Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. kolo dorostu: Blansko porazilo Moravský Krumlov a vede přebor staršího dorostu

14. 9. 2009

Krajský přebor - starší

Rousínov-Kuřim 1:5 (1:4), Švéda - Homola 2, Klimeš 2, Kučera, 1. SC Znojmo B-Břeclav B 0:0 (0:0), Sparta Brno B-ČAFC Židenice 3:0 (2:0), Sadílek 2, Cenek, Kyjov-Mutěnice, Blansko-Mor. Krumlov 5:1 (2:0), Blatný 2, Zouhar 2, Rek - Machotka, St. Lískovec-Hodonín-Šardice B 0:3 (0:2) - Kordula, Matůšek, Vajda, ČK: Bidmon (H) Kohoutovice-Boskovice 1:0 (1:0), Hanák. ČK: Svícenec (B)  

1. FK Apos Blansko 6 4 2 0 17 : 6 14
2. FC Kuřim 6 3 2 1 10 : 3 11
3. 1. SC Znojmo B 6 3 2 1 7 : 3 11
4. Tatran Starý Lískovec 6 3 2 1 11 : 9 11
5. Framoz Rousínov 6 3 1 2 17 : 12 10
6. MSK Břeclav B 6 2 3 1 11 : 6 9
7. FC Sparta Brno B 6 3 0 3 12 : 11 9
8. Tatran Kohoutovice 6 3 0 3 8 : 13 9
9. RSM Hodonín-Šardice 6 2 2 2 9 : 9 8
10. FC Moravský Krumlov 6 2 0 4 6 : 14 6
11. ČAFC Židenice Brno 6 2 0 4 3 : 13 6
12. FK Mutěnice 5 1 1 3 6 : 9 4
13. FC Forman Boskovice 6 1 1 4 6 : 10 4
14. 1. FC Kyjov 5 1 0 4 6 : 11 3

 

Krajský přebor - mladší

Rousínov-Kuřim 3:1 (2:1), Honek 2, Sedláček - Chini, 1. SC Znojmo B-Břeclav B 3:0 (3:0), Horák, Juhaňák, Kahaj, Sparta Brno B-ČAFC Židenice 3:0 (1:0), Homola, Kadlčík, Paták, Kyjov-Mutěnice, Blansko-Mor. Krumlov 4:0 (1:0), Sedlák 3, Trávníček, St. Lískovec-Hodonín-Šardice B 0:6 (0:3), Reška 3, Chyba, Kimlíček, Svoboda, Kohoutovice-Boskovice 1:2 (0:1), Ohniště - Konečný, Vybíhal

1. 1. SC Znojmo B 6 6 0 0 23 : 1 18
2. FC Sparta Brno B 6 4 2 0 19 : 6 14
3. Framoz Rousínov 6 4 2 0 16 : 8 14
4. RSM Hodonín-Šardice 6 4 1 1 17 : 5 13
5. FK Apos Blansko 6 4 0 2 23 : 6 12
6. FC Moravský Krumlov 6 3 0 3 17 : 11 9
7. FC Forman Boskovice 6 3 0 3 13 : 21 9
8. Tatran Kohoutovice 6 2 1 3 16 : 16 7
9. ČAFC Židenice Brno 6 2 1 3 6 : 12 7
10. MSK Břeclav B 6 2 1 3 6 : 14 7
11. 1. FC Kyjov 5 1 0 4 7 : 17 3
12. FK Mutěnice 5 0 2 3 2 : 12 2
13. FC Kuřim 6 0 1 5 5 : 19 1
14. Tatran Starý Lískovec 6 0 1 5 8 : 30 1

 

I. třída skupina A

Sn Brno-Slatina 0:2 (0:0), Bělehrádek 2 ČK: Doležal (Slovan), Vyškov B-Svratka Brno 1:1 (0:0), Jeřábek - Pelikán, Tišnov-Kunštát 5:2 (1:0), Flamich 2, Loukota 2, Himmer - Loukota, Zámek, Újezd-Rájec-Jestřebí 2:3 (2:1), Bukáček 2 - Sedlák 2, Macháček, Rudice-Letovice, Mor.Sl. Brno-Čebín 4:1 (1:0), Tomi 2, Tomi, Tomi - Horčica, Medlánky-Líšeň B  

1. SK Slatina 6 6 0 0 36 : 2 18
2. SK Moravská Slavia Brno 6 4 1 1 16 : 6 13
3. FC Svratka Brno 6 3 2 1 13 : 6 11
4. AFK Tišnov 6 3 1 2 20 : 12 10
5. SK Rostex Vyškov B 6 3 1 2 14 : 8 10
6. MKZ Rájec-Jestřebí 6 3 1 2 14 : 12 10
7. FC Medlánky 5 3 0 2 15 : 11 9
8. Rudice 5 3 0 2 8 : 7 9
9. FC Čebín 6 3 0 3 8 : 22 9
10. AFK Letovice 5 2 0 3 4 : 22 6
11. SK Líšeň B 5 1 1 3 7 : 11 4
12. FC Slovan Brno 6 1 1 4 2 : 11 4
13. SK Újezd u Brna 6 1 0 5 8 : 16 3
14. FK Kunštát 6 0 0 6 4 : 23 0

 

I. třída skupina B

Dobšice-Hrušovany 5:1 (3:0), Cíleček 3, Kučera, Syrový - Huserek, Prosiměřice-Ivančice, Únanov-Pohořelice, Novosedly-Měnín 5:0 (3:0), H. Kounice-Miroslav 3:7 (2:5), Dobeš, Dobeš, Juříček - Radim 3, Svítil 2, Brveník, Němec, Zastávka-Zbýšov 3:3 (2:2), Chačatrjan, Ryšavý, Ustohal - Šrajtl 2, Kožíšek, Tasovice-Přímětice 3:3 (1:1), Ambrozek, Blahoudek, Pagáč - Odehnal 3  

1. Sokol Pohořelice 5 5 0 0 18 : 3 15
2. Sokol Tasovice 6 4 2 0 22 : 7 14
3. FC Miroslav 6 4 1 1 27 : 13 13
4. Baník Zbýšov 6 3 3 0 22 : 9 12
5. FC Ivančice 5 3 1 1 17 : 6 10
6. Sokol Přímětice 6 2 4 0 15 : 9 10
7. Sokol Novosedly 6 1 4 1 13 : 11 7
8. Čechie Zastávka 6 1 3 2 7 : 14 6
9. SK Měnín 6 2 0 4 11 : 24 6
10. Horní Kounice 6 1 2 3 10 : 22 5
11. Sokol Prosiměřice 5 1 1 3 12 : 15 4
12. Sokol Dobšice 6 1 0 5 12 : 20 3
13. A.S.A. ES Únanov 5 0 2 3 1 : 12 2
14. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 6 0 1 5 6 : 28 1

 

I. třída skupina C

Vel.Pavlovice-Vacenovice 5:0 (4:0), Zájeda 3, Havlík, Pohl, Bzenec-Ratíškovice, Dubňany-Rohatec 6:1 (6:1), Ilčík 3, Baťa 2, Hanák, vlastní, Bučovice-Podluží 3:1 (0:1), Chadima, Koudelka, Kroupa - Petřík, ČK: Mikesa (P) Hustopeče-Letonice 2:1 (0:0), Weiss 2 - Krejčíř, Hovorany-Dambořice 2:0 (0:0), Sláma, Zahnaš, Vel.Bílovice-Dol.Bojanovice 3:2 (2:0), Dolák 2, Osička - Bohun, Veselský  

1. FK Baník Ratíškovice 5 5 0 0 45 : 5 15
2. ZEMAS Hovorany 6 4 1 1 11 : 7 13
3. Sokol Dambořice 6 4 0 2 22 : 11 12
4. Slovan Bzenec 5 4 0 1 14 : 3 12
5. FK Baník Dubňany 6 4 0 2 22 : 12 12
6. FC Bučovice 6 3 1 2 17 : 11 10
7. FC Hustopeče 6 2 3 1 13 : 10 9
8. Slavoj Velké Pavlovice 6 2 2 2 16 : 11 8
9. Letonice 6 2 1 3 11 : 11 7
10. Velké Bílovice 6 2 1 3 17 : 22 7
11. Dolní Bojanovice 6 1 1 4 7 : 15 4
12. Sokol Podluží 6 1 1 4 12 : 26 4
13. Slavoj Rohatec 6 1 1 4 6 : 39 4
14. SK Mogul Vacenovice 6 0 0 6 3 : 33 0