Jdi na obsah Jdi na menu
 


11. kolo žáků: V souboji prvního s druhým deklasoval Kyjov Mutěnice 7:0

1. 11. 2009

Krajský přebor - starší
Hustopeče-Vyškov B 0:2 (0:1), Jeřábek, Skokan
Boskovice-1. SC Znojmo B 2:0 (2:0), Dokoupil, Doležel
Hrušovany-Veselí 1:0 (1:0), Novotný
Líšeň-Brno C 3:3 (0:2), Trávníček 3 - Chyla, Tichý, Vejmělek
Sparta Brno B-Lanžhot 7:0 (3:0), Kvasnica 3, Staňa 2, Jančík, Čermák
Hodonín-Šardice B-Blansko 6:3 (5:2), Adamec 3, Bíza 2, Knotek - Brichta, Kratochvíl, Zouhar
Svratka Brno-Bystrc 0:2 (0:0), Kabeláč, Pospíšil.
-1.-Bystrc-13-11-1-1-50:14-34-
-2.-Brno C-13-9-3-1-58:18-30-
-3.-Boskovice-13-9-0-4-38:20-27-
-4.-Svratka Brno-13-8-2-3-28:11-26-
-5.-1. SC Znojmo B-13-8-2-3-30:18-26-
-6.-Líšeň-13-7-2-4-35:13-23-
-7.-Hodonín-Šardice B-13-6-2-5-30:28-20-
-8.-Vyškov B-13-5-1-7-16:26-16-
-9.-Sparta Brno B-13-4-2-7-29:38-14-
-10.-Blansko-12-4-1-7-19:32-13-
-11.-Veselí-13-2-3-8-11:29-9-
-12.-Hrušovany-12-3-0-9-13:48-9-
-13.-Lanžhot-13-2-2-9-14:43-8-
-14.-Hustopeče-13-1-1-11-9:42-4-
Kanonýři: 12 - Kabeláč (Bystrc), Vejmělek (Brno C), 11 - Adamec (Hodonín-Šardice B), 10 - Doležel (Boskovice), Gerlinger (Bystrc)

Krajský přebor - mladší
Hustopeče-Vyškov B 1:1 (1:0), Kušnier - Ryšavý
Boskovice-1. SC Znojmo B 2:2 (1:0), Kšica, Minx - Křišťál, Rapouch
Hrušovany-Veselí 1:4 (1:0), Střeška - Kočiš 2, Vaďura, Veverka
Líšeň-Brno C 4:1 (2:1), Fišer, Medek, Neděla, Šperka - Rusek
Sparta Brno B-Lanžhot nesehráno, Lanžhot se nedostavil
Hodonín-Šardice B-Blansko 1:4 (0:3), Ondroušek - Kohút, Souček, Zmeko, Študent
Svratka Brno-Bystrc 3:1 (3:1), Smrčka 2, Miker - Fretzer
-1.-Svratka Brno-13-13-0-0-98:8-39-
-2.-Bystrc-13-10-0-3-69:15-30-
-3.-Sparta Brno B-12-10-0-2-46:12-30-
-4.-Blansko-12-9-1-2-63:13-28-
-5.-Líšeň-13-8-1-4-62:14-25-
-6.-Hodonín-Šardice B-13-7-1-5-50:16-22-
-7.-Brno C-13-7-1-5-49:20-22-
-8.-Veselí-13-7-0-6-36:25-21-
-9.-Boskovice-13-4-3-6-39:46-15-
-10.-1. SC Znojmo B-13-3-1-9-18:41-10-
-11.-Vyškov B-13-3-1-9-18:78-10-
-12.-Hustopeče-13-2-1-10-16:53-7-
-13.-Hrušovany-12-1-0-11-5:84-3-
-14.-Lanžhot-12-0-0-12-2:146-0-
Kanonýři: 33 - Miker (Svratka Brno), 21 - Fretzer (Bystrc), 18 - Fessl (Svratka Brno)
 
I. třída starších - skupina A
Sn Brno-Bystrc 6:1, Šidlo 3, Líkař 2, Šustr - Tomek
Židenice-Letovice 7:1, Machálek 2, Schertler 2, Svačina 2, Krahulec - Zemánek
Kuřim-Bučovice 2:2, Doležal, Skoumal - Minařík, Selinger
Soběšice-Rousínov 1:5, Isaid - Barták 2, Hrazdíra, Hráček, Staněk
Slavkov-Slatina 2:0, Kuda, Ondruška
Tišnov-Kunštát 3:1, Jakeš 2, Králík - Boček
-1.-Bystrc-11-9-1-1-46:13-28-
-2.-Kuřim-11-8-2-1-26:12-26-
-3.-Sn Brno-11-8-1-2-33:12-25-
-4.-Židenice-11-6-2-3-32:19-20-
-5.-Rousínov-11-6-1-4-28:14-19-
-6.-Bučovice-11-5-2-4-16:23-17-
-7.-Slatina-11-3-3-5-23:23-12-
-8.-Soběšice-11-3-3-5-30:34-12-
-9.-Letovice-11-3-3-5-20:24-12-
-10.-Slavkov-11-2-1-8-20:36-7-
-11.-Kunštát-11-1-2-8-15:37-5-
-12.-Tišnov-11-1-1-9-10:52-4-
Kanonýři: 13 - Kuda (Slavkov), 11 - Šmíd (Soběšice), 10 - Machálek (Židenice), Skoumal (Kuřim)

I. třída mladších - skupina A
Sn Brno-Bystrc 5:1, Jelínek 3, Kopecký, Němeček - Šplíchal
Židenice-Letovice 6:0, Kollarik 2, Zikl 2, Hanus, Šimeček
Kuřim-Bučovice 6:1, Bohatec 2, Holman 2, Musil, Šimek - Židlík
Soběšice-Rousínov 6:4, Bittó 2, Isaid 2, Kudera 2 - Jelínek, Pospíšil, Světelský, Zoul
Slavkov-Slatina 1:2, Horák - Mach, Ťujík
Tišnov-Kunštát 3:1, Bartoš, Konečný, Pořízek - Janoušek
-1.-Sn Brno-11-10-1-0-43:8-31-
-2.-Židenice-11-10-0-1-53:9-30-
-3.-Kuřim-11-9-0-2-45:10-27-
-4.-Bystrc-11-7-1-3-33:16-22-
-5.-Soběšice-11-6-0-5-39:25-18-
-6.-Slatina-11-5-1-5-13:16-16-
-7.-Rousínov-11-5-0-6-39:33-15-
-8.-Tišnov-11-4-1-6-24:27-13-
-9.-Bučovice-11-3-0-8-20:43-9-
-10.-Kunštát-11-3-0-8-14:43-9-
-11.-Letovice-11-2-0-9-14:56-6-
-12.-Slavkov-11-0-0-11-6:57-0-
Kanonýři: 14 - Zikl Tomáš (Židenice), 13 - Šimek (Kuřim), 12 - Židlík (Bučovice)
 
I. třída starších - skupina B
Vel.Pavlovice-Miroslav 1:5, Pohl - Sedlák 3, Hlaváček, Pelech
Mor.Sl. Brno-Zastávka 1:2, Ondrášek - Brychta, Klement
Tasovice-Vojkovice 1:4, Synek - Torčík 2, Bělák, Jedon
Kohoutovice-St. Lískovec 4:2, Dufek 2, Hála, Rumler - Lagron, Vránek
Zbýšov-Nikolčice 1:1, Levý - Maška
Mor. Krumlov-Ivančice 3:1, Hladký 2, Sobotka - Jacko
-1.-Mor. Krumlov-11-8-3-0-24:9-27-
-2.-Vojkovice-11-8-2-1-26:8-26-
-3.-Ivančice-11-7-2-2-29:12-23-
-4.-Kohoutovice-11-5-2-4-18:12-17-
-5.-Zastávka-11-5-2-4-17:11-17-
-6.-Zbýšov-11-4-4-3-29:19-16-
-7.-St. Lískovec-11-3-5-3-24:22-14-
-8.-Miroslav-11-4-2-5-15:16-14-
-9.-Tasovice-11-3-2-6-16:22-11-
-10.-Vel.Pavlovice-11-3-1-7-13:26-10-
-11.-Nikolčice-11-2-2-7-14:22-8-
-12.-Mor.Sl. Brno-11-0-1-10-10:56-1-
Kanonýři: 11 - Torčík (Vojkovice), 10 - Jacko Tomáš (Ivančice), 9 - Lagron (St. Lískovec)

I. třída mladších - skupina B
Vel.Pavlovice-Miroslav 2:0, Knápek, Kynický
Mor.Sl. Brno-Zastávka 1:0, Gargulák
Tasovice-Vojkovice 1:0, Lapeš
Kohoutovice-St. Lískovec 2:0, Nguyen 2
Zbýšov-Nikolčice 1:6, Eliseev - Bartl 3, Frank 2, Čapka
Mor. Krumlov-Ivančice 5:1, Dvořáček, Kočí, Oliva, Sláma, Tuza - Novák
-1.-Nikolčice-11-9-1-1-42:10-28-
-2.-Kohoutovice-11-8-2-1-34:4-26-
-3.-Mor. Krumlov-11-8-0-3-28:7-24-
-4.-St. Lískovec-11-7-1-3-36:14-22-
-5.-Ivančice-11-6-3-2-38:13-21-
-6.-Mor.Sl. Brno-11-5-1-5-17:17-16-
-7.-Zbýšov-11-5-0-6-26:23-15-
-8.-Zastávka-11-5-0-6-19:20-15-
-9.-Vojkovice-11-4-0-7-18:31-12-
-10.-Vel.Pavlovice-11-3-0-8-14:40-9-
-11.-Tasovice-11-1-1-9-3:50-4-
-12.-Miroslav-11-0-1-10-5:51-1-
Kanonýři: 20 - Bartl (Nikolčice), 13 - Novák (Ivančice), 10 - Frank (Nikolčice)
 
I. třída starších - skupina C
Kyjov-Mutěnice 7:0, Polášek 3, Křižka 2, Rubík - vlastní
Dubňany-Hodonín-Šardice C 0:5, Kadlčík, Konečný, Kučera, Mokrý, Vacenovský
Vel.Bílovice-Veselí B 0:0
Velká n.V.-Ždánice 1:0, Roháč
Bzenec-Hovorany 4:2, Řepa 2, Gerža, Novák - Holinka, Stehlík
Ratíškovice-Břeclav B 1:5, Koplík - Jančálek 3, Buťa, Wallisch
-1.-Kyjov-11-9-1-1-60:9-28-
-2.-Břeclav B-11-8-1-2-44:12-25-
-3.-Mutěnice-11-8-1-2-27:12-25-
-4.-Hodonín-Šardice C-11-7-1-3-40:16-22-
-5.-Velká n.V.-11-7-1-3-27:13-22-
-6.-Ždánice-11-4-3-4-19:14-15-
-7.-Ratíškovice-11-4-2-5-16:22-14-
-8.-Veselí B-11-2-3-6-12:39-9-
-9.-Dubňany-11-2-2-7-13:30-8-
-10.-Bzenec-11-2-2-7-17:38-8-
-11.-Vel.Bílovice-11-1-3-7-3:40-6-
-12.-Hovorany-11-1-2-8-14:47-5-
Kanonýři: 24 - Polášek (Kyjov), 16 - Křižka (Kyjov), 14 - Prčík (Mutěnice)
 
I. třída mladších - skupina C
Kyjov-Mutěnice 0:4, Barmuža 2, Ilčík, Pavelka
Dubňany-Hodonín-Šardice C 1:4, Antoš - Otruba 2, Valíček, Šimánek
Vel.Bílovice-Veselí B 0:9, Kusalík 2, Sedlář 2, Daneček, Janík, Otradovec, Veverka, Žák
Velká n.V.-Ždánice 6:0, Kohůt 5, Šilhavý
Bzenec-Hovorany 1:1, Lejsal - Jetelina
Ratíškovice-Břeclav B 2:5, Mačuda D. 2 - Kocian 3, Beneš, Krevňák.
-1.-Veselí B-11-9-2-0-63:5-29-
-2.-Hodonín-Šardice C-11-9-1-1-61:6-28-
-3.-Mutěnice-11-9-1-1-61:9-28-
-4.-Břeclav B-11-8-1-2-32:19-25-
-5.-Kyjov-11-6-1-4-46:15-19-
-6.-Dubňany-11-6-0-5-33:27-18-
-7.-Velká n.V.-11-5-0-6-38:31-15-
-8.-Ratíškovice-11-4-0-7-30:33-12-
-9.-Vel.Bílovice-11-2-1-8-9:66-7-
-10.-Hovorany-11-1-2-8-13:62-5-
-11.-Bzenec-11-1-1-9-9:61-4-
-12.-Ždánice-11-1-0-10-19:80-3-
Kanonýři: 28 - Robek (Kyjov), 17 - Růžička (Mutěnice), 13 - Bezůšek (Mutěnice)