Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. kolo žáků: Svratecký Miker skóroval osmkrát

24. 8. 2009

Krajský přebor - starší

Boskovice - Hustopeče 0:4 (0:2)

Branky: Novotný 3, Daniel

Hrušovany - Vyškov B

Líšeň - 1. SC Znojmo B 4:0 (2:0)

Branky: Krejčí, Bednář, Ghisi, Juchelka

Sparta Brno B - Veselí 0:0

Hodonín-Šardice B - Brno C 0:4 (0:1)

Branky: Duda 3, Bogner

Svratka Brno - Lanžhot 5:1 (3:1)

Branky: Langer 2, Šabrata, Havlín, Skotal - Černý

Bystrc - Blansko 4:2 (3:1)

Branky: Kabeláč 2, Juříček, Gerlinger - Brichta, Kratochvíl

 

Krajský přebor - mladší

Boskovice - Hustopeče 6:0 (2:0)

Branky: Parolek 4, Kšica, Zemánek

Hrušovany - Vyškov B

Líšeň - 1. SC Znojmo B 2:0 (0:0)

Branky: Šperka, Klein

Sparta Brno B - Veselí 7:0 (2:0)

Branky: Ulbrich 3, Sláma, Aster, Smejkal Dominik, Urbánek

Hodonín-Šardice B - Brno C 1:5 (0:1)

Branky: Hykš – Krejčí 2, Jambor, Rusek, Doubravský

Svratka Brno - Lanžhot 23:0 (14:0)

Branky: Miker 8, Mátl 4, Měchura Tomáš 3, Fessl 3, Smrčka 2, Minář, Rolín, Krumpholc

Bystrc - Blansko 0:5 (0:2)

Branky: Vintr 3, Loula, Blažek

 

I. třída starších - skupina A

Kunštát - Bystrc 0:4

Branky: Voborník, Panáček, Gerunger, Antl

Slatina - Tišnov 5:0

Branky: Chalk 3, Krejčiřík 2

Rousínov - Slavkov 5:1

Branky: Divácký 2, Hrazdira, Staněk, Snášel - Kuda

Bučovice - Soběšice 1:8

Branky: Marek – Zezula 3, Kubíček 2, Benka, Isaid, Šmíd

Letovice - Kuřim 0:1

Branka: Skoumal

Sn Brno - Židenice 4:0

Branky: Dvořák 2, Partl, Šustr

 

I. třída mladších - skupina A

Kunštát - Bystrc 2:4

Branky: Proks, Dočekal – Veverka 2, Piák, vlastní

Slatina - Tišnov 1:0

Branka: Fiala

Rousínov - Slavkov 8:0

Branky: Křivánek 5, Škodák, Kotolán, Nohel

Bučovice - Soběšice 0:9

Branky: Kuderka 3, Bílek 3, Bitto 2, Isaid

Letovice - Kuřim 1:5

Branky: Ducháčková – Vaňous 3, Šimek, Škára

Sn Brno - Židenice 2:1

Branky: Frecer 2 - Zikl Tomáš

 

I. třída starších - skupina B

Ivančice - Miroslav 4:0

Branky: Jacko T. 2, Jacko O., Smetana

Nikolčice - Mor. Krumlov 1:2

Branky: Polach - Šedrla Pavel 2

St. Lískovec - Zbýšov 4:4

Branky: Lagron 3, Bartek – Foral 2, Bula, Levý

Vojkovice - Kohoutovice

Zastávka - Tasovice 4:0

Branky: Lekeš 2, Klement Richard, Kratochvíl

Vel.Pavlovice - Mor.Sl. Brno 4:0

Branky: Pohl, Kocourek, Kunický, Hýsek

 

I. třída mladších - skupina B

Ivančice - Miroslav 5:1

Branky: Chabina, Novák, Adam, Došek, Oštádal - Kratochvíl

Nikolčice - Mor. Krumlov 0:2

Branky: Dvořáček David, Urbánek

St. Lískovec - Zbýšov 5:1

Branky: Helcelet 3, Svoboda, Šidlo - Šrámek

Vojkovice - Kohoutovice

Zastávka – Tasovice nesehráno

Vel.Pavlovice - Mor.Sl. Brno 2:3

Branky: Martinek, Knápek - Džavoronok, Man, Koukal

 

I. třída starších - skupina C

Břeclav B - Mutěnice 2:4

Branky: Košut, Symonyi – Prčík 2, Máša, Gertner

Hovorany - Ratíškovice 0:4

Branky: Šimek 2, Repík, Kordula

Ždánice - Bzenec 1:0

Branka: Čadílek

Veselí B - Velká n.V. 0:3

Branky: Kohút Petr, Janda Petr, Tomešek

Hodonín-Šardice C - Vel.Bílovice 12:0

Branky: Adamec 3, Matuška 2, Bíza 2, Dobeš, Konečný Michal, Kučera Tomáš, Oujezdský, Piškula

Kyjov - Dubňany 3:3

Branky: Svoboda, Hála, Křižka – Filipínský 2, Skočík

 

I. třída mladších - skupina C

Břeclav B - Mutěnice 0:4

Branky: Jagoš, Růžička, Bezůšek, Vašek

Hovorany - Ratíškovice 0:4

Branky: Mačuda David 2, Mačuda Pavel, Bábíček

Ždánice - Bzenec nesehráno

Veselí B - Velká n.V. 4:0

Branky: Růžička 2, Hradílek, Kotásek

Hodonín-Šardice C - Vel.Bílovice 12:0

Branky: Rozkydal 3, Üstl 2, Bidmon 2, Klečka, Konečný Filip, Kůřil David, Oth, Parma

Kyjov - Dubňany 4:1

Branky: Robek 4 - Černý