Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Blansko vede krajský přebor starších i mladších

17. 10. 2010

Krajský přebor - starší
RSM Hodonín B - FC Moravský Krumlov 5:0 (2:0); Hlaváč, Klíč, Konečný, Matůšek, Vanda
1. SC Znojmo B - Tatran Starý Lískovec 6:0 (3:0); Hověz 2, Benda, Bula, Kazdera, Vítek; ČK: Šplíchal (Znojmo B)
FK APOS Blansko - FC Kuřim 4:1 (2:0); Majer 2, Pištělka, Trávníček - Malásek
SK Slatina - FK Mutěnice 0:2 (0:1); Holešínský
Sokol Tasovice - FC Svratka Brno 2:4 (0:1); Dvořák, Čermák - Škaroupka 2, Matoušek, vlastní
FC Boskovice - MSK Břeclav B 8:0 (5:0); Fojt 4, Adamec 3, Grenar
FC Dosta Bystrc - Kníničky - ČAFC Židenice Brno 0:0
1. FK APOS Blansko 10 8 1 1 23 : 5 25
2. FC Dosta Bystrc - Kníničky 10 7 2 1 26 : 10 23
3. RSM Hodonín B 10 7 1 2 28 : 13 22
4. FC Boskovice 10 6 0 4 40 : 21 18
5. FC Svratka Brno 10 5 3 2 14 : 13 18
6. FC Moravský Krumlov 10 5 1 4 15 : 20 16
7. 1. SC Znojmo B 10 4 2 4 25 : 18 14
8. FK Mutěnice 10 4 1 5 16 : 23 13
9. MSK Břeclav B 10 4 0 6 21 : 30 12
10. SK Slatina 9 3 1 5 17 : 21 10
11. FC Kuřim 10 3 1 6 17 : 26 10
12. Tatran Starý Lískovec 10 3 0 7 26 : 35 9
13. Sokol Tasovice 10 1 2 7 12 : 32 5
14. ČAFC Židenice Brno 9 0 3 6 4 : 17 3

Krajský přebor - mladší
1. SC Znojmo B - Tatran Starý Lískovec 3:3 (3:2); Novák, Pospíchal, Vala - Karas 2, Dufek
RSM Hodonín B - FC Moravský Krumlov 2:1 (0:0); Knotek, Mokrý - Šiška
FK Apos Blansko - FC Kuřim 6:0 (3:0); Hověz 3, Buchta, Zouhar, Šafařík
SK Slatina - FK Mutěnice 1:1 (1:0); Vala - Zázvorka
Sokol Tasovice - FC Svratka Brno 0:4 (0:2); Janoušek, Pecha, Socha, Zlámal
FC Boskovice - MSK Břeclav B 3:0 (1:0); Konečný, Miksan, Vybíhal; ČK: Hakala (Břeclav B)
FC Dosta Bystrc - Kníničky - ČAFC Židenice Brno 3:0 (0:0); Pivoňka, Pospíšil, vlastní; ČK: Kratochvíl - Procházka, Ženatý
1. FK Apos Blansko 10 9 0 1 49 : 10 27
2. 1. SC Znojmo B 10 8 2 0 39 : 14 26
3. FC Dosta Bystrc - Kníničky 10 7 1 2 40 : 12 22
4. RSM Hodonín B 10 6 2 2 30 : 14 20
5. FC Boskovice 10 5 1 4 38 : 21 16
6. Tatran Starý Lískovec 10 5 1 4 22 : 21 16
7. FC Svratka Brno 10 4 2 4 21 : 20 14
8. MSK Břeclav B 10 4 1 5 22 : 21 13
9. FK Mutěnice 10 4 1 5 25 : 32 13
10. ČAFC Židenice Brno 9 3 1 5 19 : 21 10
11. FC Kuřim 10 3 1 6 29 : 40 10
12. SK Slatina 9 2 3 4 10 : 20 9
13. FC Moravský Krumlov 10 1 0 9 11 : 50 3
14. Sokol Tasovice 10 0 0 10 5 : 64 0

1. třída skupina A
SK Moravská Slavia Brno - SK Líšeň B
Rudice - FRAMOZ Rousínov 0:5 (0:1); Svoboda 2, Honek, Legner, Šmarda
FC Medlánky - FC Čebín 4:1 (1:1); Petrů 2, Jarůšek, Peer - Lidmila
FK Kunštát - FC Slovan Brno 0:1 (0:0); Líkař; ČK: Trávníček (Kunštát)
Letonice - SK Rostex Vyškov B 4:0 (2:0); Jakeš 2, Skoupý, Vykouřil
FC Bučovice - SK Chrlice 3:1 (2:0); Lazor 3 - Šahan
AFK Tišnov - MKZ Rájec-Jestřebí 12:0 (7:0); Flamich 3, Panovský 2, Fic, Himmer, Lipovský, Večeřa, Vít, vlastní, Špaček
1. SK Moravská Slavia Brno 9 7 2 0 28 : 10 23
2. SK Rostex Vyškov B 10 7 1 2 51 : 18 22
3. FRAMOZ Rousínov 10 7 1 2 30 : 12 22
4. AFK Tišnov 10 7 0 3 45 : 18 21
5. FC Bučovice 10 6 1 3 26 : 20 19
6. SK Chrlice 10 6 0 4 36 : 17 18
7. FC Medlánky 9 6 0 3 26 : 14 18
8. FC Slovan Brno 10 4 2 4 16 : 29 14
9. SK Líšeň B 9 4 1 4 41 : 30 13
10. Letonice 10 3 1 6 21 : 33 10
11. FK Kunštát 10 2 0 8 14 : 41 6
12. Rudice 10 1 1 8 19 : 43 4
13. MKZ Rájec-Jestřebí 9 1 1 7 10 : 40 4
14. FC Čebín 10 1 1 8 16 : 54 4

1. třída skupina B
Sokol Přímětice - FK IE Znojmo 4:0 (0:0); Balon M. 2, Balon J., Ryvola
Oslavany - A.S.A. ES Únanov 0:2 (0:1); Vlk, Zimmermann
Baník Zbýšov - Sokol Dobšice 9:1 (4:0); Kožíšek 2, Nekuža 2, Šrajtl 2, Bula, Dobšík, Šrámek - Křemenský
FC Ivančice - Sokol Novosedly 3:4 (0:2); Michalica, Tittner, Čermák - Štyks 2, Svízela, Sýkora
Čechie Zastávka - Horní Kounice 0:5 (0:2); Cidlík 2, Novák, Zika, Černý Pavel
Tatran Kohoutovice - FC Miroslav 2:2 (1:0); Fatrdla 2 - Brveník, Sedlák
1. Baník Zbýšov 9 9 0 0 46 : 7 27
2. Sokol Novosedly 9 8 1 0 32 : 10 25
3. FC Ivančice 9 7 0 2 34 : 11 21
4. FC Miroslav 10 5 3 2 21 : 19 18
5. TJ Tatran Kohoutovice 9 5 2 2 28 : 11 17
6. A.S.A. ES Únanov 10 3 2 5 19 : 17 11
7. Oslavany 9 3 2 4 12 : 17 11
8. Horní Kounice 9 3 1 5 22 : 26 10
9. FK IE Znojmo 9 3 1 5 15 : 21 10
10. Čechie Zastávka 9 3 0 6 9 : 31 9
11. Sokol Pohořelice 9 2 2 5 19 : 25 8
12. Sokol Přímětice 9 1 1 7 11 : 29 4
13. Sokol Dobšice 10 0 1 9 5 : 49 1

1. třída skupina C
SK Slavkov u Brna - FC Kyjov 1919 0:1 (0:1); Fridrich
FK Baník Ratíškovice - ZEMAS Hovorany 7:1 (3:0); Bábíček 2, Vacenovský 2, Daniel, Káčer, Voříšek - Riedl
Slovan Bzenec - Kordárna Velká n.Veličkou 1:1 (1:0); Vítek - Horák
FC Hustopeče - Slavoj Velké Pavlovice 2:2 (1:1); Havel, Jurák - Otáhal, Pohl; ČK: Křižák (Hustopeče)
FK Baník Dubňany - Velké Bílovice 3:4 (1:4); Filipenský, Ševela Filip, Ševela Pavel - Osička 3, Dolák; ČK: Pálka (Velké Bílovice)
Sokol Křepice - Dolní Bojanovice 7:0; Vintrlík 2, Hruška, Příkazský, Rabovský, Šťastný, Čapka
Sokol Dambořice - Slavoj Rohatec 2:4 (1:1); Janíček, Palčík - Vinklárek 2, Čechovský 2
1. FC Kyjov 1919 10 10 0 0 37 : 5 30
2. FK Baník Ratíškovice 10 6 3 1 28 : 10 21
3. Sokol Křepice 10 6 1 3 41 : 18 19
4. FC Hustopeče 10 5 2 3 18 : 16 17
5. FK Baník Dubňany 9 5 1 3 30 : 21 16
6. ZEMAS Hovorany 10 5 1 4 27 : 18 16
7. Slavoj Rohatec 10 5 1 4 34 : 28 16
8. Slovan Bzenec 10 4 2 4 20 : 21 14
9. Kordárna Velká n.Veličkou 10 4 1 5 24 : 18 13
10. Slavoj Velké Pavlovice 10 3 3 4 13 : 21 12
11. SK Slavkov u Brna 9 3 2 4 13 : 14 11
12. Velké Bílovice 10 3 0 7 17 : 28 9
13. Sokol Dambořice 10 0 2 8 11 : 48 2
14. Dolní Bojanovice 10 0 1 9 8 : 55 1