Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. kolo žáků: Padlo 259 branek

4. 10. 2009

Krajský přebor - starší
Sparta Brno B-Hustopeče 1:1 (1:0), Čermák - Daniel, Hodonín-Šardice B-Líšeň 1:0 (0:0), Rouzek, Svratka Brno-Hrušovany 3:0 (1:0), Pavlík 2, Janoušek, Bystrc-Boskovice 3:4 (3:1), Gerlinger, Krystek, Pospíšil - Štingl 2, Ščudla, Žouželka, Blansko-Vyškov B 0:3 (0:1), Foitl, Novák, Skokan, Lanžhot-1. SC Znojmo B 0:2 (0:0), Kirschner, Sokol, Brno C-Veselí 8:0 (3:0), Motyčka 2, Ondroušek 2, Sedlo 2, Danihel, Vejmělek
-1.-Brno C-8-7-1-0-46:9-22-
-2.-Bystrc-8-6-1-1-29:12-19-
-3.-Líšeň-8-6-0-2-26:5-18-
-4.-1. SC Znojmo B-8-5-1-2-23:13-16-
-5.-Svratka Brno-8-5-1-2-14:8-16-
-6.-Boskovice-8-5-0-3-21:14-15-
-7.-Hodonín-Šardice B-8-3-2-3-17:16-11-
-8.-Blansko-8-3-1-4-12:21-10-
-9.-Sparta Brno B-8-2-2-4-18:26-8-
-10.-Lanžhot-8-2-2-4-11:19-8-
-11.-Vyškov B-8-2-0-6-9:23-6-
-12.-Veselí-8-1-2-5-4:21-5-
-13.-Hustopeče-8-1-1-6-7:26-4-
-14.-Hrušovany-8-1-0-7-6:30-3-
Kanonýři: 9 - Kabeláč (Bystrc), Vejmělek (Brno C), 7 - Turek (Líšeň), 6 - Bednář (Líšeň), Duda (Brno C), Holčapek (1. SC Znojmo B), Kirschner (1. SC Znojmo B), Kratochvíl (Blansko)

Krajský přebor - mladší
Sparta Brno B-Hustopeče 5:0 (4:0), Šarkózy 2, Smejkal, Svoboda, Urbánek, Hodonín-Šardice B-Líšeň 0:0 (0:0), Svratka Brno-Hrušovany 15:0 (6:0), Miker 6, Fessl 4, Mátl 2, Chráscina, Moučka, Smrčka, Bystrc-Boskovice 7:1 (4:0), Piák 4, Fretzer 2, Vaverka - Stara, Blansko-Vyškov B 8:0 (5:0), Zmeko 3, Kohút 2, Loula 2, Souček, Lanžhot-1. SC Znojmo B 1:7 (0:3), Folber - Křišťál 3, Procházka 2, Bastl, Fiala, Brno C-Veselí 7:0 (1:0), Doubravský 3, Krejčí 3, Jambor
-1.-Svratka Brno-8-8-0-0-80:3-24-
-2.-Sparta Brno B-8-8-0-0-39:3-24-
-3.-Blansko-8-7-0-1-51:5-21-
-4.-Bystrc-8-7-0-1-49:9-21-
-5.-Hodonín-Šardice B-8-6-1-1-41:6-19-
-6.-Líšeň-8-5-1-2-32:9-16-
-7.-Brno C-8-4-0-4-20:12-12-
-8.-Boskovice-8-3-0-5-23:38-9-
-9.-Veselí-8-2-0-6-22:24-6-
-10.-1. SC Znojmo B-8-2-0-6-14:31-6-
-11.-Hustopeče-8-2-0-6-13:31-6-
-12.-Vyškov B-8-1-0-7-3:65-3-
-13.-Hrušovany-8-0-0-8-1:52-0-
-14.-Lanžhot-8-0-0-8-1:101-0-
Kanonýři: 28 - Miker (Svratka Brno), 16 - Vintr (Blansko), 14 - Fessl (Svratka Brno)
 
I. třída starších - skupina A
Bučovice-Bystrc 1:2, Minařík - Gerlinger, Juříček, Letovice-Rousínov 1:2, Novotný - Barták, Staněk, Sn Brno-Slatina 4:2, Dvořák, Haluza, Líkař, Šustr - Krejčiřík 2, Židenice-Kunštát 6:2, Machálek 2, Beránek, Florián, Krahulec, Svašina - Elisek, Grulich, Kuřim-Tišnov 4:0, Soldán 2, Dančák, Skoumal, Soběšice-Slavkov 3:3, Šmíd 2, Zezula - Kuda 3
-1.-Bystrc-7-7-0-0-28:5-21-
-2.-Kuřim-7-6-0-1-16:8-18-
-3.-Sn Brno-7-5-1-1-23:8-16-
-4.-Bučovice-7-5-0-2-11:13-15-
-5.-Rousínov-7-4-0-3-20:10-12-
-6.-Židenice-7-4-0-3-18:15-12-
-7.-Letovice-7-3-1-3-15:10-10-
-8.-Slatina-7-3-1-3-19:16-10-
-9.-Soběšice-7-1-2-4-17:23-5-
-10.-Slavkov-7-0-1-6-9:22-1-
-11.-Kunštát-7-0-1-6-6:24-1-
-12.-Tišnov-7-0-1-6-4:32-1-
Kanonýři: 7 - Krejčiřík (Slatina), Kuda (Slavkov), 6 - Chalk (Slatina), Dvořák (Sn Brno), Juříček (Bystrc), Líkař (Sn Brno), Machálek (Židenice), Skoumal (Kuřim), Zezula (Soběšice), 5 - Gerlinger (Bystrc), Novotný (Letovice)

I. třída mladších - skupina A
Bučovice-Bystrc 0:3, Smetana 2, Pollák, Letovice-Rousínov 1:10, Ducháčková - Trávníček 3, Křivánek 2, Světelský 2, Nohel, Voborný, Čermák, Sn Brno-Slatina 1:1, Sajed - Hladil, Židenice-Kunštát 8:0, Zikl 2, Doležal, Kollarik, Levíček, Šimeček, Řezník - vlastní, Kuřim-Tišnov 6:1, Vaňous 2, Šimek 2, Holman, Veselý - Feifer, Soběšice-Slavkov 5:1, Bílek 2, Bitto, Isaid, Paulen - Smetana
-1.-Sn Brno-7-6-1-0-23:4-19-
-2.-Židenice-7-6-0-1-32:6-18-
-3.-Rousínov-7-5-0-2-33:11-15-
-4.-Kuřim-7-5-0-2-23:8-15-
-5.-Bystrc-7-5-0-2-18:9-15-
-6.-Slatina-7-3-1-3-9:7-10-
-7.-Soběšice-7-3-0-4-24:15-9-
-8.-Tišnov-7-2-0-5-10:23-6-
-9.-Bučovice-7-2-0-5-10:26-6-
-10.-Kunštát-7-2-0-5-10:27-6-
-11.-Letovice-7-2-0-5-11:30-6-
-12.-Slavkov-7-0-0-7-3:40-0-
Kanonýři: 11 - Křivánek (Rousínov), 10 - Zikl (Židenice), 8 - Frecer (Sn Brno)
 
I.třída starších - skupina B
Vojkovice-Miroslav 2:0, Torčík, Vršek, Zastávka-St. Lískovec 3:0, Brychta 2, Haněl, Vel.Pavlovice-Nikolčice 3:0, Hýsek, Pazderka, Plot, Mor.Sl. Brno-Ivančice 0:5, Bureš 2, Hron, Jacko, Pavlíček, Tasovice-Mor. Krumlov 0:1, Hladký, Kohoutovice-Zbýšov 2:1, Hála 2, - Sakánek. ČK: Hošek (K)
-1.-Mor. Krumlov-7-5-2-0-18:7-17-
-2.-Ivančice-7-5-1-1-20:7-16-
-3.-Vojkovice-7-4-2-1-12:6-14-
-4.-Zbýšov-7-4-1-2-25:10-13-
-5.-Zastávka-7-3-2-2-12:8-11-
-6.-Kohoutovice-7-3-1-3-10:7-10-
-7.-Tasovice-7-3-1-3-12:13-10-
-8.-St. Lískovec-7-2-3-2-15:13-9-
-9.-Vel.Pavlovice-7-3-0-4-9:13-9-
-10.-Miroslav-7-2-1-4-7:12-7-
-11.-Nikolčice-7-0-1-6-4:17-1-
-12.-Mor.Sl. Brno-7-0-1-6-7:38-1-
Kanonýři: 7 - Foral (Zbýšov), Jacko Tomáš (Ivančice), Lagron (St. Lískovec), 6 - Torčík (Vojkovice), 5 - Bula (Zbýšov), Vávra (Zbýšov)

I.třída mladších - skupina B
Vojkovice-Miroslav 10:0, Vršek 3, Ivičič 2, Furch, Jambor, Mareček, Svoboda, Vangel, Zastávka-St. Lískovec 3:1, Brychta, Jobánek, Vaverka - Mokrý, Vel.Pavlovice-Nikolčice 0:7, Bartl 4, Bureš, Frank, Hanák, Mor.Sl. Brno-Ivančice 1:1, Džavoronok - Krystynek, Tasovice-Mor. Krumlov 0:2, Sláma, Tůza, Kohoutovice-Zbýšov 3:0, Nevřivý, Nguyen, Pavliš
-1.-Kohoutovice-7-6-0-1-30:3-18-
-2.-Nikolčice-7-6-0-1-28:7-18-
-3.-Mor. Krumlov-7-5-0-2-21:5-15-
-4.-Ivančice-7-4-2-1-27:7-14-
-5.-Mor.Sl. Brno-7-4-1-2-15:8-13-
-6.-St. Lískovec-7-4-1-2-17:12-13-
-7.-Zbýšov-7-4-0-3-20:11-12-
-8.-Zastávka-7-4-0-3-14:11-12-
-9.-Vojkovice-7-1-0-6-11:29-3-
-10.-Vel.Pavlovice-7-1-0-6-7:29-3-
-11.-Tasovice-7-0-1-6-2:31-1-
-12.-Miroslav-7-0-1-6-2:41-1-
Kanonýři: 15 - Bartl (Nikolčice), 8 - Novák (Ivančice), 5 - Frank (Nikolčice), Krystýnek (Ivančice), Pavliš (Kohoutovice), Sakánek (Zbýšov)
 
I.třída starších - skupina C
Veselí B-Mutěnice 1:2, Trýska - Prčík 2, Hodonín-Šardice C-Ždánice 2:2, Bíza 2 - Kučera 2, Kyjov-Hovorany 8:0, Křižka 3, Polášek 3, Rubík 2, Dubňany-Břeclav B 0:4, Klíma, Kuba, Macsai, Prajka, Vel.Bílovice-Ratíškovice 1:0, Tetur, Velká n.V.-Bzenec 6:2, Balada 3, Kohůt, Kománek, Srbecký - Gerža, Řepa
-1.-Mutěnice-7-7-0-0-21:3-21-
-2.-Kyjov-7-5-1-1-31:6-16-
-3.-Velká n.V.-7-5-1-1-20:5-16-
-4.-Hodonín-Šardice C-7-4-1-2-28:13-13-
-5.-Břeclav B-7-4-1-2-21:9-13-
-6.-Ždánice-7-3-2-2-14:8-11-
-7.-Ratíškovice-7-3-0-4-10:15-9-
-8.-Dubňany-7-2-1-4-9:19-7-
-9.-Veselí B-7-1-2-4-8:17-5-
-10.-Bzenec-7-1-1-5-10:22-4-
-11.-Vel.Bílovice-7-1-1-5-3:29-4-
-12.-Hovorany-7-0-1-6-6:35-1-
Kanonýři: 12 - Prčík (Mutěnice), 9 - Křižka (Kyjov), Polášek (Kyjov), 6 - Balada (Velká n.V.), Janda Petr (Velká n.V.), Kučera (Ždánice), Prát (Hodonín-Šardice C), Rubík (Kyjov)

I.třída mladších - skupina C
Veselí B-Mutěnice 2:2, Hradílek, Růžička - Bezoušek, Varmuža, Hodonín-Šardice C-Ždánice 13:0, Rozkydal 4, Šimánek 4, Bílek 2, Konečný 2, Kůřil, Kyjov-Hovorany 10:0, Robek 7, Hulcký, Pintera, Vajgara, Dubňany-Břeclav B 2:5, Antoš, Jančí - Beneš 2, Kocián, Krevňák, Myslík, Vel.Bílovice-Ratíškovice 1:0, Damborský, Velká n.V.-Bzenec 6:1, Mikeska 3, Janda, Kohůt, Štefánek - Lejsal
-1.-Hodonín-Šardice C-7-6-1-0-49:2-19-
-2.-Veselí B-7-6-1-0-49:3-19-
-3.-Mutěnice-7-6-1-0-42:4-19-
-4.-Kyjov-7-5-0-2-37:6-15-
-5.-Břeclav B-7-4-1-2-15:16-13-
-6.-Dubňany-7-4-0-3-18:20-12-
-7.-Velká n.V.-7-3-0-4-26:22-9-
-8.-Ratíškovice-7-2-0-5-14:22-6-
-9.-Vel.Bílovice-7-2-0-5-7:44-6-
-10.-Bzenec-7-1-0-6-6:34-3-
-11.-Hovorany-7-1-0-6-7:52-3-
-12.-Ždánice-7-0-0-7-10:55-0-
Kanonýři: 23 - Robek (Kyjov), 14 - Růžička (Mutěnice), 9 - Mikeska (Velká n.V.)