Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Bystrc potvrdila vedoucí postavení v přeboru starších vysokým vítězstvím nad Vyškovem

9. 5. 2010

Krajský přebor - starší
19. kolo

Brno C - Hustopeče 9:0 (5:0), Duda 4, Chlad, Lontras, Sedlo, Slavík, Vejmělek
Lanžhot - Veselí 3:2 (0:1), Tuček 2 - Zachar, Zelinka, vlastní
Blansko - 1. SC Znojmo B 8:0 (1:0), Skoupý 2, Zouhar 2, Bláha, Brychta, Souček, Šafařík
Bystrc - Vyškov B 8:1 (6:0), Juříček 2, Pivoňka 2, Varga 2, Krystek, Pospíšil - Račanský, Svratka Brno - Boskovice nesehráno
Hodonín-Šardice B - Hrušovany 1:2 (1:1), Novotný - Juriga 2
Sparta Brno B - Líšeň 0:1 (0:1), Neděla
*1.*Bystrc*19*16*2*1*79:19*50*
*2.*Brno C*19*13*5*1*81:22*44*
*3.*Boskovice*18*13*0*5*53:27*39*
*4.*Svratka Brno*18*10*4*4*35:15*34*
*5.*Líšeň*19*10*2*7*44:19*32*
*6.*1. SC Znojmo B*19*9*4*6*32:33*31*
*7.*Hodonín-Šardice B*19*8*3*8*38:38*27*
*8.*Blansko*19*8*1*10*39:46*25*
*9.*Vyškov B*19*8*1*10*27:40*25*
*10.*Sparta Brno B*19*7*3*9*40:42*24*
*11.*Hrušovany*19*6*0*13*24:72*18*
*12.*Lanžhot*19*4*3*12*26:59*15*
*13.*Veselí*19*3*3*13*18:46*12*
*14.*Hustopeče*19*1*1*17*14:72*4*
Kanonýři: 16 - Kabeláč (Bystrc), 14 - Duda (Brno C), Vejmělek (Brno C), Zouhar (Blansko), 13 - Juriga (Hrušovany), Pospíšil (Bystrc)

Krajský přebor - mladší
19. kolo

Brno C - Hustopeče 27:0 (16:0), Dočekal 5, Miker 5, Ulbrich 5, Zachoval 3, Hudec 2, Aster, Krafek, Mustafa, Novák, Pelc, Vedral, Žáček
Lanžhot - Veselí 0:13 (0:6) - Otradovec 6, Tesař 4, Kočiš 2, Macalík
Blansko - 1. SC Znojmo B 7:0 (3:0), Vintr 2, Zmeko 2, Loula, Maňoušek, Souček
Bystrc - Vyškov B 3:2 (1:2), Fretzer, Mica, Piák - Martinec, Ryšavý
Svratka Brno - Boskovice
Hodonín-Šardice B - Hrušovany 17:0 (6:0), Parma 4, Jüstel 3, Ondroušek 2, Pelikán 2, Čapka 2, Blahůšek, Hykš, Mokruša, Svora
Sparta Brno B - Líšeň 0:2 (0:0), Fišer, Kunc
*1.*Blansko*19*16*1*2*133:15*49*
*2.*Svratka Brno*18*16*0*2*127:13*48*
*3.*Sparta Brno B*19*15*1*3*69:15*46*
*4.*Bystrc*19*15*0*4*84:21*45*
*5.*Líšeň*19*14*1*4*97:18*43*
*6.*Hodonín-Šardice B*19*13*1*5*89:17*40*
*7.*Brno C*19*9*1*9*84:30*28*
*8.*Veselí*19*9*1*9*51:35*28*
*9.*Boskovice*18*6*3*9*51:62*21*
*10.*Vyškov B*19*5*1*13*29:102*16*
*11.*Hustopeče*19*4*1*14*30:107*13*
*12.*1. SC Znojmo B*19*3*1*15*20:73*10*
*13.*Hrušovany*19*1*0*18*5:139*3*
*14.*Lanžhot*19*0*0*19*2:224*0*
Kanonýři: 33 - Miker (Svratka Brno), 26 - Vintr (Blansko), 24 - Fessl (Svratka Brno), Fretzer (Bystrc)

I. třída starších - skupina A
17. kolo

Soběšice - Bystrc B 3:8, Šmíd 2, Isaid - Gerlinger 3, Juříček 2, Pivoňka, Tomek, Varga
Kuřim - Slavkov 4:2, Skoumal 2, Dančák, Soldán - Feik, Ondruška
Židenice - Tišnov 4:1, Hrnčiar 2, Machálek 2 – Panáček
Sn Brno - Kunštát 4:0, Hruška 2, Fejta, Líkař
Letovice - Slatina 2:9, Novotný, Slechan - Meluzín 2, Bui, Chalk, Herůdek, Krejčiřík, Leasure, Prokop, Vala
Bučovice - Rousínov 0:4, Janáček, Matějíček, Neckář, Snášel
*1.*Bystrc B*17*15*1*1*69:23*46*
*2.*Kuřim*16*11*3*2*43:19*36*
*3.*Rousínov*17*10*2*5*50:17*32*
*4.*Sn Brno*17*10*2*5*45:22*32*
*5.*Židenice*17*10*2*5*56:34*32*
*6.*Slatina*17*7*3*7*49:34*24*
*7.*Letovice*17*6*4*7*37:48*22*
*8.*Bučovice*17*6*2*9*21:48*20*
*9.*Soběšice*16*5*3*8*49:54*18*
*10.*Tišnov*17*3*2*12*19:63*11*
*11.*Kunštát*17*2*3*12*22:61*9*
*12.*Slavkov*17*2*1*14*26:63*7*
Kanonýři: 19 - Šmíd (Soběšice), 15 - Líkař (Sn Brno), Skoumal (Kuřim), 14 - Machálek (Židenice)

I. třída mladších - skupina A
17. kolo

Soběšice - Bystrc B 2:0, Komínek, Venclík
Kuřim - Slavkov 6:4, Šimek 4, Klouda, Vaněk - Horák 2, Jeřábek, Smetana
Židenice - Tišnov 1:0, Zikl M.
Sn Brno - Kunštát 6:0, Frecer 2, Němeček 2, Haluza, Kopecký
Letovice - Slatina 0:4, vlastní - Fiala, Ťujík, Žák, ČK: Foret (Letovice)
Bučovice - Rousínov 0:16, Jelínek 5, Světelský 3, Malý 2, Čermák 2, Křivánek, Přibyl, Trávníček, Zoul, ČK: Židlík (Bučovice)
*1.*Sn Brno*17*14*2*1*58:13*44*
*2.*Židenice*17*14*1*2*71:16*43*
*3.*Kuřim*16*13*0*3*72:18*39*
*4.*Bystrc B*17*9*3*5*45:25*30*
*5.*Rousínov*17*9*0*8*71:41*27*
*6.*Soběšice*16*9*0*7*61:34*27*
*7.*Slatina*17*8*3*6*25:19*27*
*8.*Tišnov*17*7*3*7*33:30*24*
*9.*Kunštát*17*4*1*12*18:66*13*
*10.*Bučovice*17*4*0*13*27:80*12*
*11.*Letovice*17*3*1*13*16:90*10*
*12.*Slavkov*17*0*0*17*13:78*0*
Kanonýři: 19 - Šimek (Kuřim), 16 - Zikl Martin (Židenice), 15 - Křivánek (Rousínov), Zikl Tomáš (Židenice)
 
I. třída starších - skupina B
17. kolo
Kohoutovice - Miroslav 0:1, Strečko
Tasovice - Zbýšov 1:5, Kučera - Levý 2, Foral, Pessel, Sakánek
Mor.Sl. Brno - Mor. Krumlov 0:5, Houdek 2, Sobotka, Vejvalka, Štěpanovský
Vel.Pavlovice - Ivančice 2:4, Kunický, Plot - Jacko 3, Jacko
Zastávka - Nikolčice
Vojkovice - St. Lískovec 5:2, Hodač 3, Bělák, Sklenář - Bartek 2
*1.*Mor. Krumlov*16*13*3*0*50:10*42*
*2.*Ivančice*17*12*3*2*47:16*39*
*3.*Vojkovice*16*9*3*4*32:18*30*
*4.*Miroslav*17*9*2*6*30:22*29*
*5.*Kohoutovice*17*7*3*7*30:18*24*
*6.*Zastávka*16*7*3*6*23:22*24*
*7.*Zbýšov*17*6*5*6*42:27*23*
*8.*St. Lískovec*17*5*5*7*39:39*20*
*9.*Tasovice*17*5*2*10*23:33*17*
*10.*Vel.Pavlovice*17*5*1*11*19:54*16*
*11.*Nikolčice*16*3*3*10*18:38*12*
*12.*Mor.Sl. Brno*17*2*1*14*16:72*7*
Kanonýři: 16 - Jacko Tomáš (Ivančice), 13 - Foral (Zbýšov), Houdek (Mor. Krumlov), 11 - Torčík (Vojkovice)

I. třída mladších - skupina B
17. kolo

Kohoutovice - Miroslav 5:0, Hilscher, Hála, Pavliš, Sachinidis, Čermák
Tasovice - Zbýšov 2:9, Lapeš 2 - Eliseev 4, Kozel 2, Sakánek 2, Chlup
Mor.Sl. Brno - Mor. Krumlov 1:0, Kokeš
Vel.Pavlovice - Ivančice 0:3, Krystynek, Sedláček, Sysel
Zastávka - Nikolčice
Vojkovice - St. Lískovec 1:2, Dvořák - Košulič, Vítek
*1.*Kohoutovice*17*14*2*1*65:5*44*
*2.*Nikolčice*16*12*2*2*55:16*38*
*3.*St. Lískovec*17*12*1*4*55:27*37*
*4.*Mor. Krumlov*16*10*1*5*40:10*31*
*5.*Mor.Sl. Brno*17*10*1*6*34:19*31*
*6.*Ivančice*17*9*3*5*53:25*30*
*7.*Zbýšov*17*9*0*8*56:39*27*
*8.*Zastávka*16*6*0*10*24:42*18*
*9.*Vojkovice*16*5*0*11*24:46*15*
*10.*Vel.Pavlovice*17*4*0*13*24:68*12*
*11.*Miroslav*17*2*1*14*20:71*7*
*12.*Tasovice*17*1*1*15*9:91*4*
Kanonýři: 25 - Bartl (Nikolčice), 14 - Frank (Nikolčice), 13 - Novák (Ivančice), Pokorný (Miroslav)
 
I. třída starších - skupina C
17. kolo

Velká n.V. - Mutěnice 4:3, Balada 2, Janda, Zajíc - Prčík 2, Duchoslav
Vel.Bílovice - Bzenec 3:2, Osička, Tetur, Valenta - Gerža 2
Dubňany - Ratíškovice 2:1, Adzima, Skočík - Divilo
Kyjov - Břeclav B 5:4, Křižka 4, Rubík - Kuba 2, Klíma, Šopík
Hodonín-Šardice C - Hovorany 1:5, Konečný - Novotný 2, Gebhart, Holínka, Peňás
Veselí B - Ždánice 6:1, Grombíř 3, Maga, Michalisko, Tříska - Poloucký
*1.*Kyjov*17*15*1*1*89:19*46*
*2.*Břeclav B*17*11*1*5*59:27*34*
*3.*Velká n.V.*17*10*3*4*47:23*33*
*4.*Mutěnice*17*10*3*4*46:26*33*
*5.*Hodonín-Šardice C*17*9*2*6*56:30*29*
*6.*Ždánice*17*6*5*6*37:26*23*
*7.*Ratíškovice*17*5*3*9*21:47*18*
*8.*Bzenec*17*5*2*10*28:48*17*
*9.*Veselí B*17*4*5*8*25:49*17*
*10.*Dubňany*17*4*3*10*21:40*15*
*11.*Vel.Bílovice*17*4*3*10*17:60*15*
*12.*Hovorany*17*2*3*12*26:77*9*
Kanonýři: 30 - Polášek (Kyjov), 25 - Křižka (Kyjov), Prčík (Mutěnice), 18 - Rubík (Kyjov)
 
I. třída mladších - skupina C
17. kolo

Velká n.V. - Mutěnice 2:4, Rumíšek 2 - Pavelka 2, Jagoš, Varmuža
Vel.Bílovice - Bzenec 2:1, Riess, Vašíček - Gabriel
Dubňany - Ratíškovice 4:2, Juřica 3, Kutálek - Toman 2
Kyjov - Břeclav B 3:2, Robek 2, Pintera - Beneš, Kocian
Hodonín-Šardice C - Hovorany 22:0, Klečka 6, Kůřil 4, Ondroušek 4, Vaněk 4, Kordula 2, Skřivánek, Vlček
Veselí B - Ždánice 6:0, Straka 2, Daněček, Janík, Maga, Žák
*1.*Mutěnice*17*15*1*1*113:12*46*
*2.*Veselí B*17*13*3*1*105:13*42*
*3.*Hodonín-Šardice C*17*13*1*3*109:13*40*
*4.*Břeclav B*17*11*2*4*53:28*35*
*5.*Kyjov*17*10*1*6*71:25*31*
*6.*Dubňany*17*10*0*7*47:40*30*
*7.*Velká n.V.*17*8*0*9*52:43*24*
*8.*Ratíškovice*17*7*0*10*58:54*21*
*9.*Bzenec*17*3*1*13*19:85*10*
*10.*Vel.Bílovice*17*3*1*13*13:102*10*
*11.*Ždánice*17*2*0*15*25:113*6*
*12.*Hovorany*17*1*2*14*13:150*5*
Kanonýři: 39 - Robek (Kyjov), 23 - Růžička (Mutěnice), 20 - Pavelka (Mutěnice)