Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Kyjov postupuje do krajského přeboru

16. 5. 2010

Krajský přebor - starší
20. kolo

Hustopeče - Sparta Brno B 1:3 (1:0), Sucharda - Dohnal, Kvasnica, Růžička
Líšeň - Hodonín-Šardice B 4:1 (2:0), Filípek, Hnilička, Juchelka, Krejčí - Hrbáček
Hrušovany - Svratka Brno 0:1 (0:0), Šabrata
Boskovice - Bystrc 0:0
Vyškov B - Blansko
Veselí - Brno C 2:2 (1:2), Chytka, Trýska - Mica, Pecha
*1.*Bystrc*20*16*3*1*79:19*51*
*2.*Brno C*20*13*6*1*83:24*45*
*3.*Boskovice*19*13*1*5*53:27*40*
*4.*Svratka Brno*19*11*4*4*36:15*37*
*5.*Líšeň*20*11*2*7*48:20*35*
*6.*1. SC Znojmo B*20*10*4*6*37:34*34*
*7.*Sparta Brno B*20*8*3*9*43:43*27*
*8.*Hodonín-Šardice B*20*8*3*9*39:42*27*
*9.*Blansko*19*8*1*10*39:46*25*
*10.*Vyškov B*19*8*1*10*27:40*25*
*11.*Hrušovany*20*6*0*14*24:73*18*
*12.*Lanžhot*20*4*3*13*27:64*15*
*13.*Veselí*20*3*4*13*20:48*13*
*14.*Hustopeče*20*1*1*18*15:75*4*
Kanonýři: 16 - Kabeláč (Bystrc), 14 - Duda (Brno C), Vejmělek (Brno C), Zouhar (Blansko), 13 - Juriga (Hrušovany), Pospíšil (Bystrc)

Krajský přebor - mladší
20. kolo

Hustopeče - Sparta Brno B 0:4 (0:2), Kožuch 2, Šmíd 2
Líšeň - Hodonín-Šardice B 3:1 (1:1), Knetig 2, Klein - Kratochvíl
Hrušovany - Svratka Brno 0:16 (0:6) - Fessl 6, Chrascina 4, Rolín 3, Krumholc, Mátl, Smrčka
Boskovice - Bystrc 1:1 (1:0), Kšica - Vaverka
Vyškov B - Blansko
Veselí - Brno C 2:2 (0:0), Hodonský, Otradovec - Rusek, Šperka
*1.*Svratka Brno*19*17*0*2*143:13*51*
*2.*Blansko*19*16*1*2*133:15*49*
*3.*Sparta Brno B*20*16*1*3*73:15*49*
*4.*Líšeň*20*15*1*4*100:19*46*
*5.*Bystrc*20*15*1*4*85:22*46*
*6.*Hodonín-Šardice B*20*13*1*6*90:20*40*
*7.*Brno C*20*9*2*9*86:32*29*
*8.*Veselí*20*9*2*9*53:37*29*
*9.*Boskovice*19*6*4*9*52:63*22*
*10.*Vyškov B*19*5*1*13*29:102*16*
*11.*1. SC Znojmo B*20*4*1*15*32:74*13*
*12.*Hustopeče*20*4*1*15*30:111*13*
*13.*Hrušovany*20*1*0*19*5:155*3*
*14.*Lanžhot*20*0*0*20*3:236*0*
Kanonýři: 33 - Miker (Svratka Brno), 30 - Fessl (Svratka Brno), 26 - Vintr (Blansko)
 
I. třída starších - skupina A
18. kolo
Bystrc B - Bučovice 7:1, Antl, Burian, Hála, Pivoňka, Sapík, Tomek, Veleba - Němec
Rousínov - Letovice nesehráno
Slatina - Sn Brno 2:0, Leasure, Vala
Kunštát - Židenice 1:5, Krása, vlastní - Procházka 2, Krahulec, Svačina
Tišnov - Kuřim 2:2, Fic, Kutálek - Doležal, Skoumal,ČK: Kuldan (Kuřim)
Slavkov - Soběšice nesehráno
*1.*Bystrc B*18*16*1*1*76:24*49*
*2.*Kuřim*18*12*4*2*53:22*40*
*3.*Židenice*18*11*2*5*61:35*35*
*4.*Rousínov*17*10*2*5*50:17*32*
*5.*Sn Brno*18*10*2*6*45:24*32*
*6.*Slatina*18*8*3*7*51:34*27*
*7.*Letovice*17*6*4*7*37:48*22*
*8.*Bučovice*18*6*2*10*22:55*20*
*9.*Soběšice*17*5*3*9*50:62*18*
*10.*Tišnov*18*3*3*12*21:65*12*
*11.*Kunštát*18*2*3*13*23:66*9*
*12.*Slavkov*17*2*1*14*26:63*7*
Kanonýři: 20 - Šmíd (Soběšice), 19 - Skoumal (Kuřim), 15 - Líkař (Sn Brno)

I. třída mladších - skupina A
18. kolo
Bystrc B - Bučovice 7:1, Haiser 2, Krist 2, Drápal, Pollak, Roblík - Olša
Rousínov - Letovice nesehráno
Slatina - Sn Brno 0:3, Březovský, Frecer, Sajed
Kunštát - Židenice 0:4, Schertler 2, Stříž, Šimeček
Tišnov - Kuřim 1:1, Konečný - Škára
Slavkov - Soběšice nesehráno
*1.*Sn Brno*18*15*2*1*61:13*47*
*2.*Židenice*18*15*1*2*75:16*46*
*3.*Kuřim*18*13*2*3*75:21*41*
*4.*Bystrc B*18*10*3*5*52:26*33*
*5.*Soběšice*17*9*1*7*63:36*28*
*6.*Rousínov*17*9*0*8*71:41*27*
*7.*Slatina*18*8*3*7*25:22*27*
*8.*Tišnov*18*7*4*7*34:31*25*
*9.*Kunštát*18*4*1*13*18:70*13*
*10.*Bučovice*18*4*0*14*28:87*12*
*11.*Letovice*17*3*1*13*16:90*10*
*12.*Slavkov*17*0*0*17*13:78*0*
Kanonýři: 19 - Šimek (Kuřim), 16 - Zikl Martin (Židenice), 15 - Frecer (Sn Brno), Křivánek (Rousínov), Zikl Tomáš (Židenice)
 
I. třída starších - skupina B
18. kolo

Miroslav - Vojkovice 3:1, Suchánek 2, Příhoda - Uher
St. Lískovec - Zastávka 3:0, Krejčí, Voborník, Šibrava
Nikolčice - Vel.Pavlovice nesehráno
Ivančice - Mor.Sl. Brno 7:1, Jacko 2, Jacko 2, Badin, Hron, Kopychuk - Engelhardt
Mor. Krumlov - Tasovice nesehráno
Zbýšov - Kohoutovice 1:1, Foral - Rumler
*1.*Mor. Krumlov*17*14*3*0*55:10*45*
*2.*Ivančice*18*13*3*2*54:17*42*
*3.*Miroslav*18*10*2*6*33:23*32*
*4.*Vojkovice*18*9*3*6*33:26*30*
*5.*Kohoutovice*18*7*4*7*31:19*25*
*6.*Zbýšov*18*6*6*6*43:28*24*
*7.*Zastávka*17*7*3*7*23:25*24*
*8.*St. Lískovec*18*6*5*7*42:39*23*
*9.*Tasovice*17*5*2*10*23:33*17*
*10.*Vel.Pavlovice*17*5*1*11*19:54*16*
*11.*Nikolčice*16*3*3*10*18:38*12*
*12.*Mor.Sl. Brno*18*2*1*15*17:79*7*
Kanonýři: 18 - Jacko Tomáš (Ivančice), 15 - Houdek (Mor. Krumlov), 14 - Foral (Zbýšov)

I. třída mladších - skupina B
18. kolo

Miroslav - Vojkovice 1:1, Pokorný - Svoboda
St. Lískovec - Zastávka 5:0, Mokrý 2, Jaborník, Vítek - vlastní
Nikolčice - Vel.Pavlovice nesehráno
Ivančice - Mor.Sl. Brno 0:1, Kokeš
Mor. Krumlov - Tasovice nesehráno
Zbýšov - Kohoutovice 0:5, Nguyen 2, Mareš, Pavliš, Čermák
*1.*Kohoutovice*18*15*2*1*70:5*47*
*2.*St. Lískovec*18*13*1*4*60:27*40*
*3.*Nikolčice*16*12*2*2*55:16*38*
*4.*Mor. Krumlov*17*11*1*5*43:11*34*
*5.*Mor.Sl. Brno*18*11*1*6*35:19*34*
*6.*Ivančice*18*9*3*6*53:26*30*
*7.*Zbýšov*18*9*0*9*56:44*27*
*8.*Zastávka*17*6*0*11*24:47*18*
*9.*Vojkovice*18*5*1*12*26:50*16*
*10.*Vel.Pavlovice*17*4*0*13*24:68*12*
*11.*Miroslav*18*2*2*14*21:72*8*
*12.*Tasovice*17*1*1*15*9:91*4*
Kanonýři: 25 - Bartl (Nikolčice), 14 - Frank (Nikolčice), Pokorný (Miroslav), 13 - Novák (Ivančice)
 
I. třída starších - skupina C
18. kolo
Mutěnice - Veselí B 7:0, Prčík 3, Růžička 2, Duchoslav, Švagerka
Ždánice - Hodonín-Šardice C 0:8, Konečný 3, Zmrzlík 3, Bílek 2
Hovorany - Kyjov 0:6, Křižka 2, Polášek 2, Rubín 2
Břeclav B - Dubňany nesehráno
Ratíškovice - Vel.Bílovice 3:1, Divila 2, Koplík - Valenta
Bzenec -Velká n.V. 3:0, Gerža, Klobáska, Novák
*1.*Kyjov*18*16*1*1*95:19*49*
*2.*Mutěnice*18*11*3*4*53:26*36*
*3.*Břeclav B*17*11*1*5*59:27*34*
*4.*Velká n.V.*18*10*3*5*47:26*33*
*5.*Hodonín-Šardice C*18*10*2*6*64:30*32*
*6.*Ždánice*18*6*5*7*37:34*23*
*7.*Ratíškovice*18*6*3*9*24:48*21*
*8.*Bzenec*18*6*2*10*31:48*20*
*9.*Veselí B*18*4*5*9*25:56*17*
*10.*Dubňany*17*4*3*10*21:40*15*
*11.*Vel.Bílovice*18*4*3*11*18:63*15*
*12.*Hovorany*18*2*3*13*26:83*9*
Kanonýři: 32 - Polášek (Kyjov), 28 - Prčík (Mutěnice), 27 - Křižka (Kyjov)
 
I. třída mladších - skupina C
18. kolo

Mutěnice - Veselí B 1:3, Růžička, vlastní - Janík, Kočiš
Ždánice - Hodonín-Šardice C 1:10, Uhýrek - Bidmon 2, Pelikán 2, Vaverka 2, Konečný, Kůřil, Trs, Vlček
Hovorany - Kyjov 0:14, Petříček 4, Klingel 3, Pintera 2, Rybníkár 2, Hulcký, Kostiha, Půček
Břeclav B - Dubňany nesehráno
Ratíškovice - Vel.Bílovice 5:3, Šťavík 2, Hrbáček, Motloch, Toman - Riess 2, Damborský
Bzenec - Velká n.V. 0:10, Rumíšek 4, Janda 3, Mikeska, Sivák, Šilhavý
*1.*Mutěnice*18*15*1*2*114:15*46*
*2.*Veselí B*18*14*3*1*108:14*45*
*3.*Hodonín-Šardice C*18*14*1*3*119:14*43*
*4.*Břeclav B*17*11*2*4*53:28*35*
*5.*Kyjov*18*11*1*6*85:25*34*
*6.*Dubňany*17*10*0*7*47:40*30*
*7.*Velká n.V.*18*9*0*9*62:43*27*
*8.*Ratíškovice*18*8*0*10*63:57*24*
*9.*Bzenec*18*3*1*14*19:95*10*
*10.*Vel.Bílovice*18*3*1*14*16:107*10*
*11.*Ždánice*18*2*0*16*26:123*6*
*12.*Hovorany*18*1*2*15*13:164*5*
Kanonýři: 39 - Robek (Kyjov), 24 - Růžička (Mutěnice), 20 - Pavelka (Mutěnice)