Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žákovské soutěže: Mladší žáci Blanska vyhráli všech 22 zápasů

15. 6. 2009

Krajský přebor žáků - starší

23.kolo: FC Veselí-Boskovice 3:1 (2:0), Janík 3 - Stehlík, Ratíškovice-Hrušovany 0:5 (0:2), Kadlčík 2, Macháč, Haranza, Juriga

25.kolo: Brno C-Boskovice 5:1 (2:1), Cigánek 2, Krška, Kulhánek, Motyčka - Stehlík, FC Veselí-Vyškov B 3:0 (1:0), Janík 3, Mikulov-Hrušovany 0:0 (0:0), 1. SC Znojmo B-Líšeň B 0:1 (0:0) - Formánek, Ratíškovice-Svratka Brno 1:2 (0:1), Káčer - Beránek, Janoušek, Bystrc-Kyjov 6:2 (4:0), Gerlinger 2, Voborník 2, Pospíšil, Rusnák - Handlíř, Zmrzlík, Šardice B-Sparta Brno B 2:1 (0:1), Prát, Závorka - Klika

*1.*Šardice B*26*17*2*7*63:22*53*

*2.*Hrušovany*26*15*4*7*65:31*49*

*3.*Mikulov*26*13*9*4*42:21*48*

*4.*Svratka Brno*26*13*6*7*53:26*45*

*5.*Brno C*26*14*3*9*73:35*45*

*6.*Líšeň B*26*13*6*7*51:31*45*

*7.*FC Veselí*26*13*5*8*56:45*44*

*8.*Bystrc*26*12*5*9*43:45*41*

*9.*Sparta Brno B*26*12*2*12*42:54*38*

*10.*Boskovice*26*9*5*12*33:47*32*

*11.*Vyškov B*26*10*2*14*38:45*32*

*12.*1. SC Znojmo B*26*7*3*16*26:58*24*

*13.*Kyjov*26*3*3*20*17:79*12*

*14.*Ratíškovice*26*2*3*21*11:74*9*

Kanonýři: 17 - Haranza Petr (Hrušovany), 11 - Žák Filip (Šardice B), 10 - Janík (FC Veselí), Janík Lubomír (FC Veselí)

 

Krajský přebor žáků - mladší

23.kolo: FC Veselí-Boskovice 7:0 (2:0), Vaverka 3, Horák, Otradovec, Runkas, Zelinka, Ratíškovice-Hrušovany 0:6 (0:3), Nevoral 2, Novotný, Toman, Landšperský, Kuna.

25.kolo: Brno C-Boskovice 2:2 (1:0), Tulaydan, Šustr - Dobrozemský, Doležel, FC Veselí-Vyškov B 2:1 (1:0), Hodonský, Michalisko - Burian, Mikulov-Hrušovany 0:4 (0:1), Novotný 2, Kuna, Landšperský, 1. SC Znojmo B-Líšeň 2:3 (1:0), Fukal, Pokorný - Navrátil 2, Lorenc, Ratíškovice-Svratka Brno 0:10 (0:5), Měchura 2, Rolín 2, Sláma 2, Fessl, Havlín, Langer, Miker, Bystrc-Kyjov 1:1 (1:0), Fretzer - Hála, Šardice B-Sparta Brno B 1:0 (0:0), Dočekal

*1.*Svratka Brno*26*25*1*0*131:9*76*

*2.*Šardice B*26*18*5*3*101:28*59*

*3.*Líšeň*26*16*3*7*59:31*51*

*4.*FC Veselí*26*15*6*5*70:32*51*

*5.*Sparta Brno B*26*16*3*7*66:33*51*

*6.*Bystrc*26*14*6*6*62:29*48*

*7.*Boskovice*26*10*6*10*57:49*36*

*8.*Brno C*26*10*5*11*65:52*35*

*9.*1. SC Znojmo B*26*9*1*16*44:71*28*

*10.*Vyškov B*26*6*3*17*28:71*21*

*11.*Hrušovany*26*6*2*18*25:94*20*

*12.*Kyjov*26*5*4*17*30:75*19*

*13.*Mikulov*26*4*1*21*29:123*13*

*14.*Ratíškovice*26*2*6*18*11:81*12*

Kanonýři: 37 - Dočekal (Šardice B), 21 - Havlín Dominik (Svratka Brno), 16 - Macháček (Šardice B)

 

 I.třída žáků starších - skupina A

12.kolo: Blansko-Tišnov 3:0, Brichta, Sedlák, Trávníček, Slavkov-Rousínov 1:6, Michálek - Sedláček 2, Andrla, Hornoch, Jakeš, Zedník, Kuřim-Soběšice 0:3, Isaid 2, Peňáz, Vel.Opatovice-Brankovice 0:0, ČAFC Židenice-Bučovice 1:1, Ratiborský - Vrábel, Bystrc B-Letovice 1:3, Sodomka - Bednář 2, Gracias

21.kolo: Slavkov-Blansko 4:4 (3:2), Hejdůšek 2, Hošek, Kyjovský - Trávníček 3, Ševčík

*1.*Blansko*22*20*2*0*128:15*62*

*2.*Tišnov*22*13*2*7*38:22*41*

*3.*Bučovice*22*12*2*8*65:34*38*

*4.*Soběšice*22*12*1*9*48:36*37*

*5.*Letovice*22*12*1*9*51:53*37*

*6.*ČAFC Židenice*22*10*6*6*43:48*36*

*7.*Rousínov*22*9*3*10*41:36*30*

*8.*Bystrc B*22*9*2*11*61:62*29*

*9.*Kuřim*22*7*4*11*38:60*25*

*10.*Slavkov*22*5*6*11*35:65*21*

*11.*Vel.Opatovice*22*3*6*13*20:52*15*

*12.*Brankovice*22*0*5*17*8:93*5*

Kanonýři: 36 - Trávníček (Blansko), 16 - Sedlák (Blansko), 11 - Bednář (Letovice), Sedlák Jan (Blansko)

 

I.třída žáků mladších - skupina A

12.kolo: Blansko-Tišnov 7:0, Kratochvíl 3, Blažek, Skoupý, Vintr, Zmeko, Slavkov-Rousínov 1:3, Kohoutek - Toman 2, Divácký, Kuřim-Soběšice 2:1, Mikel, Obůrka - Novotný, Vel.Opatovice-Brankovice 1:0, Müller, ČAFC Židenice-Bučovice 1:4, Pavlíček - Minařík 3, Selinger, Bystrc B-Letovice 1:0, Fretzer

21.kolo: Slavkov-Blansko 0:10 (0:5), Kratochvíl, Souček po 3, Zmeko 2, Skoupý, F.Blažek.

*1.*Blansko*22*22*0*0*157:9*66*

*2.*Tišnov*22*14*2*6*77:28*44*

*3.*Bučovice*22*14*1*7*74:39*43*

*4.*ČAFC Židenice*22*14*0*8*66:30*42*

*5.*Bystrc B*22*13*3*6*68:33*42*

*6.*Kuřim*22*12*1*9*60:54*37*

*7.*Soběšice*22*11*0*11*63:55*33*

*8.*Letovice*22*10*3*9*51:58*33*

*9.*Rousínov*22*8*3*11*46:66*27*

*10.*Vel.Opatovice*22*3*4*15*13:83*13*

*11.*Brankovice*22*2*1*19*20:119*7*

*12.*Slavkov*22*0*0*22*6:127*0*

Kanonýři: 22 - Kratochvíl (Blansko), 19 - Minařík Lukáš (Bučovice), 17 - Kratochvíl Jiří (Blansko) 

 

 

I.třída žáků starších - skupina B

12.kolo: Zastávka-Vojkovice 1:1, Kellner - Hodač, Hustopeče-Dobšice 5:0, Hovězák, Komosný, Lesák, Svoboda, Weiss, Kohoutovice-Mor.Sl.Brno 0:2, Ondrášek, Staněk, St.Lískovec-Slatina 2:3, Fremml, Trávníček - Chalabala, Löw, Michalec, Ivančice-Miroslav 2:1, Bittner, Holčapek - Morong, Mor.Krumlov-Tasovice 5:0, Houdek 2, Řezáč 2, Hladký.

21.kolo: Hustopeče-Zastávka 3:1 (1:0), Svoboda, Komosný, Horák - Kellner.

*1.*Hustopeče*22*17*2*3*72:18*53*

*2.*Slatina*22*14*3*5*50:26*45*

*3.*Kohoutovice*22*13*2*7*66:44*41*

*4.*Mor.Sl. Brno*22*13*2*7*41:23*41*

*5.*Mor.Krumlov*22*11*2*9*33:28*35*

*6.*Vojkovice*22*9*4*9*42:36*31*

*7.*Miroslav*22*7*8*7*54:42*29*

*8.*Tasovice*22*8*3*11*24:47*27*

*9.*St.Lískovec*22*8*1*13*30:41*25*

*10.*Ivančice*22*7*2*13*29:63*23*

*11.*Zastávka*22*4*5*13*24:43*17*

*12.*Dobšice*22*3*2*17*17:71*11*

Kanonýři: 16 - Ferenci Marek (Vojkovice), Weiss Daniel (Hustopeče), 10 - Komosný Michal (Hustopeče), Svoboda Michal (Hustopeče), Řezáč Vojtěch (Mor.Krumlov), 9 - Brveník Jan (Miroslav), Pohanka Michal (Kohoutovice), Vávra Jakub (Dobšice)

 

I.třída žáků mladších - skupina B

12.kolo: Zastávka-Vojkovice 2:2, Kratochvíl 2 - Dvořák, Ivičič, Hustopeče-Dobšice 5:1, Jelínek 2, Haluza, Machovský, Šopf - Jonáš, Kohoutovice-Mor.Sl.Brno 4:1, Dufek 2, Hála, Novák - Čoupek, St.Lískovec-Slatina 6:1, Vránek 3, Bartek 2, Lagron - Jakeš, Ivančice-Miroslav 1:4, Studnička - Krátký 3, Šuhaj, Mor.Krumlov-Tasovice 7:2, Kacký 2, Sobotka 2, Hladký, Houdek, Šlezinger - Kučera 2

21.kolo: Hustopeče-Zastávka 2:1 (1:1), Drábek, Šopf - Strnad

*1.*Mor.Krumlov*22*21*0*1*83:14*63*

*2.*Kohoutovice*22*16*3*3*64:18*51*

*3.*St.Lískovec*22*16*1*5*100:33*49*

*4.*Slatina*22*13*2*7*50:34*41*

*5.*Mor.Sl. Brno*22*13*2*7*67:30*41*

*6.*Miroslav*22*10*2*10*46:41*32*

*7.*Hustopeče*22*9*1*12*39:56*28*

*8.*Vojkovice*22*8*3*11*42:45*27*

*9.*Tasovice*22*6*5*11*31:54*23*

*10.*Dobšice*22*6*1*15*33:73*19*

*11.*Ivančice*22*2*2*18*21:100*8*

*12.*Zastávka*22*0*2*20*16:94*2*

Kanonýři: 23 - Houdek Radim (Mor.Krumlov), 18 - Vránek Lukáš (St.Lískovec), 14 - Jakeš (Slatina)

 

 I.třída žáků starších - skupina C

12.kolo: Mutěnice-Dubňany 6:0, Froněk 2, Šmíd 2, Prčík, Švagerka, Hovorany-Vel.Pavlovice 1:0, Dostál, Kostice-Velká n.V. 2:2, Polák, Trubač - Janda, Koželuha, Lanžhot-Vel.Bílovice 1:0, Osička, Bzenec-Šardice C 0:0

*1.*Šardice C*22*15*6*1*93:14*51*

*2.*Lanžhot*22*15*4*3*58:10*49*

*3.*Bzenec*22*13*4*5*39:22*43*

*4.*Velká n.V.*22*12*5*5*50:23*41*

*5.*MSK Břeclav B*22*11*3*8*41:37*36*

*6.*Veselí B*22*8*4*10*47:53*28*

*7.*Mutěnice*22*8*4*10*33:45*28*

*8.*Dubňany*22*8*3*11*47:44*27*

*9.*Hovorany*22*7*4*11*26:44*25*

*10.*Vel.Bílovice*22*7*2*13*37:75*23*

*11.*Vel.Pavlovice*22*7*2*13*24:52*23*

*12.*Kostice*22*0*1*21*18:94*1*

Kanonýři: 17 - Andrýsek Roman (Bzenec), 12 - Žák (Šardice C), 11 - Fury Milan (Veselí)

 

I.třída žáků mladších - skupina C

12.kolo: Mutěnice-Dubňany 3:1, Varmuža 2, Láník - Krupica, Hovorany-Vel.Pavlovice 1:5, Kovanič - Procinger 3, Kynický, Melichar, Kostice-Velká n.V. 0:9, Štefánek 4, Tomešek 2, Novotný, Sečkař, Čajka, Lanžhot-Vel.Bílovice 1:13, Lenkovič - Dobeš 6, Tetur 5, Osička, Riess, Bzenec-Šardice C 0:1, Jüstel

 

*1.*MSK Břeclav B*22*18*1*3*122:21*55*

*2.*Veselí B*22*17*2*3*69:21*53*

*3.*Šardice C*22*16*2*4*132:20*50*

*4.*Mutěnice*22*15*2*5*112:19*47*

*5.*Dubňany*22*12*2*8*96:43*38*

*6.*Vel.Pavlovice*22*12*2*8*68:33*38*

*7.*Bzenec*22*10*2*10*99:51*32*

*8.*Vel.Bílovice*22*7*4*11*52:68*25*

*9.*Hovorany*22*6*2*14*60:70*20*

*10.*Velká n.V.*22*6*1*15*57:73*19*

*11.*Lanžhot*22*3*0*19*17:185*9*

*12.*Kostice*22*0*0*22*1:281*0*

Kanonýři: 31 - Novák Ondřej (Bzenec), 22 - Švagerka Zbyněk (Mutěnice), 17 - Tichý Richard (MSK Břeclav B)