Jdi na obsah Jdi na menu
 


11. kolo dorostu: Znojmo B ztratilo první body v přeboru mladších

18. 10. 2009

Krajský přebor - starší
Mor. Krumlov-Rousínov 1:0 (0:0), Vystrčil, Mutěnice-Hodonín-Šardice B 2:0 (1:0), Holešínský, Čepil, ČAFC Židenice-Boskovice 0:1 (0:1), Grenar, Břeclav B-Kohoutovice 3:1 (1:1), Darmovzal, Dunka, Pospíšil - Fatrdla, Kuřim-St. Lískovec 1:2 (1:2), Kučera, - Buchal, Peloušek, ČK:Trtílek (K)  1. SC Znojmo B-Blansko 3:0 (2:0), Lapeš 2, Biháry, Sparta Brno B-Kyjov 3:0 (2:0), Weinstein 2, Dostál
-1.-Břeclav B-11-6-4-1-23:9-22-
-2.-St. Lískovec-11-6-2-3-20:21-20-
-3.-Sparta Brno B-11-6-1-4-18:13-19-
-4.-Hodonín-Šardice B-11-5-3-3-16:12-18-
-5.-Blansko-11-5-2-4-22:16-17-
-6.-Mutěnice-11-5-1-5-23:20-16-
-7.-Kuřim-11-4-3-4-15:9-15-
-8.-ČAFC Židenice-11-5-0-6-15:17-15-
-9.-Rousínov-11-4-2-5-22:19-14-
-10.-1. SC Znojmo B-11-4-2-5-12:14-14-
-11.-Kohoutovice-11-4-2-5-13:21-14-
-12.-Mor. Krumlov-11-4-1-6-11:20-13-
-13.-Boskovice-11-3-2-6-14:17-11-
-14.-Kyjov-11-3-1-7-13:29-10-
Kanonýři: 8 - Benda (Rousínov), 7 - Švéda (Rousínov), 6 - Holešínský (Mutěnice), Lamáček (Mutěnice), Michalec (ČAFC Židenice), Sadílek (Sparta Brno B)

Krajský přebor - mladší
Mor. Krumlov-Rousínov 2:1 (1:0), Škarka, Černý - Hráček, Mutěnice-Hodonín-Šardice B 1:4 (0:4), Šmíd - Nasadil 4, ČAFC Židenice-Boskovice 2:2 (0:2), Dočkal, Paulec - Hromek, Kopecký, Břeclav B-Kohoutovice 3:1 (1:1), Ferbar 2, Pafkovič - Cupák, Kuřim-St. Lískovec 3:2 (1:1), Hanzl, Hudec, Stříž - Fremmel, Kocourek, ČK:Kocourek (SL)  1. SC Znojmo B-Blansko 1:3 (0:2), Hověz - Sedlák 2, Trtílek, Sparta Brno B-Kyjov 6:1 (4:1), Homola 2, Abudayeh, Foukal, Rýzner, Čihák - Fridrich
-1.-1. SC Znojmo B-11-10-0-1-39:5-30-
-2.-Hodonín-Šardice B-11-9-1-1-37:6-28-
-3.-Blansko-11-9-0-2-48:8-27-
-4.-Sparta Brno B-11-7-3-1-40:11-24-
-5.-Mor. Krumlov-11-5-1-5-25:21-16-
-6.-Boskovice-11-5-1-5-20:33-16-
-7.-Rousínov-11-4-3-4-19:16-15-
-8.-Kohoutovice-11-4-2-5-23:26-14-
-9.-Břeclav B-11-4-1-6-12:24-13-
-10.-ČAFC Židenice-11-3-3-5-15:26-12-
-11.-St. Lískovec-11-2-2-7-17:40-8-
-12.-Kuřim-11-2-1-8-16:43-7-
-13.-Mutěnice-11-1-3-7-10:27-6-
-14.-Kyjov-11-1-1-9-12:47-4-
Kanonýři: 18 - Sedlák (Blansko), 12 - Reška (Hodonín-Šardice B), 11 - Hověz (1. SC Znojmo B)
 
I. třída skupina A
Letovice-Sn Brno 0:2 (0:1) - Barták, Doležal, Rájec-Jestřebí-Čebín 8:0 (3:0), Buš 3, Macháček 3, Buček, Sedlák, Kunštát-Líšeň B 4:4 (1:2), Trávníček 3, Loukota - Walla 4, Svratka Brno-Medlánky 1:0 (0:0), Kratochvíl, Slatina-Mor.Sl. Brno 1:1 (0:1), Bělehrádek - Fiala, Vyškov B-Rudice 1:3 (0:1), Tutter - Kučera, Sehnal, Zemach, Tišnov-Újezd 4:2 (3:1), Vít 2, Flamich, Večeřa - Horáček, Ondra
-1.-Slatina-11-8-2-1-50:9-26-
-2.-Svratka Brno-11-7-3-1-28:12-24-
-3.-Rájec-Jestřebí-11-7-1-3-29:16-22-
-4.-Mor.Sl. Brno-11-6-3-2-27:14-21-
-5.-Tišnov-11-6-1-4-31:23-19-
-6.-Rudice-11-6-1-4-26:18-19-
-7.-Medlánky-11-6-0-5-32:25-18-
-8.-Čebín-11-6-0-5-16:36-18-
-9.-Vyškov B-11-5-1-5-23:20-16-
-10.-Líšeň B-11-3-2-6-27:30-11-
-11.-Sn Brno-11-3-1-7-6:21-10-
-12.-Újezd-11-3-0-8-19:30-9-
-13.-Letovice-11-2-0-9-8:44-6-
-14.-Kunštát-11-1-1-9-18:42-4-
Kanonýři: 11 - Bělehrádek (Slatina), 10 - Flamich (Tišnov), Jarůšek (Medlánky), 8 - Chmelař (Slatina), Kučera (Rudice), Macháček (Rájec-Jestřebí), Večeřa (Tišnov), Walla (Líšeň B)
 
I. třída skupina B
Miroslav-Dobšice 1:3 (0:1), Dřevo - Kurillov, Kučera, Vávra, Měnín-Zbýšov 5:3 (2:0), Laštůvka 3, Gold, Kordík - Kozel, Šrajtl, Šrámek, Pohořelice-Přímětice 1:1 (1:1), Slezák - Kubíček, Ivančice-Tasovice 2:2 (1:1), Bittner, Dvořák - Dítě, Strouhal, Hrušovany-Zastávka 1:2 (0:2), Haranza - Navrátil 2, ČK:Hostinek-Bartošek  Prosiměřice-H. Kounice 0:1 (0:0) - Dobeš, Únanov-Novosedly 4:0 (0:0), Klempa 2, Alexa, Holub
-1.-Pohořelice-11-9-2-0-39:10-29-
-2.-Ivančice-11-6-3-2-26:15-21-
-3.-Přímětice-11-5-5-1-31:13-20-
-4.-Miroslav-11-6-2-3-34:21-20-
-5.-Tasovice-11-5-4-2-31:18-19-
-6.-Zbýšov-11-5-3-3-33:23-18-
-7.-Novosedly-11-4-4-3-28:26-16-
-8.-H. Kounice-11-3-5-3-15:23-14-
-9.-Měnín-11-4-1-6-22:39-13-
-10.-Dobšice-11-4-0-7-23:31-12-
-11.-Zastávka-11-3-3-5-16:29-12-
-12.-Únanov-11-3-2-6-16:20-11-
-13.-Prosiměřice-11-2-1-8-20:29-7-
-14.-Hrušovany-11-0-1-10-14:51-1-
Kanonýři: 15 - Zimmermann (Prosiměřice), 13 - Slezák (Pohořelice), Šrajtl (Zbýšov), 11 - Bzduch (Pohořelice)
 
I. třída skupina C
Letonice-Vel.Pavlovice 0:1 (0:0), - Nesvatba, ČK: Chaloupka (L) ,Podluží-Dambořice 0:1 (0:1) - Jankůj, ČK:Sladký (D)  Rohatec-Dol.Bojanovice 1:1, Koliba - Závorka, Ratíškovice-Vel.Bílovice 5:1 (3:0), Macek 2, Stokláska 2, Daniel - Dolák, Vacenovice-Hovorany 1:7 (0:4), Novotný - Sláma 4, Vykydal 2, Riedl, Bzenec-Hustopeče 0:2 (0:1) - Hrazdil, Weiss, Dubňany-Bučovice 0:0 
-1.-Hovorany-11-9-1-1-36:14-28-
-2.-Ratíškovice-11-9-0-2-67:14-27-
-3.-Bučovice-11-7-2-2-29:17-23-
-4.-Dambořice-11-7-1-3-43:19-22-
-5.-Bzenec-11-7-0-4-25:9-21-
-6.-Hustopeče-11-6-3-2-25:21-21-
-7.-Dubňany-11-6-1-4-29:21-19-
-8.-Dol.Bojanovice-11-5-2-4-28:17-17-
-9.-Vel.Bílovice-11-5-1-5-30:39-16-
-10.-Vel.Pavlovice-11-3-3-5-17:16-12-
-11.-Letonice-11-2-1-8-20:41-7-
-12.-Rohatec-11-1-2-8-11:52-5-
-13.-Podluží-11-1-1-9-14:44-4-
-14.-Vacenovice-11-0-0-11-11:61-0-
Kanonýři: 21 - Bábíček (Ratíškovice), 16 - Baťa (Dubňany), 15 - Osička (Vel.Bílovice), Stokláska (Ratíškovice)