Jdi na obsah Jdi na menu
 


8. kolo dorostu: Ratíškovice odešly poprvé poraženy

27. 9. 2009

Krajský přebor - starší
Rousínov-1. SC Znojmo B 3:0 (1:0), Švéda 2, Berný, ČK: Dvořák,Němec, Švéda - Hladík Sparta Brno B-Kuřim 0:0 (0:0), Kyjov-Břeclav B, Blansko-ČAFC Židenice 0:2 (0:0), Duchovný, Ratiborský, St. Lískovec-Mutěnice 3:2 (1:1), Kaňa, Komůrka, Peloušek - Lamáček, Čepil, Kohoutovice-Mor. Krumlov 1:1 (1:1), Plšek - Kotlán, Boskovice-Hodonín-Šardice B 0:1 (0:1) - Tomšej
-1.-St. Lískovec-8-5-2-1-16:12-17-
-2.-Kuřim-8-4-3-1-13:3-15-
-3.-Rousínov-8-4-2-2-22:14-14-
-4.-Blansko-8-4-2-2-18:10-14-
-5.-Břeclav B-7-3-3-1-12:6-12-
-6.-Hodonín-Šardice B-8-3-3-2-11:10-12-
-7.-ČAFC Židenice-8-4-0-4-13:14-12-
-8.-1. SC Znojmo B-8-3-2-3-7:9-11-
-9.-Kohoutovice-8-3-2-3-10:15-11-
-10.-Mutěnice-8-3-1-4-16:15-10-
-11.-Sparta Brno B-8-3-1-4-12:12-10-
-12.-Mor. Krumlov-8-2-1-5-8:17-7-
-13.-Boskovice-8-1-2-5-8:13-5-
-14.-Kyjov-7-1-0-6-9:25-3- 

 

Krajský přebor - mladší
Rousínov-1. SC Znojmo B 0:1 (0:0), Uzel, Sparta Brno B-Kuřim 12:1 (8:0), Hanuš 2, Homola 2, Kadlečík 2, Čtvrtníček 2, Abudayeh, Foukal, Mrkvica, Rýzner - Hanzl, Kyjov-Břeclav B, Blansko-ČAFC Židenice 9:0 (3:0), Juran 5, Apalovič, Luner, Sedlák, Trávníček, St. Lískovec-Mutěnice 3:1 (3:0), Kocourek 2, Růžička - Kupčík, Kohoutovice-Mor. Krumlov 1:1 (1:1), Fatrdla - Šiška, Boskovice-Hodonín-Šardice B 0:6 (0:2) - Kimlíček 2, Reška 2, Chyba, Doležal
-1.-1. SC Znojmo B-8-8-0-0-28:1-24-
-2.-Sparta Brno B-8-6-2-0-32:7-20-
-3.-Hodonín-Šardice B-8-6-1-1-27:5-19-
-4.-Blansko-8-6-0-2-35:6-18-
-5.-Rousínov-8-4-2-2-17:11-14-
-6.-Mor. Krumlov-8-4-1-3-23:13-13-
-7.-Boskovice-8-4-0-4-15:28-12-
-8.-ČAFC Židenice-8-3-1-4-12:22-10-
-9.-Kohoutovice-8-2-2-4-17:21-8-
-10.-Břeclav B-7-2-1-4-6:15-7-
-11.-Kyjov-7-1-1-5-10:25-4-
-12.-St. Lískovec-8-1-1-6-12:36-4-
-13.-Mutěnice-8-0-3-5-5:20-3-
-14.-Kuřim-8-0-1-7-6:35-1-

 

I. třída skupina A
Sn Brno-Vyškov B 0:6 (0:2) - Gottwald 2, Kuběnský 2, Chudý, Spáčil, Tišnov-Slatina 4:2 (2:0), Pospíšil 2, Večeřa, Vít - Mačinec, Nguyen, ČK: Bělehrádek (S) Újezd-Svratka Brno 2:3 (0:1), Ampapa, Ondra - Elis, Fousek, Skoumal, Rudice-Kunštát 5:1 (3:1), Sehnal 2, Čechman 2, Kučera - Dvořáček, Mor.Sl. Brno-Rájec-Jestřebí 1:0 (1:0), Tomi, Medlánky-Letovice 5:1 (4:0), Jarůšek 2, Oráč, Petrů, Vaněk - Hudec, Líšeň B-Čebín 5:1 (4:0), Walla 3, Kuropata 2 - Dulínek
-1.-Slatina-8-7-0-1-43:6-21-
-2.-Mor.Sl. Brno-8-6-1-1-21:6-19-
-3.-Svratka Brno-8-5-2-1-22:9-17-
-4.-Rudice-8-5-0-3-20:12-15-
-5.-Medlánky-8-5-0-3-28:21-15-
-6.-Vyškov B-8-4-1-3-20:13-13-
-7.-Tišnov-8-4-1-3-25:20-13-
-8.-Rájec-Jestřebí-8-4-1-3-17:15-13-
-9.-Čebín-8-4-0-4-12:28-12-
-10.-Líšeň B-8-2-1-5-19:21-7-
-11.-Sn Brno-8-2-1-5-4:18-7-
-12.-Újezd-8-2-0-6-12:20-6-
-13.-Letovice-8-2-0-6-6:36-6-
-14.-Kunštát-8-0-0-8-6:30-0-

 

I. třída skupina B
Dobšice-Prosiměřice 3:1 (2:0), Kurillov 3 - Zimmermann, Únanov-Hrušovany 8:1 (2:0), Holub 3, Klempa 3, Kosec, Svoboda - Haranza, Novosedly-Ivančice 4:1 (2:0), Eliáš 2, Trojek - Táborský, vlastní, H. Kounice-Pohořelice 0:0, ČK: Dobeš , Zastávka-Měnín 3:2 (2:2), Nešpůrek 2, Navrátil - Jeniš 2, Tasovice-Miroslav 0:0, Přímětice-Zbýšov 1:2 (1:2), Adámek - Nekuža, Šrajtl
-1.-Pohořelice-8-7-1-0-26:5-22-
-2.-Tasovice-8-5-3-0-26:8-18-
-3.-Miroslav-8-5-2-1-30:14-17-
-4.-Ivančice-8-5-1-2-22:12-16-
-5.-Zbýšov-8-4-3-1-25:14-15-
-6.-Přímětice-8-3-4-1-20:12-13-
-7.-Novosedly-8-2-4-2-19:18-10-
-8.-Zastávka-8-2-3-3-11:19-9-
-9.-Prosiměřice-8-2-1-5-19:23-7-
-10.-H. Kounice-8-1-4-3-11:23-7-
-11.-Měnín-8-2-1-5-14:28-7-
-12.-Dobšice-8-2-0-6-16:25-6-
-13.-Únanov-8-1-2-5-10:17-5-
-14.-Hrušovany-8-0-1-7-10:41-1- 

 

I. třída skupina C
Vel.Pavlovice-Bzenec 0:1 (0:0), Šik, Dubňany-Vacenovice 6:3 (2:2), Baťa 4, Kolář, Zelený - Novotný 2, Novotný, ČK: Lebloch (V) Bučovice-Ratíškovice 3:1 (2:0), Havránek, Kroupa, Vrábel - Daniel, Hustopeče-Rohatec 2:1 (0:1), Doušek, Weiss - Koliba, Hovorany-Podluží 6:0 (4:0), Riedel 2, Zahnaš 2, Fodor, Sláma, Vel.Bílovice-Letonice 5:4 (4:2), Mikulica 3, Osička 2 - Kohoutek 2, Kučera 2, Dol.Bojanovice-Dambořice 6:1 (3:0), Bohun, Bohun, Bravenec, Pospíšil, Seják, Veselý - Suchánek
-1.-Ratíškovice-8-7-0-1-54:10-21-
-2.-Hovorany-8-6-1-1-24:12-19-
-3.-Bzenec-8-6-0-2-24:6-18-
-4.-Bučovice-8-5-1-2-23:14-16-
-5.-Dambořice-8-5-0-3-30:19-15-
-6.-Dubňany-8-5-0-3-28:20-15-
-7.-Hustopeče-8-4-3-1-19:13-15-
-8.-Dol.Bojanovice-8-3-1-4-16:16-10-
-9.-Vel.Bílovice-8-3-1-4-24:33-10-
-10.-Vel.Pavlovice-8-2-2-4-16:15-8-
-11.-Letonice-8-2-1-5-20:23-7-
-12.-Podluží-8-1-1-6-14:36-4-
-13.-Rohatec-8-1-1-6-9:44-4-
-14.-Vacenovice-8-0-0-8-6:46-0-