Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. kolo dorostu: V čele soutěží Starý Lískovec, Znojmo, Slatina, Pohořelice a Ratíškovice

4. 10. 2009

Krajský přebor - starší
Hodonín-Šardice B-Rousínov 3:0 (2:0), Maršálek, Navrátil, Netík, Mor. Krumlov-Boskovice 2:1 (2:0), Matějka, Sobotka - Abrahám, Mutěnice-Kohoutovice 3:1 (2:0), Lamáček 2, Holešínský - Fatrdla, ČAFC Židenice-St. Lískovec 2:1 (1:1), Michalec, Rezler - Tesař, Břeclav B-Blansko 2:1 (0:0), Dunka, Lakatoš - Paděra, Kuřim-Kyjov 0:1 (0:0), Basta, 1. SC Znojmo B-Sparta Brno B 1:2 (1:1), Müller - Cenek 2
-1.-St. Lískovec-9-5-2-2-17:14-17-
-2.-Břeclav B-9-4-4-1-14:7-16-
-3.-Kuřim-9-4-3-2-13:4-15-
-4.-Hodonín-Šardice B-9-4-3-2-14:10-15-
-5.-ČAFC Židenice-9-5-0-4-15:15-15-
-6.-Blansko-9-4-2-3-19:12-14-
-7.-Rousínov-9-4-2-3-22:17-14-
-8.-Mutěnice-9-4-1-4-19:16-13-
-9.-Sparta Brno B-9-4-1-4-14:13-13-
-10.-1. SC Znojmo B-9-3-2-4-8:11-11-
-11.-Kohoutovice-9-3-2-4-11:18-11-
-12.-Mor. Krumlov-9-3-1-5-10:18-10-
-13.-Kyjov-9-2-1-6-10:25-7-
-14.-Boskovice-9-1-2-6-9:15-5-

Krajský přebor - mladší
Hodonín-Šardice B-Rousínov 2:0 (1:0), Reška, Unger, Mor. Krumlov-Boskovice 0:3 (0:0), Fojt 2, Vybíhal, Mutěnice-Kohoutovice 1:3 (1:3), Bíza - Farkaš, Kdubajev, Pohanka, ČAFC Židenice-St. Lískovec 0:0, Břeclav B-Blansko 0:4 (0:1), Sedlák 2, Horáček, Trtílek, Kuřim-Kyjov 6:0 (3:0), Chini 2, Babák, Kovařík, Richtárik, Stříž, 1. SC Znojmo B-Sparta Brno B 2:1 (0:0), Stáňa, Černý - Homola
-1.-1. SC Znojmo B-9-9-0-0-30:2-27-
-2.-Hodonín-Šardice B-9-7-1-1-29:5-22-
-3.-Blansko-9-7-0-2-39:6-21-
-4.-Sparta Brno B-9-6-2-1-33:9-20-
-5.-Boskovice-9-5-0-4-18:28-15-
-6.-Rousínov-9-4-2-3-17:13-14-
-7.-Mor. Krumlov-9-4-1-4-23:16-13-
-8.-Kohoutovice-9-3-2-4-20:22-11-
-9.-ČAFC Židenice-9-3-2-4-12:22-11-
-10.-Břeclav B-9-3-1-5-8:20-10-
-11.-St. Lískovec-9-1-2-6-12:36-5-
-12.-Kyjov-9-1-1-7-11:33-4-
-13.-Kuřim-9-1-1-7-12:35-4-
-14.-Mutěnice-9-0-3-6-6:23-3- 
 
I. třída skupina A
Čebín-Sn Brno 1:0 (1:0), Horčica, Letovice-Líšeň B 2:3 (0:1), Kaderka - Sklenář 2, Drštka, vlastní, Rájec-Jestřebí-Medlánky 1:0 (0:0), Mikulášek, Kunštát-Mor.Sl. Brno 6:4 (2:1), Král 2, Dvořáček, Loukota, Trávníček, Zámek - Bonisch, Tomi, Tomi, Zbořil, Svratka Brno-Rudice 4:2 (0:1), Fousek, Kotouček, Pelikán, Polášek - Daněk, Zemach, Slatina-Újezd 5:1 (2:0), Gajda 2, Chmelař, Musálek, Petr - Matušina, Vyškov B-Tišnov 1:0 (0:0), Klimek
-1.-Slatina-9-8-0-1-48:7-24-
-2.-Svratka Brno-9-6-2-1-26:11-20-
-3.-Mor.Sl. Brno-9-6-1-2-25:12-19-
-4.-Vyškov B-9-5-1-3-21:13-16-
-5.-Rájec-Jestřebí-9-5-1-3-18:15-16-
-6.-Medlánky-9-5-0-4-28:22-15-
-7.-Rudice-9-5-0-4-22:16-15-
-8.-Čebín-9-5-0-4-13:28-15-
-9.-Tišnov-9-4-1-4-25:21-13-
-10.-Líšeň B-9-3-1-5-22:23-10-
-11.-Sn Brno-9-2-1-6-4:19-7-
-12.-Újezd-9-2-0-7-13:25-6-
-13.-Letovice-9-2-0-7-8:39-6-
-14.-Kunštát-9-1-0-8-12:34-3-
 
 
I. třída skupina B
Zbýšov-Dobšice 4:1 (1:0), Šrajtl 3, Kozel - Kurillov, Miroslav-Přímětice 0:3 (0:2), Kubíček 2, Balon, Měnín-Tasovice 3:1 (1:1), Lacko 2, Laštůvka - Dítě, Pohořelice-Zastávka 7:2 (4:0), Roháček 3, Slezák 3, Bzduch - Mišpurek, Ustohal, Ivančice-H. Kounice 0:0, Hrušovany-Novosedly 3:5 (2:1), Hostinek 2, Haranza - Svízela 3, Bárta, Sýkora, Prosiměřice-Únanov 0:1 (0:1), vlastní
-1.-Pohořelice-9-8-1-0-33:7-25-
-2.-Tasovice-9-5-3-1-27:11-18-
-3.-Zbýšov-9-5-3-1-29:15-18-
-4.-Miroslav-9-5-2-2-30:17-17-
-5.-Ivančice-9-5-2-2-22:12-17-
-6.-Přímětice-9-4-4-1-23:12-16-
-7.-Novosedly-9-3-4-2-24:21-13-
-8.-Měnín-9-3-1-5-17:29-10-
-9.-Zastávka-9-2-3-4-13:26-9-
-10.-Únanov-9-2-2-5-11:17-8-
-11.-H. Kounice-9-1-5-3-11:23-8-
-12.-Prosiměřice-9-2-1-6-19:24-7-
-13.-Dobšice-9-2-0-7-17:29-6-
-14.-Hrušovany-9-0-1-8-13:46-1-
 
 
I. třída skupina C
Dambořice-Vel.Pavlovice 0:0, Letonice-Dol.Bojanovice 0:5 (0:2), Závorka 2, Bohun, Bravenec, Svobodník, Podluží-Vel.Bílovice 0:1 (0:1), Osička, Rohatec-Hovorany 0:3 (0:2), Ptáček 2, Zahnaš, Ratíškovice-Hustopeče 7:1 (3:0), Bábíček 2, Stokláska 2, Daniel, Imrisch, Opluštil - Komosný, Vacenovice-Bučovice 3:5 (2:4), Krist, Novotný, Novotný - Koudelka 2, Havránek, Kroupa, Nový, ČK: Vála (B), Bzenec-Dubňany 1:0 (1:0), Ebringer
-1.-Ratíškovice-9-8-0-1-61:11-24-
-2.-Hovorany-9-7-1-1-27:12-22-
-3.-Bzenec-9-7-0-2-25:6-21-
-4.-Bučovice-9-6-1-2-28:17-19-
-5.-Dambořice-9-5-1-3-30:19-16-
-6.-Dubňany-9-5-0-4-28:21-15-
-7.-Hustopeče-9-4-3-2-20:20-15-
-8.-Dol.Bojanovice-9-4-1-4-21:16-13-
-9.-Vel.Bílovice-9-4-1-4-25:33-13-
-10.-Vel.Pavlovice-9-2-3-4-16:15-9-
-11.-Letonice-9-2-1-6-20:28-7-
-12.-Podluží-9-1-1-7-14:37-4-
-13.-Rohatec-9-1-1-7-9:47-4-
-14.-Vacenovice-9-0-0-9-9:51-0-