Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Třináct zápasů bylo odloženo, do čela přeboru mladších se dostalo Blansko

16. 5. 2010

Krajský přebor - starší
22. kolo

Rousínov - Hodonín-Šardice B
Boskovice - Mor. Krumlov nesehráno
Kohoutovice - Mutěnice 3:3 (1:0), Fatrdla, Hanák, Novák - Holešínský 2, Trávník
St. Lískovec - ČAFC Židenice 0:0, ČK: Kaňa - Duchovný
Blansko - Břeclav B 4:2 (1:1), Jarůšek 2, Blatný, Hepp - Herman, Segundo
Kyjov - Kuřim nesehráno
Sparta Brno B - 1. SC Znojmo B 7:1 (2:0), Kubíček 2, Hačka, Kirchner, Kolbaba, Kočař, Weinstein - Benda
*1.*Sparta Brno B*21*13*2*6*55:29*41*
*2.*Břeclav B*21*11*5*5*46:28*38*
*3.*Blansko*21*11*3*7*51:31*36*
*4.*1. SC Znojmo B*21*11*3*7*38:26*36*
*5.*St. Lískovec*21*10*3*8*36:45*33*
*6.*Boskovice*20*9*4*7*36:33*31*
*7.*ČAFC Židenice*21*9*1*11*27:35*28*
*8.*Hodonín-Šardice B*20*8*4*8*30:39*28*
*9.*Mutěnice*21*7*4*10*42:46*25*
*10.*Mor. Krumlov*19*7*3*9*22:30*24*
*11.*Kohoutovice*20*6*5*9*25:34*23*
*12.*Kuřim*20*6*4*10*24:33*22*
*13.*Rousínov*20*6*3*11*30:33*21*
*14.*Kyjov*20*5*4*11*27:47*19*
Kanonýři: 17 - Jarůšek (Blansko), 12 - Možíš (Kyjov), 11 - Benda (Rousínov), Peloušek (St. Lískovec)
 
Krajský přebor - mladší
22. kolo

Rousínov - Hodonín-Šardice B
Boskovice - Mor. Krumlov nesehráno
Kohoutovice - Mutěnice 3:0 (1:0), Velecký 2, Fatrdla
St. Lískovec - ČAFC Židenice 3:1 (0:1), Doležal, Fremml, Vaněk – Pavlec
Blansko - Břeclav B 6:0 (2:0), Ševčík 3, Trtílek 2, Trávníček
Kyjov - Kuřim nesehráno
Sparta Brno B - 1. SC Znojmo B 2:2 (0:1), Homola, Přichystal - Eliáš, Hověz
*1.*Blansko*21*19*0*2*91:10*57*
*2.*1. SC Znojmo B*21*18*2*1*82:12*56*
*3.*Sparta Brno B*21*12*7*2*62:19*43*
*4.*Hodonín-Šardice B*20*11*3*6*50:25*36*
*5.*Břeclav B*21*11*3*7*46:37*36*
*6.*Boskovice*20*7*4*9*38:54*25*
*7.*Kohoutovice*20*6*6*8*37:48*24*
*8.*Rousínov*20*6*4*10*33:46*22*
*9.*St. Lískovec*21*6*3*12*33:65*21*
*10.*Mor. Krumlov*19*6*2*11*29:43*20*
*11.*ČAFC Židenice*21*5*5*11*28:65*20*
*12.*Kuřim*20*5*3*12*34:59*18*
*13.*Kyjov*20*5*2*13*32:70*17*
*14.*Mutěnice*21*2*4*15*18:60*10*
Kanonýři: 28 - Hověz (1. SC Znojmo B), 21 - Sedlák (Blansko), 16 - Trávníček (Blansko)

I. třída skupina A
22. kolo
Sn Brno - Čebín 2:1 (0:0), Doležal, Němeček - Brodecký, ČK: Požár (Slovan)
Líšeň B - Letovice 7:0 (3:0), Hošek 2, Walla 2, Lazar, Machka, Čoupek
Medlánky - Rájec-Jestřebí 3:3 (2:1), Hradil, Petrů, Šlesar - Buš, Nečas, Orel
Mor.Sl. Brno - Kunštát 3:1 (1:1), Ferko, Fiala, Pauzr - Loukota
Rudice - Svratka Brno nesehráno
Újezd - Slatina nesehráno
Tišnov - Vyškov B 1:0 (0:0), Smolík
*1.*Slatina*20*16*3*1*94:16*51*
*2.*Mor.Sl. Brno*21*13*4*4*55:25*43*
*3.*Svratka Brno*20*11*7*2*52:19*40*
*4.*Vyškov B*21*11*2*8*43:34*35*
*5.*Líšeň B*21*10*3*8*65:46*33*
*6.*Rudice*20*10*3*7*52:35*33*
*7.*Tišnov*21*10*3*8*48:42*33*
*8.*Rájec-Jestřebí*21*10*3*8*50:57*33*
*9.*Medlánky*21*9*3*9*57:50*30*
*10.*Čebín*21*7*0*14*26:77*21*
*11.*Kunštát*21*5*3*13*42:67*18*
*12.*Újezd*20*5*2*13*37:61*17*
*13.*Sn Brno*21*5*2*14*21:52*17*
*14.*Letovice*21*3*2*16*14:75*11*
Kanonýři: 27 - Bělehrádek (Slatina), 15 - Ferko (Mor.Sl. Brno), 12 - Flamich (Tišnov), Jarůšek (Medlánky), Loukota (Kunštát), Walla (Líšeň B)
 
I. třída skupina B
22. kolo

Dobšice - Zbýšov 4:5 (1:4), Kurillov, Syrový, Uher, Čurda - Nekuža 2, Šrajtl 2, Kožíšek
Přímětice - Miroslav 3:2 (2:1), Balon, Kráčman, Virgl - Hanuška, Šťastný
Tasovice - Měnín 7:1 (5:1), Pagáč 3, Prekop 2, Svatoš, Čermák - Holčapek
Zastávka - Pohořelice
H. Kounice - Ivančice 2:4 (1:3), Fendrych, Kameník - Gruna 2, Kacina, Táborský
Novosedly - Hrušovany 6:0 (2:0), Trpišovský 2, Trčálek 2, Blaha, Svízela
Únanov - Prosiměřice 3:1 (2:0), Klempa 2, Holub - Brdičko
*1.*Pohořelice*20*12*5*3*49:23*41*
*2.*Tasovice*21*11*7*3*65:26*40*
*3.*Miroslav*21*12*4*5*62:33*40*
*4.*Přímětice*21*11*7*3*54:25*40*
*5.*Ivančice*21*12*4*5*45:26*40*
*6.*Únanov*21*12*3*6*42:24*39*
*7.*Zbýšov*21*10*4*7*58:40*34*
*8.*Novosedly*21*8*7*6*50:41*31*
*9.*Dobšice*21*8*1*12*43:49*25*
*10.*H. Kounice*21*6*7*8*28:44*25*
*11.*Zastávka*20*5*5*10*29:57*20*
*12.*Měnín*21*6*1*14*34:74*19*
*13.*Prosiměřice*21*2*2*17*28:68*8*
*14.*Hrušovany*21*2*1*18*25:82*7*
Kanonýři: 24 - Šrajtl (Zbýšov), 21 - Dítě (Tasovice), 18 - Zimmermann (Prosiměřice)
 
I. třída skupina C
22. kolo
Vel.Pavlovice - Dambořice nesehráno
Dol.Bojanovice - Letonice nesehráno
Vel.Bílovice - Podluží nesehráno
Hovorany - Rohatec 4:0 (0:0), Kučera 2, Fodor, Skotal
Hustopeče - Ratíškovice nesehráno
Bučovice - Vacenovice nesehráno
Dubňany - Bzenec 1:5 (1:3), Baťa - Kratina 3, Šik 2
*1.*Ratíškovice*20*16*0*4*105:34*48*
*2.*Hovorany*20*14*2*4*62:26*44*
*3.*Bzenec*21*14*1*6*61:26*43*
*4.*Dambořice*20*12*3*5*67:35*39*
*5.*Dubňany*21*11*2*8*55:46*35*
*6.*Bučovice*20*9*5*6*54:43*32*
*7.*Dol.Bojanovice*20*9*4*7*50:34*31*
*8.*Vel.Pavlovice*20*9*4*7*36:25*31*
*9.*Hustopeče*20*8*7*5*48:40*31*
*10.*Vel.Bílovice*20*9*2*9*55:67*29*
*11.*Letonice*20*5*2*13*46:73*17*
*12.*Rohatec*21*4*3*14*32:88*15*
*13.*Podluží*19*2*3*14*26:78*9*
*14.*Vacenovice*20*0*0*20*17:99*0*
Kanonýři: 35 - Bábíček (Ratíškovice), 32 - Baťa (Dubňany), 21 - Osička (Vel.Bílovice)