Jdi na obsah Jdi na menu
 


I. třídy žáků měly na programu poslední kolo: vyhrály je Bystrc, Slovan Brno, Kohoutovice, Kyjov a Mutěnice

13. 6. 2010

Krajský přebor - starší
24. kolo

Hustopeče - Svratka Brno
Hodonín-Šardice B - Bystrc 1:3 (1:0), Stankovič - Fretzer, Torčík, Šembera
Sparta Brno B - Blansko 3:2 (2:1), Bednář 2, Růžička - Skoupý 2
Líšeň - Lanžhot 14:0 (6:0), Juchelka 4, Trávníček 3, Benda 2, David, Klein, Knetig, Kozumplík, Petrnek
Hrušovany - Brno C 2:5 (1:2), Juriga 2 - Bogner 3, Lotrans, Vejmělek
Boskovice - Veselí 1:3 (1:0), Přibyl - Chytka 2, Fury
Vyškov B - 1. SC Znojmo B 4:1 (2:1), Hudec 2, Divácký, Jeřábek - Kirschner
 1. Bystrc 25 21 3 1 111:23 66 
 2. Boskovice 25 17 2 6 69:36 53 
 3. Brno C 24 15 6 3 94:32 51 
 4. Svratka Brno 24 13 4 7 41:20 43 
 5. 1. SC Znojmo B 25 12 4 9 44:47 40 
 6. Líšeň 25 12 3 10 64:28 39 
 7. Hodonín-Šardice B 25 11 3 11 51:49 36 
 8. Sparta Brno B 25 11 3 11 54:58 36 
 9. Blansko 25 11 2 12 60:58 35 
 10. Vyškov B 23 9 2 12 36:50 29 
 11. Hrušovany 24 7 0 17 28:102 21 
 12. Veselí 24 5 5 14 32:55 20 
 13. Lanžhot 24 4 4 16 27:83 16 
 14. Hustopeče 24 2 1 21 21:91 7 
Kanonýři: 23 - Kabeláč (Bystrc), 22 - Pospíšil (Bystrc), 18 - Zouhar (Blansko)

Krajský přebor - mladší
24. kolo

Hustopeče - Svratka Brno
Hodonín-Šardice B - Bystrc 1:2 (1:1), Hykš - Haiser 2
Sparta Brno B - Blansko 0:0
Líšeň - Lanžhot 17:1 (10:0), Klein 4, Heidinger 3, Knetig 2, Medek 2, Neděla 2, Daněk, Honzák, Verner, Váňa – Špička
Hrušovany - Brno C 0:11 (0:3), Jambor 3, Rusek 3, Krejčí 2, Blažík, Šarközy, Šperka
Boskovice - Veselí 3:3 (2:1), Minx, Parolek, Pavlů - Otradovec 2, Kočiš
Vyškov B - 1. SC Znojmo B 2:2 (2:1), Adler, Hlobil - Jordán, Švejkar
 1. Blansko 25 21 2 2 166:19 65 
 2. Svratka Brno 24 20 0 4 159:18 60 
 3. Líšeň 25 19 1 5 127:27 58 
 4. Bystrc 25 18 1 6 102:28 55 
 5. Sparta Brno B 25 17 3 5 75:22 54 
 6. Hodonín-Šardice B 25 16 1 8 124:28 49 
 7. Brno C 24 12 3 9 103:32 39 
 8. Veselí 24 11 3 10 66:45 36 
 9. Boskovice 25 8 5 12 73:82 29 
 10. 1. SC Znojmo B 25 6 2 17 43:86 20 
 11. Vyškov B 23 6 2 15 36:120 20 
 12. Hustopeče 24 4 1 19 36:130 13 
 13. Hrušovany 24 1 0 23 7:196 3 
 14. Lanžhot 24 0 0 24 5:289 0 
Kanonýři: 35 - Vintr (Blansko), 33 - Miker (Svratka Brno), 30 - Fessl (Svratka Brno)
 
I. třída starších - skupina A
22. kolo

Bystrc B - Sn Brno 4:2, Antl 2, Buček - Líkař 2, vlastní
Bučovice - Kuřim 0:7, Juchelka 2, Skoumal 2, Dančák, Kučera, Ozyula
Rousínov - Soběšice 8:1, Husovský 3, Hrabal 2, Grohman, Křivánek, Křivánek - Šmíd
Slatina - Slavkov 8:1, Krejčiřík 3, Fellmann 2, Herůdek, Vala, Zemánek - Kosík
Kunštát - Tišnov 1:6, Krása - Panáček 2, Fic, Kutálek, Mašek, Vejrosta
 1. Bystrc B 21 18 2 1 86:27 56 
 2. Kuřim 22 15 4 3 72:26 49 
 3. Rousínov 22 13 3 6 62:24 42 
 4. Židenice 22 13 3 6 68:37 42 
 5. Sn Brno 22 12 3 7 54:33 39 
 6. Slatina 22 11 3 8 68:41 36 
 7. Bučovice 22 7 3 12 27:65 24 
 8. Letovice 21 6 4 11 40:58 22 
 9. Tišnov 22 6 4 12 42:68 22 
 10. Soběšice 22 6 3 13 58:85 21 
 11. Kunštát 22 3 3 16 28:84 12 
 12. Slavkov 22 3 1 18 33:90 10 
Kanonýři: 25 - Šmíd (Soběšice), 23 - Skoumal (Kuřim), 19 - Líkař (Sn Brno)

I. třída mladších - skupina A
22. kolo

Bystrc B - Sn Brno 0:2, Březovský, Němeček
Bučovice - Kuřim 0:5, Šimek 2, Hrnčíř, Vaňous, Vybíral
Rousínov - Soběšice 1:1, Julínek - Novotný
Slatina - Slavkov 4:0, Ťujík 2, Růžička, Šiška
Kunštát - Tišnov 1:8, Janoušek, vlastní - Feifer 2, Pořízek 2, Vajgl 2, Koutný
 1. Sn Brno 22 19 2 1 82:13 59 
 2. Židenice 22 19 1 2 102:22 58 
 3. Kuřim 22 17 2 3 94:22 53 
 4. Bystrc B 21 11 3 7 59:32 36 
 5. Tišnov 22 10 5 7 48:35 35 
 6. Soběšice 22 10 4 8 71:44 34 
 7. Rousínov 22 10 1 11 81:56 31 
 8. Slatina 22 9 4 9 30:27 31 
 9. Kunštát 22 5 1 16 24:90 16 
 10. Bučovice 22 5 0 17 33:113 15 
 11. Letovice 21 3 1 17 19:114 10 
 12. Slavkov 22 1 0 21 20:95 3 
Kanonýři: 32 - Zikl Martin (Židenice), 24 - Šimek (Kuřim), 19 - Zikl Tomáš (Židenice)
 
I. třída starších - skupina B
22. kolo

Miroslav - Vel.Pavlovice 4:1, Pelech 2, Sedlák, Suchánek - Plot
Zastávka - Mor.Sl. Brno
Vojkovice - Tasovice 4:4, Uher 2, Kratochvíl, Sklenář - Krčmář, Kučera, Sedlák, Synek
St. Lískovec - Kohoutovice 1:1, Belák - Rumler
Nikolčice - Zbýšov 1:6, Bartl - Foral 3, Bazal, Sakánek, Vávra
Ivančice - Mor. Krumlov 5:0, Bureš 3, Jacko 2
 1. Mor. Krumlov 21 17 3 1 67:17 54 
 2. Ivančice 22 17 3 2 68:20 54 
 3. Miroslav 21 13 2 6 45:26 41 
 4. Vojkovice 22 11 5 6 47:33 38 
 5. St. Lískovec 22 8 6 8 48:44 30 
 6. Zbýšov 22 7 6 9 50:37 27 
 7. Kohoutovice 22 7 6 9 34:27 27 
 8. Zastávka 20 8 3 9 29:34 27 
 9. Nikolčice 21 6 4 11 32:51 22 
 10. Tasovice 22 5 3 14 32:53 18 
 11. Vel.Pavlovice 22 5 2 15 25:68 17 
 12. Mor.Sl. Brno 21 3 1 17 23:90 10 
Kanonýři: 22 - Jacko Tomáš (Ivančice), 17 - Foral (Zbýšov), 16 - Houdek (Mor. Krumlov)

I. třída mladších - skupina B
22. kolo

Miroslav - Vel.Pavlovice 3:0 kontumace
Zastávka - Mor.Sl. Brno
Vojkovice - Tasovice 9:2, Fiala 2, Pekárek 2, Dvořák, Furch, Karas, Svoboda, Žák - Lapeš, Slezák
St. Lískovec - Kohoutovice 0:2, Sachinidis, Čermák
Nikolčice - Zbýšov 10:1, Frank 3, Bartl 2, Hanák 2, Otava, Slavík, Stejskal
Ivančice - Mor. Krumlov 1:1, Sedláček - Kotlánová
 1. Kohoutovice 22 18 2 2 75:7 56 
 2. Nikolčice 21 15 2 4 80:22 47 
 3. St. Lískovec 22 15 1 6 77:30 46 
 4. Mor.Sl. Brno 21 14 1 6 38:19 43 
 5. Ivančice 22 12 4 6 64:28 40 
 6. Mor. Krumlov 21 12 3 6 48:15 39 
 7. Zbýšov 22 10 1 11 64:62 31 
 8. Vojkovice 22 7 2 13 41:56 23 
 9. Zastávka 20 7 1 12 30:52 22 
 10. Miroslav 21 4 2 15 29:77 14 
 11. Vel.Pavlovice 22 4 0 18 25:98 12 
 12. Tasovice 22 1 1 20 13:118 4 
Kanonýři: 28 - Bartl (Nikolčice), 20 - Frank (Nikolčice), 19 - Pokorný (Miroslav)
 
I. třída starších - skupina C
22. kolo

Hodonín-Šardice C - Dubňany 2:5, Bíza 2 - Krupica 2, Filipenský, Příkazský, Skočík
Veselí B - Vel.Bílovice 3:0, Kurečka, Michalisko, Runkas
Ždánice - Velká n.V. 0:4, Slovák 2, Zajíc 2
Hovorany - Bzenec 1:8, Holinka, vlastní - Novák 3, Gerža, Hyža, Vávra, Řepa
Břeclav B - Ratíškovice 3:0, Vu 2, Horčička
 1. Kyjov 22 18 2 2 111:24 56 
 2. Břeclav B 22 15 2 5 76:30 47 
 3. Velká n.V. 22 13 4 5 64:27 43 
 4. Mutěnice 22 13 4 5 66:36 43 
 5. Hodonín-Šardice C 22 11 3 8 73:44 36 
 6. Veselí B 22 7 6 9 37:60 27 
 7. Ždánice 22 7 5 10 42:49 26 
 8. Ratíškovice 22 7 3 12 25:55 24 
 9. Bzenec 22 7 2 13 43:61 23 
 10. Dubňany 22 6 3 13 32:57 21 
 11. Vel.Bílovice 22 6 3 13 23:70 21 
 12. Hovorany 22 2 3 17 28:107 9 
Kanonýři: 37 - Polášek (Kyjov), 30 - Křižka (Kyjov), Prčík (Mutěnice), 22 - Rubík (Kyjov)
 
I. třída mladších - skupina C
22. kolo

Hodonín-Šardice C - Dubňany 5:0, Šimánek 3, Luskač, Pelikán
Veselí B - Vel.Bílovice 7:0, Martoni 3, Janík 2, Brákora, Daněček
Ždánice - Velká n.V. 2:3, Uhýrek, Štipčák - Rumíšek 3
Hovorany - Bzenec 0:8, Gabriel 2, Kuba 2, Polák 2, Kalivoda, Lejsal
Břeclav B - Ratíškovice 10:0, Beneš 2, Kocián 2, Myslík 2, Cinádr, Krevňák, Poláček, Vodák
 1. Mutěnice 21 18 1 2 133:16 55 
 2. Veselí B 22 17 3 2 126:17 54 
 3. Hodonín-Šardice C 21 16 1 4 127:19 49 
 4. Břeclav B 22 15 2 5 79:34 47 
 5. Kyjov 22 13 1 8 97:35 40 
 6. Velká n.V. 22 13 0 9 81:48 39 
 7. Dubňany 22 12 0 10 66:53 36 
 8. Ratíškovice 22 9 0 13 66:75 27 
 9. Vel.Bílovice 22 5 1 16 29:122 16 
 10. Bzenec 22 4 1 17 28:110 13 
 11. Ždánice 22 2 0 20 30:143 6 
 12. Hovorany 22 1 2 19 13:203 5 
Kanonýři: 39 - Robek (Kyjov), 27 - Růžička (Mutěnice), 23 - Pavelka (Mutěnice), Rumíšek (Velká n.V.)