Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. kolo žáků: Moravský Krumlov byl v derby s Miroslaví úspěšnější, dvakrát vyhrál o gól

25. 10. 2009

Krajský přebor - starší
Hustopeče-1. SC Znojmo B 1:2 (1:0), Rouzek - Holčapek, Vodák, Vyškov B-Veselí 2:1 (0:1), Divácký, Skokan - Michalisko, Boskovice-Brno C 3:4 (2:1), Doležel 2, Štindl - Ondroušek 2, Chyla, Duda, Hrušovany-Lanžhot, Líšeň-Blansko 1:2 (1:2), Krejčí - Kratochvíl, Zouhar, Sparta Brno B-Bystrc 1:4 (0:1), Slavík - Pospíšil 2, Gerlinger, Voborník, Hodonín-Šardice B-Svratka Brno 0:4 (0:0) - Havlín, Pavlík, Skotal, Veselý
-1.-Bystrc-11-9-1-1-45:13-28-
-2.-Brno C-11-8-2-1-50:14-26-
-3.-Svratka Brno-11-7-2-2-24:9-23-
-4.-1. SC Znojmo B-11-7-2-2-28:15-23-
-5.-Boskovice-11-7-0-4-32:19-21-
-6.-Líšeň-11-6-1-4-28:10-19-
-7.-Hodonín-Šardice B-11-5-2-4-23:22-17-
-8.-Blansko-10-4-1-5-15:24-13-
-9.-Vyškov B-11-4-1-6-13:24-13-
-10.-Veselí-11-2-3-6-10:24-9-
-11.-Lanžhot-10-2-2-6-11:27-8-
-12.-Sparta Brno B-11-2-2-7-20:37-8-
-13.-Hustopeče-11-1-1-9-9:36-4-
-14.-Hrušovany-9-1-0-8-6:40-3-
Kanonýři: 11 - Kabeláč (Bystrc), 10 - Gerlinger (Bystrc), 9 - Vejmělek (Brno C), Štindl (Boskovice)

Krajský přebor - mladší
Hustopeče-1. SC Znojmo B 1:2 (0:1), Šopf - Kulíšek, Procházka, Vyškov B-Veselí 0:2 (0:1) - Vaďura 2, Boskovice-Brno C 2:2 (2:0), Mareček, Stara - Doubravský, Rusek, Hrušovany-Lanžhot, Líšeň-Blansko 2:0 (2:0), Fišer 2, Sparta Brno B-Bystrc 2:1 (1:1), Urbánek, Šarközy - Piák, Hodonín-Šardice B-Svratka Brno 1:3 (1:2), Kratochvíl - Grůza, Miker, Měchura
-1.-Svratka Brno-11-11-0-0-87:6-33-
-2.-Sparta Brno B-11-10-0-1-43:6-30-
-3.-Bystrc-11-9-0-2-66:12-27-
-4.-Blansko-10-7-1-2-53:9-22-
-5.-Hodonín-Šardice B-11-7-1-3-49:10-22-
-6.-Líšeň-11-6-1-4-36:13-19-
-7.-Brno C-11-6-1-4-35:16-19-
-8.-Veselí-11-5-0-6-30:24-15-
-9.-Boskovice-11-4-2-5-37:42-14-
-10.-1. SC Znojmo B-11-3-0-8-16:37-9-
-11.-Hustopeče-11-2-0-9-14:44-6-
-12.-Vyškov B-11-2-0-9-15:77-6-
-13.-Hrušovany-9-0-0-9-1:66-0-
-14.-Lanžhot-10-0-0-10-1:121-0-
Kanonýři: 30 - Miker (Svratka Brno), 19 - Fretzer (Bystrc), 16 - Fessl (Svratka Brno), Vintr (Blansko)
 
I. třída starších - skupina A
Bystrc-Tišnov 6:0, Tomeš 2, Antl, Juříček Vojtěch, Juříček Tomáš, Kabeláč, Kunštát-Slavkov 3:2, Grulich, Krása, Tenora - Kuda 2, Slatina-Soběšice 1:2, Chalk - Zeman, Šmíd, Rousínov-Kuřim 0:3, Doležal, Skoumal, Soldán, Bučovice-Židenice 1:5, Minařík - Svačina 3, Machálek, Procházka, Letovice-Sn Brno 0:3, Červinka 2, Líkař.
-1.-Bystrc-10-9-1-0-45:7-28-
-2.-Kuřim-10-8-1-1-24:10-25-
-3.-Sn Brno-10-7-1-2-27:11-22-
-4.-Židenice-10-5-2-3-25:18-17-
-5.-Rousínov-10-5-1-4-23:13-16-
-6.-Bučovice-10-5-1-4-14:21-16-
-7.-Slatina-10-3-3-4-23:21-12-
-8.-Letovice-10-3-3-4-19:17-12-
-9.-Soběšice-10-3-3-4-29:29-12-
-10.-Kunštát-10-1-2-7-14:34-5-
-11.-Slavkov-10-1-1-8-18:36-4-
-12.-Tišnov-10-0-1-9-7:51-1-
Kanonýři: 12 - Kuda (Slavkov), 11 - Šmíd (Soběšice), 10 - Skoumal (Kuřim)

I. třída mladších - skupina A
Bystrc-Tišnov 0:0, Kunštát-Slavkov 1:0, Novotný, Slatina-Soběšice 2:0, Ťujík, Žák, Rousínov-Kuřim 1:5, Julínek - Šimek 4, Holman, Bučovice-Židenice 2:5, Židlík 2 - Zikl 3, Kollárik, Šimeček, Letovice-Sn Brno 1:6, Pokorný - Sajed 2, Březovský, Frecer, Němeček, Pavlištík.
-1.-Sn Brno-10-9-1-0-38:7-28-
-2.-Židenice-10-9-0-1-47:9-27-
-3.-Kuřim-10-8-0-2-39:9-24-
-4.-Bystrc-10-7-1-2-32:11-22-
-5.-Soběšice-10-5-0-5-33:21-15-
-6.-Rousínov-10-5-0-5-35:27-15-
-7.-Slatina-10-4-1-5-11:15-13-
-8.-Tišnov-10-3-1-6-21:26-10-
-9.-Bučovice-10-3-0-7-19:37-9-
-10.-Kunštát-10-3-0-7-13:40-9-
-11.-Letovice-10-2-0-8-14:50-6-
-12.-Slavkov-10-0-0-10-5:55-0-
Kanonýři: 14 - Zikl Tomáš (Židenice), 12 - Šimek (Kuřim), 11 - Frecer (Sn Brno), Křivánek (Rousínov), Židlík (Bučovice)
 
I. třída starších - skupina B
Miroslav-Mor. Krumlov 0:1, Houdek, Ivančice-Zbýšov 5:0, Hron, Hron, Jacko, Jacko, Pavlíček, Nikolčice-Kohoutovice 1:3, Chloupek, St. Lískovec-Tasovice 1:1, Bělák - Krause, Vojkovice-Mor.Sl. Brno 6:0, Torčík 3, Klanica, Uher, Válek, Zastávka-Vel.Pavlovice 3:0, Klement 2, Stanček
-1.-Mor. Krumlov-10-7-3-0-21:8-24-
-2.-Ivančice-10-7-2-1-28:9-23-
-3.-Vojkovice-10-7-2-1-22:7-23-
-4.-Zbýšov-10-4-3-3-28:18-15-
-5.-Zastávka-10-4-2-4-15:10-14-
-6.-Kohoutovice-10-4-2-4-14:10-14-
-7.-St. Lískovec-9-2-5-2-18:16-11-
-8.-Tasovice-10-3-2-5-15:18-11-
-9.-Miroslav-10-3-2-5-10:15-11-
-10.-Vel.Pavlovice-10-3-1-6-12:21-10-
-11.-Nikolčice-10-2-1-7-13:21-7-
-12.-Mor.Sl. Brno-9-0-1-8-7:50-1-
Kanonýři: 9 - Torčík (Vojkovice), 8 - Foral (Zbýšov), Jacko Tomáš (Ivančice), Lagron (St. Lískovec), 6 - Jacko Ondřej (Ivančice), Vávra (Zbýšov)

I. třída mladších - skupina B
Miroslav-Mor. Krumlov 0:1, Kočí, Ivančice-Zbýšov 2:1, Eliseev, Novák - Sedláček, Nikolčice-Kohoutovice 1:1, Hanák, St. Lískovec-Tasovice 6:0, Parys 2, Jaborník, Košulič, Mokrý, Pichler, Vojkovice-Mor.Sl. Brno 2:0, Mareček 2, Zastávka-Vel.Pavlovice 1:5, Strnad - Kinský 3, Bystřický, Svojanovský
-1.-Nikolčice-10-8-1-1-36:9-25-
-2.-Kohoutovice-10-7-2-1-32:4-23-
-3.-Ivančice-10-6-3-1-37:8-21-
-4.-Mor. Krumlov-10-7-0-3-23:6-21-
-5.-St. Lískovec-9-6-1-2-31:12-19-
-6.-Zbýšov-10-5-0-5-25:17-15-
-7.-Zastávka-10-5-0-5-19:19-15-
-8.-Mor.Sl. Brno-9-4-1-4-16:12-13-
-9.-Vojkovice-10-4-0-6-18:30-12-
-10.-Vel.Pavlovice-10-2-0-8-12:40-6-
-11.-Miroslav-10-0-1-9-5:49-1-
-12.-Tasovice-10-0-1-9-2:50-1-
Kanonýři: 17 - Bartl (Nikolčice), 12 - Novák (Ivančice), 8 - Frank (Nikolčice), Sakánek (Zbýšov)
 
I. třída starších - skupina C
Mutěnice-Ratíškovice 1:1, Pavelka - Kordula, Břeclav B-Bzenec, Hovorany-Velká n.V. 3:6, Dostál, Holinka, Stehlík - Janda 4, Slovák, Srbecký, Ždánice-Vel.Bílovice, Veselí B-Dubňany 2:1, Bahula, Truong - Filipenský, Hodonín-Šardice C-Kyjov
-1.-Mutěnice-10-8-1-1-27:5-25-
-2.-Kyjov-9-7-1-1-51:8-22-
-3.-Hodonín-Šardice C-9-6-1-2-34:14-19-
-4.-Velká n.V.-9-6-1-2-26:11-19-
-5.-Břeclav B-8-5-1-2-29:9-16-
-6.-Ratíškovice-10-4-2-4-15:17-14-
-7.-Ždánice-9-3-3-3-16:13-12-
-8.-Dubňany-10-2-2-6-13:25-8-
-9.-Veselí B-10-2-2-6-12:39-8-
-10.-Bzenec-9-1-2-6-11:28-5-
-11.-Hovorany-10-1-2-7-12:43-5-
-12.-Vel.Bílovice-9-1-2-6-3:37-5-
Kanonýři: 21 - Polášek (Kyjov), 14 - Prčík (Mutěnice), 12 - Křižka (Kyjov)
 
I. třída mladších - skupina C
Mutěnice-Ratíškovice 3:1, Bezůšek, Ilčík, Valda - Šural, Břeclav B-Bzenec, Hovorany-Velká n.V. 2:4, Jetelina 2 - Mikeska 3, Kohůt, Ždánice-Vel.Bílovice, Veselí B-Dubňany 1:0, Straka, Hodonín-Šardice C-Kyjov
-1.-Veselí B-10-8-2-0-54:5-26-
-2.-Mutěnice-10-8-1-1-57:9-25-
-3.-Hodonín-Šardice C-9-7-1-1-54:5-22-
-4.-Kyjov-9-6-1-2-46:8-19-
-5.-Dubňany-10-6-0-4-32:23-18-
-6.-Břeclav B-8-5-1-2-19:16-16-
-7.-Velká n.V.-9-4-0-5-31:28-12-
-8.-Ratíškovice-10-4-0-6-28:28-12-
-9.-Vel.Bílovice-9-2-1-6-9:50-7-
-10.-Hovorany-10-1-1-8-12:61-4-
-11.-Bzenec-9-1-0-8-8:55-3-
-12.-Ždánice-9-0-0-9-12:74-0-
Kanonýři: 28 - Robek (Kyjov), 17 - Růžička (Mutěnice), 13 - Bezůšek (Mutěnice)