Jdi na obsah Jdi na menu
 


8. kolo žáků: Střelci víkendu šestigólový Fretzer a čtyřgóloví Gerlinger, Šmíd, Mokrý, Polášek a Robek

11. 10. 2009

Krajský přebor - starší
Hustopeče-Veselí 0:4 (0:3), Bahula, Benovič, Michalisko, Zachar, Vyškov B-Lanžhot 2:0 (1:0), Divácký, Hlobil, Boskovice-Blansko 2:1 (2:1), Doležel, Štindl - Zouhar, Hrušovany-Bystrc 0:10 (0:7), Gerlinger 4, Kabeláč 2, Juříček, Kocman, Pospíšil, Voborník, Líšeň-Svratka Brno 1:1 (0:1), Hnilička - Havlín, Sparta Brno B-Hodonín-Šardice B 1:2 (1:2), Ševčík - Adamec, Dočekal -1.-Brno C-8-7-1-0-46:9-22-
-2.-Bystrc-9-7-1-1-39:12-22-
-3.-Líšeň-9-6-1-2-27:6-19-
-4.-Boskovice-9-6-0-3-23:15-18-
-5.-Svratka Brno-9-5-2-2-15:9-17-
-6.-1. SC Znojmo B-8-5-1-2-23:13-16-
-7.-Hodonín-Šardice B-9-4-2-3-19:17-14-
-8.-Blansko-9-3-1-5-13:23-10-
-9.-Vyškov B-9-3-0-6-11:23-9-
-10.-Sparta Brno B-9-2-2-5-19:28-8-
-11.-Lanžhot-9-2-2-5-11:21-8-
-12.-Veselí-9-2-2-5-8:21-8-
-13.-Hustopeče-9-1-1-7-7:30-4-
-14.-Hrušovany-9-1-0-8-6:40-3-
Kanonýři: 11 - Kabeláč (Bystrc), 9 - Gerlinger (Bystrc), Vejmělek (Brno C), 7 - Turek (Líšeň)

Krajský přebor žáků - mladší
Hustopeče-Veselí 0:4 (0:2), Kočiš 2, Ostrapovec 2, Vyškov B-Lanžhot 10:0 (6:0), Toman 3, Šmerda 3, Haumer, Ryšavý, Sochor - vlastní, Boskovice-Blansko 2:2 (1:0), Roháček 2 - Zmeko, Šíbl, Hrušovany-Bystrc 0:14 (0:11), Fretzer 6, Piák 2, Roblík 2, Zlámal 2, Haiser, Pollak, Líšeň-Svratka Brno 1:2 (0:1), Kuncl - Fessl 2, Sparta Brno B-Hodonín-Šardice B 1:0 (1:0), Šarkózy
-1.-Svratka Brno-9-9-0-0-82:4-27-
-2.-Sparta Brno B-9-9-0-0-40:3-27-
-3.-Bystrc-9-8-0-1-63:9-24-
-4.-Blansko-9-7-1-1-53:7-22-
-5.-Hodonín-Šardice B-9-6-1-2-41:7-19-
-6.-Líšeň-9-5-1-3-33:11-16-
-7.-Brno C-8-4-0-4-20:12-12-
-8.-Boskovice-9-3-1-5-25:40-10-
-9.-Veselí-9-3-0-6-26:24-9-
-10.-1. SC Znojmo B-8-2-0-6-14:31-6-
-11.-Hustopeče-9-2-0-7-13:35-6-
-12.-Vyškov B-9-2-0-7-13:65-6-
-13.-Hrušovany-9-0-0-9-1:66-0-
-14.-Lanžhot-9-0-0-9-1:111-0-
Kanonýři: 28 - Miker (Svratka Brno), 17 - Fretzer (Bystrc), 16 - Fessl (Svratka Brno), Vintr (Blansko) 

I. třída starších skupina A
Bystrc-Slavkov 9:0, Pivoňka 3, Gerlinger, Javůrek, Kocman, Kovář, Novotný, Veleba, Tišnov-Soběšice 1:6, Malík - Šmíd 4, Zeman 2, Kunštát-Kuřim 1:4, Krésa - Skoumal 2, Doležal, Kučera, Slatina-Židenice 2:2, Krejčiřík, Zemánek - Machálek, Svačina, Rousínov-Sn Brno 3:0, Barták, Hrabal, Hráček, Bučovice-Letovice 2:2, Minařík, Selinger - Dvořák 2
-1.-Bystrc-8-8-0-0-37:5-24-
-2.-Kuřim-8-7-0-1-20:9-21-
-3.-Sn Brno-8-5-1-2-23:11-16-
-4.-Bučovice-8-5-1-2-13:15-16-
-5.-Rousínov-8-5-0-3-23:10-15-
-6.-Židenice-8-4-1-3-20:17-13-
-7.-Letovice-8-3-2-3-17:12-11-
-8.-Slatina-8-3-2-3-21:18-11-
-9.-Soběšice-8-2-2-4-23:24-8-
-10.-Kunštát-8-0-1-7-7:28-1-
-11.-Slavkov-8-0-1-7-9:31-1-
-12.-Tišnov-8-0-1-7-5:38-1-
Kanonýři: 8 - Krejčiřík (Slatina), Skoumal (Kuřim), Šmíd (Soběšice), 7 - Kuda (Slavkov), Machálek (Židenice), 6 - Chalk (Slatina), Dvořák (Sn Brno), Gerlinger (Bystrc), Juříček (Bystrc), Líkař (Sn Brno), Zezula (Soběšice)

I. třída mladších skupina A
Bystrc-Slavkov 5:2, Buček, Kadlečík, Polák, Sedláček, Smetana - Smetana 2, Tišnov-Soběšice 2:3, Jilg, Vejrosta - Isaid 2, Bílek, Kunštát-Kuřim 0:7, Dufek 2, Vaňous 2, Šimek 2, Bohatec, Slatina-Židenice 0:4, vlastní - Zikl 2, Zikl, Rousínov-Sn Brno 0:5, Frecer 2, Březovský, Němeček, Pavlištík, Bučovice-Letovice 5:2, Židlík 3, Jetelina, Nedoma, vlastní - Pokorný
-1.-Sn Brno-8-7-1-0-28:4-22-
-2.-Židenice-8-7-0-1-36:6-21-
-3.-Kuřim-8-6-0-2-30:8-18-
-4.-Bystrc-8-6-0-2-23:11-18-
-5.-Rousínov-8-5-0-3-33:16-15-
-6.-Soběšice-8-4-0-4-27:17-12-
-7.-Slatina-8-3-1-4-9:11-10-
-8.-Bučovice-8-3-0-5-15:28-9-
-9.-Tišnov-8-2-0-6-12:26-6-
-10.-Letovice-8-2-0-6-13:35-6-
-11.-Kunštát-8-2-0-6-10:34-6-
-12.-Slavkov-8-0-0-8-5:45-0-
Kanonýři: 11 - Křivánek (Rousínov), 10 - Frecer (Sn Brno), Zikl (Židenice), 9 - Židlík (Bučovice)

I. třída starších skupina B
Miroslav-Zbýšov 2:2, Pelech, Strečko - Levý, Vávra, Mor. Krumlov-Kohoutovice 1:0, Hladký, Ivančice-Tasovice 2:1, Brudík, Jacko - Burdelová, Nikolčice-Mor.Sl. Brno 6:0, Petlák 2, Maška, Maška, Polach, Zemek, St. Lískovec-Vel.Pavlovice 2:2, Lagron, Pfeifer - Plot 2, Vojkovice-Zastávka 1:0, Torčík
-1.-Mor. Krumlov-8-6-2-0-19:7-20-
-2.-Ivančice-8-6-1-1-22:8-19-
-3.-Vojkovice-8-5-2-1-13:6-17-
-4.-Zbýšov-8-4-2-2-27:12-14-
-5.-Zastávka-8-3-2-3-12:9-11-
-6.-St. Lískovec-8-2-4-2-17:15-10-
-7.-Kohoutovice-8-3-1-4-10:8-10-
-8.-Tasovice-8-3-1-4-13:15-10-
-9.-Vel.Pavlovice-8-3-1-4-11:15-10-
-10.-Miroslav-8-2-2-4-9:14-8-
-11.-Nikolčice-8-1-1-6-10:17-4-
-12.-Mor.Sl. Brno-8-0-1-7-7:44-1-
Kanonýři: 8 - Lagron (St. Lískovec), 7 - Foral (Zbýšov), Jacko Tomáš (Ivančice), Torčík (Vojkovice), 6 - Vávra (Zbýšov)

I. třída mladších skupina B
Miroslav-Zbýšov 3:4, Bartoš, Priml, Vlach - Sakánek 3, Všiak, Mor. Krumlov-Kohoutovice 0:1, Nguyen, Ivančice-Tasovice 8:0, Novák 3, Chabina 2, Sysel 2, Sedláček, Nikolčice-Mor.Sl. Brno 2:1, Bartl, Vyntrlík - Sedlák, St. Lískovec-Vel.Pavlovice 8:0, Mokrý 4, Pichler 2, Kubeš, Šidlo, Vojkovice-Zastávka 3:1, Jambor, Pekárek, Vršek - Tribula
-1.-Kohoutovice-8-7-0-1-31:3-21-
-2.-Nikolčice-8-7-0-1-30:8-21-
-3.-Ivančice-8-5-2-1-35:7-17-
-4.-St. Lískovec-8-5-1-2-25:12-16-
-5.-Mor. Krumlov-8-5-0-3-21:6-15-
-6.-Zbýšov-8-5-0-3-24:14-15-
-7.-Mor.Sl. Brno-8-4-1-3-16:10-13-
-8.-Zastávka-8-4-0-4-15:14-12-
-9.-Vojkovice-8-2-0-6-14:30-6-
-10.-Vel.Pavlovice-8-1-0-7-7:37-3-
-11.-Tasovice-8-0-1-7-2:39-1-
-12.-Miroslav-8-0-1-7-5:45-1-
Kanonýři: 16 - Bartl (Nikolčice), 11 - Novák (Ivančice), 8 - Sakánek (Zbýšov)

I. třída starších skupina C
Mutěnice-Bzenec, Ratíškovice-Velká n.V. 3:0, Divila 2, Koplík, Břeclav B-Vel.Bílovice, Hovorany-Dubňany 3:2 , Uherek 3 - Filipenský, Měchura, Ždánice-Kyjov 1:4, Poloucký - Polášek 4.
-1.-Mutěnice-7-7-0-0-21:3-21-
-2.-Kyjov-8-6-1-1-35:7-19-
-3.-Hodonín-Šardice C-8-5-1-2-33:14-16-
-4.-Velká n.V.-8-5-1-2-20:8-16-
-5.-Břeclav B-7-4-1-2-21:9-13-
-6.-Ratíškovice-8-4-0-4-13:15-12-
-7.-Ždánice-8-3-2-3-15:12-11-
-8.-Dubňany-8-2-1-5-11:22-7-
-9.-Veselí B-8-1-2-5-9:22-5-
-10.-Bzenec-7-1-1-5-10:22-4-
-11.-Vel.Bílovice-7-1-1-5-3:29-4-
-12.-Hovorany-8-1-1-6-9:37-4-
Kanonýři: 13 - Polášek (Kyjov), 12 - Prčík (Mutěnice), 9 - Křižka (Kyjov)

I. třída mladších skupina C
Mutěnice-Bzenec, Ratíškovice-Velká n.V. 4:1, Mačuda 2, Mačuda, Ross - Mikeska, Břeclav B-Vel.Bílovice, Hovorany-Dubňany 1:3, Jetelina - Antoš, Krupica, Ševčík, Ždánice-Kyjov 1:8, Uhýrek - Robek 4, Hulcký, Kuchař, Petříček, Výstup
-1.-Veselí B-8-7-1-0-52:4-22-
-2.-Hodonín-Šardice C-8-6-1-1-50:5-19-
-3.-Mutěnice-7-6-1-0-42:4-19-
-4.-Kyjov-8-6-0-2-45:7-18-
-5.-Dubňany-8-5-0-3-21:21-15-
-6.-Břeclav B-7-4-1-2-15:16-13-
-7.-Velká n.V.-8-3-0-5-27:26-9-
-8.-Ratíškovice-8-3-0-5-18:23-9-
-9.-Vel.Bílovice-7-2-0-5-7:44-6-
-10.-Bzenec-7-1-0-6-6:34-3-
-11.-Hovorany-8-1-0-7-8:55-3-
-12.-Ždánice-8-0-0-8-11:63-0-
Kanonýři: 27 - Robek (Kyjov), 14 - Růžička (Mutěnice), 10 - Mikeska (Velká n.V.)