Jdi na obsah Jdi na menu
 


26. kolo dorostu: Dalšími vítězi Starý Lískovec a Blížkovice

14. 6. 2009

Krajský přebor dorostu - starší

15.kolo: Blansko-Boskovice 5:2 (4:1), Matuška 2, Bayer, Jarůšek, Rybář - Fojt, Stara, Šardice B-Veselí 3:2 (0:0), Navrátil 2, Maršálek - Sládeček, Řičica, Miroslav-Rousínov 3:1 (1:0), Uherka, Urbánek, Škvařil - Dvořák, Svratka Brno-1. SC Znojmo B 0:3 (0:1), Mičko, Veselý, Zach, MSK Břeclav B-Kuřim 2:2 (1:1), Dunka 2 - Fryčka, Kučera, Mor.Krumlov-Kyjov 0:2 (0:2), Možíš 2, Slatina-Sparta Brno B 3:3 (0:0), Michalec, Procházka, Válka, vlastní - Hlavinka, Surynek

*1.*Veselí*26*15*6*5*50:31*51*

*2.*Šardice B*26*13*8*5*55:37*47*

*3.*Sparta Brno B*26*13*6*7*64:38*45*

*4.*1. SC Znojmo B*26*13*2*11*56:44*41*

*5.*Blansko*26*13*2*11*47:37*41*

*6.*MSK Břeclav B*26*12*3*11*48:53*39*

*7.*Kuřim*26*12*3*11*53:56*39*

*8.*Kyjov*26*12*3*11*56:61*39*

*9.*Boskovice*26*11*4*11*60:62*37*

*10.*Mor.Krumlov*26*10*6*10*50:46*36*

*11.*Rousínov*26*9*3*14*45:60*30*

*12.*Slatina*26*7*6*13*33:57*27*

*13.*Svratka Brno*26*8*1*17*39:50*25*

*14.*Miroslav*26*6*3*17*43:67*21*

Kanonýři: 23 - Možíš Lukáš (Kyjov), 19 - Horák Michal (Boskovice), 14 - Horák Jan (Boskovice)

 

Krajský přebor dorostu - mladší

15.kolo: Blansko-Boskovice 2:0 (1:0), Majer, Michna, Šardice B-Veselí 3:1 (2:0), Bartoněk, Koryčánek, Zůbek - Zajíček, Miroslav-Rousínov 1:0 (1:0), Svítil, Svratka Brno-1. SC Znojmo B 2:7 (2:3), Pelikán 2 - Lapeš 3, Čermák 3, Hladík, MSK Břeclav B-Kuřim 2:0 (2:0), Polášek - vlastní, Mor.Krumlov-Kyjov 1:3 (1:0), Řezáč - Žandovský 3, Slatina-Sparta Brno B 0:4 (0:2), Nguen 2, Dvořák, Maleňák

*1.*Sparta Brno B*26*20*4*2*89:20*64*

*2.*Blansko*26*16*8*2*69:22*56*

*3.*Šardice B*26*16*3*7*69:35*51*

*4.*1. SC Znojmo B*26*16*3*7*74:32*51*

*5.*Kyjov*26*13*4*9*47:41*43*

*6.*Veselí*26*10*8*8*50:46*38*

*7.*Mor.Krumlov*26*11*4*11*42:41*37*

*8.*Miroslav*26*10*4*12*42:60*34*

*9.*Boskovice*26*9*7*10*36:39*34*

*10.*MSK Břeclav B*26*9*6*11*38:52*33*

*11.*Rousínov*26*8*3*15*35:73*27*

*12.*Svratka Brno*26*5*3*18*34:74*18*

*13.*Kuřim*26*4*4*18*22:61*16*

*14.*Slatina*26*3*3*20*27:78*12*

Kanonýři: 17 - Ryšavý (Sparta Brno B), 15 - Přichystal (Sparta Brno B), 13 - Hruška (Sparta Brno B), Jílek (1. SC Znojmo B), Staněk Jakub (Mor.Krumlov)

 

I. třída dorostu - skupina A

15.kolo: Letovice-Tišnov 2:1 (1:0), Bednář, Chmelíček - Podal, Bosonohy-Kohoutovice 1:9 (1:4), Vida - Božek 3, Hanák 2, Harašta, Menšík, Ohniště, Svícenec, Čebín-Sn Brno 5:3 (3:1), Fišák 2, Horčica 2, Brodecký - Grúnwald, Heidiger, Rolinek, ČK: Doležal (Sn), Rájec-Vel.Opatovice, nehlášeno, Líšeň B-Mor.Sl. Brno 4:0 (2:0), Hajn, Kuruc, Sklenář, Walla, St.Lískovec-Kunštát 6:1 (4:0), Buchal 3, Peloušek 2, Janda - Loukota, Olešnice-Vyškov B 2:3 (1:2), Dlouhý, Mistr - Chudý, Gottvald, Urbančok

26.kolo: S.Lískovec-Vel.Opatovice 3:0 kont.

*1.*St.Lískovec*26*19*2*5*122:35*59*

*2.*Kohoutovice*26*19*2*5*114:25*59*

*3.*Líšeň B*26*15*2*9*65:46*47*

*4.*Sn Brno*26*14*5*7*81:47*47*

*5.*Kunštát*26*13*5*8*70:52*44*

*6.*Vyškov B*26*13*4*9*81:78*43*

*7.*Mor.Sl. Brno*26*13*2*11*86:63*41*

*8.*Rájec*25*11*4*10*57:51*37*

*9.*Letovice*26*11*3*12*62:83*36*

*10.*Čebín*26*11*3*12*57:65*36*

*11.*Tišnov*26*8*3*15*63:69*27*

*12.*Bosonohy*26*7*0*19*43:115*21*

*13.*Olešnice*26*4*2*20*30:83*14*

*14.*Vel.Opatovice*25*3*3*19*27:146*12*

Kanonýři: 33 - Božek Erik (Kohoutovice), 29 - Fiala Adam (Mor.Sl. Brno), 27 - Peloušek Patrik (St.Lískovec)

 

I. třída dorostu - skupina B

15.kolo: Měnín-Tasovice 5:0 (3:0), Vykouřil 2, Banongo, Gold - vlastní, Únanov-Bantice 5:2 (3:2), Koc 2, Čapoun 2, Černý - Chovanec, Zika, Blížkovice-Hrušovany 3:1 (1:0), Svoboda 2, Prokeš - Hostinek, Pohořelice-Přímětice 1:2 (0:1), Roháček - Kubíček, Virgl, Mikulov-Novosedly 3:3 (3:3), Zámečník 3 - Štyks 2, Blaha, Ivančice-Otnice 5:1 (3:0), Blecha, Hudeček, Michalica, Taborský, Vyskočil - Štipčák, Zastávka-Rosice 2:4 (1:2), Reich 2 - Touška 2, Durmismi, Ryšánek

 

25.kolo: Novosedly-Rosice 0:0 (0:0), Přímětice-Zastávka 2:1 (1:1), Kubíček, Svoboda - Chačatrjan, Bantice-Mikulov 3:0 kont.

*1.*Blížkovice*26*18*6*2*89:25*60*

*2.*Ivančice*26*18*3*5*89:38*57*

*3.*Únanov*26*15*4*7*69:36*49*

*4.*Pohořelice*26*15*4*7*56:25*49*

*5.*Hrušovany*26*14*4*8*72:37*46*

*6.*Přímětice*26*15*1*10*65:48*46*

*7.*Tasovice*26*13*5*8*72:46*44*

*8.*Zastávka*26*12*4*10*62:47*40*

*9.*Měnín*26*11*3*12*67:81*36*

*10.*Novosedly*26*9*4*13*43:43*31*

*11.*Bantice*26*7*2*17*38:66*23*

*12.*Otnice*26*6*3*17*46:97*21*

*13.*Mikulov*26*4*3*19*39:115*15*

*14.*Rosice*26*1*2*23*20:123*5*

Kanonýři: 27 - Vykouřil Zdeněk (Měnín), 18 - Prokeš Tomáš (Blížkovice), 17 - Kubíček Jan (Přímětice)

 

I. třída dorostu - skupina C

15.kolo: Mutěnice-Dambořice 5:1 (2:0), Chludil, Hodes, Holešínský, Lamáček, Trávník - Tesařík, Podluží-Dubňany 7:3 (2:2), Petřík 4, Kos 3 - Pluháček 2, Baťa, Slavkov-Vel.Pavlovice 2:3 (1:3), Hejdušek, Sedláček - Zájeda 2, Kalužík, Rohatec-Vacenovice 3:2 (3:1), Stanický 2, Doležal - Korčák 2, Kostice-Vel.Bílovice 1:7 (1:4), Hrubý - Sycha 4, Osička 3, ČK: Mikulica (VB), Ratíškovice-Bučovice 6:1 (2:0), Voříšek 2, Bábíček, Kadlčík, Stokláska, Svozil - Kolaja, Hovorany-Dol.Bojanovice 1:2 (0:0), Miklík - Bohun, Svobodník

*1.*Mutěnice*26*20*3*3*85:23*63*

*2.*Rohatec*26*19*3*4*118:39*60*

*3.*Ratíškovice*26*18*5*3*94:33*59*

*4.*Bučovice*26*17*2*7*92:36*53*

*5.*Dubňany*26*15*4*7*68:35*49*

*6.*Dol.Bojanovice*26*14*5*7*56:34*47*

*7.*Vel.Pavlovice*26*11*5*10*53:48*38*

*8.*Dambořice*26*8*5*13*54:48*29*

*9.*Podluží*26*9*2*15*49:86*29*

*10.*Vel.Bílovice*26*8*3*15*56:64*27*

*11.*Hovorany*26*7*4*15*32:60*25*

*12.*Vacenovice*26*6*5*15*39:55*23*

*13.*Slavkov*26*5*3*18*42:83*18*

*14.*Kostice*26*0*1*25*10:204*1*

Kanonýři: 42 - Stanický Robin (Rohatec), 38 - Bil Martin (Bučovice), 30 - Holešínský Radim (Mutěnice)