6. kolo žáků: Mistři republiky v přípravkách ze Sparty Brno po přechodu do mladších žáků stále s plným počtem bodů
Krajský přebor - starší
Hustopeče-Brno C 1:7 (0:5), Roman - Babička 2, Vejmělek 2, Vondroušek 2, Chýla, Veselí-Lanžhot 1:3 (1:1), Fury - Škrobáček 3, 1. SC Znojmo B-Blansko, Vyškov B-Bystrc 0:1 (0:1) - Kabeláč, Boskovice-Svratka Brno 0:1 (0:0) - Malůšek, Hrušovany-Hodonín-Šardice B 2:4 (0:1), Bínek, Novotný - Adamec, Dobeš, Janás, Konečný, Líšeň-Sparta Brno B 4:0 (3:0), Bednář 2, Ghisi 2
-1.-Brno C-7-6-1-0-38:9-19-
-2.-Bystrc-7-6-1-0-26:8-19-
-3.-Líšeň-7-6-0-1-26:4-18-
-4.-Svratka Brno-7-4-1-2-11:8-13-
-5.-Boskovice-7-4-0-3-17:11-12-
-6.-1. SC Znojmo B-6-3-1-2-17:13-10-
-7.-Blansko-6-3-1-2-12:14-10-
-8.-Hodonín-Šardice B-7-2-2-3-16:16-8-
-9.-Lanžhot-7-2-2-3-11:17-8-
-10.-Sparta Brno B-7-2-1-4-17:25-7-
-11.-Veselí-7-1-2-4-4:13-5-
-12.-Vyškov B-7-1-0-6-6:23-3-
-13.-Hustopeče-7-1-0-6-6:25-3-
-14.-Hrušovany-7-1-0-6-6:27-3-
Kanonýři: 9 - Kabeláč (Bystrc), 8 - Vejmělek (Brno C), 7 - Turek (Líšeň)
Krajský přebor - mladší
Hustopeče-Brno C 1:3 (0:3), Lang - Jambor 2, Moučka, Veselí-Lanžhot 15:0 (7:0), Kočiš 5, Otradovec 4, Honz, Sedlář, Svoboda, Tesař, Vaverka, Žák, 1. SC Znojmo B-Blansko -1:-1 (-1:-1), Vyškov B-Bystrc 0:15 (0:6) - Fretzer 5, Piják 5, Vaverka 3, Drápal, Zlámal, Boskovice-Svratka Brno 0:9 (0:3) - Fessl 3, Miker 3, Mátl 2, Malůšek, Hrušovany-Hodonín-Šardice B 0:8 (0:4) - Ondroušek 2, Parma 2, Pelikán 2, Kratochvíl, Vaverka, Líšeň-Sparta Brno B 1:2 (1:2), Kunc - Vlčnovský, Švábenský
-1.-Svratka Brno-7-7-0-0-65:3-21-
-2.-Sparta Brno B-7-7-0-0-34:3-21-
-3.-Hodonín-Šardice B-7-6-0-1-41:6-18-
-4.-Bystrc-7-6-0-1-42:8-18-
-5.-Blansko-6-5-0-1-37:4-15-
-6.-Líšeň-7-5-0-2-32:9-15-
-7.-Brno C-7-3-0-4-13:12-9-
-8.-Boskovice-7-3-0-4-22:31-9-
-9.-Veselí-7-2-0-5-22:17-6-
-10.-Hustopeče-7-2-0-5-13:26-6-
-11.-1. SC Znojmo B-6-1-0-5-6:24-3-
-12.-Vyškov B-7-1-0-6-3:57-3-
-13.-Hrušovany-7-0-0-7-1:37-0-
-14.-Lanžhot-7-0-0-7-0:94-0-
Kanonýři: 22 - Miker (Svratka Brno), 14 - Vintr (Blansko), 10 - Fessl (Svratka Brno), Hykš (Hodonín-Šardice B)
I. třída starších skupina A
Bystrc-Soběšice, Slavkov-Kuřim 0:2, Skoumal 2, Tišnov-Židenice 0:1, Pokorný, Kunštát-Sn Brno 0:2, Pavlík, Šidlo, Slatina-Letovice 4:2, Chalk 2, Hofírek, Leasure - Novotný, Slechan, Rousínov-Bučovice 0:1, Selinger
-1.-Bystrc-5-5-0-0-20:3-15-
-2.-Kuřim-6-5-0-1-12:8-15-
-3.-Bučovice-6-5-0-1-10:11-15-
-4.-Sn Brno-6-4-1-1-19:6-13-
-5.-Letovice-6-3-1-2-14:8-10-
-6.-Slatina-6-3-1-2-17:12-10-
-7.-Rousínov-6-3-0-3-18:9-9-
-8.-Židenice-6-3-0-3-12:13-9-
-9.-Soběšice-5-1-1-3-13:14-4-
-10.-Kunštát-6-0-1-5-4:18-1-
-11.-Tišnov-6-0-1-5-4:28-1-
-12.-Slavkov-6-0-0-6-6:19-0-
Kanonýři: 6 - Chalk (Slatina), 5 - Dvořák (Sn Brno), Krejčiřík (Slatina), Líkař (Sn Brno), Skoumal (Kuřim), Zezula (Soběšice), 4 - Kuda (Slavkov), Machálek (Židenice), Novotný (Letovice)
I. třída mladších skupina A
Bystrc-Soběšice, Slavkov-Kuřim 0:4, vlastní - Musil, Pavlíček, Vaňous, Tišnov-Židenice 1:8, Konečný - Šimeček 3, Kollarik 2, Pavlíček, Schertler, Zikl, Kunštát-Sn Brno 1:5, Bednář - Němeček 2, Sajed 2, Frecer, Slatina-Letovice 2:0, Fiala, Žák, Rousínov-Bučovice 7:1, Křivánekj 3, Malý, Světelský, Škodák, Čermák - Olša
-1.-Sn Brno-6-6-0-0-22:3-18-
-2.-Židenice-6-5-0-1-24:6-15-
-3.-Rousínov-6-4-0-2-23:10-12-
-4.-Kuřim-6-4-0-2-17:7-12-
-5.-Bystrc-5-3-0-2-11:7-9-
-6.-Slatina-6-3-0-3-8:6-9-
-7.-Soběšice-5-2-0-3-17:10-6-
-8.-Tišnov-6-2-0-4-9:17-6-
-9.-Kunštát-6-2-0-4-10:19-6-
-10.-Letovice-6-2-0-4-10:20-6-
-11.-Bučovice-6-2-0-4-10:23-6-
-12.-Slavkov-6-0-0-6-2:35-0-
Kanonýři: 8 - Frecer (Sn Brno), Zikl (Židenice), 6 - Křivánek (Rousínov), Němeček (Sn Brno), Šimeček (Židenice), Židlík (Bučovice), 4 - Bílek (Soběšice), Kollarik (Židenice), Malý (Rousínov), Vaňous (Kuřim)
I. třída starších skupina B
Miroslav-Kohoutovice 0:2, Brabec, Dufek,ČK: Šuhaj (M), Zbýšov-Tasovice 5:2, Vávra 2, Foral, Levý, Sakánek - Budný, Pavliv, Mor. Krumlov-Mor.Sl. Brno 3:3, Koník, Vejvalka, Šedrla - Brančík, Engelhardt, Ondrášek, Ivančice-Vel.Pavlovice 4:1, Jacko 2, Hron, Jacko - Kunický, Nikolčice-Zastávka 2:2, Maška, Novák - Brychta, Klement, St. Lískovec-Vojkovice 1:1, Lagron - Torčík
-1.-Mor. Krumlov-6-4-2-0-17:7-14-
-2.-Zbýšov-6-4-1-1-24:8-13-
-3.-Ivančice-6-4-1-1-15:7-13-
-4.-Vojkovice-6-3-2-1-10:6-11-
-5.-Tasovice-6-3-1-2-12:12-10-
-6.-St. Lískovec-6-2-3-1-15:10-9-
-7.-Zastávka-6-2-2-2-9:8-8-
-8.-Kohoutovice-6-2-1-3-8:6-7-
-9.-Miroslav-6-2-1-3-7:10-7-
-10.-Vel.Pavlovice-6-2-0-4-6:13-6-
-11.-Nikolčice-6-0-1-5-4:14-1-
-12.-Mor.Sl. Brno-6-0-1-5-7:33-1-
Kanonýři: 7 - Foral (Zbýšov), Lagron (St. Lískovec), 6 - Jacko Tomáš (Ivančice), 5 - Bula (Zbýšov), Torčík (Vojkovice), Vávra (Zbýšov)
I. třída mladších skupina B
Miroslav-Kohoutovice 0:9, Sachinidis 3, Tichý 2, Čermák 2, Uhlíř, Votoupal, Zbýšov-Tasovice 10:0, Eliseev 3, Sakánek 3, Chlup, Klíma, Kozel, Svoboda, Mor. Krumlov-Mor.Sl. Brno 0:2, Růžička, Sedlák, Ivančice-Vel.Pavlovice 4:0, Novák 2, Klusák, Sysel, Nikolčice-Zastávka 4:2, Bartl 3, Frank - Tribula, Veverka, St. Lískovec-Vojkovice 2:0, Mokrý, Parys
-1.-Kohoutovice-6-5-0-1-27:3-15-
-2.-Nikolčice-6-5-0-1-21:7-15-
-3.-Ivančice-6-4-1-1-26:6-13-
-4.-St. Lískovec-6-4-1-1-16:9-13-
-5.-Mor. Krumlov-6-4-0-2-19:5-12-
-6.-Zbýšov-6-4-0-2-20:8-12-
-7.-Mor.Sl. Brno-6-4-0-2-14:7-12-
-8.-Zastávka-6-3-0-3-11:10-9-
-9.-Vel.Pavlovice-6-1-0-5-7:22-3-
-10.-Tasovice-6-0-1-5-2:29-1-
-11.-Miroslav-6-0-1-5-2:31-1-
-12.-Vojkovice-6-0-0-6-1:29-0-
Kanonýři: 11 - Bartl (Nikolčice), 8 - Novák (Ivančice), 5 - Krystýnek (Ivančice), Sakánek (Zbýšov)
I. třída starších skupina C
Mutěnice-Velká n.V. 2:0, Prčík - vlastní, Bzenec-Vel.Bílovice 4:0, Adamec, Gerža, Novák, Pozděch, Ratíškovice-Dubňany 2:1, Divila, Kordula - Filipenský, Břeclav B-Kyjov 0:2, vlastní - Křižka, Hovorany-Hodonín-Šardice C 2:3, Jetelina, Stehlík - Rouzek 2, Konečný, Ždánice-Veselí B 6:1, Horňák 3, Goldman, Kučera, Poloucký - Kašný
-1.-Mutěnice-6-6-0-0-19:2-18-
-2.-Kyjov-6-4-1-1-23:6-13-
-3.-Velká n.V.-6-4-1-1-14:3-13-
-4.-Hodonín-Šardice C-6-4-0-2-26:11-12-
-5.-Břeclav B-6-3-1-2-17:9-10-
-6.-Ždánice-6-3-1-2-12:6-10-
-7.-Ratíškovice-6-3-0-3-10:14-9-
-8.-Dubňany-6-2-1-3-9:15-7-
-9.-Veselí B-6-1-2-3-7:15-5-
-10.-Bzenec-6-1-1-4-8:16-4-
-11.-Hovorany-6-0-1-5-6:27-1-
-12.-Vel.Bílovice-6-0-1-5-2:29-1-
Kanonýři: 10 - Prčík (Mutěnice), 6 - Janda Petr (Velká n.V.), Křižka (Kyjov), Polášek (Kyjov), Prát (Hodonín-Šardice C), 5 - Šopík (Břeclav B)
I. třída mladších skupina C
Mutěnice-Velká n.V. 5:2, Jagoš 2, Růžička 2, Bezůšek - Mikeska 2, Bzenec-Vel.Bílovice 1:6, Kalivoda - Damborský 4, Růžičková, Vašíček, Ratíškovice-Dubňany 1:4, Motloch - Hruboš, Jančí, Juřica, Ševčík, Břeclav B-Kyjov 2:1, Beneš, Kocián - Vajgara, Hovorany-Hodonín-Šardice C 0:4 (-1:- Ondroušek 2, Bidmon, Jüstel, Ždánice-Veselí B 1:13, Cibulka - Sedlář 3, Straka 3, Daněček 2, Růžička 2, Janík, Kusalík, Žák
-1.-Veselí B-6-6-0-0-47:1-18-
-2.-Mutěnice-6-6-0-0-40:2-18-
-3.-Hodonín-Šardice C-6-5-1-0-36:2-16-
-4.-Kyjov-6-4-0-2-27:6-12-
-5.-Dubňany-6-4-0-2-16:15-12-
-6.-Břeclav B-6-3-1-2-10:14-10-
-7.-Velká n.V.-6-2-0-4-20:21-6-
-8.-Ratíškovice-6-2-0-4-14:21-6-
-9.-Bzenec-6-1-0-5-5:28-3-
-10.-Hovorany-6-1-0-5-7:42-3-
-11.-Vel.Bílovice-6-1-0-5-6:44-3-
-12.-Ždánice-6-0-0-6-10:42-0-
Kanonýři: 16 - Robek (Kyjov), 14 - Růžička (Mutěnice), 8 - Bezůšek (Mutěnice), Sedlář (Veselí B), Straka (Veselí B), Ševčík (Dubňany)