4. kolo dorostu: Bez ztráty bodu Znojmo B, Slatina, Pohořelice a Ratíškovice
Krajský přebor - starší
Rousínov - Břeclav B 2:1 (2:1)
Branky: Benda, Švéda - Lakatoš
Kuřim - ČAFC Židenice 1:0 (0:0)
Branka: Peřina
1. SC Znojmo B - Mutěnice 3:1 (1:0)
Branky: Müller, Benda, Šafránek - Trávník
Sparta Brno B - Mor. Krumlov 0:1 (0:0)
Branka: Staněk; ČK: Ianosteac (Sparta Brno)
Kyjov - Hodonín-Šardice B 3:1 (0:0)
Branky: Vinca, Možíš, Žandovský - Stohn
Blansko - Boskovice 2:2 (0:2)
Branky: Zouhar, Jarůšek - Fojt Jiří 2
St. Lískovec - Kohoutovice 2:1 (1:0)
Branky: Buchal, Janda - Fatrdla
1. 1. SC Znojmo B 4 3 1 0 6 : 1 10
2. Tatran Starý Lískovec 4 2 2 0 9 : 6 8
3. FK Apos Blansko 4 2 2 0 8 : 5 8
4. MSK Břeclav B 4 2 1 1 10 : 5 7
5. Framoz Rousínov 4 2 1 1 9 : 6 7
6. FC Kuřim 4 2 1 1 4 : 1 7
7. Tatran Kohoutovice 4 2 0 2 6 : 6 6
8. RSM Hodonín-Šardice 4 1 2 1 6 : 5 5
9. FC Forman Boskovice 4 1 1 2 6 : 7 4
10. FK Mutěnice 4 1 1 2 3 : 5 4
11. FC Sparta Brno B 4 1 0 3 5 : 8 3
12. 1. FC Kyjov 4 1 0 3 5 : 9 3
13. FC Moravský Krumlov 4 1 0 3 3 : 8 3
14. ČAFC Židenice Brno 4 1 0 3 1 : 9 3
Krajský přebor - mladší
Rousínov - Břeclav B 4:2 (4:0)
Branky: Sedláček, Musil, Honek, Jakeš Roman – Ferbar 2; ČK: Lenkovič (Břeclav B)
Kuřim - ČAFC Židenice 2:3 (2:0)
Branky: Stříž, Richtarik – Ženatý 2, Kotásek
1. SC Znojmo B - Mutěnice 8:0 (6:0)
Branky: Kahaj 3, Hověz 2, Uzel, Kropáček, Čapoun
Sparta Brno B - Mor. Krumlov 2:1 (1:1)
Branky: Homola, Čtvrtníček - Škarka
Kyjov - Hodonín-Šardice B 1:2 (1:1)
Branky: Basta – Reška 2
Blansko - Boskovice 5:0 (3:0)
Branky: Sedlák 2, Luner, Ševčík, Kunovský
St. Lískovec - Kohoutovice 3:4 (3:1)
Branky: Kocourek, Pařízek, vlastní – Ohniště 3, Cupák
1. 1. SC Znojmo B 4 4 0 0 17 : 1 12
2. FC Sparta Brno B 4 3 1 0 15 : 5 10
3. Framoz Rousínov 4 3 1 0 11 : 5 10
4. FK Apos Blansko 4 3 0 1 18 : 4 9
5. RSM Hodonín-Šardice 4 2 1 1 9 : 4 7
6. ČAFC Židenice Brno 4 2 1 1 6 : 6 7
7. FC Moravský Krumlov 4 2 0 2 13 : 6 6
8. Tatran Kohoutovice 4 2 0 2 13 : 12 6
9. MSK Břeclav B 4 1 1 2 5 : 11 4
10. 1. FC Kyjov 4 1 0 3 6 : 13 3
11. FC Forman Boskovice 4 1 0 3 6 : 18 3
12. FK Mutěnice 4 0 1 3 1 : 11 1
13. FC Kuřim 4 0 1 3 4 : 15 1
14. Tatran Starý Lískovec 4 0 1 3 6 : 19 1
I. třída skupina A
Sn Brno - Svratka Brno 0:0
Slatina - Kunštát 8:0 (2:0)
Branky: Bělehrádek 3, Chmelař 2, Ho, Petr, Procházka
Vyškov B - Rájec-Jestřebí 2:4 (2:2)
Branky: Pazdera, Novotný – Buš 2, Sedlák 2
Tišnov - Letovice 5:0 (3:0)
Branky: Flamich 2, Himmer, Večeřa, Topinka; ČK: Šustr (Letovice)
Újezd - Čebín 0:2 (0:1)
Branky: Dulínek 2
Rudice - Líšeň B 2:1 (0:0)
Branky: Kocman 2 - Walla
Mor.Sl. Brno - Medlánky 4:0 (2:0)
Branky: Nevěděl, Ferko, Staněk, vlastní
1. SK Slatina 4 4 0 0 31 : 1 12
2. FC Svratka Brno 4 3 1 0 11 : 2 10
3. SK Moravská Slavia Brno 4 3 0 1 11 : 4 9
4. Rudice 4 3 0 1 8 : 5 9
5. AFK Tišnov 4 2 0 2 12 : 7 6
6. SK Rostex Vyškov B 4 2 0 2 12 : 7 6
7. MKZ Rájec-Jestřebí 4 2 0 2 8 : 7 6
8. FC Medlánky 4 2 0 2 11 : 11 6
9. FC Čebín 4 2 0 2 5 : 18 6
10. FC Slovan Brno 4 1 1 2 2 : 5 4
11. SK Líšeň B 4 1 0 3 6 : 10 3
12. SK Újezd u Brna 4 1 0 3 5 : 11 3
13. AFK Letovice 4 1 0 3 2 : 21 3
14. FK Kunštát 4 0 0 4 2 : 17 0
I. třída skupina B
Dobšice - Ivančice 1:2 (0:0)
Branky: Uher - Táborský, Gruna
Hrušovany - Pohořelice 0:6 (0:3)
Branky: Vybíral 2, vlastní, Roháček, Fojtík, Slezák
Prosiměřice - Měnín 5:2 (1:2)
Branky: Zimmermann 3, Brdičko, Květoň - Lacko, Máša
Únanov - Miroslav 0:0
Novosedly - Zbýšov 1:1 (1:0)
Branky: Sýkora - Kožíšek; ČK: Gricman (Novosedly)
H. Kounice - Přímětice 1:1 (1:0)
Branky: Dočekal - Kubíček
Zastávka - Tasovice 0:3 (0:2)
Branky: Svatoš, Havlín, Dítě Petr
1. Sokol Pohořelice 4 4 0 0 15 : 3 12
2. Sokol Tasovice 4 3 1 0 13 : 2 10
3. FC Ivančice 4 3 0 1 16 : 5 9
4. Baník Zbýšov 4 2 2 0 14 : 5 8
5. FC Miroslav 4 2 1 1 13 : 6 7
6. Sokol Přímětice 4 1 3 0 7 : 6 6
7. Čechie Zastávka 4 1 2 1 4 : 6 5
8. Horní Kounice 4 1 2 1 6 : 10 5
9. Sokol Prosiměřice 4 1 1 2 12 : 12 4
10. Sokol Novosedly 4 0 4 0 4 : 4 4
11. SK Měnín 4 1 0 3 8 : 19 3
12. A.S.A. ES Únanov 4 0 2 2 1 : 9 2
13. Sokol Dobšice 4 0 0 4 5 : 13 0
14. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 4 0 0 4 4 : 22 0
I. třída skupina C
Vel.Pavlovice - Ratíškovice 0:4 (0:1)
Branky: Bábíček 4; ČK: Kalužík (Velké Pavlovice)
Vacenovice - Rohatec 1:2 (0:2)
Branky: Novotný - Běloch 2
Bzenec - Podluží 4:0 (2:0)
Branky: Novák 2, Havlík, vlastní
Dubňany - Letonice 0:1 (0:1)
Branka: Brunclík
Bučovice - Dambořice 2:3 (0:1)
Branky: Kroupa, Vrábel - Drmela, Pokorný, vlastní; ČK: Kolaja (Bučovice)
Hustopeče - Dol.Bojanovice 2:2 (1:2)
Branky: Doušek, Havel - Bohun Patrik, Bohun Martin
Hovorany - Vel.Bílovice 3:1 (1:0)
Branky: Fodor, Petříček, Sláma - Jančík; ČK: Svoboda (Velké Bílovice)
1. FK Baník Ratíškovice 4 4 0 0 39 : 5 12
2. Sokol Dambořice 4 3 0 1 18 : 7 9
3. Slovan Bzenec 4 3 0 1 10 : 3 9
4. FC Bučovice 3 2 0 1 13 : 6 6
5. FC Hustopeče 4 1 3 0 9 : 5 6
6. FK Baník Dubňany 4 2 0 2 11 : 9 6
7. Letonice 4 2 0 2 9 : 8 6
8. Slavoj Velké Pavlovice 4 1 2 1 9 : 6 5
9. ZEMAS Hovorany 3 1 1 1 4 : 6 4
10. Dolní Bojanovice 4 1 1 2 4 : 10 4
11. Sokol Podluží 4 1 1 2 9 : 18 4
12. Slavoj Rohatec 4 1 1 2 5 : 29 4
13. Velké Bílovice 4 0 1 3 9 : 18 1
14. SK Mogul Vacenovice 4 0 0 4 3 : 22 0