2. kolo žáků: Střelcem víkendu kyjovský Robek
Krajský přebor - starší
Hustopeče - Blansko 1:2
Branky: Hovězák - Kratochvíl, Gracias
Lanžhot - Bystrc 0:3 (0:1)
Branky: Kabeláč, Pospíšil, vlastní
Brno C - Svratka Brno 4:2 (1:2)
Branky: Chyla, Duda, Ondroušek, Vejmělek – Pavlík 2
Veselí - Hodonín-Šardice B 1:1 (1:1)
Branky: Trlida - Adamec
1. SC Znojmo B - Sparta Brno B 8:2 (5:2)
Branky: Kott 3, Durák, Kirschner, Holčapek, Halkoci, Sokol - Ševčík, Michálek
Vyškov B - Líšeň 0:3 (0:3)
Branky: Turek 2, Bednář
Boskovice - Hrušovany 3:1 (2:0)
Branky: Miksan, Přibyl, Žouželka - Juriga
1. SK Líšeň 2 2 0 0 7 : 0 6
2. 1. FC Brno C 2 2 0 0 8 : 2 6
3. FC Dosta Bystrc-Kníničky 2 2 0 0 7 : 2 6
4. FC Hustopeče 2 1 0 1 5 : 2 3
5. 1. SC Znojmo B 2 1 0 1 8 : 6 3
6. FC Svratka Brno 2 1 0 1 7 : 5 3
7. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 2 1 0 1 3 : 3 3
8. FK Apos Blansko 2 1 0 1 4 : 5 3
9. FC Forman Boskovice 2 1 0 1 3 : 5 3
10. FC Veselí nad Moravou 2 0 2 0 1 : 1 2
11. RSM Hodonín-Šardice B 2 0 1 1 1 : 5 1
12. FC Sparta Brno B 2 0 1 1 2 : 8 1
13. SK Rostex Vyškov B 2 0 0 2 0 : 5 0
14. Sokol Lanžhot 2 0 0 2 1 : 8
Krajský přebor - mladší
Hustopeče - Blansko 0:6
Branky: Vintr 3, Loula 2, Zmeko
Lanžhot - Bystrc 0:13 (0:9)
Branky: Špánek 4, Vaverka 3, Stejskal 2, Mica 2, Zlámal, Fretzer
Brno C - Svratka Brno 2:6 (1:3)
Branky: Rusek, Zikl – Fessl 2, Měchura Lukáš, Chrascina, Moučka, Malůšek
Veselí - Hodonín-Šardice B 0:1 (0:0)
Branka: Kratochvíl
1. SC Znojmo B - Sparta Brno B 1:6 (0:5)
Branky: Švejkar – Ulbrich 3, Urbánek 3
Vyškov B - Líšeň 0:9 (0:6)
Branky: Klein 3, Honzák 3, Knetig, Fišer, Neděla
Boskovice - Hrušovany 7:0 (3:0)
Branky: Pavlů, Minx, Kšica, Mareček, Parolek, Ščudla Petr, Roháček
1. FC Svratka Brno 2 2 0 0 29 : 2 6
2. FC Forman Boskovice 2 2 0 0 13 : 0 6
3. FC Sparta Brno B 2 2 0 0 13 : 1 6
4. SK Líšeň 2 2 0 0 11 : 0 6
5. FK Apos Blansko 2 2 0 0 11 : 0 6
6. FC Dosta Bystrc-Kníničky 2 1 0 1 13 : 5 3
7. 1. FC Brno C 2 1 0 1 7 : 7 3
8. RSM Hodonín-Šardice B 2 1 0 1 2 : 5 3
9. SK Rostex Vyškov B 2 1 0 1 2 : 9 3
10. 1. SC Znojmo B 2 0 0 2 1 : 8 0
11. FC Veselí nad Moravou 2 0 0 2 0 : 8 0
12. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 2 0 0 2 0 : 9 0
13. FC Hustopeče 2 0 0 2 0 : 12 0
14. Sokol Lanžhot 2 0 0 2 0 : 36 0
I. třída starších - skupina A
Bystrc - Židenice 3:0
Branky: Juříček, Burian, Panáček
Kuřim - Sn Brno 3:1
Branky: Malý 2, Dančák - Šidlo
Soběšice - Letovice 3:3
Branky: Zezula 2, Pivoňka – Novotný 2, Zemánek
Slavkov - Bučovice 1:2
Branky: Kuda - Marek, Krška
Tišnov - Rousínov 0:8
Branky: Hráček 3, Hrazdira 2, Divácký, Janáček, Husovský
Kunštát - Slatina 2:2
Branky: Krása 2 - Chalk, Meluzín
1. Framoz Rousínov 2 2 0 0 13 : 1 6
2. FC Dosta Bystrc-Kníničky B 2 2 0 0 7 : 0 6
3. FC Kuřim 2 2 0 0 4 : 1 6
4. FC Soběšice 2 1 1 0 11 : 4 4
5. SK Slatina 2 1 1 0 7 : 2 4
6. FC Slovan Brno 2 1 0 1 5 : 3 3
7. FC Bučovice 2 1 0 1 3 : 9 3
8. AFK Letovice 2 0 1 1 3 : 4 1
9. FK Kunštát 2 0 1 1 2 : 6 1
10. SK Slavkov u Brna 2 0 0 2 2 : 7 0
11. ČAFC Brno Židenice 2 0 0 2 0 : 7 0
12. AFK Tišnov 2 0 0 2 0 : 13 0
I. třída mladších - skupina A
Bystrc - Židenice 1:3
Branky: Krakuvčík - Zikl, Pokorný, Pavlíček
Kuřim - Sn Brno 0:1
Branka: Frecer
Soběšice - Letovice 7:0
Branky: Novotný 3, Kříž 3, Bitto
Slavkov - Bučovice 0:3
Branky: Horák, Olša, Židlík
Tišnov - Rousínov 1:2
Branky: Konečný - Křivánek, Čermák
Kunštát - Slatina 2:0
Branky: Novotný, Bednář
1. FC Soběšice 2 2 0 0 16 : 0 6
2. Framoz Rousínov 2 2 0 0 10 : 1 6
3. FC Slovan Brno 2 2 0 0 3 : 1 6
4. FC Kuřim 2 1 0 1 5 : 2 3
5. ČAFC Brno Židenice 2 1 0 1 4 : 3 3
6. FC Dosta Bystrc-Kníničky B 2 1 0 1 5 : 5 3
7. FK Kunštát 2 1 0 1 4 : 4 3
8. SK Slatina 2 1 0 1 1 : 2 3
9. FC Bučovice 2 1 0 1 3 : 9 3
10. AFK Tišnov 2 0 0 2 1 : 3 0
11. AFK Letovice 2 0 0 2 1 : 12 0
12. SK Slavkov u Brna 2 0 0 2 0 : 11 0
I. třída starších - skupina B
Miroslav - Mor.Sl. Brno 5:0
Branky: Pelech 2, Krejčí 2, Strečko
Tasovice - Vel.Pavlovice 3:0
Branky: Kučera, Krause, Synek
Kohoutovice - Zastávka 1:2
Branky: Ondra – Frecer 2
Zbýšov - Vojkovice nesehráno pro nezp. terén
Mor. Krumlov - St. Lískovec 2:2
Branky: Štěpanovský, Houdek - Vránek, Lagron
Ivančice - Nikolčice
1. Čechie Zastávka 2 2 0 0 6 : 1 6
2. FC Moravský Krumlov 2 1 1 0 4 : 3 4
3. FC Ivančice 1 1 0 0 4 : 0 3
4. FC Miroslav 2 1 0 1 5 : 4 3
5. Slavoj Velké Pavlovice 2 1 0 1 4 : 3 3
6. Sokol Tasovice 2 1 0 1 3 : 4 3
7. Tatran Starý Lískovec 2 0 2 0 6 : 6 2
8. Baník Zbýšov 1 0 1 0 4 : 4 1
9. SK Vojkovice 1 0 1 0 2 : 2 1
10. Tatran Kohoutovice 2 0 1 1 3 : 4 1
11. Družstevník Nikolčice 1 0 0 1 1 : 2 0
12. SK Moravská Slavia Brno 2 0 0 2 0 : 9 0
I. třída mladších - skupina B
Miroslav - Mor.Sl. Brno 0:5
Branky: Blažek 2, Sedlák, Kadlec, Man
Tasovice - Vel.Pavlovice 1:3
Branky: Korabek – Knápek 2, Kynický
Kohoutovice - Zastávka 6:0
Branky: Sachinidis 2, Čermák 2, Nguyen, Brzkovský
Zbýšov - Vojkovice nesehráno
Mor. Krumlov - St. Lískovec 1:2
Branky: Šedrla - Pichler, Helcelet
Ivančice - Nikolčice
1. Tatran Kohoutovice 2 2 0 0 8 : 0 6
2. SK Moravská Slavia Brno 2 2 0 0 8 : 2 6
3. Tatran Starý Lískovec 2 2 0 0 7 : 2 6
4. FC Ivančice 1 1 0 0 5 : 1 3
5. Slavoj Velké Pavlovice 2 1 0 1 5 : 4 3
6. FC Moravský Krumlov 2 1 0 1 3 : 2 3
7. Čechie Zastávka 2 1 0 1 3 : 6 3
8. Družstevník Nikolčice 1 0 0 1 0 : 2 0
9. SK Vojkovice 1 0 0 1 0 : 2 0
10. Baník Zbýšov 1 0 0 1 1 : 5 0
11. Sokol Tasovice 2 0 0 2 1 : 6 0
12. FC Miroslav 2 0 0 2 1 : 10 0
I. třída starších - skupina C
Mutěnice - Dubňany 4:0
Branky: Prčík 2, Špera, Máša
Vel.Bílovice - Kyjov 0:7
Branky: Křižka 4, Polášek, Svoboda, Rubík
Velká n.V. - Hodonín-Šardice C 5:0
Branky: Janda Petr 3, Roháč, Balada
Bzenec - Veselí B 0:0
Ratíškovice - Ždánice 0:2
Branky: Kučera 2
Břeclav B - Hovorany 10:0
Branky: Šopík 4, Buťa 2, Vu-van, Novák, Jančálek, Prajka
1. Kordárna Velká nad Veličkou 2 2 0 0 8 : 0 6
2. FK Mutěnice 2 2 0 0 8 : 2 6
3. KOVO Ždánice 2 2 0 0 3 : 0 6
4. 1. FC Kyjov 2 1 1 0 10 : 3 4
5. MSK Břeclav B 2 1 0 1 12 : 4 3
6. RSM Hodonín-Šardice C 2 1 0 1 12 : 5 3
7. FK Baník Ratíškovice 2 1 0 1 4 : 2 3
8. Slovan Bzenec 2 0 1 1 0 : 1 1
9. FC Veselí nad Moravou B 2 0 1 1 0 : 3 1
10. FK Baník Dubňany 2 0 1 1 3 : 7 1
11. ZEMAS Hovorany 2 0 0 2 0 : 14 0
12. Velké Bílovice 2 0 0 2 0 : 19 0
I. třída mladších - skupina C
Mutěnice - Dubňany 5:0
Branky: Růžička 3, Jagoš, Valda
Vel.Bílovice - Kyjov 0:11
Branky: Robek 6, Matula 4, Půček
Velká n.V. - Hodonín-Šardice C 1:6
Branky: Mikeska – Toth 2, Vaněk 2, Luskač, Trsk
Bzenec - Veselí B 0:8
Branky: Straka 2, Kočiš 2, Beňo, Grabec, Kusalík, Uřičár
Ratíškovice - Ždánice 9:2
Branky: Mačuda Pavel 3, Mačuda David, Hrbáček, Lokaj, Bábíček, Spěvák, Blaha - Němček, Uhýrek
Břeclav B - Hovorany 4:1
Branky: Poláček 2, Růžička, Kocián - Latýn
1. RSM Hodonín-Šardice C 2 2 0 0 18 : 1 6
2. 1. FC Kyjov 2 2 0 0 15 : 1 6
3. FC Veselí nad Moravou B 2 2 0 0 12 : 0 6
4. FK Baník Ratíškovice 2 2 0 0 13 : 2 6
5. FK Mutěnice 2 2 0 0 9 : 0 6
6. MSK Břeclav B 2 1 0 1 4 : 5 3
7. Slovan Bzenec 2 1 0 1 3 : 8 3
8. ZEMAS Hovorany 2 0 0 2 1 : 8 0
9. FK Baník Dubňany 2 0 0 2 1 : 9 0
10. Kordárna Velká nad Veličkou 2 0 0 2 1 : 10 0
11. KOVO Ždánice 2 0 0 2 2 : 12 0
12. Velké Bílovice 2 0 0 2 0 : 23 0