Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo žáků: Rousínov a Mutěnice bez ztráty bodu

7. 9. 2009

Krajský přebor starší

Hrušovany-Hustopeče 0:3 (0:1), Daniel, Hovězák, Nevěděl, Líšeň-Boskovice 4:3 (2:2), Turek 2, Bednář, Petrnek - Štindl 2, Doležel, Sparta Brno B-Vyškov B 2:3 (1:0), Musil, Slavík - Holásek, Němec, Račanský,ČK: Račanský (V) Hodonín-Šardice B-1. SC Znojmo B 1:4 (0:1), Adamec - Holčapek 3, Kirschner, Blansko-Lanžhot 3:3 (0:2), Gracias, Kratochvíl, Zouhar - Tuček, Wunsch, Černý

1. 1. FC Brno C 3 3 0 0 18 : 2 9
2. FC Dosta Bystrc-Kníničky 3 3 0 0 12 : 3 9
3. 1. SC Znojmo B 4 3 0 1 15 : 8 9
4. SK Líšeň 4 3 0 1 11 : 4 9
5. FK Apos Blansko 4 2 1 1 9 : 8 7
6. FC Forman Boskovice 4 2 0 2 12 : 10 6
7. FC Hustopeče 4 2 0 2 9 : 7 6
8. FC Veselí nad Moravou 3 1 2 0 2 : 1 5
9. FC Svratka Brno 3 1 0 2 7 : 7 3
10. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 4 1 0 3 4 : 9 3
11. SK Rostex Vyškov B 4 1 0 3 4 : 13 3
12. Sokol Lanžhot 4 0 2 2 5 : 12 2
13. RSM Hodonín-Šardice B 4 0 2 2 3 : 10 2
14. FC Sparta Brno B 4 0 1 3 4 : 21 1

 

Krajský přebor mladší

Hrušovany-Hustopeče 0:5 (0:3) - Kušniér 2, Kocmánek, Pešan, Čermák, Líšeň-Boskovice 5:1 (2:1), Medek 2, Neděla 2, Honzák - Feruga, Sparta Brno B-Vyškov B 7:0 (5:0), Aster 2, Chlup, Fiala, Tofl, Ulbrich, Šarközy, Hodonín-Šardice B-1. SC Znojmo B 3:0 (1:0), Vaverka 2, Parma, Blansko-Lanžhot 24:0 (13:0), Vintr 6, Zmeko 6, Závodný 4, Loula 2, Šíbl 2, Blažek, Kohút, Souček, Zmeko

1. FC Sparta Brno B 4 4 0 0 21 : 1 12
2. FK Apos Blansko 4 3 0 1 35 : 4 9
3. FC Svratka Brno 3 3 0 0 33 : 2 9
4. FC Forman Boskovice 4 3 0 1 20 : 6 9
5. RSM Hodonín-Šardice B 4 3 0 1 17 : 5 9
6. SK Líšeň 4 3 0 1 16 : 5 9
7. FC Dosta Bystrc-Kníničky 3 2 0 1 16 : 6 6
8. 1. FC Brno C 3 1 0 2 7 : 8 3
9. FC Veselí nad Moravou 3 1 0 2 4 : 8 3
10. 1. SC Znojmo B 4 1 0 3 6 : 12 3
11. FC Hustopeče 4 1 0 3 6 : 15 3
12. SK Rostex Vyškov B 4 1 0 3 3 : 22 3
13. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 4 0 0 4 1 : 19 0
14. Sokol Lanžhot 4 0 0 4 0 : 72 0

 

I. třída starších - skupina A

Slatina-Bystrc 3:5, Krejčiřík 2, Bui - Gerlinger 2, Kabeláč 2, Javůrek, Rousínov-Kunštát 3:1, Barták 2, Husovský - Krása, Bučovice-Tišnov 3:1, Minařík 2, Marek - Janšta, Letovice-Slavkov 2:1, Hrdýl, Zemánek - Kuda, Sn Brno-Soběšice 1:1, Líkař - Zezula, Židenice-Kuřim 

1. Framoz Rousínov 3 3 0 0 16 : 2 9
2. FC Dosta Bystrc-Kníničky B 3 3 0 0 12 : 3 9
3. FC Kuřim 2 2 0 0 4 : 1 6
4. FC Bučovice 3 2 0 1 6 : 10 6
5. FC Soběšice 3 1 2 0 12 : 5 5
6. SK Slatina 3 1 1 1 10 : 7 4
7. FC Slovan Brno 3 1 1 1 6 : 4 4
8. AFK Letovice 3 1 1 1 5 : 5 4
9. FK Kunštát 3 0 1 2 3 : 9 1
10. SK Slavkov u Brna 3 0 0 3 3 : 9 0
11. ČAFC Brno Židenice 2 0 0 2 0 : 7 0
12. AFK Tišnov 3 0 0 3 1 : 16 0

 

I. třída mladších - skupina A

Slatina-Bystrc 0:1, Hájek, Rousínov-Kunštát 5:0, Malý 2, Hrabal, Trávníček, Voborný, Bučovice-Tišnov 1:2, Židlík - Fabián, Pořízek, Letovice-Slavkov 6:0, Pokorný 2, Bezděk, Ducháčková, Fiedler, Stehlík, Sn Brno-Soběšice 4:0, Březovský 2, Frecer, Němeček, Židenice-Kuřim

1. Framoz Rousínov 3 3 0 0 15 : 1 9
2. FC Slovan Brno 3 3 0 0 7 : 1 9
3. FC Soběšice 3 2 0 1 16 : 4 6
4. FC Dosta Bystrc-Kníničky B 3 2 0 1 6 : 5 6
5. FC Kuřim 2 1 0 1 5 : 2 3
6. ČAFC Brno Židenice 2 1 0 1 4 : 3 3
7. AFK Tišnov 3 1 0 2 3 : 4 3
8. SK Slatina 3 1 0 2 1 : 3 3
9. AFK Letovice 3 1 0 2 7 : 12 3
10. FK Kunštát 3 1 0 2 4 : 9 3
11. FC Bučovice 3 1 0 2 4 : 11 3
12. SK Slavkov u Brna 3 0 0 3 0 : 17 0

 

I. třída starších - skupina B

Nikolčice-Miroslav 0:1, Sedlák, St. Lískovec-Ivančice 0:2, Hron, Jacko, Vojkovice-Mor. Krumlov 1:3, Torčík - Kacký, Příhoda, Vejvalka, Zastávka-Zbýšov 0:1, Nevřivý, Vel.Pavlovice-Kohoutovice 1:0, Šebesta, Mor.Sl. Brno-Tasovice 3:6, Engelhardt 2, Ondrášek - Sedlář 2, Synek 2, Kučera, Zábojník

1. FC Moravský Krumlov 3 2 1 0 7 : 4 7
2. FC Ivančice 2 2 0 0 6 : 0 6
3. Čechie Zastávka 3 2 0 1 6 : 2 6
4. Sokol Tasovice 3 2 0 1 9 : 7 6
5. FC Miroslav 3 2 0 1 6 : 4 6
6. Slavoj Velké Pavlovice 3 2 0 1 5 : 3 6
7. Baník Zbýšov 2 1 1 0 5 : 4 4
8. Tatran Starý Lískovec 3 0 2 1 6 : 8 2
9. Tatran Kohoutovice 3 0 1 2 3 : 5 1
10. SK Vojkovice 2 0 1 1 3 : 5 1
11. Družstevník Nikolčice 2 0 0 2 1 : 3 0
12. SK Moravská Slavia Brno 3 0 0 3 3 : 15 0

 

I. žáků mladších - skupina B

Nikolčice-Miroslav 5:0, Bartl 2, Brychta, Frank, Otava, St. Lískovec-Ivančice 1:1, Pichler - Novák, Vojkovice-Mor. Krumlov 0:7, vlastní - Dvořáček 3, Sláma, Tůza, Šlezingr, Zastávka-Zbýšov 2:1, Kozel, Tribula - Sakánek, Vel.Pavlovice-Kohoutovice 0:5, Brzkovský, Hála, Nevřivý, Pavliš, Čermák, Mor.Sl. Brno-Tasovice 4:0, Skoupý 2, Kokeš, Magušin

1. SK Moravská Slavia Brno 3 3 0 0 12 : 2 9
2. Čechie Zastávka 3 3 0 0 8 : 1 9
3. Tatran Starý Lískovec 3 2 1 0 8 : 3 7
4. FC Moravský Krumlov 3 2 0 1 10 : 2 6
5. Tatran Kohoutovice 3 2 0 1 7 : 3 6
6. FC Ivančice 2 1 1 0 6 : 2 4
7. Družstevník Nikolčice 2 1 0 1 5 : 2 3
8. Slavoj Velké Pavlovice 3 1 0 2 5 : 9 3
9. Baník Zbýšov 2 0 0 2 2 : 7 0
10. Sokol Tasovice 3 0 0 3 1 : 10 0
11. SK Vojkovice 2 0 0 2 0 : 9 0
12. FC Miroslav 3 0 0 3 1 : 15 0

 

I. třída starších - skupina C

Hovorany-Mutěnice 0:5, Prčík 3, Gertner, Růžička, Ždánice-Břeclav B 3:4, Kučera, Poloucký, Čadílek - Horčička 2, Vu, Čapka, Veselí B-Ratíškovice 1:2, Hadouský - Divila, Kordula, Hodonín-Šardice C-Bzenec 6:2, Čech 4, Matuška, Prát - Gerža 2, Dubňany-Vel.Bílovice 2:1, Měchura, Skočík - Košulič

1. FK Mutěnice 3 3 0 0 13 : 2 9
2. RSM Hodonín-Šardice C 3 2 0 1 18 : 7 6
3. MSK Břeclav B 3 2 0 1 16 : 7 6
4. Kordárna Velká nad Veličkou 2 2 0 0 8 : 0 6
5. FK Baník Ratíškovice 3 2 0 1 6 : 3 6
6. KOVO Ždánice 3 2 0 1 6 : 4 6
7. 1. FC Kyjov 2 1 1 0 10 : 3 4
8. FK Baník Dubňany 3 1 1 1 5 : 8 4
9. FC Veselí nad Moravou B 3 0 1 2 1 : 5 1
10. Slovan Bzenec 3 0 1 2 2 : 7 1
11. ZEMAS Hovorany 3 0 0 3 0 : 19 0
12. Velké Bílovice 3 0 0 3 1 : 21 0

 

I. třída mladších - skupina C

Hovorany-Mutěnice 0:10, Pavelka 4, Růžička 4, Bezůšek, Švagerka, Ždánice-Břeclav B 2:3, Novotný, Čadílek - Myslík 2, Beneš, Veselí B-Ratíškovice 2:0, Straka, Vaverka, Hodonín-Šardice C-Bzenec 6:0, Hykš, Konečný, Kůřil, Rozkydal, Tóth, Vavro, Dubňany-Vel.Bílovice 2:0, Ševčík 2

1. RSM Hodonín-Šardice C 3 3 0 0 24 : 1 9
2. FK Mutěnice 3 3 0 0 19 : 0 9
3. FC Veselí nad Moravou B 3 3 0 0 14 : 0 9
4. 1. FC Kyjov 2 2 0 0 15 : 1 6
5. FK Baník Ratíškovice 3 2 0 1 13 : 4 6
6. MSK Břeclav B 3 2 0 1 7 : 7 6
7. FK Baník Dubňany 3 1 0 2 3 : 9 3
8. Slovan Bzenec 3 1 0 2 3 : 14 3
9. Kordárna Velká nad Veličkou 2 0 0 2 1 : 10 0
10. KOVO Ždánice 3 0 0 3 4 : 15 0
11. ZEMAS Hovorany 3 0 0 3 1 : 18 0
12. Velké Bílovice 3 0 0 3 0 : 25 0