Jdi na obsah Jdi na menu
 


13. kolo dorostu: Miroslav vyhrála v Pohořelicích a stáhla jejich náskok na 3 body

1. 11. 2009

Krajský přebor - starší
Mutěnice-Rousínov 2:3 (1:1), Lamáček, Čepil - Benda 2, Švéda
ČAFC Židenice-Mor. Krumlov 1:2 (1:1), Mikšovský - Staněk, Vystrčil
Kuřim-Boskovice 1:1 (1:1), Malásek - Stara, ČK: Peloušek
1. SC Znojmo B-Kohoutovice 3:0 (0:0), Biháry, Lapeš, Štajner
Sparta Brno B-St. Lískovec 8:2 (3:2), Stehlík 4, Dostál, Ianosteac, Rusler, Sadílek - Peloušek, Tesař, ČK: Sadílek - Peloušek
Kyjov-Blansko 3:3 (2:1), Možíš 2, Sklenář - Jarůšek 2, Majer
-1.-Břeclav B-12-6-4-2-24:11-22-
-2.-Sparta Brno B-13-7-1-5-26:19-22-
-3.-Blansko-13-6-3-4-29:19-21-
-4.-1. SC Znojmo B-13-6-2-5-21:16-20-
-5.-St. Lískovec-13-6-2-5-24:35-20-
-6.-Hodonín-Šardice B-12-5-3-4-16:15-18-
-7.-ČAFC Židenice-13-6-0-7-19:19-18-
-8.-Rousínov-13-5-2-6-26:23-17-
-9.-Mutěnice-13-5-2-6-26:24-17-
-10.-Kohoutovice-13-5-2-6-17:24-17-
-11.-Mor. Krumlov-13-5-2-6-14:22-17-
-12.-Kuřim-13-4-4-5-16:14-16-
-13.-Boskovice-13-4-3-6-17:19-15-
-14.-Kyjov-13-4-2-7-18:33-14-
Kanonýři: 10 - Benda (Rousínov), 8 - Jarůšek (Blansko), Švéda (Rousínov), 7 - Lamáček (Mutěnice), Michalec (ČAFC Židenice), Sadílek (Sparta Brno B)

Krajský přebor - mladší
Mutěnice-Rousínov 2:4 (1:2), Kupčík 2 - Puček 2, Gerda, Sedláček
ČAFC Židenice-Mor. Krumlov 4:0 (2:0), Dočkal 2, Kotásek 2
Kuřim-Boskovice 1:2 (0:0), Babák - Ryšavý, Vybíhal
1. SC Znojmo B-Kohoutovice 6:0 (0:0), Hověz 3, Kahaj, Uzel - vlastní
Sparta Brno B-St. Lískovec 6:1 (4:1), Abudayeh 2, Foukal 2, Kadlečík 2 - Doleček
Kyjov-Blansko 0:6 (0:2), vlastní - Sedlák 3, Trtílek, Trávníček
-1.-1. SC Znojmo B-13-12-0-1-48:5-36-
-2.-Blansko-13-11-0-2-55:8-33-
-3.-Hodonín-Šardice B-12-9-2-1-38:7-29-
-4.-Sparta Brno B-13-8-3-2-46:13-27-
-5.-Mor. Krumlov-13-6-1-6-27:26-19-
-6.-Boskovice-13-6-1-6-23:36-19-
-7.-Rousínov-13-5-3-5-25:21-18-
-8.-ČAFC Židenice-13-4-4-5-20:27-16-
-9.-Břeclav B-12-5-1-6-14:25-16-
-10.-Kohoutovice-13-4-3-6-25:34-15-
-11.-Kuřim-13-2-2-9-19:47-8-
-12.-St. Lískovec-13-2-2-9-18:49-8-
-13.-Kyjov-13-2-1-10-15:55-7-
-14.-Mutěnice-13-1-3-9-13:33-6-
Kanonýři: 21 - Sedlák (Blansko), 15 - Hověz (1. SC Znojmo B), 12 - Reška (Hodonín-Šardice B)
 
I. třída skupina A
Rájec-Jestřebí-Sn Brno 3:2 (0:0), Buš 2, Sedlák - Doležal, Duchoslav
Kunštát-Letovice 4:0 (2:0), Dvořáček 2, Loukota, Zámek
Svratka Brno-Čebín 4:0 (1:0), Polášek 2, Orel, Pelikán
Slatina-Líšeň B nesehráno, Líšeň se nedostavila
Vyškov B-Medlánky 2:2 (0:0), Mrnuštík, Poprik - Jarůšek, Oráč
Tišnov-Mor.Sl. Brno 0:0
Újezd-Rudice 2:2 (1:2), Boháček, Zapletal - Daněk, Kučera
-1.-Slatina-12-9-2-1-53:10-29-
-2.-Svratka Brno-13-8-4-1-33:13-28-
-3.-Rájec-Jestřebí-13-9-1-3-35:20-28-
-4.-Rudice-13-7-2-4-34:21-23-
-5.-Mor.Sl. Brno-13-6-4-3-28:16-22-
-6.-Vyškov B-13-6-2-5-27:23-20-
-7.-Tišnov-13-6-2-5-32:29-20-
-8.-Medlánky-13-6-1-6-35:30-19-
-9.-Čebín-13-6-0-7-16:46-18-
-10.-Sn Brno-13-4-1-8-10:25-13-
-11.-Líšeň B-12-3-3-6-28:31-12-
-12.-Újezd-13-3-1-9-22:34-10-
-13.-Kunštát-13-3-1-9-28:42-10-
-14.-Letovice-13-2-0-11-10:51-6-
Kanonýři: 12 - Bělehrádek (Slatina), Jarůšek (Medlánky), 10 - Flamich (Tišnov), Kučera (Rudice), 9 - Sedlák (Rájec-Jestřebí)
 
I. třída skupina B
Měnín-Dobšice
Pohořelice-Miroslav 0:3 (0:1), Blažek, Ikan, Škvařík
Ivančice-Zbýšov 0:1 (0:0), Šrajtl, ČK: Nekuža (Z)
Hrušovany-Přímětice 2:5 (1:1), Hostínek, Kuna - Odehnal 2, Virgl 2, Kubíček
Prosiměřice-Tasovice 1:7 (0:4), Dvořák - Dítě 3, Svatoš 2, Dvořák, Havlík
Únanov-Zastávka 6:0 (1:0), Alexa, Holub, Klempa, Kárník, Vlk - vlastní
Novosedly-H. Kounice 3:0 (1:0), Štyks 2, Bárta
-1.-Pohořelice-13-9-2-2-40:19-29-
-2.-Miroslav-13-8-2-3-43:22-26-
-3.-Tasovice-13-7-4-2-46:19-25-
-4.-Přímětice-13-6-6-1-37:16-24-
-5.-Zbýšov-13-7-3-3-40:24-24-
-6.-Ivančice-13-6-4-3-27:17-22-
-7.-Novosedly-13-6-4-3-35:27-22-
-8.-Únanov-13-5-2-6-25:20-17-
-9.-Zastávka-13-4-3-6-21:37-15-
-10.-H. Kounice-13-3-5-5-15:29-14-
-11.-Měnín-12-4-1-7-23:45-13-
-12.-Dobšice-12-4-0-8-24:35-12-
-13.-Prosiměřice-13-2-1-10-23:41-7-
-14.-Hrušovany-13-0-1-12-16:64-1-
Kanonýři: 16 - Dítě (Tasovice), Zimmermann (Prosiměřice), Šrajtl (Zbýšov), 14 - Slezák (Pohořelice), 11 - Bzduch (Pohořelice), Kubíček (Přímětice), Odehnal (Přímětice)
 
I. třída skupina C
Podluží-Vel.Pavlovice 1:1 (0:0), Parák - Zajeda
Rohatec-Letonice 4:3 (2:1), Homola 2, Slezák, Vinklárek - Kohoutek 2, Adamík
Ratíškovice-Dambořice 4:2 (1:2), Bábíček 2, Daniel 2 - Drmela, Pokorný
Vacenovice-Dol.Bojanovice 2:5 (0:2), Novotný, Špaček - Bohun 2, Esterka, Pospíšil, Veselý
Bzenec-Vel.Bílovice 8:2 (4:1), Valštýn 2, Šik 2, Benedik, Ebringer, Hapla - Mikulica, Osička, vlastní
Dubňany-Hovorany 2:3 (2:0), Baťa, Ševela - Sláma 2, Riedl, ČK: Fodor (H)
Bučovice-Hustopeče 1:1 (0:0), Koudelka - Křižák
-1.-Hovorany-13-11-1-1-43:18-34-
-2.-Ratíškovice-13-10-0-3-71:20-30-
-3.-Dambořice-13-8-1-4-52:24-25-
-4.-Bzenec-13-8-0-5-35:15-24-
-5.-Bučovice-13-7-3-3-31:22-24-
-6.-Dol.Bojanovice-13-7-2-4-37:19-23-
-7.-Dubňany-13-7-1-5-37:27-22-
-8.-Hustopeče-13-6-4-3-29:28-22-
-9.-Vel.Bílovice-13-6-1-6-39:47-19-
-10.-Vel.Pavlovice-13-4-4-5-22:18-16-
-11.-Letonice-13-3-1-9-29:47-10-
-12.-Rohatec-13-2-2-9-16:62-8-
-13.-Podluží-13-1-2-10-17:51-5-
-14.-Vacenovice-13-0-0-13-13:73-0-
Kanonýři: 23 - Bábíček (Ratíškovice), 22 - Baťa (Dubňany), 17 - Osička (Vel.Bílovice)