Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo dorostu: Dvouciferného výsledku dosáhly Ratíškovice, Ivančice a Slatina

16. 8. 2009

Kompletní tabulky najdete ve výsledkovém servisu!

Krajský přebor - starší

Rousínov - ČAFC Židenice 4:0 (1:0)

Branky: Švéda 2, Benda 2

Břeclav B - Mutěnice 1:1 (1:0)

Branky: Kruták - Holešínský

Kuřim - Mor. Krumlov 3:0 (0:0)

Branky: Hovhannisjan, Trtílek, Homola

1. SC Znojmo B - Hodonín-Šardice B 0:0

Sparta Brno B - Boskovice 3:1 (1:1)

Branky: Ianostae, Kolbaba, Stehlík - Přikryl

Kyjov - Kohoutovice 2:3 (0:1)

Branky: Vinca, Gebhart - Svicenec, Ohniště, Merta

Blansko - St. Lískovec 2:2 (0:1)

Branky: Šplíchal, Rek - Tesař, Kaňa

1. Tatran Kohoutovice 2 2 0 0 4 : 2 6
2. FC Kuřim 2 1 1 0 3 : 0 4
3. MSK Břeclav B 2 1 1 0 5 : 3 4
4. FK Apos Blansko 2 1 1 0 4 : 2 4
5. Tatran Starý Lískovec 2 1 1 0 4 : 2 4
6. 1. SC Znojmo B 2 1 1 0 2 : 0 4
7. Framoz Rousínov 2 1 0 1 4 : 2 3
8. FC Sparta Brno B 2 1 0 1 3 : 2 3
9. RSM Hodonín-Šardice 2 0 2 0 0 : 0 2
10. FK Mutěnice 1 0 1 0 1 : 1 1
11. 1. FC Kyjov 2 0 0 2 2 : 5 0
12. FC Forman Boskovice 2 0 0 2 1 : 5 0
13. ČAFC Židenice Brno 1 0 0 1 0 : 4 0
14. FC Moravský Krumlov 2 0 0 2 2 : 7 0

 

Krajský přebor - mladší

Rousínov - ČAFC Židenice 3:1 (2:0)

Branky: Půček 2, Sedláček - Mezník

Břeclav B - Mutěnice 1:0 (1:0)

Branka: Ferbar

Kuřim - Mor. Krumlov 0:5 (0:1)

Branky: Vinkler 2, Šeiner 2, Zoufalý

1. SC Znojmo B - Hodonín-Šardice B 1:0 (1:0)

Branka: Juhaňák

Sparta Brno B - Boskovice 7:2 (2:2)

Branky: Přichystal O. 3, Přichystal J. 2, Abudayeh 2 – Fojt 2

Kyjov - Kohoutovice 0:6 (0:3)

Branky: Ohniště 3, Hudeček 2, Cupák

Blansko - St. Lískovec 9:0 (5:0)

Branky: Trávníček 3, Ševčík 3, Sedlák 2, Luner

1. FC Moravský Krumlov 2 2 0 0 11 : 1 6
2. FC Sparta Brno B 2 2 0 0 12 : 3 6
3. 1. SC Znojmo B 2 2 0 0 6 : 0 6
4. Framoz Rousínov 2 2 0 0 5 : 1 6
5. FK Apos Blansko 2 1 0 1 9 : 2 3
6. RSM Hodonín-Šardice 2 1 0 1 6 : 2 3
7. Tatran Kohoutovice 2 1 0 1 7 : 5 3
8. 1. FC Kyjov 2 1 0 1 4 : 7 3
9. MSK Břeclav B 2 1 0 1 2 : 6 3
10. FK Mutěnice 1 0 0 1 0 : 1 0
11. ČAFC Židenice Brno 1 0 0 1 1 : 3 0
12. FC Forman Boskovice 2 0 0 2 2 : 12 0
13. FC Kuřim 2 0 0 2 1 : 11 0
14. Tatran Starý Lískovec 2 0 0 2 1 : 13 0

 

I. třída skupina A

Sn Brno - Kunštát 1:0 (1:0)

Branka: Schilberger

Svratka Brno - Rájec 2:1 (1:0)

Branky: Kratochvíl, Hoskovec - Buček

Slatina - Letovice 12:0 (6:0)

Branky: Ho 3, Musálek 2, Petr, Chmelař, Pyszko, Nguyen Ba, Gajda, Bělehrádek, Hladil

Vyškov B - Čebín

Tišnov - Líšeň B 4:0 (1:0)

Branky: Flamich 2, Večeřa, Smolík

Újezd - Medlánky 3:2 (3:0)

Branky: Matušina 2, Bukáček - Šlesar, Jůza

Rudice - Mor.Sl. Brno 3:0 (1:0)

Branky: Musil 2, Sehnal

1. SK Slatina 2 2 0 0 21 : 1 6
2. FC Svratka Brno 2 2 0 0 6 : 1 6
3. Rudice 2 2 0 0 4 : 0 6
4. FC Medlánky 2 1 0 1 7 : 5 3
5. AFK Tišnov 2 1 0 1 6 : 5 3
6. MKZ Rájec-Jestřebí 2 1 0 1 4 : 3 3
7. SK Rostex Vyškov B 1 1 0 0 2 : 1 3
8. SK Moravská Slavia Brno 2 1 0 1 3 : 3 3
9. FC Slovan Brno 2 1 0 1 1 : 1 3
10. SK Újezd u Brna 2 1 0 1 3 : 5 3
11. FK Kunštát 2 0 0 2 1 : 4 0
12. SK Líšeň B 2 0 0 2 1 : 6 0
13. FC Čebín 1 0 0 1 1 : 9 0
14. AFK Letovice 2 0 0 2 0 : 16 0

 

I. třída skupina B

Dobšice - Pohořelice 1:5 (0:1)

Branky: Uher – Slezák 2, Pekař, Bzduch, Rouzek Petr

Ivančice - Měnín 10:1 (3:1)

Branky Ivančic: Blecha 3, Táborský 3, Hudeček 2, Hrabovský, Podrazil

Hrušovany - Miroslav

Prosiměřice - Zbýšov 2:2 (1:1)

Branky: Květoň 2 - vlastní, Kožíšek

Únanov - Přímětice 1:1 (0:1)

Branky: Vlk David - Odehnal; ČK: Balon (Přímětice)

Novosedly - Tasovice 1:1 (1:1)

Branky: Eliáš - Blahoudek

H. Kounice - Zastávka 1:1 (0:0)

Branky: Dobeš Milan - Reich

1. FC Ivančice 2 2 0 0 13 : 2 6
2. Sokol Pohořelice 2 2 0 0 7 : 2 6
3. Baník Zbýšov 2 1 1 0 7 : 4 4
4. Horní Kounice 2 1 1 0 4 : 2 4
5. Sokol Tasovice 2 1 1 0 3 : 1 4
6. Sokol Novosedly 2 0 2 0 1 : 1 2
7. Čechie Zastávka 2 0 2 0 1 : 1 2
8. Sokol Prosiměřice 1 0 1 0 2 : 2 1
9. Sokol Přímětice 1 0 1 0 1 : 1 1
10. A.S.A. ES Únanov 2 0 1 1 1 : 3 1
11. FC Miroslav 1 0 0 1 1 : 3 0
12. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 1 0 0 1 2 : 5 0
13. Sokol Dobšice 2 0 0 2 2 : 8 0
14. SK Měnín 2 0 0 2 2 : 12 0

 

I. třída skupina C

Vel.Pavlovice - Rohatec 7:0 (2:0)

Branky: Zájeda 2, Nesvadba, Procházka, Havlík, Levčík, Forejta

Ratíškovice - Podluží 11:1 (5:0)

Branky: Bábíček 3, Stokláska 3,Daniel 3, Kačer, Marcián - Kos

Vacenovice - Letonice 0:3 (0:1)

Branky: Kohoutek 2, Krejčíř

Bzenec - Dambořice 3:0 (0:0)

Branky: Kratina 2, Šik

Dubňany - Dol.Bojanovice 6:1 (2:0)

Branky: Baťa 4, Ilčík, Klos - Svobodník

Bučovice - Vel.Bílovice 9:3 (4:1)

Branky: Kroupa 4, Koudelka 3, Havránek, Nový – Osička 2, Sycha

Hustopeče - Hovorany 4:0 (2:0)

Branky: Doušek, Strouhal, Hrazdil, Křižák

1. FK Baník Ratíškovice 2 2 0 0 16 : 4 6
2. FK Baník Dubňany 2 2 0 0 10 : 4 6
3. Slavoj Velké Pavlovice 2 1 1 0 8 : 1 4
4. FC Hustopeče 2 1 1 0 5 : 1 4
5. Sokol Dambořice 2 1 0 1 11 : 4 3
6. FC Bučovice 1 1 0 0 9 : 3 3
7. Slovan Bzenec 2 1 0 1 3 : 1 3
8. Letonice 2 1 0 1 6 : 5 3
9. Dolní Bojanovice 2 1 0 1 2 : 6 3
10. Slavoj Rohatec 2 0 1 1 2 : 9 1
11. Sokol Podluží 2 0 1 1 3 : 13 1
12. ZEMAS Hovorany 1 0 0 1 0 : 4 0
13. Velké Bílovice 2 0 0 2 6 : 13 0
14. SK Mogul Vacenovice 2 0 0 2 1 : 14 0