Jdi na obsah Jdi na menu
 


Parádní 1. den Sparty Brno na mistrovství republiky starších přípravek. Tři výhry!

24. 6. 2009

Aktualizováno!

K obrovskému úspěchu má našlápnuto starší přípravka Sparty Brno. Na finálovém turnaji o přeborníka České republiky v Karviné vyhrála zatím všechny 3 zápasy ve skupině a je blízko postupu do skupiny o 1. - 3. místo. V prvním utkání porazila karlovarský Sokolov brankou Toma Ulbricha 1:0, ve druhém pořádající Karvinou brankou Tomáše Smejkala také 1:0 a ve třetím zápase pražský Bránik 3:0, branky vstřelili Tomáš Urbánek, Tomáš Smejkal a Gabriel Irša. Zítra hraje Sparta poslední zápas ve skupině s Hradcem Králové. Poté jsou na programu souboje o umístění.

Finálového turnaje se účastní 14 vítězných celků ze všech krajů a pořadatel z Karviné. Účastníci jsou rozděleni do třech skupin po 5 týmech, kde se utkají každý s každým. Zítra jsou na programu boje o konečné umístění.

Výsledky Sparty Brno na mistrovství republiky v Karviné

Sparta Brno - Sokolov 1:0, branka: Ulbrich

Sparta Brno - Karviná 1:0, branka: Smejkal T.

Sparta Brno - Bránik 3:0, branky: Urbánek, Smejkal T., Irša

25.6. 9:30 Sparta Brno - Hradec Králové

ObrazekFC Sparta Brno na turnaji

Leznar, Vlčnovský David, Aster Michael, Ulbrich Tom, Smejkal Tomáš, Smejkal Dominik, Pešta Jiří, Urbánek Tomáš, Svoboda Radim, Šarkózy Ivan, Mrkvica, Torlakidis Georgios, Klaška Jakub, Irša Gabriel, Mazálek Lukáš, Sedlák Ondřej 

 

 

Na stránce pracují: v Karviné Jaroslav Aster (vedoucí Sparty Brno) a Honza Pešek