Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Krajský přebor starších vyhrála Bystrc, I. třídu mladších skupinu B Kohoutovice

6. 6. 2010

Krajský přebor - starší
23. kolo

1. SC Znojmo B - Hustopeče 2:1 (0:0), Kott, Sokol - Havelka
Brno C - Boskovice 0:2 (0:1), Štarha, Štindl
Lanžhot - Hrušovany
Blansko - Líšeň 2:1 (0:0), Šafařík 2 - Trnka
Bystrc - Sparta Brno B 5:2 (1:2), Kabeláč 2, Juříček, Juříček, Sapík - Lagron, Čermák
Svratka Brno - Hodonín-Šardice B 0:1 (0:1), Stankovič
 1. Bystrc 24 20 3 1 108:22 63 
 2. Boskovice 23 16 2 5 66:33 50 
 3. Brno C 23 14 6 3 89:30 48 
 4. Svratka Brno 22 12 4 6 39:18 40 
 5. 1. SC Znojmo B 24 12 4 8 43:43 40 
 6. Líšeň 23 11 3 9 50:26 36 
 7. Hodonín-Šardice B 24 11 3 10 50:46 36 
 8. Blansko 24 11 2 11 58:55 35 
 9. Sparta Brno B 24 10 3 11 51:56 33 
 10. Vyškov B 22 8 2 12 32:49 26 
 11. Hrušovany 23 7 0 16 26:97 21 
 12. Veselí 23 4 5 14 29:54 17 
 13. Lanžhot 23 4 4 15 27:69 16 
 14. Hustopeče 24 2 1 21 21:91 7 
Kanonýři: 23 - Kabeláč (Bystrc), 22 - Pospíšil (Bystrc), 18 - Zouhar (Blansko)

Krajský přebor - mladší
23. kolo

1. SC Znojmo B - Hustopeče 4:2 (1:1), Procházka 2, Bartůněk, Trmal - Kušnier 2
Brno C - Boskovice 2:0 (2:0), Dobrovolný, Jambor
Lanžhot - Hrušovany
Blansko - Líšeň 3:2 (2:1), Blažek, Souček, Zmeko - Fišer, Kunc
Bystrc - Sparta Brno B 0:2 (0:1), Smejkal, Urbánek
Svratka Brno - Hodonín-Šardice B 4:1 (2:0), Měchura 3, Mátl - Parma
 1. Blansko 24 21 1 2 166:19 64 
 2. Svratka Brno 22 19 0 3 152:16 57 
 3. Sparta Brno B 24 17 2 5 75:22 53 
 4. Líšeň 23 17 1 5 108:25 52 
 5. Bystrc 24 17 1 6 100:27 52 
 6. Hodonín-Šardice B 24 16 1 7 123:26 49 
 7. Brno C 23 11 3 9 92:32 36 
 8. Veselí 23 11 2 10 63:42 35 
 9. Boskovice 23 8 4 11 70:73 28 
 10. 1. SC Znojmo B 24 6 1 17 41:84 19 
 11. Vyškov B 22 6 1 15 34:118 19 
 12. Hustopeče 24 4 1 19 36:130 13 
 13. Hrušovany 23 1 0 22 7:185 3 
 14. Lanžhot 23 0 0 23 4:272 0 
Kanonýři: 35 - Vintr (Blansko), 33 - Miker (Svratka Brno), 30 - Fessl (Svratka Brno)
 
I. třída starších - skupina A
21. kolo
Tišnov - Bystrc B 1:1, Mašek - Hála
Slavkov - Kunštát 3:0, Ondruška 2, Feik,ČK: Holík (K)
Soběšice - Slatina 2:6, Kubíček, Zezula - Leasure 3, Baštář, Bui, Nevídal
Kuřim - Rousínov
Židenice - Bučovice 0:0
Slovan Brno - Letovice 3:2, Dvořák 2, Fejta - vlastní, Zatloukal
 1. Bystrc B 20 17 2 1 82:25 53 
 2. Kuřim 19 13 4 2 62:24 43 
 3. Sn Brno 21 12 3 6 52:29 39 
 4. Židenice 20 11 3 6 62:37 36 
 5. Rousínov 18 10 3 5 52:19 33 
 6. Slatina 20 10 3 7 59:37 33 
 7. Bučovice 21 7 3 11 27:58 24 
 8. Letovice 19 6 4 9 40:55 22 
 9. Soběšice 21 6 3 12 57:77 21 
 10. Tišnov 21 5 4 12 36:67 19 
 11. Kunštát 21 3 3 15 27:78 12 
 12. Slavkov 21 3 1 17 32:82 10 
Kanonýři: 23 - Šmíd (Soběšice), 20 - Skoumal (Kuřim), 17 - Líkař (Sn Brno)

I. třída mladších - skupina A
21. kolo

Tišnov - Bystrc B 2:0, Fabián, Konečný
Slavkov - Kunštát 4:1, Smetana 2, Horák, Šafránek - Staněk
Soběšice - Slatina 1:1, Bílek - Růžička
Kuřim - Rousínov
Židenice - Bučovice 11:0, Zikl Martin 7, Palas, Schertler, Zikl Tomáš, Šimeček
Slovan Brno - Letovice 7:0, Sajed 3, Mižigár 2, Jelínek, Němeček
 1. Sn Brno 21 18 2 1 80:13 56 
 2. Židenice 20 17 1 2 88:16 52 
 3. Kuřim 19 14 2 3 82:21 44 
 4. Bystrc B 20 11 3 6 55:29 36 
 5. Soběšice 21 10 3 8 70:43 33 
 6. Tišnov 21 9 5 7 40:34 32 
 7. Slatina 20 8 4 8 26:25 28 
 8. Rousínov 18 9 0 9 71:44 27 
 9. Kunštát 21 5 1 15 23:82 16 
 10. Bučovice 21 5 0 16 33:108 15 
 11. Letovice 19 3 1 15 17:102 10 
 12. Slavkov 21 1 0 20 19:87 3 
Kanonýři: 25 - Zikl Martin (Židenice), 20 - Šimek (Kuřim), 16 - Bílek (Soběšice), Zikl Tomáš (Židenice)
 
I. třída starších - skupina B
21. kolo

Moravský Krumlov - Miroslav nesehráno
Zbýšov - Ivančice 0:2, Hron, Jacko
Kohoutovice - Nikolčice 1:1, Brabec - Vintrlík
Tasovice - Starý Lískovec 0:1, Vránek
Moravská Slavia Brno - Vojkovice 0:5, Uher 2, Dvořák, Hodač, Klanica
Velké Pavlovice - Zastávka 1:3, Pohl - Stanček 2, Valeš
 1. Mor. Krumlov 20 17 3 0 67:12 54 
 2. Ivančice 20 15 3 2 59:19 48 
 3. Miroslav 20 12 2 6 41:25 38 
 4. Vojkovice 20 11 3 6 41:27 36 
 5. St. Lískovec 20 8 5 7 46:41 29 
 6. Zastávka 20 8 3 9 29:34 27 
 7. Kohoutovice 20 7 5 8 32:22 26 
 8. Zbýšov 21 6 6 9 44:36 24 
 9. Nikolčice 19 5 4 10 29:45 19 
 10. Tasovice 21 5 2 14 28:49 17 
 11. Vel.Pavlovice 19 5 1 13 22:60 16 
 12. Mor.Sl. Brno 20 2 1 17 21:89 7 
Kanonýři: 20 - Jacko Tomáš (Ivančice), 16 - Houdek (Mor. Krumlov), 14 - Foral (Zbýšov)

I. třída mladších - skupina B
21. kolo

Moravský Krumlov - Miroslav nesehráno
Zbýšov - Ivančice 1:4, Kozel - Došek 2, Adam, Sysel
Kohoutovice - Nikolčice 2:0, Hála 2
Tasovice - Starý Lískovec 0:3 kontumace
Moravská Slavia Brno - Vojkovice 1:0, Koukal
Velké Pavlovice - Zastávka 0:3, Hubička 2, Šmarda
 1. Kohoutovice 20 17 2 1 73:5 53 
 2. St. Lískovec 20 15 1 4 77:27 46 
 3. Nikolčice 19 13 2 4 64:21 41 
 4. Mor.Sl. Brno 20 13 1 6 37:19 40 
 5. Mor. Krumlov 20 12 2 6 47:14 38 
 6. Ivančice 20 11 3 6 61:27 36 
 7. Zbýšov 21 10 1 10 63:52 31 
 8. Zastávka 20 7 1 12 30:52 22 
 9. Vojkovice 20 5 2 13 28:53 17 
 10. Vel.Pavlovice 19 4 0 15 24:85 12 
 11. Miroslav 20 3 2 15 26:77 11 
 12. Tasovice 21 1 1 19 11:109 4 
Kanonýři: 25 - Bartl (Nikolčice), 19 - Pokorný (Miroslav), 16 - Frank (Nikolčice)
 
I. třída starších - skupina C
21. kolo

Ratíškovice - Mutěnice 0:3, Duchoslav, Růžička, Varmuža
Bzenec - Břeclav B 2:5, Vávra, Řepa - Baťa, Kolínek, Vu, Šopík, Čapka
Velká nad Veličkou - Hovorany 11:0, Slovák 4, Janda 2, Janda, Kománek, Mikeska, Roháč, Zajíc
Velké Bílovice - Ždánice 2:1, Trecha, Valenta - Goldman
Dubňany - Veselí B 1:5, Měchura, vlastní - Trýska 3, Soukup
Kyjov - Hodonín-Šardice C 6:0, Křižka 3, Polášek 2, Žalud
 1. Kyjov 21 18 1 2 108:21 55 
 2. Mutěnice 21 13 3 5 63:33 42 
 3. Břeclav B 20 13 2 5 68:30 41 
 4. Velká n.V. 21 12 4 5 60:27 40 
 5. Hodonín-Šardice C 21 11 3 7 71:39 36 
 6. Ždánice 21 7 5 9 42:45 26 
 7. Veselí B 21 6 6 9 34:60 24 
 8. Ratíškovice 21 7 3 11 25:52 24 
 9. Vel.Bílovice 21 6 3 12 23:67 21 
 10. Bzenec 21 6 2 13 35:60 20 
 11. Dubňany 20 5 3 12 27:50 18 
 12. Hovorany 21 2 3 16 27:99 9 
Kanonýři: 36 - Polášek (Kyjov), 30 - Křižka (Kyjov), 29 - Prčík (Mutěnice)
 
I. třída mladších - skupina C
21. kolo

Ratíškovice - Mutěnice 0:5, Ilčík, Růžička, Timka, Varmuža, Švagerka
Bzenec - Břeclav B 1:6, Lejsal - Beneš, Kocián, Krevňák, Myslík, Polášek, Vodák
Velká nad Veličkou - Hovorany 10:0, Rumíšek 5, Janda 2, Mikeska 2, Prachař
Velké Bílovice - Ždánice 3:2, Riess 2, Valenta - Horňák 2
Dubňany - Veselí B 0:5, Straka 2, Brákora, Maga, Růžička
Kyjov - Hodonín-Šardice C 3:0 kontumace
 1. Mutěnice 20 17 1 2 127:15 52 
 2. Veselí B 21 16 3 2 119:17 51 
 3. Hodonín-Šardice C 20 15 1 4 122:19 46 
 4. Břeclav B 20 13 2 5 66:32 41 
 5. Kyjov 21 13 1 7 96:29 40 
 6. Velká n.V. 21 12 0 9 78:46 36 
 7. Dubňany 20 12 0 8 64:45 36 
 8. Ratíškovice 21 9 0 12 66:65 27 
 9. Vel.Bílovice 21 5 1 15 29:115 16 
 10. Bzenec 21 3 1 17 20:110 10 
 11. Ždánice 21 2 0 19 28:140 6 
 12. Hovorany 21 1 2 18 13:195 5 
Kanonýři: 39 - Robek (Kyjov), 27 - Růžička (Mutěnice), 20 - Pavelka (Mutěnice), Rumíšek (Velká n.V.)