Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo dorostu: Ratíškovice nastřílely v Rohatci 19 branek.

24. 8. 2009

Krajský přebor - starší

St. Lískovec - Rousínov 3:3 (1:1)

Branky: Tesař 2, Kaňa – Smílek 2, Půček

Kohoutovice - Blansko 1:2 (0:2)

Branky: Duran - Sedláček, Zouhar

Boskovice - Kyjov 3:0 (1:0)

Branky: Pospíšil, Osuch, Abraham; ČK: Pospíšil (Kyjov)

Hodonín-Šardice B - Sparta Brno B 5:2 (3:0)

Branky: Navrátil, Kordula, Stohr, Vanda, Hlaváč - Sadílek, Kolbaba

Mor. Krumlov - 1. SC Znojmo B 0:1 (0:1)

Branka: Šabaka

Mutěnice - Kuřim 1:0 (0:0)

Branka: Čepil

ČAFC Židenice - Břeclav B 0:4 (0:2)

Branky: Polášek 2, Juřena, Podrazil

1. MSK Břeclav B 3 2 1 0 9 : 3 7
2. FK Apos Blansko 3 2 1 0 6 : 3 7
3. 1. SC Znojmo B 3 2 1 0 3 : 0 7
4. Tatran Kohoutovice 3 2 0 1 5 : 4 6
5. RSM Hodonín-Šardice 3 1 2 0 5 : 2 5
6. Tatran Starý Lískovec 3 1 2 0 7 : 5 5
7. Framoz Rousínov 3 1 1 1 7 : 5 4
8. FC Kuřim 3 1 1 1 3 : 1 4
9. FK Mutěnice 2 1 1 0 2 : 1 4
10. FC Forman Boskovice 3 1 0 2 4 : 5 3
11. FC Sparta Brno B 3 1 0 2 5 : 7 3
12. 1. FC Kyjov 3 0 0 3 2 : 8 0
13. FC Moravský Krumlov 3 0 0 3 2 : 8 0
14. ČAFC Židenice Brno 2 0 0 2 0 : 8 0

 

Krajský přebor - mladší

St. Lískovec - Rousínov 2:2 (0:1)

Branky: Kocourek, Pařízek – Půček 2

Kohoutovice - Blansko 2:4 (2:0)

Branky: Cupák, vlastní - Sedlák, Trávníček, Kunovský, Apalouč

Boskovice - Kyjov 4:1 (3:0)

Branky: Konečný, Fojt Lukáš, Vybíhal, Kopecký - Handlíř

Hodonín-Šardice B - Sparta Brno B 1:1 (1:1)

Branky: Nasadil - Homola

Mor. Krumlov - 1. SC Znojmo B 1:3 (0:1)

Branky: Hladký Michal - Horák, Hověc, Kahaj

Mutěnice - Kuřim 1:1 (0:1)

Branky: Kupčík - Šnyrch

ČAFC Židenice - Břeclav B 1:1 (1:1)

Branky: Paulec - Lenkovič

1. 1. SC Znojmo B 3 3 0 0 9 : 1 9
2. FC Sparta Brno B 3 2 1 0 13 : 4 7
3. Framoz Rousínov 3 2 1 0 7 : 3 7
4. FK Apos Blansko 3 2 0 1 13 : 4 6
5. FC Moravský Krumlov 3 2 0 1 12 : 4 6
6. RSM Hodonín-Šardice 3 1 1 1 7 : 3 4
7. MSK Břeclav B 3 1 1 1 3 : 7 4
8. Tatran Kohoutovice 3 1 0 2 9 : 9 3
9. 1. FC Kyjov 3 1 0 2 5 : 11 3
10. FC Forman Boskovice 3 1 0 2 6 : 13 3
11. FK Mutěnice 2 0 1 1 1 : 2 1
12. ČAFC Židenice Brno 2 0 1 1 2 : 4 1
13. FC Kuřim 3 0 1 2 2 : 12 1
14. Tatran Starý Lískovec 3 0 1 2 3 : 15 1

 

I. třída skupina A

Mor.Sl. Brno - Sn Brno 4:1 (2:0)

Branky: Pauzr, Ferko, Tomi, Bonisch - Doležal

Medlánky - Rudice 4:2 (3:2)

Branky: Valach, Jarůšek, Šlesar, Tieber – Kučera 2

Líšeň B - Újezd 4:2 (0:0)

Branky: Kratochvíl 2, Hajn, Březa – Kučera 2

Čebín - Tišnov 2:1 (2:0)

Branky: Brodecký Marek, Dulínek - Vít

Letovice - Vyškov B 2:0 (0:0)

Branky: Bednář, Pěta

Rájec - Slatina 0:2 (0:0)

Branky: Petr, Musálek

Kunštát - Svratka Brno 1:5 (1:3)

Branky: Dvořáček – Škopek 2, Orel, Kratochvíl, Elis

1. SK Slatina 3 3 0 0 23 : 1 9
2. FC Svratka Brno 3 3 0 0 11 : 2 9
3. SK Rostex Vyškov B 3 2 0 1 10 : 3 6
4. FC Medlánky 3 2 0 1 11 : 7 6
5. SK Moravská Slavia Brno 3 2 0 1 7 : 4 6
6. Rudice 3 2 0 1 6 : 4 6
7. AFK Tišnov 3 1 0 2 7 : 7 3
8. MKZ Rájec-Jestřebí 3 1 0 2 4 : 5 3
9. SK Líšeň B 3 1 0 2 5 : 8 3
10. FC Slovan Brno 3 1 0 2 2 : 5 3
11. SK Újezd u Brna 3 1 0 2 5 : 9 3
12. AFK Letovice 3 1 0 2 2 : 16 3
13. FC Čebín 3 1 0 2 3 : 18 3
14. FK Kunštát 3 0 0 3 2 : 9 0

 

I. třída skupina B

Zastávka - Dobšice 3:2 (2:0)

Branky: Reich, Nešpůrek, Chačatrjan Vardan - Cileček, Syrový; ČK: Čermák (Dobšice)

Tasovice - H. Kounice 7:1 (2:0)

Branky: Pagáč 4, Dvořák, Ambrozek, Dítě - Cidlík

Přímětice - Novosedly 2:2 (0:2)

Branky: Kubíček, Odehnal - Bárta, Bárta

Zbýšov - Únanov 6:0 (3:0)

Branky: Šrajtl 3, Kozel 2, Kožíšek

Miroslav - Prosiměřice 5:3 (3:2)

Branky: Dřevo 2, Hanuška, Šťastný, Blažek – Zimmermann 3

Měnín - Hrušovany 4:2 (1:0)

Branky: Gold 3, Laštůvka - Diviš, Haranza Petr

Pohořelice - Ivančice 2:1 (2:1)

Branky: Bzduch, Hanáček - Michalica

1. Sokol Pohořelice 3 3 0 0 9 : 3 9
2. Baník Zbýšov 3 2 1 0 13 : 4 7
3. Sokol Tasovice 3 2 1 0 10 : 2 7
4. FC Ivančice 3 2 0 1 14 : 4 6
5. FC Miroslav 3 2 0 1 13 : 6 6
6. Sokol Přímětice 3 1 2 0 6 : 5 5
7. Čechie Zastávka 3 1 2 0 4 : 3 5
8. Horní Kounice 3 1 1 1 5 : 9 4
9. Sokol Novosedly 3 0 3 0 3 : 3 3
10. SK Měnín 3 1 0 2 6 : 14 3
11. Sokol Prosiměřice 3 0 1 2 7 : 10 1
12. A.S.A. ES Únanov 3 0 1 2 1 : 9 1
13. Sokol Dobšice 3 0 0 3 4 : 11 0
14. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 3 0 0 3 4 : 16 0

 

I. třída skupina C

Hovorany - Vel.Pavlovice 1:1 (0:1)

Branky: Sláma - Šťavík

Vel.Bílovice - Hustopeče 2:2

Branky: Osička 2- Hrazdil 2

Dol.Bojanovice - Bučovice 0:2 (0:1)

Branky: Havránek, Koudelka

Dambořice - Dubňany 4:1 (3:0)

Branky: Suchánek, Počta, Sychra - Soldán

Letonice - Bzenec 2:3 (0:0)

Branky: Kohoutek 2 – Kratina 2, Šik

Podluží - Vacenovice 6:1 (3:0)

Branky: Petřík 3, Kos 2, Hnátek - Špaček

Rohatec - Ratíškovice 1:19 (0:7)

Branky: Běloch - Voříšek T. 5, Stokláska 5, Bábíček 3, Daniel 3, Voříšek J. 2, Vacek

1. FK Baník Ratíškovice 3 3 0 0 35 : 5 9
2. Sokol Dambořice 3 2 0 1 15 : 5 6
3. FC Bučovice 2 2 0 0 11 : 3 6
4. FK Baník Dubňany 3 2 0 1 11 : 8 6
5. Slovan Bzenec 3 2 0 1 6 : 3 6
6. Slavoj Velké Pavlovice 3 1 2 0 9 : 2 5
7. FC Hustopeče 2 1 1 0 5 : 1 4
8. Sokol Podluží 3 1 1 1 9 : 14 4
9. Letonice 3 1 0 2 8 : 8 3
10. Dolní Bojanovice 3 1 0 2 2 : 8 3
11. ZEMAS Hovorany 2 0 1 1 1 : 5 1
12. Slavoj Rohatec 3 0 1 2 3 : 28 1
13. Velké Bílovice 2 0 0 2 6 : 13 0
14. SK Mogul Vacenovice 3 0 0 3 2 : 20 0