Dorostenecké soutěže: Pohořelice remizovaly v Příměticích a mohou přijít o první místo
Krajský přebor - starší
24. kolo
Rousínov - Mor. Krumlov
Hodonín-Šardice B - Mutěnice 2:2 (2:1), Tomšej, Šturma - Holešínský, Trávník
Boskovice - ČAFC Židenice 2:2 (2:1), Fojt, Přikryl - Ampapa, Ratiborský
Kohoutovice - Břeclav B nesehráno
St. Lískovec - Kuřim nesehráno
Blansko - 1. SC Znojmo B 3:1 (2:0), Jarůšek, Šplíchal - Benda, vlastní
Kyjov - Sparta Brno B 2:5 (0:4), Novák, Čech - Weinstein 2, Kočař, Kubíček, Lerch
1. Sparta Brno B 22 14 2 6 56:31 44
2. Břeclav B 21 11 6 4 45:25 39
3. 1. SC Znojmo B 22 12 3 7 41:24 39
4. Blansko 22 11 4 7 52:32 37
5. Boskovice 22 10 5 7 42:35 35
6. St. Lískovec 21 10 3 8 37:46 33
7. ČAFC Židenice 22 9 2 11 31:39 29
8. Hodonín-Šardice B 21 8 5 8 32:41 29
9. Mor. Krumlov 20 8 3 9 25:30 27
10. Mutěnice 22 7 4 11 41:49 25
11. Kuřim 21 6 5 10 26:35 23
12. Kohoutovice 21 6 5 10 24:36 23
13. Rousínov 21 6 3 12 31:36 21
14. Kyjov 22 5 4 13 31:55 19
Kanonýři: 19 - Jarůšek (Blansko), 13 - Možíš (Kyjov), 11 - Benda (1. SC Znojmo B), Benda (Rousínov), Peloušek (St. Lískovec)
Krajský přebor - mladší
24. kolo
Rousínov - Mor. Krumlov
Hodonín-Šardice B - Mutěnice 5:0 (4:0), Doležal 2, Nasadil 2, Singer
Boskovice - ČAFC Židenice 2:2 (1:0), Ryšavý, Stříž - Kotásek, Mezník
Kohoutovice - Břeclav B nesehráno
St. Lískovec - Kuřim nesehráno
Blansko - 1. SC Znojmo B 5:0 (2:0), Zavoral 2, Apalovič, Horáček, Trtílek
Kyjov - Sparta Brno B 1:8 (0:5), Křižka - Homola 3, Abudayeh 2, Kadlečík 2, Hanuš
1. Blansko 23 21 0 2 103:10 63
2. 1. SC Znojmo B 23 18 3 2 83:18 57
3. Sparta Brno B 23 14 7 2 73:21 49
4. Hodonín-Šardice B 21 12 3 6 55:25 39
5. Břeclav B 22 12 3 7 49:39 39
6. Kohoutovice 22 8 6 8 45:48 30
7. Boskovice 22 8 5 9 44:56 29
8. Rousínov 21 6 4 11 34:49 22
9. St. Lískovec 22 6 3 13 35:68 21
10. Kyjov 23 6 3 14 37:80 21
11. ČAFC Židenice 23 5 6 12 30:73 21
12. Mor. Krumlov 20 6 2 12 29:45 20
13. Kuřim 22 5 3 14 35:69 18
14. Mutěnice 23 2 4 17 18:69 10
Kanonýři: 28 - Hověz (1. SC Znojmo B), 21 - Sedlák (Blansko), 17 - Homola (Sparta Brno B), Trávníček (Blansko)
I. třída skupina A
24. kolo
Sn Brno - Letovice 7:0 (4:0), Požár 3, Řehák 2, Hamšík, Holý
Čebín - Rájec-Jestřebí 2:0 (2:0), Brodecký, Zacpálek
Líšeň B - Kunštát 6:2 (4:2), Hajn 2, Procházka 2, Drštka, Sklenář - Dvořáček, Kuruc
Medlánky - Svratka Brno nesehráno
Mor.Sl. Brno - Slatina 2:1 (1:0), Ferko 2 - Procházka
Rudice - Vyškov B
Újezd - Tišnov nesehráno
1. Slatina 22 17 3 2 98:18 54
2. Svratka Brno 22 13 7 2 60:22 46
3. Mor.Sl. Brno 23 14 4 5 59:29 46
4. Líšeň B 23 12 3 8 77:51 39
5. Vyškov B 21 11 2 8 43:34 35
6. Tišnov 22 10 4 8 50:44 34
7. Rudice 22 10 3 9 53:43 33
8. Rájec-Jestřebí 23 10 3 10 53:65 33
9. Medlánky 22 9 4 9 59:52 31
10. Čebín 23 8 1 14 30:79 25
11. Sn Brno 23 6 3 14 30:54 21
12. Kunštát 23 5 4 14 46:75 19
13. Újezd 20 5 2 13 37:61 17
14. Letovice 23 3 3 17 16:84 12
Kanonýři: 28 - Bělehrádek (Slatina), 17 - Ferko (Mor.Sl. Brno), 13 - Sedlák (Rájec-Jestřebí)
I. třída skupina B
24. kolo
Dobšice - Miroslav 1:0 (0:0), Nesnídal
Zbýšov - Měnín
Přímětice - Pohořelice 1:1 (0:0), Kráčman - Bzduch
Tasovice - Ivančice nesehráno
Zastávka - Hrušovany nesehráno
H. Kounice - Prosiměřice 2:2 (2:2), Dobeš, Kameník - Květoň, Zika
Novosedly - Únanov nesehráno
1. Pohořelice 23 13 7 3 56:27 46
2. Ivančice 22 13 4 5 52:27 43
3. Únanov 22 13 3 6 47:24 42
4. Tasovice 22 11 8 3 67:28 41
5. Přímětice 22 11 8 3 55:26 41
6. Miroslav 23 12 4 7 65:38 40
7. Zbýšov 22 11 4 7 62:43 37
8. Novosedly 22 9 7 6 53:41 34
9. Dobšice 23 9 1 13 44:54 28
10. H. Kounice 23 6 8 9 30:49 26
11. Zastávka 22 5 5 12 31:68 20
12. Měnín 21 6 1 14 34:74 19
13. Hrušovany 22 3 1 18 28:82 10
14. Prosiměřice 23 2 3 18 30:73 9
Kanonýři: 24 - Šrajtl (Zbýšov), 21 - Dítě (Tasovice), 18 - Zimmermann (Prosiměřice)
I. třída skupina C
24. kolo
Vel.Pavlovice - Letonice 4:1 (2:1), Havlík, Kalužík, Procházka, Zájeda - Konečný
Dambořice - Podluží 3:0 (1:0), Počta, Zvonař, Šnejdar
Dol.Bojanovice - Rohatec 2:1 (1:1), Bohun, Bohun - Kolařík
Vel.Bílovice - Ratíškovice 3:4 (0:1), Osička 2, Dolák - Daniel 4, ČK: Macek (Ratíškovice)
Hovorany - Vacenovice 3:2 (1:0), Kučera 2, Vykydal - Špaček 2
Hustopeče - Bzenec 3:2 (1:0), Strouhal, Svoboda, Weiss - Ebringer, Kratina
Bučovice - Dubňany nedohráno pro nezpůsobilý terén
1. Ratíškovice 22 18 0 4 114:39 54
2. Hovorany 22 15 2 5 67:33 47
3. Bzenec 23 15 1 7 68:32 46
4. Dambořice 22 13 3 6 70:38 42
5. Dubňany 22 12 2 8 56:46 38
6. Dol.Bojanovice 22 11 4 7 53:35 37
7. Hustopeče 22 10 7 5 55:42 37
8. Bučovice 22 10 5 7 61:51 35
9. Vel.Pavlovice 22 10 4 8 40:27 34
10. Vel.Bílovice 22 9 3 10 59:72 30
11. Letonice 22 6 2 14 50:77 20
12. Rohatec 23 4 4 15 34:91 16
13. Podluží 21 2 3 16 26:82 9
14. Vacenovice 23 0 0 23 22:110 0
Kanonýři: 35 - Bábíček (Ratíškovice), 32 - Baťa (Dubňany), 23 - Daniel (Ratíškovice), Osička (Vel.Bílovice)