Jdi na obsah Jdi na menu
 


12. kolo dorostu: Kyjov si odvezl z Rousínova 6 bodů, dubňanský Baťa pětkrát skóroval

25. 10. 2009

Krajský přebor - starší
Rousínov-Kyjov 1:2 (1:1), Smílek - Šprta 2, Blansko-Sparta Brno B 4:0 (3:0), Hudec, Jarůšek, Majer, Zouhar, St. Lískovec-1. SC Znojmo B 2:6 (1:4), Buchal, Pařízek - Šabaka 3, Štajner 2, Čapoun, Kohoutovice-Kuřim 4:0 (2:0), Hanák, Kavín, Ohniště, Plšek, Boskovice-Břeclav B 2:1 (1:0), Stara 2 - Levčík, Hodonín-Šardice B-ČAFC Židenice 0:3 (0:2), Horník, Michalec, Ratiborský, Mor. Krumlov-Mutěnice 1:1 (1:0), Staněk - Holešinský
-1.-Břeclav B-12-6-4-2-24:11-22-
-2.-Blansko-12-6-2-4-26:16-20-
-3.-St. Lískovec-12-6-2-4-22:27-20-
-4.-Sparta Brno B-12-6-1-5-18:17-19-
-5.-ČAFC Židenice-12-6-0-6-18:17-18-
-6.-Hodonín-Šardice B-12-5-3-4-16:15-18-
-7.-Mutěnice-12-5-2-5-24:21-17-
-8.-1. SC Znojmo B-12-5-2-5-18:16-17-
-9.-Kohoutovice-12-5-2-5-17:21-17-
-10.-Kuřim-12-4-3-5-15:13-15-
-11.-Rousínov-12-4-2-6-23:21-14-
-12.-Boskovice-12-4-2-6-16:18-14-
-13.-Mor. Krumlov-12-4-2-6-12:21-14-
-14.-Kyjov-12-4-1-7-15:30-13-
Kanonýři: 8 - Benda (Rousínov), 7 - Michalec (ČAFC Židenice), Švéda (Rousínov), 6 - Holešínský (Mutěnice), Jarůšek (Blansko), Lamáček (Mutěnice), Sadílek (Sparta Brno B), Zouhar (Blansko)

Krajský přebor - mladší
Rousínov-Kyjov 2:3 (1:2), Půček, Sedláček - Fridrich 3, Blansko-Sparta Brno B 1:0 (1:0), Trávníček, St. Lískovec-1. SC Znojmo B 0:3 (0:2) - Hověz, Kremský, Čapoun, Kohoutovice-Kuřim 2:2 (2:0), Cupák, Fatrdla - Peřina 2, Boskovice-Břeclav B 1:2 (0:0), Dvořák - Ferbar, Slunský, Hodonín-Šardice B-ČAFC Židenice 1:1 (1:1), Petrucha - Dočkal, Mor. Krumlov-Mutěnice 2:1 (1:0), Ševčík, Čech - Varmuža
-1.-1. SC Znojmo B-12-11-0-1-42:5-33-
-2.-Blansko-12-10-0-2-49:8-30-
-3.-Hodonín-Šardice B-12-9-2-1-38:7-29-
-4.-Sparta Brno B-12-7-3-2-40:12-24-
-5.-Mor. Krumlov-12-6-1-5-27:22-19-
-6.-Břeclav B-12-5-1-6-14:25-16-
-7.-Boskovice-12-5-1-6-21:35-16-
-8.-Rousínov-12-4-3-5-21:19-15-
-9.-Kohoutovice-12-4-3-5-25:28-15-
-10.-ČAFC Židenice-12-3-4-5-16:27-13-
-11.-St. Lískovec-12-2-2-8-17:43-8-
-12.-Kuřim-12-2-2-8-18:45-8-
-13.-Kyjov-12-2-1-9-15:49-7-
-14.-Mutěnice-12-1-3-8-11:29-6-
Kanonýři: 18 - Sedlák (Blansko), 12 - Hověz (1. SC Znojmo B), Reška (Hodonín-Šardice B), 10 - Kocourek (St. Lískovec), Trávníček (Blansko)
 
I. třída skupina A
Sn Brno-Újezd 2:1 (2:1), Břenek, Florián - Ampapa, Rudice-Tišnov 6:1 (4:0), Grunský, Grunský, Kocman, Kučera, Sehnal, Čechman - Smolík, Mor.Sl. Brno-Vyškov B 1:2 (0:1), Pauzr - Poprik 2, Medlánky-Slatina 1:3 (0:2), Jarůšek - Bělehrádek, Gojda, Procházka, Líšeň B-Svratka Brno 1:1 (0:1), Machka - Fousek, Čebín-Kunštát 0:6 (0:4) - Dvořáček 3, Pravec, Vodák, Šmerda, Letovice-Rájec-Jestřebí 2:3 (1:0), Hudec, Novotný, - Daněk, Orel, Sedlák. ČK: Kaderka (L)
-1.-Slatina-12-9-2-1-53:10-29-
-2.-Svratka Brno-12-7-4-1-29:13-25-
-3.-Rájec-Jestřebí-12-8-1-3-32:18-25-
-4.-Rudice-12-7-1-4-32:19-22-
-5.-Mor.Sl. Brno-12-6-3-3-28:16-21-
-6.-Vyškov B-12-6-1-5-25:21-19-
-7.-Tišnov-12-6-1-5-32:29-19-
-8.-Medlánky-12-6-0-6-33:28-18-
-9.-Čebín-12-6-0-6-16:42-18-
-10.-Sn Brno-12-4-1-7-8:22-13-
-11.-Líšeň B-12-3-3-6-28:31-12-
-12.-Újezd-12-3-0-9-20:32-9-
-13.-Kunštát-12-2-1-9-24:42-7-
-14.-Letovice-12-2-0-10-10:47-6-
Kanonýři: 12 - Bělehrádek (Slatina), 11 - Jarůšek (Medlánky), 10 - Flamich (Tišnov)
 
I. třída skupina B
Dobšice-Novosedly 1:4 (1:1), Cileček - Kratochvíla, Němec, Spodný, Trpišovský, H. Kounice-Únanov 0:3 (0:2) - Holub, Klempa, Černý, Zastávka-Prosiměřice 5:2 (3:1), Chačatrjan Vardan 2, Ambrož, Chačatrjan Daut, Chačatrjan Vahe - Zika, Zimmermann, Tasovice-Hrušovany 8:0 (3:0), Dítě 3, Ambrozek, Havlík, Strouhal, Svatoš - vlastní, ČK: Haranza Petr (H) Přímětice-Ivančice 1:1 (0:0), Odehnal - Vokourek, Zbýšov-Pohořelice 6:1 (1:0), Kozel 2, Šrajtl 2, Kožíšek, Šrámek - Slezák, Miroslav-Měnín 6:1 (3:1), Šťastný 2, Brveník, Pelech, Sedlák, Vodák - Zpěvák -1.-Pohořelice-12-9-2-1-40:16-29-
-2.-Miroslav-12-7-2-3-40:22-23-
-3.-Tasovice-12-6-4-2-39:18-22-
-4.-Ivančice-12-6-4-2-27:16-22-
-5.-Přímětice-12-5-6-1-32:14-21-
-6.-Zbýšov-12-6-3-3-39:24-21-
-7.-Novosedly-12-5-4-3-32:27-19-
-8.-Zastávka-12-4-3-5-21:31-15-
-9.-Únanov-12-4-2-6-19:20-14-
-10.-H. Kounice-12-3-5-4-15:26-14-
-11.-Měnín-12-4-1-7-23:45-13-
-12.-Dobšice-12-4-0-8-24:35-12-
-13.-Prosiměřice-12-2-1-9-22:34-7-
-14.-Hrušovany-12-0-1-11-14:59-1-
Kanonýři: 16 - Zimmermann (Prosiměřice), 15 - Šrajtl (Zbýšov), 14 - Slezák (Pohořelice)
 
I. třída skupina C
Vel.Pavlovice-Bučovice 4:1 (2:0), Havlín, Kalužík, Pohl, Šťavík - Kroupa, Hustopeče-Dubňany 3:6 (1:3), Weiss 2, Jurák - Baťa 5, Ilčík, ČK: Neuberg (H)  Hovorany-Bzenec 4:2 (2:1), Fodor, Petříček, Sláma, Zahnaš - Benedik, Valštýn, Vel.Bílovice-Vacenovice 7:0 (3:0), Dolák 3, Malhocký, Osička, Skoupil, Tetur, Dol.Bojanovice-Ratíškovice 4:0 (3:0), Bohun 2, Pospíšil 2, Dambořice-Rohatec 7:1 (2:1), Maleňák 2, Pokorný 2, Drmela, Sladký, Šnejdar - Herzán, Letonice-Podluží 6:2 (4:2), Smejkal 4, Kohoutek, Kučera - Kos, Petřík.
-1.-Hovorany-12-10-1-1-40:16-31-
-2.-Ratíškovice-12-9-0-3-67:18-27-
-3.-Dambořice-12-8-1-3-50:20-25-
-4.-Bučovice-12-7-2-3-30:21-23-
-5.-Dubňany-12-7-1-4-35:24-22-
-6.-Bzenec-12-7-0-5-27:13-21-
-7.-Hustopeče-12-6-3-3-28:27-21-
-8.-Dol.Bojanovice-12-6-2-4-32:17-20-
-9.-Vel.Bílovice-12-6-1-5-37:39-19-
-10.-Vel.Pavlovice-12-4-3-5-21:17-15-
-11.-Letonice-12-3-1-8-26:43-10-
-12.-Rohatec-12-1-2-9-12:59-5-
-13.-Podluží-12-1-1-10-16:50-4-
-14.-Vacenovice-12-0-0-12-11:68-0-
Kanonýři: 21 - Baťa (Dubňany), Bábíček (Ratíškovice), 16 - Osička (Vel.Bílovice), 15 - Stokláska (Ratíškovice)