Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. kolo dorostu: Kohoutovice i Starý Lískovec v 1. zápase po postupu do přeboru vyhrály

9. 8. 2009

Krajský přebor starší

Blansko - Rousínov 2:0 (1:0)

Branky: Jarůšek, Zouhar

St. Lískovec - Kyjov 2:0 (0:0)

Branky: vlastní, Peloušek

Kohoutovice - Sparta Brno B 1:0 (1:0)

Branka: Hanák, ČK: Cenek (Sparta B)

Boskovice - 1. SC Znojmo B 0:2 (0:1)

Branky: Benda, Chaloupka

Hodonín-Šardice B - Kuřim 0:0

Mor. Krumlov - Břeclav B 2:4 (1:3)

Branky: Fiala, Matějka – Zámečník 2, Polášek, Kruták, ČK: Machovský (Břeclav B)

Mutěnice - ČAFC Židenice hraje se 26.8.

 

Krajský přebor mladší

Blansko - Rousínov 0:2 (0:0)

Branky: Musil, Půček

St. Lískovec - Kyjov 1:4 (1:1)

Branky: Kocourek – Basta 3, Gebhart

Kohoutovice - Sparta Brno B 1:5 (1:3)

Branky: Ohniště - Kadlečík, Polníček, Čtvrtníček, Přichystal, Ryšavý

Boskovice - 1. SC Znojmo B 0:5 (0:3)

Branky: Horák 2, Hověz 2, Kahaj

Hodonín-Šardice B - Kuřim 6:1 (3:1)

Branky: Čapka, Singer, Reška 2, Monteiro, Navrátil - Šnyrch

Mor. Krumlov - Břeclav B 6:1 (2:1)

Branky: Hladký 3, Ševčík, Kopeček, Zoufalý - Konečný

Mutěnice - ČAFC Židenice hraje se 26.8.

 

I. třída skupina A

Rudice - Sn Brno 1:0 (1:0)

Branka: Musil

Mor.Sl. Brno - Újezd 3:0 (1:0)

Branky: Fiala 2, Bilík

Medlánky - Tišnov 5:2 (0:1)

Branky: Krochmalný 2, Petrů 2, Jarůšek – Smolík 2

Líšeň B - Vyškov B 1:2 (0:1)

Branky: Drštka – Sedlář 2

Čebín - Slatina

Letovice - Svratka Brno 0:4 (0:0)

Branky: Kratochvíl 2, Elis, Skoumal

Rájec - Kunštát 3:1 (0:0)

Branky: Macháček, Buček, Sedlák - Loukota

 

I. třída skupina B

H. Kounice - Dobšice 3:1 (0:1)

Branky: Dobeš Milan, Dobeš Martin, Sláma - Syrový

Zastávka - Novosedly 0:0

Tasovice - Únanov 2:0 (1:0)

Branky: Pagáč 2

Přímětice - Prosiměřice hraje se 20.8.

Zbýšov - Hrušovany

Miroslav - Ivančice 1:3 (0:1)

Branky: Hanuška - Podrazil, Blecha 2

Měnín - Pohořelice 1:2 (1:0)

Branky: vlastní - Slezák, Bzduch, ČK: Černý (Měnín)

 

I. třída skupina C

Hustopeče - Vel.Pavlovice

Hovorany - Bučovice hraje se 28.8.

Vel.Bílovice - Dubňany 3:4

Branky: Skoupil, Nosek, Osička – Siták 3, Baťa

Dol.Bojanovice - Bzenec 1:0 (1:0)

Branka: Bača Martin

Dambořice - Vacenovice 11:1 (5:0)

Branky: Sychra 3, Zmrzlík 2, Drmela 2, Pokorný, Vytrhlík, Suchánek, Jankůj - Špaček

Letonice - Ratíškovice 3:5 (3:1)

Branky: Kohoutek, Levíček, Kučera – Bábíček 3, Křižka, Voříšek

Podluží - Rohatec 2:2 (2:1)

Branky: Petřík, Kos - Koliba, Běloh