4. kolo žáků: Brno C a Bystrc si ve středu po čtyřech výhrách zahrají o 1. místo v přeboru
Krajský přebor - starší
Hustopeče-Lanžhot 0:1 (0:0), Černý, ČK: Král (L) Brno C-Blansko 6:1 (1:0), Vejmělek 3, Pecha, Tichý, Vlach - Zouhar, Veselí-Bystrc 0:5 (0:2), Voborník 2, Juříček, Kabeláč, Tomeš, 1. SC Znojmo B-Svratka Brno 0:0, Vyškov B-Hodonín-Šardice B 2:8 (2:4), Jeřábek, Novák - Čech 3, Bíza 2, Adamec, Janás, Oujeský, Boskovice-Sparta Brno B 0:3, Hrušovany-Líšeň 0:4 (0:1), Bednář, Ghisi, Turek, Číhal
1. 1. FC Brno C 4 4 0 0 24 : 3 12
2. FC Dosta Bystrc-Kníničky 4 4 0 0 17 : 3 12
3. SK Líšeň 5 4 0 1 15 : 4 12
4. 1. SC Znojmo B 5 3 1 1 15 : 8 10
5. FC Svratka Brno 5 2 1 2 9 : 8 7
6. FK Apos Blansko 5 2 1 2 10 : 14 7
7. FC Forman Boskovice 4 2 0 2 12 : 10 6
8. FC Hustopeče 5 2 0 3 9 : 8 6
9. RSM Hodonín-Šardice B 5 1 2 2 11 : 12 5
10. FC Veselí nad Moravou 5 1 2 2 3 : 8 5
11. Sokol Lanžhot 5 1 2 2 6 : 12 5
12. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 5 1 0 4 4 : 13 3
13. SK Rostex Vyškov B 5 1 0 4 6 : 21 3
14. FC Sparta Brno B 4 0 1 3 4 : 21 1
Krajský přebor - mladší
Hustopeče-Lanžhot 4:0 (3:0), Kušnier 2, Lang, Tesan, Brno C-Blansko 0:1 (0:1), Vintr, Veselí-Bystrc 2:3 (1:3), Otradovec, Vaďura - Fretzer, Piják, Zlámal, 1. SC Znojmo B-Svratka Brno 0:6 (0:1), Miker 2, Rolín 2, Křivák, Měchura, ČK: Grůza (S) Vyškov B-Hodonín-Šardice B 0:8 (0:3) - Hykš 2, Ondroušek 2, Vaněk 2, Kratochvíl, Vaverka, Boskovice-Sparta Brno B 1:8, Hrušovany-Líšeň 0:7 (0:1), Neděla 3, Honzák, Klein, Medek, Čech
1. FC Svratka Brno 5 5 0 0 44 : 3 15
2. FK Apos Blansko 5 4 0 1 36 : 4 12
3. RSM Hodonín-Šardice B 5 4 0 1 25 : 5 12
4. FC Sparta Brno B 4 4 0 0 21 : 1 12
5. SK Líšeň 5 4 0 1 23 : 5 12
6. FC Forman Boskovice 4 3 0 1 20 : 6 9
7. FC Dosta Bystrc-Kníničky 4 3 0 1 19 : 8 9
8. FC Hustopeče 5 2 0 3 10 : 15 6
9. 1. FC Brno C 4 1 0 3 7 : 9 3
10. FC Veselí nad Moravou 5 1 0 4 7 : 16 3
11. 1. SC Znojmo B 5 1 0 4 6 : 18 3
12. SK Rostex Vyškov B 5 1 0 4 3 : 30 3
13. Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 5 0 0 5 1 : 26 0
14. Sokol Lanžhot 5 0 0 5 0 : 76 0
I. třída starších - skupina A
Bystrc-Kuřim 5:0, Kabeláč, Kocman, Sapík, Tomek, Špánek, Soběšice-Židenice 2:5, Isaid, Šmíd - Procházka 2, Machálek, Svačina, Svoboda, Slavkov-Sn Brno 1:2, Smetana - Líkař, Partl, Tišnov-Letovice, Kunštát-Bučovice, Slatina-Rousínov 3:2, Meluzín 2, Krejčiřík - Barták, Grohman
1. FC Dosta Bystrc-Kníničky B 4 4 0 0 17 : 3 12
2. Framoz Rousínov 4 3 0 1 18 : 5 9
3. FC Kuřim 4 3 0 1 6 : 6 9
4. SK Slatina 4 2 1 1 13 : 9 7
5. FC Slovan Brno 4 2 1 1 8 : 5 7
6. AFK Letovice 3 2 0 1 5 : 2 6
7. FC Bučovice 3 2 0 1 6 : 10 6
8. FC Soběšice 4 1 1 2 11 : 10 4
9. ČAFC Brno Židenice 4 1 0 3 5 : 11 3
10. FK Kunštát 3 0 1 2 3 : 9 1
11. SK Slavkov u Brna 4 0 0 4 4 : 11 0
12. AFK Tišnov 3 0 0 3 1 : 16 0
I. třída mladších - skupina A
Bystrc-Kuřim 1:2, Buček - Bohatec, Musil, Soběšice-Židenice, Slavkov-Sn Brno 1:6, Horák - Frecer 3, Březovský, Kopecký, Němeček, Tišnov-Letovice, Kunštát-Bučovice, Slatina-Rousínov 4:1, Fiala, Jakeš, Mach, Vilímek - Malý
1. FC Slovan Brno 4 4 0 0 13 : 2 12
2. Framoz Rousínov 4 3 0 1 16 : 5 9
3. FC Soběšice 3 2 0 1 16 : 4 6
4. ČAFC Brno Židenice 3 2 0 1 7 : 4 6
5. FC Kuřim 4 2 0 2 8 : 6 6
6. SK Slatina 4 2 0 2 5 : 4 6
7. FC Dosta Bystrc-Kníničky B 4 2 0 2 7 : 7 6
8. AFK Tišnov 3 1 0 2 3 : 4 3
9. AFK Letovice 3 1 0 2 7 : 12 3
10. FK Kunštát 3 1 0 2 4 : 9 3
11. FC Bučovice 3 1 0 2 4 : 11 3
12. SK Slavkov u Brna 4 0 0 4 1 : 23 0
I. třída starších - skupina B
Miroslav-Tasovice 0:0, Kohoutovice-Mor.Sl. Brno 3:0, Brabec, Hála, Rumler, Zbýšov-Vel.Pavlovice 2:0, Bula, Vávra, Mor. Krumlov-Zastávka 3:0, Hladký, Sobotka, Zpěvák, Ivančice-Vojkovice 0:4, Válek 2, Koutun, Torčík, Nikolčice-St. Lískovec
1. FC Moravský Krumlov 4 3 1 0 10 : 4 10
2. FC Ivančice 4 3 0 1 10 : 5 9
3. SK Vojkovice 4 2 1 1 8 : 5 7
4. Sokol Tasovice 4 2 1 1 9 : 7 7
5. Baník Zbýšov 4 2 1 1 7 : 5 7
6. FC Miroslav 4 2 1 1 6 : 4 7
7. Čechie Zastávka 4 2 0 2 6 : 5 6
8. Slavoj Velké Pavlovice 4 2 0 2 5 : 5 6
9. Tatran Kohoutovice 4 1 1 2 6 : 5 4
10. Tatran Starý Lískovec 3 0 2 1 6 : 8 2
11. Družstevník Nikolčice 3 0 0 3 2 : 7 0
12. SK Moravská Slavia Brno 4 0 0 4 3 : 18 0
I. třída mladších - skupina B
Miroslav-Tasovice 1:1, Krula - Trochta, Kohoutovice-Mor.Sl. Brno 3:0, Pavliš 2, Sachinidis, Zbýšov-Vel.Pavlovice 3:1, Kozel, Sakánek, Švancara - Knápek, Mor. Krumlov-Zastávka 3:0, Oliva 2, Kočí, Ivančice-Vojkovice 12:0, Krystýnek 5, Novák 3, Došek, Eibl, Klusák, Sedláček, Nikolčice-St. Lískovec
1. FC Moravský Krumlov 4 3 0 1 13 : 2 9
2. SK Moravská Slavia Brno 4 3 0 1 12 : 5 9
3. Tatran Kohoutovice 4 3 0 1 10 : 3 9
4. Čechie Zastávka 4 3 0 1 8 : 4 9
5. FC Ivančice 4 2 1 1 20 : 5 7
6. Tatran Starý Lískovec 3 2 1 0 8 : 3 7
7. Družstevník Nikolčice 3 2 0 1 8 : 4 6
8. Baník Zbýšov 3 1 0 2 5 : 8 3
9. Slavoj Velké Pavlovice 4 1 0 3 6 : 12 3
10. Sokol Tasovice 4 0 1 3 2 : 11 1
11. FC Miroslav 4 0 1 3 2 : 16 1
12. SK Vojkovice 3 0 0 3 0 : 21 0
I. třída starších - skupina C
Mutěnice-Vel.Bílovice 3:0, Prčík 2, Růžička, Velká n.V.-Dubňany 4:0, Janda 2, Balada, Novotný, Bzenec-Kyjov, Ratíškovice-Hodonín-Šardice C, Břeclav B-Veselí B, Hovorany-Ždánice 0:0
1. FK Mutěnice 4 4 0 0 16 : 2 12
2. Kordárna Velká nad Veličkou 4 4 0 0 13 : 0 12
3. KOVO Ždánice 4 2 1 1 6 : 4 7
4. RSM Hodonín-Šardice C 3 2 0 1 18 : 7 6
5. MSK Břeclav B 3 2 0 1 16 : 7 6
6. FK Baník Ratíškovice 3 2 0 1 6 : 3 6
7. 1. FC Kyjov 3 1 1 1 10 : 4 4
8. FK Baník Dubňany 4 1 1 2 5 : 12 4
9. FC Veselí nad Moravou B 3 0 1 2 1 : 5 1
10. Slovan Bzenec 3 0 1 2 2 : 7 1
11. ZEMAS Hovorany 4 0 1 3 0 : 19 1
12. Velké Bílovice 4 0 0 4 1 : 24 0
I. třída mladších - skupina C
Mutěnice-Vel.Bílovice 8:0, Švagerka 4, Bezůšek 3, Jagoš, Velká n.V.-Dubňany 4:5, Šilhavý 2, Kohút, Mikeska - Ševčík 3, Dohnálek, Mišunová, Bzenec-Kyjov, Ratíškovice-Hodonín-Šardice C, Břeclav B-Veselí B, Hovorany-Ždánice 6:5, Jetelina 3, Latýn 2, Latýn - Uhýrek 4, Pavlech
1. FK Mutěnice 4 4 0 0 27 : 0 12
2. RSM Hodonín-Šardice C 3 3 0 0 24 : 1 9
3. FC Veselí nad Moravou B 3 3 0 0 14 : 0 9
4. 1. FC Kyjov 3 2 0 1 16 : 4 6
5. FK Baník Ratíškovice 3 2 0 1 13 : 4 6
6. MSK Břeclav B 3 2 0 1 7 : 7 6
7. FK Baník Dubňany 4 2 0 2 8 : 13 6
8. Kordárna Velká nad Veličkou 4 1 0 3 8 : 16 3
9. Slovan Bzenec 3 1 0 2 3 : 14 3
10. ZEMAS Hovorany 4 1 0 3 7 : 23 3
11. KOVO Ždánice 4 0 0 4 9 : 21 0
12. Velké Bílovice 4 0 0 4 0 : 33 0