Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Skupinu A I. třídy starších už s předstihem vyhrála Bystrc B

23. 5. 2010

Krajský přebor - starší
Vložené 26. kolo

Hustopeče - Bystrc 1:7 (0:3), Švaňhal - Pospíšil 3, Varga 2, Kabeláč, Pivoňka
Svratka Brno - Blansko 3:1 (0:0), Havlín, Janoušek, Kohout - Šafařík
Hodonín-Šardice B - Lanžhot 3:0 (0:0), Ujčík 2, Oujezdský
Sparta Brno B - Brno C 3:2 (2:0), Klika, Kvasnica, Čermák - Lotrans, Pecha
Líšeň - Veselí 1:1 (1:1), Ghisi - Michalisko
Hrušovany - 1. SC Znojmo B 2:0 (2:0), Novotný 2
Boskovice - Vyškov B 6:3 (2:3), Štindl 2, Doležel, Preč, Širůček, Živný - Jeřábek, Neděla, Račanský
21. kolo
Veselí - Hustopeče 6:2 (3:2), Trýska, Zelinka po 2, Chytka, Maga - Kušnier, Švaňhal
Brno C - 1. SC Znojmo B 4:1 (2:1), Duda, Pecha, Sedlo, Slavík - Kirschner
Lanžhot - Vyškov B 0:0
Blansko - Boskovice
Bystrc - Hrušovany 14:0 (6:0), Kabeláč 4, Pospíšil 3, Krystek 2, Tomek 2, Gerlinger, Javůrek, Torčík
Hodonín-Šardice B - Sparta Brno B 6:2 (3:1), Stankovič 2, Jonás, Konečný, Oujezdský, Ujčík - Dohnal, Kolařík
1. Bystrc 22 18 3 1 100:20 57 
2. Brno C 22 14 6 2 89:28 48 
3. Boskovice 20 14 1 5 59:30 43 
4. Svratka Brno 20 12 4 4 39:16 40 
5. Líšeň 21 11 3 7 49:21 36 
6. 1. SC Znojmo B 22 10 4 8 38:40 34 
7. Hodonín-Šardice B 22 10 3 9 48:44 33 
8. Sparta Brno B 22 9 3 10 48:51 30 
9. Blansko 21 9 1 11 43:51 28 
10. Vyškov B 22 8 2 12 32:49 26 
11. Hrušovany 22 7 0 15 26:87 21 
12. Veselí 22 4 5 13 27:51 17 
13. Lanžhot 22 4 4 14 27:67 16 
14. Hustopeče 22 1 1 20 18:88 4 
Kanonýři: 21 - Kabeláč (Bystrc), 19 - Pospíšil (Bystrc), 15 - Duda (Brno C), Zouhar (Blansko), 14 - Vejmělek (Brno C), Štindl (Boskovice)

Krajský přebor - mladší
Vložené 26. kolo

Hustopeče - Bystrc 0:2 (0:1), Fretzer, Sadílek
Svratka Brno - Blansko 0:2 (0:1), Blažek, Souček
Hodonín-Šardice B - Lanžhot 22:0 (1:0), Pelikán 5, Blahůšek 3, Jüstel 3, Vaverka 3, Parma 2, Konečný, Kratochvíl, Kůřil, Ondroušek, Vaněk, Vlček
Sparta Brno B - Brno C 0:0
Líšeň - Veselí 3:2 (2:1), Klein 2, Neděla - Hodonský, Kočiš
Hrušovany - 1. SC Znojmo B 1:5 (1:1), Haranza - Bastl, Procházka, Rapouch, Trmal, Švejkar
Boskovice - Vyškov B 6:2 (1:0), Mareček 2, Kšica, Minx, Novák, Stara - Ryšavý 2
21. kolo
Veselí - Hustopeče 5:2 (3:1), Kočiš 2, Honz, Otradovec, Vaverka - Kušnier 2
Brno C - 1. SC Znojmo B 4:0 (3:0), Rusek 3, Moučka
Lanžhot - Vyškov B 0:3 (0:2), Fialka, Martinez, Toman
Blansko - Boskovice
Bystrc - Hrušovany 12:0 (7:0), Piák 6, Fretzer 2, Vaverka 2, Roblík, Zlámal
Hodonín-Šardice B - Sparta Brno B 2:0 (0:0), Parma, Vaněk
1. Blansko 21 18 1 2 145:15 55 
2. Bystrc 22 17 1 4 99:22 52 
3. Svratka Brno 20 17 0 3 143:15 51 
4. Sparta Brno B 22 16 2 4 73:17 50 
5. Líšeň 21 16 1 4 103:21 49 
6. Hodonín-Šardice B 22 15 1 6 114:20 46 
7. Brno C 22 10 3 9 90:32 33 
8. Veselí 22 10 2 10 60:42 32 
9. Boskovice 20 7 4 9 58:65 25 
10. Vyškov B 22 6 1 15 34:118 19 
11. 1. SC Znojmo B 22 5 1 16 37:79 16 
12. Hustopeče 22 4 1 17 32:118 13 
13. Hrušovany 22 1 0 21 6:172 3 
14. Lanžhot 22 0 0 22 3:261 0 
Kanonýři: 33 - Miker (Svratka Brno), 30 - Fessl (Svratka Brno), Vintr (Blansko), 27 - Fretzer (Bystrc), 24 - Loula (Blansko)
 
I. třída starších - skupina A
Dohrávka 18. kola
Slavkov - Soběšice 3:4, Feik, Ondruška, Vrba - Šmíd 3, Zezula
19. kolo
Slavkov - Bystrc B 0:5 (0:5), Antl, Gerlinger, Pivoňka, Sapík, Tomek, ČK: Varga (B)
Soběšice - Tišnov 1:4 (0:3), Šmíd - Mašek 3, Penáček
Kuřim - Kunštát 9:2 (4:1), Dančák 4, Doležal 2, Dzyula, Juchelka, Skoumal - Kuruc, Vydeman
Židenice - Slatina 1:2 (1:0), Hrnčiar - Krejčiřík, Vala
Sn Brno - Rousínov 2:2 (0:1), Líkař, Partl - Barták, Havíř
Letovice - Bučovice 1:4 (0:3), Novotný - Toman 2, Minařík, Olša
1. Bystrc B 19 17 1 1 81:24 52 
2. Kuřim 19 13 4 2 62:24 43 
3. Židenice 19 11 2 6 62:37 35 
4. Rousínov 18 10 3 5 52:19 33 
5. Sn Brno 19 10 3 6 47:26 33 
6. Slatina 19 9 3 7 53:35 30 
7. Bučovice 19 7 2 10 26:56 23 
8. Letovice 18 6 4 8 38:52 22 
9. Soběšice 19 6 3 10 55:69 21 
10. Tišnov 19 4 3 12 25:66 15 
11. Kunštát 19 2 3 14 25:75 9 
12. Slavkov 19 2 1 16 29:72 7 
Kanonýři: 23 - Šmíd (Soběšice), 20 - Skoumal (Kuřim), 16 - Líkař (Sn Brno), 14 - Machálek (Židenice), Novotný (Letovice), Zezula (Soběšice)

I. třída mladších - skupina A
Dohrávka 18. kola

Slavkov - Soběšice 0:3, Bittó, Bílek, Venclík
19. kolo
Slavkov - Bystrc B 1:3 (1:3), Horák - Buček, Piák, Smetana, nedohráno pro déšť, zápas není zapúočítán v tabulce
Soběšice - Tišnov 2:2 (0:1), Kříž, Novotný - Konečný 2
Kuřim - Kunštát 7:0 (1:0), Veselý 2, Škára 2, Hrnčíř, Pacek, Šimek
Židenice - Slatina 2:0 (1:0), Zikl 2
Sn Brno - Rousínov 3:0 (1:0), Kopecký 2, Haluza
Letovice - Bučovice 1:5 (1:0), Pokorný - Olša 3, Stuchlík 2
1. FC Slovan Brno 19 16 2 1 64 : 13 50
2. ČAFC Brno Židenice 19 16 1 2 77 : 16 49
3. FC Kuřim 19 14 2 3 82 : 21 44
4. FC Dosta Bystrc-Kníničky B 18 10 3 5 52 : 26 33
5. FC Soběšice 19 10 2 7 68 : 38 32
6. Framoz Rousínov 18 9 0 9 71 : 44 27
7. SK Slatina 19 8 3 8 25 : 24 27
8. AFK Tišnov 19 7 5 7 36 : 33 26
9. FC Bučovice 19 5 0 14 33 : 88 15
10. FK Kunštát 19 4 1 14 18 : 77 13
11. AFK Letovice 18 3 1 14 17 : 95 10
12. SK Slavkov u Brna 18 0 0 18 13 : 81 0
Kanonýři: 20 - Šimek (Kuřim), 18 - Zikl Martin (Židenice), 15 - Bílek (Soběšice), Frecer (Sn Brno), Křivánek (Rousínov), Zikl Tomáš (Židenice), 14 - Vaňous (Kuřim), Židlík (Bučovice)
 
I. třída starších - skupina B
19. kolo

Zbýšov - Miroslav 0:3 (0:1), Krejčí, Pelec, Suchánek
Kohoutovice - Mor. Krumlov 0:2 (0:0), Hladký, Sobotka
Tasovice - Ivančice 2:3 (1:2), Budný, Burdelová - Jacko 2, Hron
Mor.Sl. Brno - Nikolčice 4:5 (1:3), Branclík, Havlík, Volf, Šeda - Točnar 2, Maška, vlastní 2
Vel.Pavlovice - St. Lískovec 2:3 (0:1), Pohl, Šebesta - Bártek 2, Pfeiffer
Zastávka - Vojkovice 1:3 (0:1), Klement - Bělák, Uher, Kratochvíl
1. FC Moravský Krumlov 18 15 3 0 57 : 10 48
2. FC Ivančice 19 14 3 2 57 : 19 45
3. FC Miroslav 19 11 2 6 36 : 23 35
4. SK Vojkovice 19 10 3 6 36 : 27 33
5. Tatran Starý Lískovec 19 7 5 7 45 : 41 26
6. Tatran Kohoutovice 19 7 4 8 31 : 21 25
7. Baník Zbýšov 19 6 6 7 43 : 31 24
8. Čechie Zastávka 18 7 3 8 24 : 28 24
9. Sokol Tasovice 18 5 2 11 25 : 36 17
10. Slavoj Velké Pavlovice 18 5 1 12 21 : 57 16
11. Družstevník Nikolčice 17 4 3 10 23 : 42 15
12. SK Moravská Slavia Brno 19 2 1 16 21 : 84 7
Kanonýři: 20 - Jacko Tomáš (Ivančice), 15 - Houdek (Mor. Krumlov), 14 - Foral (Zbýšov), 12 - Hron (Ivančice)

I. třída mladších - skupina B
19. kolo

Zbýšov - Miroslav 4:2 (0:0), Kozel 3, Svoboda - Pokorný 2
Kohoutovice - Mor. Krumlov 1:0 (1:0), Pavliš
Tasovice - Ivančice 0:4 (0:1), Došek, Husárek, Sedláček, Sysel
Mor.Sl. Brno - Nikolčice 1:0 (0:0), Koukal
Vel.Pavlovice - St. Lískovec 0:14 (0:6), Parys 3, Pichler 3, Šidlo 3, Svoboda 2, Vítek 2, Mokrý
Zastávka - Vojkovice 2:2 (1:0), Tribula 2 - Dvořák, Pekárek
1. Tatran Kohoutovice 19 16 2 1 71 : 5 50
2. Tatran Starý Lískovec 19 14 1 4 74 : 27 43
3. Družstevník Nikolčice 17 12 2 3 55 : 17 38
4. SK Moravská Slavia Brno 19 12 1 6 36 : 19 37
5. FC Moravský Krumlov 18 11 1 6 43 : 12 34
6. FC Ivančice 19 10 3 6 57 : 26 33
7. Baník Zbýšov 19 10 0 9 60 : 46 30
8. Čechie Zastávka 18 6 1 11 26 : 49 19
9. SK Vojkovice 19 5 2 12 28 : 52 17
10. Slavoj Velké Pavlovice 18 4 0 14 24 : 82 12
11. FC Miroslav 19 2 2 15 23 : 76 8
12. Sokol Tasovice 18 1 1 16 9 : 95 4
Kanonýři: 25 - Bartl (Nikolčice), 16 - Pokorný (Miroslav), 14 - Frank (Nikolčice), 13 - Novák (Ivančice), Pavliš (Kohoutovice), Pichler (St. Lískovec), Šidlo (St. Lískovec)
 
I. třída starších - skupina C
19. kolo

Bzenec - Mutěnice 2:6 (0:4), Novák 2 - Růžička 3, Duchoslav, Prčík, Špéra
Velká n.V. - Ratíškovice 1:0 (0:0), Janda
Vel.Bílovice - Břeclav B
Dubňany - Hovorany 2:1 (2:1), Adzima, Filipenský – Holinka
Kyjov - Ždánice 6:0 (4:0), Polášek 2, Rubík 2, Hemžal, Kostiha
Hodonín-Šardice C - Veselí B 2:2 (0:2), Stankovič, Ujčík - Mada, Zelinka
1. Kyjov 19 17 1 1 101:19 52 
2. Mutěnice 19 12 3 4 59:28 39 
3. Velká n.V. 19 11 3 5 48:26 36 
4. Břeclav B 17 11 1 5 59:27 34 
5. Hodonín-Šardice C 19 10 3 6 66:32 33 
6. Ždánice 19 6 5 8 37:40 23 
7. Ratíškovice 19 6 3 10 24:49 21 
8. Bzenec 19 6 2 11 33:54 20 
9. Dubňany 18 5 3 10 23:41 18 
10. Veselí B 19 4 6 9 27:58 18 
11. Vel.Bílovice 18 4 3 11 18:63 15 
12. Hovorany 19 2 3 14 27:85 9 
Kanonýři: 34 - Polášek (Kyjov), 29 - Prčík (Mutěnice), 27 - Křižka (Kyjov), 20 - Rubík (Kyjov)
 
I. třída mladších - skupina C
19. kolo

Bzenec - Mutěnice 0:8 (0:6), Růžička 2, Bezůšek, Gramář, Ilčík, Valíček, Weigl, vlastní
Velká n.V. - Ratíškovice 3:2 (1:1), Kohút, Mikeska, Rumíšek - Toman, Šťovík
Vel.Bílovice - Břeclav B
Dubňany - Hovorany 11:0 (4:0), Antoš 4, Krupica 3, Juřica 2, Hruboš, Ilčík
Kyjov - Ždánice 8:0 (4:0), Plašil 5, Klingel, Kuchař, Pintera
Hodonín-Šardice C - Veselí B 3:2 (3:0), Kůřil 2, Rozkydal - Martoni, Žák
1. Mutěnice 19 16 1 2 122:15 49 
2. Hodonín-Šardice C 19 15 1 3 122:16 46 
3. Veselí B 19 14 3 2 110:17 45 
4. Kyjov 19 12 1 6 93:25 37 
5. Břeclav B 17 11 2 4 53:28 35 
6. Dubňany 18 11 0 7 58:40 33 
7. Velká n.V. 19 10 0 9 65:45 30 
8. Ratíškovice 19 8 0 11 65:60 24 
9. Bzenec 19 3 1 15 19:103 10 
10. Vel.Bílovice 18 3 1 14 16:107 10 
11. Ždánice 19 2 0 17 26:131 6 
12. Hovorany 19 1 2 16 13:175 5 
Kanonýři: 39 - Robek (Kyjov), 26 - Růžička (Mutěnice), 20 - Pavelka (Mutěnice), 17 - Bezůšek (Mutěnice)