Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Miroslav remizovala v I. třídě skupině B s Tasovicemi

9. 5. 2010

Krajský přebor - starší
21. kolo

1. SC Znojmo B - Rousínov
Kuřim - Sparta Brno B 0:5 (0:4), Kočař 3, Kolbaba, Weinstein
Břeclav B - Kyjov 4:3 (1:2), Levčík, Podrazil, Sekundo - Možíš 3, vlastní
ČAFC Židenice - Blansko 2:0 (2:0), Michalec, Ratiborský
Mutěnice - St. Lískovec 1:3 (1:1), Brablc - Peloušek 2, Tesař
Mor. Krumlov - Kohoutovice nehráno
Hodonín-Šardice B - Boskovice 3:6 (1:2), Matušek 2, Tomšej - Horák 3, Fojt, Fojt, Kopecký
*1.*Sparta Brno B*20*12*2*6*48:28*38*
*2.*Břeclav B*20*11*5*4*44:24*38*
*3.*Blansko*19*10*3*6*46:26*33*
*4.*1. SC Znojmo B*19*10*3*6*32:19*33*
*5.*Boskovice*20*9*4*7*36:33*31*
*6.*St. Lískovec*19*9*2*8*33:44*29*
*7.*Hodonín-Šardice B*20*8*4*8*30:39*28*
*8.*ČAFC Židenice*20*9*0*11*27:35*27*
*9.*Mutěnice*20*7*3*10*39:43*24*
*10.*Mor. Krumlov*19*7*3*9*22:30*24*
*11.*Kuřim*20*6*4*10*24:33*22*
*12.*Kohoutovice*19*6*4*9*22:31*22*
*13.*Rousínov*19*6*3*10*30:28*21*
*14.*Kyjov*20*5*4*11*27:47*19*
Kanonýři: 14 - Jarůšek (Blansko), 12 - Možíš (Kyjov), 11 - Benda (Rousínov)

Krajský přebor - mladší
21. kolo
1. SC Znojmo B - Rousínov
Kuřim - Sparta Brno B 0:4 (0:3), Homola 3, Abudayah
Břeclav B - Kyjov 3:2 (0:1), Slunský 3 - Gebhart, Rubík
ČAFC Židenice - Blansko 0:3 (0:1), Horáček, Juran, Trtílek
Mutěnice - St. Lískovec 0:5 (0:0), Fremml 3, Doleček, Voborník
Mor. Krumlov - Kohoutovice nesehráno
Hodonín-Šardice B - Boskovice 1:1 (1:0), Ždánský - Fojt
*1.*1. SC Znojmo B*19*17*1*1*76:9*52*
*2.*Blansko*19*17*0*2*80:10*51*
*3.*Sparta Brno B*20*12*6*2*60:17*42*
*4.*Hodonín-Šardice B*20*11*3*6*50:25*36*
*5.*Břeclav B*20*11*3*6*46:31*36*
*6.*Boskovice*20*7*4*9*38:54*25*
*7.*Rousínov*19*6*4*9*32:42*22*
*8.*Kohoutovice*19*5*6*8*34:48*21*
*9.*Mor. Krumlov*19*6*2*11*29:43*20*
*10.*ČAFC Židenice*20*5*5*10*27:62*20*
*11.*Kuřim*20*5*3*12*34:59*18*
*12.*St. Lískovec*19*5*3*11*30:59*18*
*13.*Kyjov*20*5*2*13*32:70*17*
*14.*Mutěnice*20*2*4*14*18:57*10*
Kanonýři: 25 - Hověz (1. SC Znojmo B), 21 - Sedlák (Blansko), 15 - Reška (Hodonín-Šardice B)
 
I. třída skupina A
21. kolo

Vyškov B - Sn Brno 2:0 (0:0), Gottvald, Müller
Slatina - Tišnov 5:2 (2:1), Gajda 2, Pyszko 2, Polák - Vít 2
Svratka Brno - Újezd 11:2 (5:0), Riegel 6, Kotouček 3, Adamec, Orel - Kroupa, Matušina
Kunštát - Rudice 1:0 (0:0), Loukota
Rájec-Jestřebí - Mor.Sl. Brno 2:7 (2:3), Buš, Sedlák - Ferko 4, Matušina 3
Letovice - Medlánky 1:1 (0:0), Heler - Šlesar
Čebín - Líšeň B 0:8 (0:3), Hošek 2, Drštka, Hajn, Procházka, Sklenář, Walla, Čoupek
*1.*Slatina*20*16*3*1*94:16*51*
*2.*Svratka Brno*20*11*7*2*52:19*40*
*3.*Mor.Sl. Brno*20*12*4*4*52:24*40*
*4.*Vyškov B*20*11*2*7*43:33*35*
*5.*Rájec-Jestřebí*19*10*2*7*44:47*32*
*6.*Rudice*19*9*3*7*45:32*30*
*7.*Líšeň B*20*9*3*8*58:46*30*
*8.*Tišnov*20*9*3*8*47:42*30*
*9.*Medlánky*20*9*2*9*54:47*29*
*10.*Čebín*20*7*0*13*25:75*21*
*11.*Kunštát*20*5*3*12*41:64*18*
*12.*Újezd*20*5*2*13*37:61*17*
*13.*Sn Brno*20*4*2*14*19:51*14*
*14.*Letovice*20*3*2*15*14:68*11*
Kanonýři: 27 - Bělehrádek (Slatina), 14 - Ferko (Mor.Sl. Brno), 12 - Flamich (Tišnov), Jarůšek (Medlánky)
 
I. třída skupina B
21. kolo

Prosiměřice - Dobšice 0:5 (0:3), Čurda, Nesnídal, Uher, Čermák, Honz
Hrušovany - Únanov 1:2 (0:1), Haranza - Klempa, Valenda
Ivančice - Novosedly 4:2 (2:1), Táborský 2, Blecha, Mikulica - Němec, Štyks
Pohořelice - H. Kounice
Měnín - Zastávka 1:2 (0:2), Lacko - Holas, Ryšavý
Miroslav - Tasovice 1:1 (0:0), Šťastný – Dítě
Zbýšov - Přímětice 2:6 (2:0), Šrajtl 2 - Kubíček 2, Balon, Buchtela, Kračman, Virgl, ČK: Souček (Zbýšov) 
*1.*Miroslav*20*12*4*4*60:30*40*
*2.*Pohořelice*19*12*4*3*49:23*40*
*3.*Tasovice*20*10*7*3*58:25*37*
*4.*Přímětice*20*10*7*3*51:23*37*
*5.*Ivančice*20*11*4*5*41:24*37*
*6.*Únanov*20*11*3*6*39:23*36*
*7.*Zbýšov*20*9*4*7*53:36*31*
*8.*Novosedly*20*7*7*6*44:41*28*
*9.*H. Kounice*19*6*6*7*26:40*24*
*10.*Dobšice*19*7*1*11*34:44*22*
*11.*Zastávka*20*5*5*10*29:57*20*
*12.*Měnín*20*6*1*13*33:67*19*
*13.*Prosiměřice*19*2*2*15*27:60*8*
*14.*Hrušovany*20*2*1*17*25:76*7*
Kanonýři: 22 - Šrajtl (Zbýšov), 21 - Dítě (Tasovice), 18 - Zimmermann (Prosiměřice)
 
I. třída skupina C
21. kolo

Bzenec - Vel.Pavlovice 0:1 (0:0), Hastík
Vacenovice - Dubňany 0:2 (0:0), Baťa 2
Ratíškovice - Bučovice 5:4 (2:2), Macek 2, Bábíček, Stokláska, Vacenovský - Chadima, Havránek, Krupa, Navrátil
Rohatec - Hustopeče 3:2 (1:1), Běloch 2, Frolec - Svoboda, Weiss
Podluží - Hovorany
Letonice - Vel.Bílovice 5:3 (1:2), Kohoutek 2, Brunclík, Kučera, Smejkal - Osička 2, Jančík
Dambořice - Dol.Bojanovice 2:1 (0:1), Drmela, Hlavinka - Bohun
*1.*Ratíškovice*20*16*0*4*105:34*48*
*2.*Hovorany*19*13*2*4*58:26*41*
*3.*Bzenec*20*13*1*6*56:25*40*
*4.*Dambořice*20*12*3*5*67:35*39*
*5.*Dubňany*20*11*2*7*54:41*35*
*6.*Bučovice*20*9*5*6*54:43*32*
*7.*Dol.Bojanovice*20*9*4*7*50:34*31*
*8.*Vel.Pavlovice*20*9*4*7*36:25*31*
*9.*Hustopeče*20*8*7*5*48:40*31*
*10.*Vel.Bílovice*20*9*2*9*55:67*29*
*11.*Letonice*20*5*2*13*46:73*17*
*12.*Rohatec*20*4*3*13*32:84*15*
*13.*Podluží*19*2*3*14*26:78*9*
*14.*Vacenovice*20*0*0*20*17:99*0*
Kanonýři: 35 - Bábíček (Ratíškovice), 31 - Baťa (Dubňany), 22 - Osička (Vel.Bílovice)