Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Sparta Brno se v přeboru starších dotáhla na Břeclav, třetí Blansko ztrácí dva body a má zápas k dobru

2. 5. 2010

Krajský přebor dorostu - starší
20. kolo

Rousínov - Boskovice 1:2 (1:1), Svoboda - Adamec, Osuch
Kohoutovice - Hodonín-Šardice B 1:2 (1:0), Ohniště - Sviták 2
St. Lískovec - Mor. Krumlov 1:2 (1:0), Tesař - Kabelka, Vystrčil
Blansko - Mutěnice 4:0 (1:0), Bayer 2, Jarůšek 2
Kyjov - ČAFC Židenice 0:2 (0:1), Konečný, Mikšovský
Sparta Brno B - Břeclav B 5:1 (1:1), Kočař 2, Sadílek 2, Kolbaba - Kurial
1. SC Znojmo B - Kuřim 3:0 (0:0), Benda 3
*1.*Břeclav B*19*10*5*4*40:21*35*
*2.*Sparta Brno B*19*11*2*6*43:28*35*
*3.*Blansko*18*10*3*5*46:24*33*
*4.*1. SC Znojmo B*19*10*3*6*32:19*33*
*5.*Boskovice*19*8*4*7*30:30*28*
*6.*Hodonín-Šardice B*19*8*4*7*27:33*28*
*7.*St. Lískovec*18*8*2*8*30:43*26*
*8.*Mutěnice*19*7*3*9*38:40*24*
*9.*Mor. Krumlov*19*7*3*9*22:30*24*
*10.*ČAFC Židenice*19*8*0*11*25:35*24*
*11.*Kuřim*19*6*4*9*24:28*22*
*12.*Kohoutovice*19*6*4*9*22:31*22*
*13.*Rousínov*19*6*3*10*30:28*21*
*14.*Kyjov*19*5*4*10*24:43*19*
Kanonýři: 14 - Jarůšek (Blansko), 11 - Benda (Rousínov), 9 - Lamáček (Mutěnice), Možíš (Kyjov), Sadílek (Sparta Brno B), Stehlík (Sparta Brno B), Švéda (Rousínov)

Krajský přebor dorostu - mladší
20. kolo

Rousínov - Boskovice 1:7 (0:1), Honek, vlastní - Fojt, Janík, Kopecký, Pijáček, Ryšavý, Vybíhal
Kohoutovice - Hodonín-Šardice B 3:2 (0:1), Kolubayev 2, Ohniště - Jelínek, Reška
St. Lískovec - Mor. Krumlov 2:0 (2:0), Fremml, Voborník
Blansko - Mutěnice 7:0 (3:0), Trávníček 2, Ševčík 2, Juran, Trtílek, Zavoral
Kyjov - ČAFC Židenice 3:3 (0:1), Gebhart, Križka, Rubík - Cekl, Homoch, Paulec
Sparta Brno B - Břeclav B 1:1 (0:1), Rýzner – Ferbar
1. SC Znojmo B - Kuřim 4:1 (2:0), Hověz 2, Čapoun, Černý - Richtárik
*1.*1. SC Znojmo B*19*17*1*1*76:9*52*
*2.*Blansko*18*16*0*2*77:10*48*
*3.*Sparta Brno B*19*11*6*2*56:17*39*
*4.*Hodonín-Šardice B*19*11*2*6*49:24*35*
*5.*Břeclav B*19*10*3*6*43:29*33*
*6.*Boskovice*19*7*3*9*37:53*24*
*7.*Rousínov*19*6*4*9*32:42*22*
*8.*Kohoutovice*19*5*6*8*34:48*21*
*9.*Mor. Krumlov*19*6*2*11*29:43*20*
*10.*ČAFC Židenice*19*5*5*9*27:59*20*
*11.*Kuřim*19*5*3*11*34:55*18*
*12.*Kyjov*19*5*2*12*30:67*17*
*13.*St. Lískovec*18*4*3*11*25:59*15*
*14.*Mutěnice*19*2*4*13*18:52*10*
Kanonýři: 25 - Hověz (1. SC Znojmo B), 21 - Sedlák (Blansko), 15 - Reška (Hodonín-Šardice B)
 
I. třída skupina A
20. kolo

Sn Brno - Líšeň B 2:5 (0:3), Doležal, Grünhut - Čoupek 3, Drštka 2
Medlánky - Čebín 5:2 (2:0), Hradil 2, Kabát, vaněk, Šlesar - Dulínek, Kreslík, ČK: Jůza (M)
Mor.Sl. Brno - Letovice 3:0 (0:0), Ferko, Pauzr, Ševčík
Rudice - Rájec-Jestřebí nehráno
Újezd - Kunštát 2:2 (0:0), Fiala, Kašparovský - Loukota, Zámek
Tišnov - Svratka Brno 0:2 (0:1), Bitto, Polášek
Vyškov B - Slatina 1:3 (1:0), Novotný - Bělehrádek, Petr, Pyszko
*1.*Slatina*19*15*3*1*89:14*48*
*2.*Svratka Brno*19*10*7*2*41:17*37*
*3.*Mor.Sl. Brno*19*11*4*4*45:22*37*
*4.*Vyškov B*19*10*2*7*41:33*32*
*5.*Rájec-Jestřebí*18*10*2*6*42:40*32*
*6.*Rudice*18*9*3*6*45:31*30*
*7.*Tišnov*19*9*3*7*45:37*30*
*8.*Medlánky*19*9*1*9*53:46*28*
*9.*Líšeň B*19*8*3*8*50:46*27*
*10.*Čebín*19*7*0*12*25:67*21*
*11.*Kunštát*19*4*3*12*40:64*15*
*12.*Újezd*18*4*2*12*30:50*14*
*13.*Sn Brno*19*4*2*13*19:49*14*
*14.*Letovice*18*3*1*14*13:62*10*
Kanonýři: 27 - Bělehrádek (Slatina), 12 - Flamich (Tišnov), Jarůšek (Medlánky), 11 - Dulínek (Čebín)
 
I. třída skupina B
20. kolo

Dobšice - Přímětice 0:1 (0:0), Kráčman
Tasovice - Zbýšov 3:0 (1:0), Havlík 2, Pagáč
Zastávka - Miroslav 1:4 (1:1), Ambrož – Urbánek 2,Haluška,Šťastný
H. Kounice - Měnín 5:2 (2:0), Juříček 2, Kohout 2, Votoupal - Banongo, Kysel
Novosedly - Pohořelice
Únanov - Ivančice 3:1 (1:0), Holub, Klempa, Vlk - Blecha
Prosiměřice - Hrušovany 0:3 (0:0), Haranza, Hostínek, Ligas
*1.*Pohořelice*18*11*4*3*46:23*37*
*2.*Tasovice*19*10*6*3*57:24*36*
*3.*Miroslav*18*11*3*4*55:28*36*
*4.*Přímětice*19*9*7*3*45:21*34*
*5.*Ivančice*19*10*4*5*37:22*34*
*6.*Únanov*19*10*3*6*37:22*33*
*7.*Zbýšov*19*9*4*6*51:30*31*
*8.*Novosedly*18*7*7*4*42:34*28*
*9.*H. Kounice*19*6*6*7*26:40*24*
*10.*Dobšice*19*7*1*11*34:44*22*
*11.*Měnín*19*6*1*12*32:65*19*
*12.*Zastávka*18*4*5*9*26:52*17*
*13.*Prosiměřice*19*2*2*15*27:60*8*
*14.*Hrušovany*19*2*1*16*24:74*7*
Kanonýři: 20 - Dítě (Tasovice), Šrajtl (Zbýšov), 18 - Zimmermann (Prosiměřice), 15 - Slezák (Pohořelice)
 
I. třída skupina C
20. kolo
Vel.Pavlovice - Dol.Bojanovice 3:1 (1:0), Gajdošík, Galbavý, Zajeda - Bohun
Vel.Bílovice - Dambořice 2:2 (1:1), Dolák, Osička - Drmola, Zmrzlík
Hovorany - Letonice 7:1 (3:0), Hudec 2, Kučera 2, Fodor, Ptáček, Zahnaš - Smejkal
Hustopeče - Podluží 9:1 (3:1), Ryšavý 4, Weiss 4, Strouhal - Petřík
Bučovice - Rohatec 3:3 (1:2), Klíč 2, Koudelka - Běloch, Kolařík, Slezák
Dubňany - Ratíškovice 2:9 (2:4), Baťa 2 - Daniel 3, Bábíček, Imrisch, Kordula, Marcián, Stokláska, Voříšek, ČK: Ševela, Kos (Dubňany)
Bzenec - Vacenovice 5:0 (2:0), Andrýsek 2, Ebringer, Schneider, Šik
*1.*Ratíškovice*19*15*0*4*100:30*45*
*2.*Hovorany*19*13*2*4*58:26*41*
*3.*Bzenec*19*13*1*5*56:24*40*
*4.*Dambořice*19*11*3*5*65:34*36*
*5.*Bučovice*19*9*5*5*50:38*32*
*6.*Dubňany*19*10*2*7*52:41*32*
*7.*Dol.Bojanovice*19*9*4*6*49:32*31*
*8.*Hustopeče*19*8*7*4*46:37*31*
*9.*Vel.Bílovice*19*9*2*8*52:62*29*
*10.*Vel.Pavlovice*19*8*4*7*35:25*28*
*11.*Letonice*19*4*2*13*41:70*14*
*12.*Rohatec*19*3*3*13*29:82*12*
*13.*Podluží*19*2*3*14*26:78*9*
*14.*Vacenovice*19*0*0*19*17:97*0*
Kanonýři: 34 - Bábíček (Ratíškovice), 29 - Baťa (Dubňany), 20 - Osička (Vel.Bílovice)