Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. kolo dorostu: Rousínovský Benda, tasovický Dítě a dubňanský Baťa skórovali čtyřikrát

6. 9. 2009

Krajský přebor starší

Kohoutovice-Rousínov 1:7 (1:3), vlastní - Benda 4, Dvořák, Slovák, vlastní, Švéda, ČK: Dvořák (R), Boskovice-St. Lískovec 0:2 (0:0), Kaňa, Peloušek, Hodonín-Šardice B-Blansko 0:4 (0:2) - Jarůšek 2, Sedláček, Šplíchal, Mor. Krumlov-Kyjov 2:1 (1:1), Kotlán, Staněk - Možíš, Mutěnice-Sparta Brno B 3:4 (2:1), Holešínský, Trávník, Čepil - Sadílek 3, Weinstein, ČAFC Židenice-1. SC Znojmo B 2:1 (0:0), Dzhupenyuk, Němeček - Müller, Břeclav B-Kuřim 1:1 (0:0), Machovský - Trtílek

1. FK Apos Blansko 5 3 2 0 12 : 5 11
2. Tatran Starý Lískovec 5 3 2 0 11 : 6 11
3. Framoz Rousínov 5 3 1 1 16 : 7 10
4. 1. SC Znojmo B 5 3 1 1 7 : 3 10
5. MSK Břeclav B 5 2 2 1 11 : 6 8
6. FC Kuřim 5 2 2 1 5 : 2 8
7. FC Sparta Brno B 5 2 0 3 9 : 11 6
8. FC Moravský Krumlov 5 2 0 3 5 : 9 6
9. Tatran Kohoutovice 5 2 0 3 7 : 13 6
10. ČAFC Židenice Brno 5 2 0 3 3 : 10 6
11. RSM Hodonín-Šardice 5 1 2 2 6 : 9 5
12. FK Mutěnice 5 1 1 3 6 : 9 4
13. FC Forman Boskovice 5 1 1 3 6 : 9 4
14. 1. FC Kyjov 5 1 0 4 6 : 11 3

 

Krajský přebor mladší

Kohoutovice-Rousínov 2:2 (1:2), Hála, Pohanka - Gerda, Mrázek, Boskovice-St. Lískovec 5:2 (0:2), Černý 2, Fojt, Hromek, Konečný - Kocourek 2, Hodonín-Šardice B-Blansko 2:1 (0:0), Bartoněk, Reška - Trávníček, Mor. Krumlov-Kyjov 4:1 (1:1), Hladký, Zoufalý, Ševčík, Šiška - Basta, Mutěnice-Sparta Brno B 1:1 (1:0), Homola - Kadlečík, ČAFC Židenice-1. SC Znojmo B 0:3 (0:0), Hověz, Jílek, Uzel, Břeclav B-Kuřim 1:0 (0:0), Halady

1. 1. SC Znojmo B 5 5 0 0 20 : 1 15
2. FC Sparta Brno B 5 3 2 0 16 : 6 11
3. Framoz Rousínov 5 3 2 0 13 : 7 11
4. RSM Hodonín-Šardice 5 3 1 1 11 : 5 10
5. FK Apos Blansko 5 3 0 2 19 : 6 9
6. FC Moravský Krumlov 5 3 0 2 17 : 7 9
7. Tatran Kohoutovice 5 2 1 2 15 : 14 7
8. ČAFC Židenice Brno 5 2 1 2 6 : 9 7
9. MSK Břeclav B 5 2 1 2 6 : 11 7
10. FC Forman Boskovice 5 2 0 3 11 : 20 6
11. 1. FC Kyjov 5 1 0 4 7 : 17 3
12. FK Mutěnice 5 0 2 3 2 : 12 2
13. FC Kuřim 5 0 1 4 4 : 16 1
14. Tatran Starý Lískovec 5 0 1 4 8 : 24 1

 

I. třída skupina A

Medlánky-Sn Brno 4:0 (1:0), Jarůšek, Krochmalný, Tiber, Šlesar, Líšeň B-Mor.Sl. Brno 1:1 (0:1), Hajn - Tomi, Čebín-Rudice 2:0 (2:0), Hořčica, Mašinský, Letovice-Újezd 2:1 (0:0), Kaderka, Novotný - Dobrovolný, Rájec-Jestřebí-Tišnov 3:3 (2:0), Daněk, Pavlíček, Sedlák - Flamich 2, Večeřa, Kunštát-Vyškov B 0:1 (0:1), Luska, Svratka Brno-Slatina 1:3 (0:0), Orel - Bělehrádek 2, Samek

1. SK Slatina 5 5 0 0 34 : 2 15
2. SK Moravská Slavia Brno 5 3 1 1 12 : 5 10
3. FC Svratka Brno 5 3 1 1 12 : 5 10
4. SK Rostex Vyškov B 5 3 0 2 13 : 7 9
5. FC Medlánky 5 3 0 2 15 : 11 9
6. Rudice 5 3 0 2 8 : 7 9
7. FC Čebín 5 3 0 2 7 : 18 9
8. AFK Tišnov 5 2 1 2 15 : 10 7
9. MKZ Rájec-Jestřebí 5 2 1 2 11 : 10 7
10. AFK Letovice 5 2 0 3 4 : 22 6
11. SK Líšeň B 5 1 1 3 7 : 11 4
12. FC Slovan Brno 5 1 1 3 2 : 9 4
13. SK Újezd u Brna 5 1 0 4 6 : 13 3
14. FK Kunštát 5 0 0 5 2 : 18 0

 

I. třída skupina B

Tasovice-Dobšice 6:2 (4:0), Dítě 4, Svatoš 2 - Cileček 2, Přímětice-Zastávka 5:0 (2:0), Kubíček 2, Adámek, Kráčman, Svoboda, Zbýšov-H. Kounice 5:1 (3:1), Šrajtl 2, Dorazil, Kozel, Nekuža - Dobeš, Miroslav-Novosedly 7:4 (3:3), Svítil 3, Hanuška 2, Němec, Urbánek, vlastní - Hajduch 2, Eliáš, Měnín-Únanov 3:0 (1:0), Gold, Horta, Lacko, Pohořelice-Prosiměřice 3:0 (0:0), Bzduch, Roháček, Slezák, Ivančice-Hrušovany 1:1 (1:1), Táborský - Szajko

1. Sokol Pohořelice 5 5 0 0 18 : 3 15
2. Sokol Tasovice 5 4 1 0 19 : 4 13
3. Baník Zbýšov 5 3 2 0 19 : 6 11
4. FC Ivančice 5 3 1 1 17 : 6 10
5. FC Miroslav 5 3 1 1 20 : 10 10
6. Sokol Přímětice 5 2 3 0 12 : 6 9
7. SK Měnín 5 2 0 3 11 : 19 6
8. Čechie Zastávka 5 1 2 2 4 : 11 5
9. Horní Kounice 5 1 2 2 7 : 15 5
10. Sokol Prosiměřice 5 1 1 3 12 : 15 4
11. Sokol Novosedly 5 0 4 1 8 : 11 4
12. A.S.A. ES Únanov 5 0 2 3 1 : 12 2
13. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 5 0 1 4 5 : 23 1
14. Sokol Dobšice 5 0 0 5 7 : 19 0

 

I. třída skupina C

Vel.Bílovice-Vel.Pavlovice 5:2 (3:0), Osička 3, Mikulica, Tetur - Gajdošík, Galbavý, Dol.Bojanovice-Hovorany 1:2 (1:1), Bohun - Sláma, Zahnaš, Dambořice-Hustopeče 4:2 (2:0), Drmela 2, Pokorný, Sychra - Komosný 2, Letonice-Bučovice, Podluží-Dubňany 2:5 (1:1), Kot, Petřík - Baťa 4, Ševela, Rohatec-Bzenec 0:4 (0:2) - Ebringer, Kratina, Valštýn, Šik, Ratíškovice-Vacenovice 6:0 (4:0), Bábíček 3, Koplík, Macek, Opluštil

1. FK Baník Ratíškovice 5 5 0 0 45 : 5 15
2. Sokol Dambořice 5 4 0 1 22 : 9 12
3. Slovan Bzenec 5 4 0 1 14 : 3 12
4. FK Baník Dubňany 5 3 0 2 16 : 11 9
5. ZEMAS Hovorany 4 2 1 1 6 : 7 7
6. FC Bučovice 3 2 0 1 13 : 6 6
7. FC Hustopeče 5 1 3 1 11 : 9 6
8. Letonice 4 2 0 2 9 : 8 6
9. Slavoj Velké Pavlovice 5 1 2 2 11 : 11 5
10. Velké Bílovice 5 1 1 3 14 : 20 4
11. Dolní Bojanovice 5 1 1 3 5 : 12 4
12. Sokol Podluží 5 1 1 3 11 : 23 4
13. Slavoj Rohatec 5 1 1 3 5 : 33 4
14. SK Mogul Vacenovice 5 0 0 5 3 : 28 0