Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. kolo žáků: Svratecký Miker vstřelil další 4 branky, celkově už se trefil devatenáctkrát

20. 9. 2009

Krajský přebor starší
Líšeň-Hustopeče 7:0 (2:0), Turek 2, Číhal 2, Juchelka, Klein, Krejčí, Sparta Brno B-Hrušovany 10:0 (5:0), Rozmahel 2, Svícenec 2, Kolařík, Zavřel, Zezula, Ševčík, Ševčík - vlastní, Hodonín-Šardice B-Boskovice 1:2 (1:1), Adamec - Štindl, Žouželka, Svratka Brno-Vyškov B 1:0 (0:0), Janoušek, Blansko-Veselí 2:0 (1:0), Kratochvíl, Zouhar, Lanžhot-Brno C 2:4 (1:2), Tuček 2 - Bogner, Chmela, Lustig, Pecha
*1.*Brno C*6*5*1*0*31:8*16*
*2.*Bystrc*6*5*1*0*25:8*16*
*3.*Líšeň*6*5*0*1*22:4*15*
*4.*1. SC Znojmo B*6*3*1*2*17:13*10*
*5.*Svratka Brno*6*3*1*2*10:8*10*
*6.*Blansko*6*3*1*2*12:14*10*
*7.*Boskovice*6*3*0*3*14:14*9*
*8.*Sparta Brno B*6*2*1*3*17:21*7*
*9.*Hustopeče*6*2*0*4*9:15*6*
*10.*Hodonín-Šardice B*6*1*2*3*12:14*5*
*11.*Veselí*6*1*2*3*3:10*5*
*12.*Lanžhot*6*1*2*3*8:16*5*
*13.*Vyškov B*6*1*0*5*6:22*3*
*14.*Hrušovany*6*1*0*5*4:23*3* 

 

Krajský přebor mladší
Líšeň-Hustopeče 8:2 (1:2), Fišer 2, Klein 2, Medek 2, Neděla - Kušnier 2, vlastní, Sparta Brno B-Hrušovany nesehráno, Hodonín-Šardice B-Boskovice 8:1 (6:0), Čapka 3, Hykš 2, Ondroušek 2, Kůřil - Mareček, Svratka Brno-Vyškov B 12:0 (8:0), Miker 4, Měchura 3, Fessl, Krumpholc, Malůšek, Smrčka - vlastní, Blansko-Veselí 1:0 (0:0), Vintr, Lanžhot-Brno C nesehráno
*1.*Svratka Brno*6*6*0*0*56:3*18*
*2.*Blansko*6*5*0*1*37:4*15*
*3.*Hodonín-Šardice B*6*5*0*1*33:6*15*
*4.*Sparta Brno B*5*5*0*0*29:2*15*
*5.*Líšeň*6*5*0*1*31:7*15*
*6.*Bystrc*6*5*0*1*27:8*15*
*7.*Boskovice*6*3*0*3*22:22*9*
*8.*Hustope8če*6*2*0*4*12:23*6*
*9.*Brno C*5*1*0*4*7:11*3*
*10.*Veselí*6*1*0*5*7:17*3*
*11.*1. SC Znojmo B*6*1*0*5*6:24*3*
*12.*Vyškov B*6*1*0*5*3:42*3*
*13.*Hrušovany*5*0*0*5*1:26*0*
*14.*Lanžhot*5*0*0*5*0:76*0* 

 

I. třída starších skupina A
Rousínov-Bystrc 0:3, Juříček, Sapík, Tomek, Bučovice-Slatina 1:0, Krška, Letovice-Kunštát 5:0, Novotný 2, Hrdý, Slechan, Zemánek, Sn Brno-Tišnov 9:1, Dvořák 3, Líkař 3, Šustr 2, Šidlo - Malík, Židenice-Slavkov 6:2, Machálek 3, Pokorný, Schertler - Horák, Kuda, vlastní, Kuřim-Soběšice 4:2, Skoumal 2, Dančák, Doležel - Pivoňka, Zezula.
*1.*Bystrc*5*5*0*0*20:3*15*
*2.*Kuřim*5*4*0*1*10:8*12*
*3.*Bučovice*5*4*0*1*9:11*12*
*4.*Sn Brno*5*3*1*1*17:6*10*
*5.*Letovice*5*3*1*1*12:4*10*
*6.*Rousínov*5*3*0*2*18:8*9*
*7.*Slatina*5*2*1*2*13:10*7*
*8.*Židenice*5*2*0*3*11:13*6*
*9.*Soběšice*5*1*1*3*13:14*4*
*10.*Kunštát*5*0*1*4*4:16*1*
*11.*Tišnov*5*0*1*4*4:27*1*
*12.*Slavkov*5*0*0*5*6:17*0* 

 

I. třída mladších skupina A
Rousínov-Bystrc 0:4, Fretzer, Roblík, Sadílek, Smetana, Bučovice-Slatina 2:1, Židlík 2 - Ťujík, Letovice-Kunštát 2:1, Bačovský, Zachoval - Janoušek, Sn Brno-Tišnov 4:0, Sajed 2, Hoffman, Němeček, Židenice-Slavkov 8:1, Zikl 4, Šimeček 2, Schertler, Stříž - Procházka, Kuřim-Soběšice 5:1, Šimek 2, Bohatec, Pacek, Veselý - Bílek
*1.*Sn Brno*5*5*0*0*17:2*15*
*2.*Židenice*5*4*0*1*16:5*12*
*3.*Rousínov*5*3*0*2*16:9*9*
*4.*Kuřim*5*3*0*2*13:7*9*
*5.*Bystrc*5*3*0*2*11:7*9*
*6.*Soběšice*5*2*0*3*17:10*6*
*7.*Slatina*5*2*0*3*6:6*6*
*8.*Tišnov*5*2*0*3*8:9*6*
*9.*Kunštát*5*2*0*3*9:14*6*
*10.*Bučovice*5*2*0*3*9:16*6*
*11.*Letovice*5*2*0*3*10:18*6*
*12.*Slavkov*5*0*0*5*2:31*0* 

 

I. třída starších skupina B
St. Lískovec-Miroslav 4:1, Belák, Bečva, Lagron, Mandelík - Suchánek, Vojkovice-Nikolčice 1:0, Torčík, Zastávka-Ivančice 1:1, Klement - Jacko, Vel.Pavlovice-Mor. Krumlov 0:4, Houdek 2, Koník, Příhoda, Mor.Sl. Brno-Zbýšov 1:12, Ondrášek - Foral 4, Bula 3, Sakánek 2, Vávra 2, Levý, Tasovice-Kohoutovice 1:0, Synek.
*1.*Mor. Krumlov*5*4*1*0*14:4*13*
*2.*Zbýšov*5*3*1*1*19:6*10*
*3.*Ivančice*5*3*1*1*11:6*10*
*4.*Vojkovice*5*3*1*1*9:5*10*
*5.*Tasovice*5*3*1*1*10:7*10*
*6.*St. Lískovec*5*2*2*1*14:9*8*
*7.*Zastávka*5*2*1*2*7:6*7*
*8.*Miroslav*5*2*1*2*7:8*7*
*9.*Vel.Pavlovice*5*2*0*3*5:9*6*
*10.*Kohoutovice*5*1*1*3*6:6*4*
*11.*Nikolčice*5*0*0*5*2:12*0*
*12.*Mor.Sl. Brno*5*0*0*5*4:30*0* 

 

I. třída mladších skupina B
St. Lískovec-Miroslav 6:0, Paris 3, Pichler 2, Khatskevich, Vojkovice-Nikolčice 1:3, Svoboda - Bartl 2, Šabata, Zastávka-Ivančice 1:2, Vaverka - Ošťádal, Sedláček, Vel.Pavlovice-Mor. Krumlov 1:6, Kaderka - Urbánek 3, Oliva 2, Šlezingr, Mor.Sl. Brno-Zbýšov nehlášeno,Tasovice-Kohoutovice 0:8, Nguyen 2, Pavlis 2, Mareš, Tichý, Votoupal, Čermák
*1.*Mor. Krumlov*5*4*0*1*19:3*12*
*2.*Kohoutovice*5*4*0*1*18:3*12*
*3.*Nikolčice*5*4*0*1*17:5*12*
*4.*Ivančice*5*3*1*1*22:6*10*
*5.*St. Lískovec*5*3*1*1*14:9*10*
*6.*Mor.Sl. Brno*4*3*0*1*12:5*9*
*7.*Zastávka*5*3*0*2*9:6*9*
*8.*Zbýšov*4*2*0*2*8:8*6*
*9.*Vel.Pavlovice*5*1*0*4*7:18*3*
*10.*Tasovice*5*0*1*4*2:19*1*
*11.*Miroslav*5*0*1*4*2:22*1*
*12.*Vojkovice*5*0*0*5*1:27*0*

 

I. třída starších skupina C
Ždánice-Mutěnice 0:1, Růžička, Veselí B-Hovorany 5:4, Michalisko 2, Chytka, Truong, Vaverka - Peňás 2, Gebhart, Stehlík, Hodonín-Šardice C-Břeclav B 0:1, Šopík, Kyjov-Ratíškovice 5:1, Rubík 3, Boček, Polášek - Divila, Dubňany-Bzenec 3:1, Adzima, Krupica, Měchura - Gerža, Vel.Bílovice-Velká n.V. 1:1, Tetur - Balada
*1.*Mutěnice*5*5*0*0*17:2*15*
*2.*Velká n.V.*5*4*1*0*14:1*13*
*3.*Kyjov*5*3*1*1*21:6*10*
*4.*Břeclav B*5*3*1*1*17:7*10*
*5.*Hodonín-Šardice C*5*3*0*2*23:9*9*
*6.*Ždánice*5*2*1*2*6:5*7*
*7.*Dubňany*5*2*1*2*8:13*7*
*8.*Ratíškovice*5*2*0*3*8:13*6*
*9.*Veselí B*5*1*2*2*6:9*5*
*10.*Bzenec*5*0*1*4*4:16*1*
*11.*Hovorany*5*0*1*4*4:24*1*
*12.*Vel.Bílovice*5*0*1*4*2:25*1* 

 

I. třída mladších skupina C
Ždánice-Mutěnice 0:8, Růžička 4, Bezůšek 2, Konečný, Pavelka, Veselí B-Hovorany 15:0, Sedlář 4, Žák 4, Martoni 2, Straka 2, Janík, Kusalík, Růžička, Hodonín-Šardice C-Břeclav B 1:1, Valíček - Redek, Kyjov-Ratíškovice 6:0, Robek 3, Pimek, Pintera, Vajgara, Dubňany-Bzenec 4:1, Krupica 2, Ševčík 2 - Gabriel, Vel.Bílovice-Velká n.V. 0:10, Kohůt 3, Mikesa 2, Rumíšek 2, Šilhavý 2, Štefánek
*1.*Mutěnice*5*5*0*0*35:0*15*
*2.*Veselí B*5*5*0*0*34:0*15*
*3.*Hodonín-Šardice C*5*4*1*0*32:2*13*
*4.*Kyjov*5*4*0*1*26:4*12*
*5.*Dubňany*5*3*0*2*12:14*9*
*6.*Břeclav B*5*2*1*2*8:13*7*
*7.*Velká n.V.*5*2*0*3*18:16*6*
*8.*Ratíškovice*5*2*0*3*13:17*6*
*9.*Bzenec*5*1*0*4*4:22*3*
*10.*Hovorany*5*1*0*4*7:38*3*
*11.*Ždánice*5*0*0*5*9:29*0*
*12.*Vel.Bílovice*5*0*0*5*0:43*0*