Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Kyjov sestupuje z krajského přeboru

13. 6. 2010

Krajský přebor - starší
26. kolo

Rousínov - Mutěnice 2:2 (1:2), Skřivánek, Svoboda - Filip, Holešínský
Moravský Krumlov - ČAFC Židenice 1:2 (1:2), Matějka - Mikšovský, Němeček
Hodonín-Šardice B - Břeclav B 2:2 (1:1), Sláma, Šprta - Polášek
Boskovice - Kuřim 0:1 (0:1) - Trtílek, ČK: Havlíček (B)
Kohoutovice - 1. SC Znojmo B 2:0 (0:0), Procházka, Velecký
Starý Lískovec - Sparta Brno B 2:7 (1:3), Frank, Tesř - Kočař 3, Ianosteac, Kirchner, Kubíček, Weinstein, ČK: Růžička (STL)
Blansko - Kyjov 5:1 (2:0), Jarůšek 2, Majer 2, Pistelka - Sklenář
 1. Sparta Brno B 25 17 2 6 75:35 53 
 2. Břeclav B 25 12 8 5 53:33 44 
 3. Blansko 25 13 4 8 62:40 43 
 4. 1. SC Znojmo B 25 12 3 10 44:36 39 
 5. Boskovice 25 11 5 9 49:41 38 
 6. St. Lískovec 24 11 4 9 42:55 37 
 7. Hodonín-Šardice B 24 9 7 8 36:43 34 
 8. ČAFC Židenice 25 10 3 12 33:42 33 
 9. Mor. Krumlov 25 8 6 11 27:37 30 
 10. Kohoutovice 25 7 8 10 29:39 29 
 11. Mutěnice 25 7 7 11 46:54 28 
 12. Kuřim 24 7 6 11 27:38 27 
 13. Rousínov 24 7 5 12 37:39 26 
 14. Kyjov 25 6 4 15 36:64 22 
Kanonýři: 22 - Jarůšek (Blansko), 15 - Kočař (Sparta Brno B), 13 - Možíš (Kyjov)

Krajský přebor - mladší
26. kolo

Rousínov - Mutěnice 2:1 (0:0), Musil, Půček - Bíza
Mor. Krumlov - ČAFC Židenice 1:5 (0:1), Hladký - Ženatý 2, Dočkal, Machálek, Mezník
Hodonín-Šardice B - Břeclav B 2:1 (0:1), Nasadil, Reška - Bažant, ČK: Jurčík (B)
Boskovice - Kuřim 3:1 (0:0), Kopecký, Ryšavý, Vybíhal – Stříž
Kohoutovice - 1. SC Znojmo B 1:1 (1:0), Pohanka – Černý
St. Lískovec - Sparta Brno B 0:4 (0:1) - Homola, Paták, Přichystal, Rýzner
Blansko - Kyjov 5:0 (2:0), Juran 2, Trávníček 2, Horáček
 1. Blansko 25 23 0 2 112:10 69 
 2. 1. SC Znojmo B 25 19 4 2 86:20 61 
 3. Sparta Brno B 25 15 7 3 77:25 52 
 4. Hodonín-Šardice B 24 15 3 6 66:27 48 
 5. Břeclav B 24 12 3 9 51:44 39 
 6. Boskovice 25 11 5 9 53:58 38 
 7. Kohoutovice 24 9 7 8 55:52 34 
 8. Rousínov 24 8 4 12 43:54 28 
 9. ČAFC Židenice 25 6 6 13 36:77 24 
 10. Kyjov 25 7 3 15 40:86 24 
 11. Mor. Krumlov 25 6 3 16 32:66 21 
 12. St. Lískovec 24 6 3 15 36:74 21 
 13. Kuřim 24 5 3 16 39:81 18 
 14. Mutěnice 25 2 5 18 20:72 11 
Kanonýři: 28 - Hověz (1. SC Znojmo B), 21 - Sedlák (Blansko), 20 - Trávníček (Blansko)
 
I. třída skupina A
26. kolo

Sn Brno - Rájec-Jestřebí 4:7 (2:5), Holý, Doležal, Florian, Peterka - Pavlíček 2, Kučera 2, , Sedlák 2, Šoch. ČK: Řehák (Slovan)
Letovice - Kunštát 0:5 (0:3), Pravec 2, Dvořáček, Trávníček, Zámek
Čebín - Svratka Brno 2:1 (1:1), Brodecký, Fousek - Holý
Líšeň B - Slatina 3:1 (2:0), Kučera, Lazar, Trávníček - Petr
Medlánky - Vyškov B 1:0 (0:0), Horňák
Mor.Sl. Brno - Tišnov 3:1 (3:1), Bilík, Ferko, Fiala - Flamich
Rudice - Újezd
 1. Slatina 25 19 3 3 108:24 60 
 2. Svratka Brno 25 14 7 4 63:25 49 
 3. Mor.Sl. Brno 25 15 4 6 63:32 49 
 4. Líšeň B 25 13 3 9 80:54 42 
 5. Vyškov B 24 12 3 9 46:37 39 
 6. Medlánky 25 11 4 10 64:59 37 
 7. Rájec-Jestřebí 24 11 3 10 56:66 36 
 8. Rudice 24 10 5 9 56:46 35 
 9. Tišnov 24 10 5 9 53:49 35 
 10. Čebín 25 10 1 14 36:82 31 
 11. Sn Brno 24 6 4 14 32:56 22 
 12. Kunštát 25 6 4 15 53:79 22 
 13. Újezd 22 5 3 14 39:65 18 
 14. Letovice 25 3 3 19 17:92 12 
Kanonýři: 29 - Bělehrádek (Slatina), 18 - Ferko (Mor.Sl. Brno), 15 - Flamich (Tišnov)
 
I. třída skupina B
26. kolo

Dobšice - Měnín 6:1 (2:0), Vávra 2, Podsedník, Prášek, Čermák, Čurda - Černý
Miroslav - Pohořelice
Zbýšov - Ivančice 0:2 (0:0), Blecha, Podrazil
Přímětice - Hrušovany 2:1 (0:1), Kráčman, Kubíček - Haranza
Tasovice - Prosiměřice 7:1 (2:1), Svatoš 2, Synek 2, Dítě, Tóth, Čermák - Brdičko
Zastávka - Únanov 0:7 (0:2), Dohnal 2, Janda,Hruška, Valenda, Klempa, Rychlík
H. Kounice - Novosedly 3:0 (2:0), Cidlík 2, Kohout
 1. Tasovice 25 14 8 3 84:30 50 
 2. Ivančice 25 15 4 6 60:29 49 
 3. Pohořelice 24 13 7 4 57:29 46 
 4. Únanov 24 14 3 7 52:26 45 
 5. Přímětice 24 12 8 4 58:33 44 
 6. Zbýšov 25 13 4 8 71:46 43 
 7. Miroslav 23 12 4 7 65:38 40 
 8. Novosedly 25 11 7 7 59:45 40 
 9. Dobšice 25 10 1 14 51:59 31 
 10. H. Kounice 25 7 8 10 33:54 29 
 11. Zastávka 23 6 5 12 34:69 23 
 12. Měnín 23 6 1 16 35:87 19 
 13. Hrušovany 24 3 1 20 30:93 10 
 14. Prosiměřice 25 2 3 20 32:83 9 
Kanonýři: 26 - Dítě (Tasovice), Šrajtl (Zbýšov), 18 - Zimmermann (Prosiměřice), 17 - Slezák (Pohořelice)
 
I. třída skupina C
26. kolo

Velké Pavlovice - Podluží nehráno, hosté se nedostavili
Letonice - Rohatec 1:4 (1:1), Adamík - Běloch, Frolec, Giany, Slezák
Dambořice - Ratíškovice 1:3 (1:0), Drmela - Bábíček, Kordula, Šimek
Dol.Bojanovice - Vacenovice 4:2 (2:1), Veselý 3, Esterka - Goiš 2
Velké Bílovice - Bzenec 1:4 (0:4), Osička - Kratina 4
Hovorany - Dubňany 1:1 (0:1), Fodor - Baťa
Hustopeče - Bučovice
 1. Ratíškovice 25 20 1 4 120:42 61 
 2. Bzenec 25 17 1 7 76:35 52 
 3. Hovorany 25 15 3 7 71:40 48 
 4. Dambořice 25 14 3 8 73:45 45 
 5. Dol.Bojanovice 25 13 4 8 61:38 43 
 6. Dubňany 25 13 3 9 61:54 42 
 7. Bučovice 24 12 5 7 70:54 41 
 8. Hustopeče 24 10 8 6 57:45 38 
 9. Vel.Pavlovice 24 10 4 10 41:31 34 
 10. Vel.Bílovice 25 10 4 11 67:82 34 
 11. Letonice 25 7 2 16 57:87 23 
 12. Rohatec 25 6 4 15 41:92 22 
 13. Podluží 24 3 3 18 33:93 12 
 14. Vacenovice 25 0 1 24 27:117 1 
Kanonýři: 37 - Bábíček (Ratíškovice), 34 - Baťa (Dubňany), 26 - Kratina (Bzenec), Osička (Vel.Bílovice)