7. kolo dorostu: Ratíškovice, Pohořelice, Slatina a Znojmo B stále bez ztráty bodu
Krajský přebor starší
Boskovice-Rousínov 2:2 (1:0), Abrahám, Horák - Benda, Smílek, Hodonín-Šardice B-Kohoutovice 1:1 (1:0), Šturma - Fatrdla, Mor. Krumlov-St. Lískovec 1:2 (0:0), Staněk - Buchal, Peloušek, Mutěnice-Blansko 2:1 (1:1), Lamáček, Holešínský - Jarůšek, ČAFC Židenice-Kyjov 8:1 (3:1), Michalec 4, Němeček 2, Dzhupenyuk, Svoboda - Možíš, Břeclav B-Sparta Brno B 1:0 (0:0), Volf, Kuřim-1. SC Znojmo B 3:0 (2:0), Homola 2, Smíšek
*1.*Blansko*6*4*2*0*17:6*14*
*2.*Kuřim*7*4*2*1*13:3*14*
*3.*St. Lískovec*7*4*2*1*13:10*14*
*4.*Břeclav B*7*3*3*1*12:6*12*
*5.*Rousínov*7*3*2*2*19:14*11*
*6.*1. SC Znojmo B*7*3*2*2*7:6*11*
*7.*Kohoutovice*7*3*1*3*9:14*10*
*8.*Sparta Brno B*7*3*0*4*12:12*9*
*9.*Hodonín-Šardice B*7*2*3*2*10:10*9*
*10.*ČAFC Židenice*7*3*0*4*11:14*9*
*11.*Mutěnice*6*2*1*3*12:11*7*
*12.*Mor. Krumlov*7*2*0*5*7:16*6*
*13.*Boskovice*7*1*2*4*8:12*5*
*14.*Kyjov*7*1*0*6*9:25*3*
Krajský přebor mladší
Boskovice-Rousínov 2:1 (0:1), Konečný, Ševčík - Smílek, Hodonín-Šardice B-Kohoutovice 4:0 (1:0), Horák, Reška, Toth, Zůbek, Mor. Krumlov-St. Lískovec 5:1 (2:1), Černý 2, Vinkler, Šiška, Škarka - Kocourek, Mutěnice-Blansko 0:3 (0:1), Sedlák 2, Trávníček, ČAFC Židenice-Kyjov 6:1 (3:0), Ratiborský 4, Kotásek, Paulec - Handlíř, Břeclav B-Sparta Brno B 0:1 (0:0) - Liolias, Kuřim-1. SC Znojmo B 0:4 (0:1) - Hověz, Kahaj, Staňa, Černý
*1.*1. SC Znojmo B*7*7*0*0*27:1*21*
*2.*Sparta Brno B*7*5*2*0*20:6*17*
*3.*Hodonín-Šardice B*7*5*1*1*21:5*16*
*4.*Rousínov*7*4*2*1*17:10*14*
*5.*Blansko*6*4*0*2*23:6*12*
*6.*Mor. Krumlov*7*4*0*3*22:12*12*
*7.*Boskovice*7*4*0*3*15:22*12*
*8.*ČAFC Židenice*7*3*1*3*12:13*10*
*9.*Kohoutovice*7*2*1*4*16:20*7*
*10.*Břeclav B*7*2*1*4*6:15*7*
*11.*Kyjov*7*1*1*5*10:25*4*
*12.*Mutěnice*6*0*3*3*4:14*3*
*13.*Kuřim*7*0*1*6*5:23*1*
*14.*St. Lískovec*7*0*1*6*9:35*1*
I. třída skupina A
Líšeň B-Sn Brno 1:2 (0:1), Kuropata - Dočkal, Florian, Čebín-Medlánky 3:1 (3:0), Dulínek 2, Mašinský - Valach, Letovice-Mor.Sl. Brno 0:4 (0:0) - Tomi 2, Ferko, Tomi, Rájec-Jestřebí-Rudice 3:2 (2:1), Macháček 2, Pavlíček - Kučera, Sehnal, Kunštát-Újezd 1:2 (0:1), Trávníček - Horáček 2, Svratka Brno-Tišnov 6:1 (2:0), Elis 2, Fousek, Kreml, Pelikán, Skoumal - Vít, Slatina-Vyškov B 5:0 (3:0), Bělehrádek 2, Hradil, Nguyen, Petr
*1.*Slatina*7*7*0*0*41:2*21*
*2.*Mor.Sl. Brno*7*5*1*1*20:6*16*
*3.*Svratka Brno*7*4*2*1*19:7*14*
*4.*Rájec-Jestřebí*7*4*1*2*17:14*13*
*5.*Rudice*7*4*0*3*15:11*12*
*6.*Medlánky*7*4*0*3*23:20*12*
*7.*Čebín*7*4*0*3*11:23*12*
*8.*Tišnov*7*3*1*3*21:18*10*
*9.*Vyškov B*7*3*1*3*14:13*10*
*10.*Sn Brno*7*2*1*4*4:12*7*
*11.*Újezd*7*2*0*5*10:17*6*
*12.*Letovice*7*2*0*5*5:31*6*
*13.*Líšeň B*7*1*1*5*14:20*4*
*14.*Kunštát*7*0*0*7*5:25*0*
I. třída skupina B
Přímětice-Dobšice 4:1 (3:1), Balon 2, Adámek, Kubíček - Prášek, Zbýšov-Tasovice 1:4 (1:2), Souček - Dítě 2, Pagáč, Svatoš, Miroslav-Zastávka 3:1 (2:0), Šťastný 3 - Chačatrjan, Měnín-H. Kounice 1:1 (1:1), Lacko - Dobeš, Pohořelice-Novosedly 6:2 (0:0), Bzduch 3, Slezák 3 - Svízela, Štyks, Ivančice-Únanov 2:1 (2:0), Blecha, Michalica - Klempa, Hrušovany-Prosiměřice *1.*Pohořelice*7*7*0*0*26:5*21*
*2.*Tasovice*7*5*2*0*26:8*17*
*3.*Miroslav*7*5*1*1*30:14*16*
*4.*Ivančice*7*5*1*1*21:8*16*
*5.*Přímětice*7*3*4*0*19:10*13*
*6.*Zbýšov*7*3*3*1*23:13*12*
*7.*Novosedly*7*1*4*2*15:17*7*
*8.*Měnín*7*2*1*4*12:25*7*
*9.*Zastávka*7*1*3*3*8:17*6*
*10.*H. Kounice*7*1*3*3*11:23*6*
*11.*Prosiměřice*6*1*1*4*13:17*4*
*12.*Dobšice*7*1*0*6*13:24*3*
*13.*Únanov*7*0*2*5*2:16*2*
*14.*Hrušovany*6*0*1*5*6:28*1*
I. třída skupina C
Dol.Bojanovice-Vel.Pavlovice 3:0 (2:0), Pospíšil 2, Veselý, Dambořice-Vel.Bílovice 7:2 (2:0), Drmela 5, Patka, Pokorný - Osička, Tetur, Letonice-Hovorany 5:7 (2:5), Kohoutek 3, Adamík, Kučera - Sláma 2, Zahnaš 2, Fodor, Riedl, Vykydal, Podluží-Hustopeče 2:4 (1:3), Kos, Petřík - Komosný 3, Strouhal, Rohatec-Bučovice 2:3 (0:2), Vinklárek 2 - Koudelka 2, Chadima, Ratíškovice-Dubňany 5:0 (3:0), Stokláska 2, Bábíček, Imrich, Marcián, Vacenovice-Bzenec 0:7 (0:3), vlastní - Kratina 2, Schneider 2, Benedik, Fridrich
*1.*Ratíškovice*7*7*0*0*53:7*21*
*2.*Hovorany*7*5*1*1*18:12*16*
*3.*Bzenec*7*5*0*2*23:6*15*
*4.*Dambořice*7*5*0*2*29:13*15*
*5.*Bučovice*7*4*1*2*20:13*13*
*6.*Dubňany*7*4*0*3*22:17*12*
*7.*Hustopeče*7*3*3*1*17:12*12*
*8.*Vel.Pavlovice*7*2*2*3*16:14*8*
*9.*Letonice*7*2*1*4*16:18*7*
*10.*Dol.Bojanovice*7*2*1*4*10:15*7*
*11.*Vel.Bílovice*7*2*1*4*19:29*7*
*12.*Podluží*7*1*1*5*14:30*4*
*13.*Rohatec*7*1*1*5*8:42*4*
*14.*Vacenovice*7*0*0*7*3:40*0*