Pokorný
Tišnov - Sn Brno 0:0
Slavkov - Židenice 0:3, Pokorný 2, Šimeček
Soběšice - Kuřim odloženo
*1.*Sn Brno*16*13*2*1*52:13*41*
*2.*Židenice*16*13*1*2*70:16*40*
*3.*Kuřim*15*12*0*3*66:14*36*
*4.*Bystrc B*16*9*3*4*45:23*30*
*5.*Soběšice*15*8*0*7*59:34*24*
*6.*Rousínov*16*8*0*8*55:41*24*
*7.*Tišnov*16*7*3*6*33:29*24*
*8.*Slatina*16*7*3*6*21:19*24*
*9.*Kunštát*16*4*1*11*18:60*13*
*10.*Bučovice*16*4*0*12*27:64*12*
*11.*Letovice*16*3*1*12*16:86*10*
*12.*Slavkov*16*0*0*16*9:72*0*
Kanonýři: 15 - Zikl Martin (Židenice), Zikl Tomáš (Židenice), Šimek (Kuřim), 14 - Křivánek (Rousínov), Vaňous (Kuřim), Židlík (Bučovice), 13 - Bílek (Soběšice)
I. třída žáků starších - skupina B
16. kolo
Miroslav - St. Lískovec 5:2, Sedlák 2, Krejčí, Pelech, Suchánek - Belák, Krejčí, ČK: Bečva (Miroslav)
Nikolčice - Vojkovice 2:1, Košvica, Maška – Bělák
Ivančice - Zastávka 7:0, Bureš 3, Hron 2, Jacko, Jacko
Mor. Krumlov - Vel.Pavlovice 13:0, Houdek 6, Sobotka 3, Hladký 2, Kacký 2
Zbýšov - Mor.Sl. Brno 5:0, Foral 2, Bula, Levý, Nevřivý
Kohoutovice - Tasovice 1:2, Nguyen - Krčmář, Kučera
*1.*Mor. Krumlov*15*12*3*0*45:10*39*
*2.*Ivančice*16*11*3*2*43:14*36*
*3.*Vojkovice*15*8*3*4*27:16*27*
*4.*Miroslav*16*8*2*6*29:22*26*
*5.*Kohoutovice*16*7*3*6*30:17*24*
*6.*Zastávka*16*7*3*6*23:22*24*
*7.*Zbýšov*16*5*5*6*37:26*20*
*8.*St. Lískovec*16*5*5*6*37:34*20*
*9.*Tasovice*16*5*2*9*22:28*17*
*10.*Vel.Pavlovice*16*5*1*10*17:50*16*
*11.*Nikolčice*16*3*3*10*18:38*12*
*12.*Mor.Sl. Brno*16*2*1*13*16:67*7*
Kanonýři: 13 - Jacko Tomáš (Ivančice), 12 - Foral (Zbýšov), 11 - Houdek (Mor. Krumlov), Torčík (Vojkovice)
I. třída žáků mladších - skupina B
16. kolo
Miroslav - St. Lískovec 4:3, Pokorný 4 - Mokrý, Pichler, Šidlo
Nikolčice - Vojkovice 4:2, Bartl 3, Frank - Ivičič 2
Ivančice - Zastávka 4:0, Dašovský, Klusák, Krystýnek, Sedláček
Mor. Krumlov - Vel.Pavlovice 7:1, Šlezinger 3, Dvořáček, Tuza, Urbánek, Zimmermann – Knápek
Zbýšov - Mor.Sl. Brno 1:3, Kozel - Blažek, Kokeš, Smetana
Kohoutovice - Tasovice 14:0, Nguyen 4, Hála 2, Sachinidis 2, Pavliš, Pazdera, Svoboda, Škubica, Čermák - vlastní
*1.*Kohoutovice*16*13*2*1*60:5*41*
*2.*Nikolčice*16*12*2*2*55:16*38*
*3.*St. Lískovec*16*11*1*4*53:26*34*
*4.*Mor. Krumlov*15*10*1*4*40:9*31*
*5.*Mor.Sl. Brno*16*9*1*6*33:19*28*
*6.*Ivančice*16*8*3*5*50:25*27*
*7.*Zbýšov*16*8*0*8*47:37*24*
*8.*Zastávka*16*6*0*10*24:42*18*
*9.*Vojkovice*15*5*0*10*23:44*15*
*10.*Vel.Pavlovice*16*4*0*12*24:65*12*
*11.*Miroslav*16*2*1*13*20:66*7*
*12.*Tasovice*16*1*1*14*7:82*4*
Kanonýři: 25 - Bartl (Nikolčice), 14 - Frank (Nikolčice), 13 - Novák (Ivančice), Pokorný (Miroslav)
I. třída žáků starších - skupina C
16. kolo
Mutěnice - Ždánice 0:0
Hovorany - Veselí B 3:3, Gebhart, Koutný, Uherek - Grombíř 2, Hodonský
Ratíškovice - Kyjov 0:10, Rubík 4, Křižka 3, Polášek 2, Robek
Bzenec - Dubňany 0:2, Filipenský 2
Velká n.V. - Vel.Bílovice 8:0, Janda 4, Balada, Lipár, Slovák, Zajíc
*1.*Kyjov*16*14*1*1*84:15*43*
*2.*Mutěnice*16*10*3*3*43:22*33*
*3.*Břeclav B*15*10*1*4*52:21*31*
*4.*Velká n.V.*16*9*3*4*43:20*30*
*5.*Hodonín-Šardice C*15*9*2*4*54:22*29*
*6.*Ždánice*16*6*5*5*36:20*23*
*7.*Ratíškovice*16*5*3*8*20:45*18*
*8.*Bzenec*16*5*2*9*26:45*17*
*9.*Veselí B*16*3*5*8*19:48*14*
*10.*Dubňany*16*3*3*10*19:39*12*
*11.*Vel.Bílovice*16*3*3*10*14:58*12*
*12.*Hovorany*16*1*3*12*21:76*6*
Kanonýři: 30 - Polášek (Kyjov), 23 - Prčík (Mutěnice), 21 - Křižka (Kyjov).
I. třída žáků mladších - skupina C
16. kolo
Mutěnice - Ždánice 12:1, Bezůšek 2, Ilčík 2, Kramář 2, Varmuža 2, Jagoš, Koš, Pavelka, Valíček – Štipčák
Hovorany - Veselí B 0:21, Žák 4, Janík 3, Maga 3, Straka 3, Brákora 2, Matoni 2, Růžička 2, Hradílek, Králíček
Ratíškovice - Kyjov 3:7, Mačuda 2, Hrbáček - Robek 4, Rybníkár 2, Pintera
Bzenec - Dubňany 0:3, Antoš, Juřica, Ševčík
Velká n.V. - Vel.Bílovice 5:0, Rumíšek 3, Janda, Rybníkář
*1.*Mutěnice*16*14*1*1*109:10*43*
*2.*Veselí B*16*12*3*1*99:13*39*
*3.*Hodonín-Šardice C*15*12*1*2*87:12*37*
*4.*Břeclav B*15*10*2*3*50:25*32*
*5.*Kyjov*16*9*1*6*68:23*28*
*6.*Dubňany*16*9*0*7*43:38*27*
*7.*Velká n.V.*16*8*0*8*50:39*24*
*8.*Ratíškovice*16*7*0*9*56:50*21*
*9.*Bzenec*16*3*1*12*18:83*10*
*10.*Vel.Bílovice*16*2*1*13*11:101*7*
*11.*Ždánice*16*2*0*14*25:107*6*
*12.*Hovorany*16*1*2*13*13:128*5*
Kanonýři: 37 - Robek (Kyjov), 23 - Růžička (Mutěnice), 18 - Pavelka (Mutěnice)