Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Bystrc má na dosah vítězství v přeboru starších

30. 5. 2010

Krajský přebor - starší
22. kolo

Hustopeče - Hodonín-Šardice B 2:1, Daniel, Rouzek - Konečný
Sparta Brno B - Svratka Brno 1:0 (1:0), Čermák
Líšeň - Bystrc 0:3 (0:1), Pospíšil 3
Hrušovany - Blansko 0:10 (0:4), Michalík 3, Gracias 2, Zouhar 2, Ledvina, Machorek, Šafařík
Boskovice - Lanžhot 2:0 (1:0), Štindl, Žouželka
1. SC Znojmo B - Veselí 3:2 (2:0), Holčapek, Kirschner, Sokol - Grombíř, Michalisko
 1. Bystrc 23 19 3 1 103:20 60 
 2. Brno C 22 14 6 2 89:28 48 
 3. Boskovice 22 15 2 5 64:33 47 
 4. Svratka Brno 21 12 4 5 39:17 40 
 5. 1. SC Znojmo B 23 11 4 8 41:42 37 
 6. Líšeň 22 11 3 8 49:24 36 
 7. Hodonín-Šardice B 23 10 3 10 49:46 33 
 8. Sparta Brno B 23 10 3 10 49:51 33 
 9. Blansko 23 10 2 11 56:54 32 
 10. Vyškov B 22 8 2 12 32:49 26 
 11. Hrušovany 23 7 0 16 26:97 21 
 12. Veselí 23 4 5 14 29:54 17 
 13. Lanžhot 23 4 4 15 27:69 16 
 14. Hustopeče 23 2 1 20 20:89 7 
Kanonýři: 22 - Pospíšil (Bystrc), 21 - Kabeláč (Bystrc), 18 - Zouhar (Blansko)

Krajský přebor - mladší
22. kolo

Hustopeče - Hodonín-Šardice B 2:8, Dubec 2 - Blahůšek 2, Kůřil 2, Jüstel, Konečný, Parma, Čapka
Sparta Brno B - Svratka Brno 0:5 (0:1), Rolín 3, Mátl, Zonyga
Líšeň - Bystrc 3:1 (2:0), Kunc 2, Klein - Fretzer
Hrušovany - Blansko 1:13 (0:5), Haranza - Zmeko 5, Kohút 2, Vintr 2, Souček, Zemach, Závodný, Študent
Boskovice - Lanžhot 11:1 (5:0), Minx 3, Stara 3, Parolek 2, Mareček, Matušů, Pavlů - Folber
1. SC Znojmo B - Veselí 0:3 (0:2), Honz, Kočiš, Truong
 1. Blansko 23 20 1 2 163:17 61 
 2. Svratka Brno 21 18 0 3 148:15 54 
 3. Líšeň 22 17 1 4 106:22 52 
 4. Bystrc 23 17 1 5 100:25 52 
 5. Sparta Brno B 23 16 2 5 73:22 50 
 6. Hodonín-Šardice B 23 16 1 6 122:22 49 
 7. Veselí 23 11 2 10 63:42 35 
 8. Brno C 22 10 3 9 90:32 33 
 9. Boskovice 22 8 4 10 70:71 28 
 10. Vyškov B 22 6 1 15 34:118 19 
 11. 1. SC Znojmo B 23 5 1 17 37:82 16 
 12. Hustopeče 23 4 1 18 34:126 13 
 13. Hrušovany 23 1 0 22 7:185 3 
 14. Lanžhot 23 0 0 23 4:272 0 
Kanonýři: 35 - Vintr (Blansko), 33 - Miker (Svratka Brno), 30 - Fessl (Svratka Brno)
 
I. třída starších - skupina A
20. kolo

Bystrc B - Letovice nesehráno
Bučovice - Sn Brno 1:2, Švec - Dvořák, Líkař
Rousínov - Židenice nesehráno
Slatina - Kuřim nesehráno
Kunštát - Soběšice 2:0, Holík, Tenora
Tišnov - Slavkov 10:0, Mašek 6, Kubálek 3, Fic
 1. Bystrc B 19 17 1 1 81:24 52 
 2. Kuřim 19 13 4 2 62:24 43 
 3. Sn Brno 20 11 3 6 49:27 36 
 4. Židenice 19 11 2 6 62:37 35 
 5. Rousínov 18 10 3 5 52:19 33 
 6. Slatina 19 9 3 7 53:35 30 
 7. Bučovice 20 7 2 11 27:58 23 
 8. Letovice 18 6 4 8 38:52 22 
 9. Soběšice 20 6 3 11 55:71 21 
 10. Tišnov 20 5 3 12 35:66 18 
 11. Kunštát 20 3 3 14 27:75 12 
 12. Slavkov 20 2 1 17 29:82 7 
Kanonýři: 23 - Šmíd (Soběšice), 20 - Skoumal (Kuřim), 17 - Líkař (Sn Brno)

I. třída mladších - skupina A
20. kolo

Bystrc B - Letovice nesehráno
Bučovice - Sn Brno 0:9, Jelínek 2, Pavlištík 2, Březovský, Fretzer, Hoffman, Němeček, Sajed
Rousínov - Židenice nesehráno
Slatina - Kuřim nesehráno
Kunštát - Soběšice 4:1, Prudký 2, Bednář, Novotný - Chez
Tišnov - Slavkov 2:1, Beneš, Pořízek, vlastní
 1. Sn Brno 20 17 2 1 73:13 53 
 2. Židenice 19 16 1 2 77:16 49 
 3. Kuřim 19 14 2 3 82:21 44 
 4. Bystrc B 19 11 3 5 55:27 36 
 5. Soběšice 20 10 2 8 69:42 32 
 6. Tišnov 20 8 5 7 38:34 29 
 7. Rousínov 18 9 0 9 71:44 27 
 8. Slatina 19 8 3 8 25:24 27 
 9. Kunštát 20 5 1 14 22:78 16 
 10. Bučovice 20 5 0 15 33:97 15 
 11. Letovice 18 3 1 14 17:95 10 
 12. Slavkov 20 0 0 20 15:86 0 
Kanonýři: 20 - Šimek (Kuřim), 18 - Zikl Martin (Židenice), 15 - Bílek (Soběšice), Frecer (Sn Brno), Křivánek (Rousínov), Zikl Tomáš (Židenice)
 
I. třída starších - skupina B
20. kolo

Miroslav - Zastávka 5:2, Sakánek 2, Pelech, Pokorný, Sedlák - Klement, Man
Vojkovice - Vel.Pavlovice
St. Lískovec - Mor.Sl. Brno nesehráno
Nikolčice - Tasovice 5:2, Bártl, Maška, Novák, Tošnar, Vintrlík - Synek 2
Mor. Krumlov - Zbýšov 3:1, Sobotka, Šedrla, Číhal - Nevřivý
 1. Mor. Krumlov 20 17 3 0 67:12 54 
 2. Ivančice 19 14 3 2 57:19 45 
 3. Miroslav 20 12 2 6 41:25 38 
 4. Vojkovice 19 10 3 6 36:27 33 
 5. St. Lískovec 19 7 5 7 45:41 26 
 6. Kohoutovice 19 7 4 8 31:21 25 
 7. Zbýšov 20 6 6 8 44:34 24 
 8. Zastávka 19 7 3 9 26:33 24 
 9. Nikolčice 18 5 3 10 28:44 18 
 10. Tasovice 20 5 2 13 28:48 17 
 11. Vel.Pavlovice 18 5 1 12 21:57 16 
 12. Mor.Sl. Brno 19 2 1 16 21:84 7 
Kanonýři: 20 - Jacko Tomáš (Ivančice), 16 - Houdek (Mor. Krumlov), 14 - Foral (Zbýšov)

I. třída mladších - skupina B
20. kolo

Miroslav - Zastávka 3:1, Pokorný 3 - Strnad
Vojkovice - Vel.Pavlovice
St. Lískovec - Mor.Sl. Brno nesehráno
Nikolčice - Tasovice 9:2, Bártl 4, Frank 2, Otava 2, Bureš - Lapeš 2
Mor. Krumlov - Zbýšov 2:2, Kočí 2 - Kozel, Sakánek
 1. Kohoutovice 19 16 2 1 71:5 50 
 2. St. Lískovec 19 14 1 4 74:27 43 
 3. Nikolčice 18 13 2 3 64:19 41 
 4. Mor. Krumlov 20 12 2 6 47:14 38 
 5. Mor.Sl. Brno 19 12 1 6 36:19 37 
 6. Ivančice 19 10 3 6 57:26 33 
 7. Zbýšov 20 10 1 9 62:48 31 
 8. Zastávka 19 6 1 12 27:52 19 
 9. Vojkovice 19 5 2 12 28:52 17 
 10. Vel.Pavlovice 18 4 0 14 24:82 12 
 11. Miroslav 20 3 2 15 26:77 11 
 12. Tasovice 20 1 1 18 11:106 4 
Kanonýři: 25 - Bartl (Nikolčice), 19 - Pokorný (Miroslav), 16 - Frank (Nikolčice)
 
I. třída starších - skupina C
20. kolo

Mutěnice - Hodonín-Šardice C 1:5, Růžička - Prát 2, Bíza, Mokrý, Rozkydal
Veselí B - Kyjov 2:1, Grombíř, Trlida - Rubík
Ždánice - Dubňany 4:3, Goldman 2, Horňák, Poloucký - Filipenský 2, Měchura
Hovorany - Vel.Bílovice 0:3, Valenta 3
Břeclav B - Velká n.V. 1:1, Kuba - Janda
Ratíškovice - Bzenec 1:0, Šimek
 1. Kyjov 20 17 1 2 102:21 52 
 2. Mutěnice 20 12 3 5 60:33 39 
 3. Břeclav B 19 12 2 5 63:28 38 
 4. Velká n.V. 20 11 4 5 49:27 37 
 5. Hodonín-Šardice C 20 11 3 6 71:33 36 
 6. Ždánice 20 7 5 8 41:43 26 
 7. Ratíškovice 20 7 3 10 25:49 24 
 8. Veselí B 20 5 6 9 29:59 21 
 9. Bzenec 20 6 2 12 33:55 20 
 10. Dubňany 19 5 3 11 26:45 18 
 11. Vel.Bílovice 20 5 3 12 21:66 18 
 12. Hovorany 20 2 3 15 27:88 9 
Kanonýři: 34 - Polášek (Kyjov), 29 - Prčík (Mutěnice), 27 - Křižka (Kyjov)
 
I. třída mladších - skupina C
20. kolo

Mutěnice - Hodonín-Šardice C
Veselí B - Kyjov 4:0, Janík 2, Kočiš, Žák
Ždánice - Dubňany 0:6, Hoch 2, Paleček 2, Cízler, Křižka
Hovorany - Vel.Bílovice 0:10, Vašíček 3, Riess 2, Nováková, Růžičková, Svoboda, Valenta, Zapletal
Břeclav B - Velká n.V. 1:3, Salajka - Rumíšek 2, Kohůt
Ratíškovice - Bzenec 1:0, Šůral
 1. Mutěnice 19 16 1 2 122:15 49 
 2. Veselí B 20 15 3 2 114:17 48 
 3. Hodonín-Šardice C 19 15 1 3 122:16 46 
 4. Břeclav B 19 12 2 5 60:31 38 
 5. Kyjov 20 12 1 7 93:29 37 
 6. Dubňany 19 12 0 7 64:40 36 
 7. Velká n.V. 20 11 0 9 68:46 33 
 8. Ratíškovice 20 9 0 11 66:60 27 
 9. Vel.Bílovice 20 4 1 15 26:113 13 
 10. Bzenec 20 3 1 16 19:104 10 
 11. Ždánice 20 2 0 18 26:137 6 
 12. Hovorany 20 1 2 17 13:185 5 
Kanonýři: 39 - Robek (Kyjov), 26 - Růžička (Mutěnice), 20 - Pavelka (Mutěnice)