Dorostenecké soutěže: Sparta Brno vede přebor starších o pět bodů, v mladším ve vedení Blansko
Krajský přebor - starší
Dohrávka 21. kola
Mor. Krumlov - Kohoutovice 3:0 (1:0), Hladký, Holý, Staněk.
23. kolo
Sparta Brno B - Rousínov 3:1 (3:1), Weinstein 2, Horák - Kameník
1. SC Znojmo B - Kyjov 3:2 (2:1), Benda, Šabata, Šteiner - Svoboda 2
Kuřim - Blansko 2:2 (1:0), Kučera, Smíšek - Jarůšek, Sedláček
Břeclav B - St. Lískovec 1:1 (1:1), Polášek - Tesař
ČAFC Židenice - Kohoutovice 2:2 (1:0), Němeček 2 - Fatrdla, Ohniště
Mutěnice - Boskovice 0:4 (0:0), Fojt 2, Horák, Stříž
Mor. Krumlov - Hodonín-Šardice B odloženo na 9.6.
1. Sparta Brno B 22 14 2 6 58:30 44
2. Břeclav B 22 11 6 5 47:29 39
3. 1. SC Znojmo B 22 12 3 7 41:28 39
4. Blansko 22 11 4 7 53:33 37
5. Boskovice 21 10 4 7 40:33 34
6. St. Lískovec 22 10 4 8 37:46 34
7. ČAFC Židenice 22 9 2 11 29:37 29
8. Hodonín-Šardice B 20 8 4 8 30:39 28
9. Mor. Krumlov 20 8 3 9 25:30 27
10. Mutěnice 22 7 4 11 42:50 25
11. Kohoutovice 22 6 6 10 27:39 24
12. Kuřim 21 6 5 10 26:35 23
13. Rousínov 21 6 3 12 31:36 21
14. Kyjov 21 5 4 12 29:50 19
Kanonýři: 18 - Jarůšek (Blansko), 12 - Možíš (Kyjov), 11 - Benda (Rousínov), Peloušek (St. Lískovec), 10 - Benda (1. SC Znojmo B)
Krajský přebor - mladší
Dohrávka 21. Kola
Mor. Krumlov - Kohoutovice 0:2 (0:1), Ohniště, Velecký
23. kolo
Sparta Brno B - Rousínov 3:1 (1:0), Foukal 2, Abudayyeh – Havíř
Břeclav B - St. Lískovec 3:2 (0:1), Ferbár, Ivančic, Polach - Fremml, Kocourek
ČAFC Židenice - Kohoutovice 0:6 (0:2), Velecký 4, Kolubayev, Pohanka
Kuřim - Blansko 0:7 (0:3), Juran, Buchta 2, Apalovič 2, Horáček, Trávníček
Mor. Krumlov - Hodonín-Šardice B odloženo na 9.6.
1. Blansko 22 20 0 2 98:10 60
2. 1. SC Znojmo B 22 18 3 1 83:13 57
3. Sparta Brno B 22 13 7 2 65:20 46
4. Břeclav B 22 12 3 7 49:39 39
5. Hodonín-Šardice B 20 11 3 6 50:25 36
6. Kohoutovice 22 8 6 8 45:48 30
7. Boskovice 21 8 4 9 42:54 28
8. Rousínov 21 6 4 11 34:49 22
9. St. Lískovec 22 6 3 13 35:68 21
10. Mor. Krumlov 20 6 2 12 29:45 20
11. ČAFC Židenice 22 5 5 12 28:71 20
12. Kuřim 21 5 3 13 34:66 18
13. Kyjov 21 5 3 13 33:71 18
14. Mutěnice 22 2 4 16 18:64 10
Kanonýři: 28 - Hověz (1. SC Znojmo B), 21 - Sedlák (Blansko), 17 - Trávníček (Blansko), 15 - Reška (Hodonín-Šardice B)
I. třída skupina A
23. kolo
Tišnov - Sn Brno 2:2 (1:1), Himmer 2 - Dočkal, Řehák
Vyškov B - Újezd odloženo na 3.6.
Slatina - Rudice 3:0 (0:0), Bělehrádek, Petr, Polák
Svratka Brno - Mor.Sl. Brno 3:2 (1:1), Adamec, Bittó, Orel - Pauzr 2
Kunštát - Medlánky 2:2 (1:0), Dvořáček, Zámek - Šlesar, vlastní
Rájec-Jestřebí - Líšeň B 3:6 (2:3), Sedlák 2, Pavlíček - Hošek 2, Sklenář 2, Blaha, Čoupek
Letovice - Čebín 2:2 (0:1), Dvořák, Heller - Gric, Zacpálek
1. Slatina 21 17 3 1 97:16 54
2. Svratka Brno 21 12 7 2 55:21 43
3. Mor.Sl. Brno 22 13 4 5 57:28 43
4. Líšeň B 22 11 3 8 71:49 36
5. Vyškov B 21 11 2 8 43:34 35
6. Tišnov 22 10 4 8 50:44 34
7. Rudice 21 10 3 8 52:38 33
8. Rájec-Jestřebí 22 10 3 9 53:63 33
9. Medlánky 22 9 4 9 59:52 31
10. Čebín 22 7 1 14 28:79 22
11. Kunštát 22 5 4 13 44:69 19
12. Sn Brno 22 5 3 14 23:54 18
13. Újezd 20 5 2 13 37:61 17
14. Letovice 22 3 3 16 16:77 12
Kanonýři: 28 - Bělehrádek (Slatina), 15 - Ferko (Mor.Sl. Brno), 13 - Sedlák (Rájec-Jestřebí), 12 - Flamich (Tišnov), Jarůšek (Medlánky), Loukota (Kunštát), Walla (Líšeň B)
I. třída skupina B
23. kolo
Únanov - Dobšice 5:0 (4:0), Holub 2, Janda, Klempa, Rychlík
Prosiměřice - Novosedly 0:3 (0:2), Bláha, Trpišovský, Štyks
Hrušovany - H. Kounice 3:0 (3:0), Haranza 2, Kolegar
Ivančice - Zastávka 7:1 (1:1), Táborský 3, Gruna 2, Hron, Michalica - Ryšavý
Pohořelice - Tasovice 2:2 (1:1), Dítě, Havlík - Rouzek, Vybíral
Měnín - Přímětice odloženo na 31.5. v 18.00
Miroslav - Zbýšov 3:4 (2:1), Hanuška, Iran, Šťastný - Koza 2, Bazal, Kožíšek
1. Pohořelice 22 13 6 3 55:26 45
2. Ivančice 22 13 4 5 52:27 43
3. Únanov 22 13 3 6 47:24 42
4. Tasovice 22 11 8 3 67:28 41
5. Přímětice 21 11 7 3 54:25 40
6. Miroslav 22 12 4 6 65:37 40
7. Zbýšov 22 11 4 7 62:43 37
8. Novosedly 22 9 7 6 53:41 34
9. Dobšice 22 8 1 13 43:54 25
10. H. Kounice 22 6 7 9 28:47 25
11. Zastávka 22 5 5 12 31:68 20
12. Měnín 21 6 1 14 34:74 19
13. Hrušovany 22 3 1 18 28:82 10
14. Prosiměřice 22 2 2 18 28:71 8
Kanonýři: 24 - Šrajtl (Zbýšov), 21 - Dítě (Tasovice), 18 - Zimmermann (Prosiměřice), 16 - Slezák (Pohořelice), Šťastný (Miroslav)
I. třída skupina C
23. kolo
Dubňany - Vel.Pavlovice 1:0 (0:0), Kos
Bzenec - Bučovice 5:3 (2:1), Kratina 3, Kyjovský, Valštýn - Chadima, Klíč, Koudelka
Vacenovice - Hustopeče 0:4 (0:2), Ryšavý 3, Weiss
Ratíškovice - Hovorany 5:2 (3:2), Daniel, Kordula, Křižka, Macek, Stokláska - Zahnaš 2, ČK: Marcián (Ratíškovice)
Rohatec - Vel.Bílovice 1:1 (0:1), Běloch - Osička
Podluží - Dol.Bojanovice 0:1 (0:0), Bača
Letonice - Dambořice 3:0 (2:0), Brunclík, Chaloupka, Konečný
1. Ratíškovice 21 17 0 4 110:36 51
2. Bzenec 22 15 1 6 66:29 46
3. Hovorany 21 14 2 5 64:31 44
4. Dambořice 21 12 3 6 67:38 39
5. Dubňany 22 12 2 8 56:46 38
6. Dol.Bojanovice 21 10 4 7 51:34 34
7. Hustopeče 21 9 7 5 52:40 34
8. Bučovice 21 9 5 7 57:48 32
9. Vel.Pavlovice 21 9 4 8 36:26 31
10. Vel.Bílovice 21 9 3 9 56:68 30
11. Letonice 21 6 2 13 49:73 20
12. Rohatec 22 4 4 14 33:89 16
13. Podluží 20 2 3 15 26:79 9
14. Vacenovice 21 0 0 21 17:103 0
Kanonýři: 35 - Bábíček (Ratíškovice), 32 - Baťa (Dubňany), 21 - Osička (Vel.Bílovice), 20 - Kratina (Bzenec)