Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: I. třídy vedou Slatina, Ivančice a Ratíškovice

6. 6. 2010

Krajský přebor - starší
25. kolo
Kyjov - Rousínov 1:4 (0:4), Kuchař - Svoboda 2, Benda, Švéda
Sparta Brno B - Blansko
1. SC Znojmo B - St. Lískovec 2:3 (2:0), Veselý, Štajner - Frank 2, Vaněk
Kuřim - Kohoutovice 0:0
Břeclav B - Boskovice 4:2 (1:1), Vybíral 2, Hromek, Kurial - Horák 2
ČAFC Židenice - Hodonín-Šardice B 0:2 (0:1), Maršálek, Sláma
Mutěnice - Mor. Krumlov 0:0
 1. Sparta Brno B 22 14 2 6 56:31 44 
 2. Břeclav B 22 12 6 4 49:27 42 
 3. 1. SC Znojmo B 23 12 3 8 43:27 39 
 4. Boskovice 24 11 5 8 49:40 38 
 5. Blansko 22 11 4 7 52:32 37 
 6. St. Lískovec 22 11 3 8 40:48 36 
 7. Hodonín-Šardice B 22 9 5 8 34:41 32 
 8. ČAFC Židenice 23 9 2 12 31:41 29 
 9. Mor. Krumlov 22 8 4 10 26:35 28 
 10. Mutěnice 23 7 5 11 41:49 26 
 11. Rousínov 22 7 3 12 35:37 24 
 12. Kuřim 22 6 6 10 26:35 24 
 13. Kohoutovice 22 6 6 10 24:36 24 
 14. Kyjov 23 5 4 14 32:59 19 
Kanonýři: 19 - Jarůšek (Blansko), 13 - Možíš (Kyjov), 12 - Benda (Rousínov)

Krajský přebor - mladší
25. kolo

Kyjov - Rousínov 3:1 (1:1), Fridrich, Gebhart, Sedlář - Půček
Sparta Brno B - Blansko
1. SC Znojmo B - St. Lískovec 2:1 (2:0), Beneš, Kropáček - Vrbka
Kuřim - Kohoutovice 3:9 (1:5), Stříž 2, Hochman - Velecký 4, Nguyen 2, Cupák, Ohniště, Přikryl
Břeclav B - Boskovice 1:3 (0:1), Vaněček - Hromek, Vybíhal, Černý
ČAFC Židenice - Hodonín-Šardice B 1:3 (0:2), Paulec - Raška 2, Nasadil
Mutěnice - Mor. Krumlov 1:1 (0:1), Havelka - Vlasák
 1. Blansko 23 21 0 2 103:10 63 
 2. 1. SC Znojmo B 24 19 3 2 85:19 60 
 3. Sparta Brno B 23 14 7 2 73:21 49 
 4. Hodonín-Šardice B 22 13 3 6 58:26 42 
 5. Břeclav B 23 12 3 8 50:42 39 
 6. Boskovice 24 10 5 9 50:57 35 
 7. Kohoutovice 23 9 6 8 54:51 33 
 8. Kyjov 24 7 3 14 40:81 24 
 9. Rousínov 22 6 4 12 35:52 22 
 10. Mor. Krumlov 22 6 3 13 30:49 21 
 11. St. Lískovec 23 6 3 14 36:70 21 
 12. ČAFC Židenice 24 5 6 13 31:76 21 
 13. Kuřim 23 5 3 15 38:78 18 
 14. Mutěnice 24 2 5 17 19:70 11 
Kanonýři: 28 - Hověz (1. SC Znojmo B), 21 - Sedlák (Blansko), 17 - Homola (Sparta Brno B), Trávníček (Blansko)
 
I. třída skupina A
25. kolo

Újezd - Slovan Brno 2:2 (1:2), Fiala, Zapletal - Hamšík 2
Tišnov - Rudice 2:2 (2:0), Flamich 2 - Kocman, Čechman
Vyškov B - Mor.Sl. Brno 2:1 (1:1), Grepl, Luska - Bonisch
Slatina - Medlánky 7:3 (3:0), Musálek 3, Gajda, Hladil, Nguyen, Pyszko - Horňák, Petrů, Šlesar
Svratka Brno - Líšeň B 2:0 (1:0), Bitto, Škopek
Kunštát - Čebín 2:4 (2:2), Loukota, Vodák - Dulínek 2, Gric, Toman
Rájec-Jestřebí - Letovice
 1. Slatina 23 18 3 2 105:21 57 
 2. Svratka Brno 23 14 7 2 62:22 49 
 3. Mor.Sl. Brno 24 14 4 6 60:31 46 
 4. Líšeň B 24 12 3 9 77:53 39 
 5. Vyškov B 22 12 2 8 45:35 38 
 6. Tišnov 23 10 5 8 52:46 35 
 7. Rudice 23 10 4 9 55:45 34 
 8. Rájec-Jestřebí 23 10 3 10 53:65 33 
 9. Medlánky 23 9 4 10 62:59 31 
 10. Čebín 24 9 1 14 34:81 28 
 11. Sn Brno 24 6 4 14 32:56 22 
 12. Kunštát 24 5 4 15 48:79 19 
 13. Újezd 21 5 3 13 39:63 18 
 14. Letovice 23 3 3 17 16:84 12 
Kanonýři: 28 - Bělehrádek (Slatina), 17 - Ferko (Mor.Sl. Brno), 14 - Flamich (Tišnov)
 
I. třída skupina B
25. kolo

Novosedly - Dobšice 4:1 (2:1), Štyks 3, Sýkora - Neravý
Únanov - H. Kounice 5:0 (4:0), Alexa, Holub, Hruška, Klempa, Vlk
Prosiměřice - Zastávka 1:3 (0:2), Kryštof - Chačatrjan, Koželuha, Valo
Hrušovany - Tasovice 1:9 (1:1), Haranza - Dítě 3, Svatoš 3, Pagáč 2, Hamlík
Ivančice - Přímětice 6:1 (3:1), Gruna 2, Podrazil 2, Blecha, Táborský - Kubíček
Pohořelice - Zbýšov 1:2 (0:1), Slezák - Šrajtl 2
Měnín - Miroslav nesehráno
 1. Ivančice 23 14 4 5 58:28 46 
 2. Pohořelice 24 13 7 4 57:29 46 
 3. Únanov 23 14 3 6 52:24 45 
 4. Tasovice 23 12 8 3 76:29 44 
 5. Zbýšov 24 13 4 7 71:44 43 
 6. Přímětice 23 11 8 4 56:32 41 
 7. Miroslav 23 12 4 7 65:38 40 
 8. Novosedly 23 10 7 6 57:42 37 
 9. Dobšice 24 9 1 14 45:58 28 
 10. H. Kounice 24 6 8 10 30:54 26 
 11. Zastávka 23 6 5 12 34:69 23 
 12. Měnín 22 6 1 15 34:81 19 
 13. Hrušovany 23 3 1 19 29:91 10 
 14. Prosiměřice 24 2 3 19 31:76 9 
Kanonýři: 26 - Šrajtl (Zbýšov), 24 - Dítě (Tasovice), 18 - Zimmermann (Prosiměřice)
 
I. třída skupina C
25. kolo

Bučovice - Velké Pavlovice 2:0 (2:0), Kachlík, Klíč
Dubňany - Hustopeče
Bzenec - Hovorany
Vacenovice - Velké Bílovice 3:3 (2:3), Novotný, Zemánek, Špaček - Osička 2, Dolák
Ratíškovice - Dol.Bojanovice 1:0 (0:0), Křižka
Rohatec - Dambořice 3:0 (1:0), Vinklárek 2, Frolec
Podluží - Letonice 2:6 (2:0), Mlýnek 2 - Konečný 3, Kučera, Smejkal, Vykouřil
 1. Ratíškovice 23 19 0 4 115:39 57 
 2. Hovorany 22 15 2 5 67:33 47 
 3. Bzenec 23 15 1 7 68:32 46 
 4. Dambořice 24 14 3 7 72:42 45 
 5. Bučovice 23 11 5 7 63:51 38 
 6. Dubňany 22 12 2 8 56:46 38 
 7. Dol.Bojanovice 23 11 4 8 53:36 37 
 8. Hustopeče 22 10 7 5 55:42 37 
 9. Vel.Pavlovice 24 10 4 10 41:31 34 
 10. Vel.Bílovice 24 10 4 10 66:78 34 
 11. Letonice 23 7 2 14 56:79 23 
 12. Rohatec 24 5 4 15 37:91 19 
 13. Podluží 23 2 3 18 31:92 9 
 14. Vacenovice 24 0 1 23 25:113 1 
Kanonýři: 35 - Bábíček (Ratíškovice), 32 - Baťa (Dubňany), 25 - Osička (Vel.Bílovice)