Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. kolo žáků: Mutěnice poprvé v sezoně prohrály

18. 10. 2009

Krajský přebor - starší
Hodonín-Šardice B-Hustopeče 4:1 (2:1), Adamec 2, Stankovič 2 - Hovězák, Svratka Brno-Sparta Brno B 5:0 (1:0), Beránek 2, Havlín, Janoušek, Pavlík, Bystrc-Líšeň 2:0 (1:0), Pospíšil, Šembera,ČK: Pollak (L) Blansko-Hrušovany, Lanžhot-Boskovice 0:6 (0:3) - Doležel 2, Dokoupil, Přibyl, Štyndl, Ščudla, Brno C-Vyškov B 0:0 (0:0), Veselí-1. SC Znojmo B 1:1 (0:0), Beňovič - Vodák
-1.-Bystrc-10-8-1-1-41:12-25-
-2.-Brno C-10-7-2-1-46:11-23-
-3.-Boskovice-10-7-0-3-29:15-21-
-4.-1. SC Znojmo B-10-6-2-2-26:14-20-
-5.-Svratka Brno-10-6-2-2-20:9-20-
-6.-Líšeň-10-6-1-3-27:8-19-
-7.-Hodonín-Šardice B-10-5-2-3-23:18-17-
-8.-Blansko-9-3-1-5-13:23-10-
-9.-Vyškov B-10-3-1-6-11:23-10-
-10.-Veselí-10-2-3-5-9:22-9-
-11.-Sparta Brno B-10-2-2-6-19:33-8-
-12.-Lanžhot-10-2-2-6-11:27-8-
-13.-Hustopeče-10-1-1-8-8:34-4-
-14.-Hrušovany-9-1-0-8-6:40-3-
Kanonýři: 11 - Kabeláč (Bystrc), 9 - Gerlinger (Bystrc), Vejmělek (Brno C), 8 - Adamec (Hodonín-Šardice B)

Krajský přebor - mladší
Hodonín-Šardice B-Hustopeče 7:0 (3:0), Hykš 2, Pelikán 2, Jüstel, Kratochvíl, Luskač, Svratka Brno-Sparta Brno B 2:1 (1:1), Miker, Měchura - Vlčnovský, Bystrc-Líšeň 2:1 (0:1), Fretzer 2 - Klein, Blansko-Hrušovany, Lanžhot-Boskovice 0:10 (0:6) - Minx 3, Pavlů 2, Feruga, Kšica, Matušů, Roháček, Zemánek, Brno C-Vyškov B 10:2 (3:2), Rusek 5, Krejčí 3, Doubravský, Kotoun - Ryšavý, Toman, Veselí-1. SC Znojmo B 2:0 (1:0), Vaverka 2
-1.-Svratka Brno-10-10-0-0-84:5-30-
-2.-Bystrc-10-9-0-1-65:10-27-
-3.-Sparta Brno B-10-9-0-1-41:5-27-
-4.-Blansko-9-7-1-1-53:7-22-
-5.-Hodonín-Šardice B-10-7-1-2-48:7-22-
-6.-Brno C-10-6-0-4-33:14-18-
-7.-Líšeň-10-5-1-4-34:13-16-
-8.-Boskovice-10-4-1-5-35:40-13-
-9.-Veselí-10-4-0-6-28:24-12-
-10.-1. SC Znojmo B-10-2-0-8-14:36-6-
-11.-Hustopeče-10-2-0-8-13:42-6-
-12.-Vyškov B-10-2-0-8-15:75-6-
-13.-Hrušovany-9-0-0-9-1:66-0-
-14.-Lanžhot-10-0-0-10-1:121-0-
Kanonýři: 29 - Miker (Svratka Brno), 19 - Fretzer (Bystrc), 16 - Fessl (Svratka Brno), Vintr (Blansko)
 
I. třída starších - skupina A
Letovice-Bystrc 2:2, Novotný 2 - Javůrek, Juříček, Sn Brno-Bučovice 1:0, Šustr, Židenice-Rousínov 0:0, Kuřim-Slatina 1:1, Skoumal - Leasure, Soběšice-Kunštát 4:4, Šmíd 2, Isaid, Zezula - Krása 2, Tenora 2, Slavkov-Tišnov 7:2, Kuda 3, Ondruška 3, Jakubčík - Marvan, Panáček
-1.-Bystrc-9-8-1-0-39:7-25-
-2.-Kuřim-9-7-1-1-21:10-22-
-3.-Sn Brno-9-6-1-2-24:11-19-
-4.-Rousínov-9-5-1-3-23:10-16-
-5.-Bučovice-9-5-1-3-13:16-16-
-6.-Židenice-9-4-2-3-20:17-14-
-7.-Letovice-9-3-3-3-19:14-12-
-8.-Slatina-9-3-3-3-22:19-12-
-9.-Soběšice-9-2-3-4-27:28-9-
-10.-Slavkov-9-1-1-7-16:33-4-
-11.-Kunštát-9-0-2-7-11:32-2-
-12.-Tišnov-9-0-1-8-7:45-1-
Kanonýři: 10 - Kuda (Slavkov), Šmíd (Soběšice), 9 - Skoumal (Kuřim), 8 - Krejčiřík (Slatina)

I. třída mladších - skupina A
Letovice-Bystrc 0:9, Krakuvčík 2, Sadílek 2, Šplíchal 2, Pollak, Skotálek, Stejskal, Sn Brno-Bučovice 4:2, Březovský, Jelínek, Němeček, Sajed - Cupal, Nedoma, Židenice-Rousínov 6:1, Zikl 3, Zikl 2, vlastní, Šimeček, Kuřim-Slatina 4:0, Dufek, Vaňous, Šimek ,vlastní, ČK: Fiala (Sl) Soběšice-Kunštát 6:2, Bittó 2, Kříž 2, Bílek, Isaid - Bednář, Proks, Slavkov-Tišnov 0:9, Konečný 3, Pfeifer 3, Mach, Pařízek, Vejrosta
-1.-Sn Brno-9-8-1-0-32:6-25-
-2.-Židenice-9-8-0-1-42:7-24-
-3.-Kuřim-9-7-0-2-34:8-21-
-4.-Bystrc-9-7-0-2-32:11-21-
-5.-Soběšice-9-5-0-4-33:19-15-
-6.-Rousínov-9-5-0-4-34:22-15-
-7.-Slatina-9-3-1-5-9:15-10-
-8.-Tišnov-9-3-0-6-21:26-9-
-9.-Bučovice-9-3-0-6-17:32-9-
-10.-Kunštát-9-2-0-7-12:40-6-
-11.-Letovice-9-2-0-7-13:44-6-
-12.-Slavkov-9-0-0-9-5:54-0-
Kanonýři: 14 - Zikl Tomáš (Židenice), 11 - Křivánek (Rousínov), 10 - Frecer (Sn Brno)
 
I. třída starších - skupina B
Zastávka-Miroslav 0:1, Pelech, Vel.Pavlovice-Vojkovice 1:3, Pohl - Klanica, Uher, Válek, Mor.Sl. Brno-St. Lískovec nesehráno pro nezp. terén, Tasovice-Nikolčice 1:2, Synek - Maška, Petlák, Kohoutovice-Ivančice 1:1, Nguyen - Jacko, Zbýšov-Mor. Krumlov 1:1, Foral - Šedrla
-1.-Mor. Krumlov-9-6-3-0-20:8-21-
-2.-Ivančice-9-6-2-1-23:9-20-
-3.-Vojkovice-9-6-2-1-16:7-20-
-4.-Zbýšov-9-4-3-2-28:13-15-
-5.-Zastávka-9-3-2-4-12:10-11-
-6.-Kohoutovice-9-3-2-4-11:9-11-
-7.-Miroslav-9-3-2-4-10:14-11-
-8.-St. Lískovec-8-2-4-2-17:15-10-
-9.-Tasovice-9-3-1-5-14:17-10-
-10.-Vel.Pavlovice-9-3-1-5-12:18-10-
-11.-Nikolčice-9-2-1-6-12:18-7-
-12.-Mor.Sl. Brno-8-0-1-7-7:44-1-
Kanonýři: 8 - Foral (Zbýšov), Lagron (St. Lískovec), 7 - Jacko Tomáš (Ivančice), 6 - Torčík (Vojkovice), Vávra (Zbýšov)

I. třída mladších - skupina B
Zastávka-Miroslav 3:0, Brychta, Haněl - vlastní, Vel.Pavlovice-Vojkovice 0:2, Jambor, Mareček, Mor.Sl. Brno-St. Lískovec nesehráno pro nezp.terén Tasovice-Nikolčice 0:5, Frank 3, Bartl, Hanák, Kohoutovice-Ivančice 0:0, Zbýšov-Mor. Krumlov 0:1, Šlezinger
-1.-Nikolčice-9-8-0-1-35:8-24-
-2.-Kohoutovice-9-7-1-1-31:3-22-
-3.-Ivančice-9-5-3-1-35:7-18-
-4.-Mor. Krumlov-9-6-0-3-22:6-18-
-5.-St. Lískovec-8-5-1-2-25:12-16-
-6.-Zbýšov-9-5-0-4-24:15-15-
-7.-Zastávka-9-5-0-4-18:14-15-
-8.-Mor.Sl. Brno-8-4-1-3-16:10-13-
-9.-Vojkovice-9-3-0-6-16:30-9-
-10.-Vel.Pavlovice-9-1-0-8-7:39-3-
-11.-Tasovice-9-0-1-8-2:44-1-
-12.-Miroslav-9-0-1-8-5:48-1-
Kanonýři: 17 - Bartl (Nikolčice), 11 - Novák (Ivančice), 8 - Frank (Nikolčice), Sakánek (Zbýšov)
 
I. třída starších - skupina C
Hodonín-Šardice C-Mutěnice 1:0, Bíza, Kyjov-Veselí B 16:1, Polášek 8, Křižka 3, Rubík 2, Sedlář 2, Hála - Trlida, Dubňany-Ždánice 1:1, Skočík - Horňák, Vel.Bílovice-Hovorany 0:0, Bzenec-Ratíškovice 1:1, Novák - Šimek
-1.-Mutěnice-9-8-0-1-26:4-24-
-2.-Kyjov-9-7-1-1-51:8-22-
-3.-Hodonín-Šardice C-9-6-1-2-34:14-19-
-4.-Břeclav B-8-5-1-2-29:9-16-
-5.-Velká n.V.-8-5-1-2-20:8-16-
-6.-Ratíškovice-9-4-1-4-14:16-13-
-7.-Ždánice-9-3-3-3-16:13-12-
-8.-Dubňany-9-2-2-5-12:23-8-
-9.-Bzenec-9-1-2-6-11:28-5-
-10.-Veselí B-9-1-2-6-10:38-5-
-11.-Hovorany-9-1-2-6-9:37-5-
-12.-Vel.Bílovice-9-1-2-6-3:37-5-
Kanonýři: 21 - Polášek (Kyjov), 14 - Prčík (Mutěnice), 12 - Křižka (Kyjov)
 
I. třída mladších - skupina C
Hodonín-Šardice C-Mutěnice 4:0, Ondroušek 2, Luskač, Vaněk, Kyjov-Veselí B 1:1, Robek - Gabčo, Dubňany-Ždánice 11:1, Krupica 3, Antoš 2, Dohnálek 2, Ilčík, Křižka, Mišunová, Ševčík - Uhýrek, Vel.Bílovice-Hovorany 2:2, Damborský, Vašíček - Antoš, Jetelina, Bzenec-Ratíškovice 2:9, Fiala, Pollák - Lokaj 3, Bábíček 2, Mačuda 2, Hrbáček, Šural
-1.-Veselí B-9-7-2-0-53:5-23-
-2.-Hodonín-Šardice C-9-7-1-1-54:5-22-
-3.-Mutěnice-9-7-1-1-54:8-22-
-4.-Kyjov-9-6-1-2-46:8-19-
-5.-Dubňany-9-6-0-3-32:22-18-
-6.-Břeclav B-8-5-1-2-19:16-16-
-7.-Ratíškovice-9-4-0-5-27:25-12-
-8.-Velká n.V.-8-3-0-5-27:26-9-
-9.-Vel.Bílovice-9-2-1-6-9:50-7-
-10.-Hovorany-9-1-1-7-10:57-4-
-11.-Bzenec-9-1-0-8-8:55-3-
-12.-Ždánice-9-0-0-9-12:74-0-
Kanonýři: 28 - Robek (Kyjov), 17 - Růžička (Mutěnice), 12 - Bezůšek (Mutěnice)