Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Blansko vede o 5 bodů, Kyjov o 11

10. 4. 2011

Krajský přebor - starší
Tatran Starý Lískovec - FC Kuřim 2:2 (2:1); Tesař, Voborník - Kozumplík, Mitralski
SK Slatina - FC Dosta Bystrc - Kníničky 5:3 (2:1); Petr 2, Petrik 2, Michalec - Cvingráf, Straka, Těžký
Sokol Tasovice - FC Boskovice 1:1 (0:0); Sedlář - Fojt
FK Mutěnice - FC Moravský Krumlov 4:1 (1:0); Kupčík, Stávek, Závorka, Čepil - Vystrčil
RSM Hodonín B - FK APOS Blansko 0:1 (0:1); Hepp
ČAFC Židenice Brno - FC Svratka Brno 1:2 (0:0); Vala - Koutník 2
1. SC Znojmo B - MSK Břeclav B 1:1 (1:1); Šabaka - Segundo

Krajský přebor - mladší
Tatran Starý Lískovec - FC Kuřim 4:1 (1:0); Fremml 2, Budík, Mitáš - Skoumal
SK Slatina - FC Dosta Bystrc - Kníničky 0:2 (0:0); Pospíšil 2
FK Mutěnice - FC Moravský Krumlov 3:0 (1:0); Gertner, Pavelka, Prčík
Sokol Tasovice - FC Boskovice 0:6 (0:0); Blaha 2, Živný 2, Preč, Stříž
RSM Hodonín B - FK Apos Blansko 0:3 (0:1); Horáček 2, Trávníček
ČAFC Židenice Brno - FC Svratka Brno 1:0 (1:0); Zemánek
1. SC Znojmo B - MSK Břeclav B 4:2 (1:1); Hájek 3, Novák - Loch, Ujčík
Tabulka
1. FK Apos Blansko 16 14 1 1 71 : 14 43
2. 1. SC Znojmo B 16 13 2 1 63 : 20 41
3. FC Dosta Bystrc - Kníničky 16 10 2 4 55 : 20 32
4. FC Boskovice 16 9 1 6 51 : 29 28
5. RSM Hodonín B 16 8 3 5 39 : 30 27
6. FC Svratka Brno 16 7 3 6 37 : 25 24
7. Tatran Starý Lískovec 16 7 2 7 30 : 39 23
8. FK Mutěnice 16 7 1 8 35 : 44 22
9. MSK Břeclav B 16 6 3 7 33 : 30 21
10. SK Slatina 16 5 5 6 22 : 26 20
11. FC Kuřim 16 6 1 9 52 : 55 19
12. ČAFC Židenice Brno 16 5 1 10 26 : 37 16
13. FC Moravský Krumlov 16 2 1 13 17 : 72 7
14. Sokol Tasovice 16 0 0 16 5 : 95 0

1. třída skupina A
FRAMOZ Rousínov - SK Líšeň B 2:1 (0:1); Honek, Matějíček - Hošek
FK Kunštát - FC Bučovice 1:2 (0:1); Kroupa - Havránek, Kroupa
SK Chrlice - MKZ Rájec-Jestřebí 2:1 (2:1); Zarichniuk, Zuska - Svoboda
Letonice - SK Moravská Slavia Brno 0:3 (0:1); Svoboda, Zbořil, Ševčík
Rudice - FC Čebín 0:1 (0:0); Hořčica
FC Slovan Brno - SK Rostex Vyškov B 6:1 (3:1); Břenek 3, Barták, Grünhut, Líkař - Flajzar
AFK Tišnov - FC Medlánky 0:0
Tabulka
1. SK Moravská Slavia Brno 16 14 2 0 54 : 17 44
2. SK Rostex Vyškov B 16 12 1 3 71 : 31 37
3. FC Bučovice 16 10 2 4 45 : 29 32
4. FRAMOZ Rousínov 16 9 3 4 45 : 21 30
5. AFK Tišnov 16 9 2 5 55 : 31 29
6. SK Líšeň B 16 9 1 6 84 : 41 28
7. SK Chrlice 16 9 1 6 49 : 29 28
8. FC Slovan Brno 16 8 4 4 38 : 37 28
9. FC Medlánky 16 7 1 8 39 : 33 22
10. Letonice 16 4 1 11 25 : 60 13
11. FC Čebín 16 3 1 12 22 : 63 10
12. MKZ Rájec-Jestřebí 16 2 3 11 27 : 73 9
13. FK Kunštát 16 3 0 13 20 : 73 9
14. Rudice 16 1 2 13 31 : 67 5

1. třída skupina B
Horní Kounice - FC Miroslav 4:1 (1:1); Cidlík, Horák, Němec, Černý - Blažek
Sokol Přímětice - Sokol Dobšice 1:0 (0:0); Chvátal
Sokol Novosedly - Sokol Pohořelice
Tatran Kohoutovice - Oslavany 2:0 (1:0); Ohniště, Varga
Čechie Zastávka - FC Ivančice 0:4 (0:2); Čermák 2, Bittner, Hron
FK IE Znojmo - A.S.A. ES Únanov 1:3 (1:1); Dufek - Hruška 2, vlastní
Tabulka
1. Baník Zbýšov 14 12 1 1 55 : 12 37
2. Sokol Novosedly 14 11 1 2 46 : 20 34
3. FC Ivančice 14 10 2 2 44 : 14 32
4. TJ Tatran Kohoutovice 15 8 3 4 48 : 21 27
5. FC Miroslav 15 7 5 3 33 : 27 26
6. Horní Kounice 15 8 1 6 49 : 33 25
7. A.S.A. ES Únanov 15 6 3 6 36 : 25 21
8. Sokol Pohořelice 14 4 2 8 32 : 39 14
9. FK IE Znojmo 15 4 2 9 21 : 37 14
10. Sokol Přímětice 15 4 2 9 19 : 43 14
11. Oslavany 15 3 3 9 15 : 32 12
12. Čechie Zastávka 15 3 1 11 15 : 55 10
13. Sokol Dobšice 14 1 2 11 8 : 63 5

1. třída skupina C
Slovan Bzenec - FC Hustopeče 3:2 (3:0); Andrýsek 2, Polách - Havel 2
FK Baník Ratíškovice - SK Slavkov u Brna 0:2 (0:0); Michálek, Půček; ČK: Stokláska (Ratíškovice)
Kordárna Velká n.Veličkou - Slavoj Rohatec 5:1 (2:1); Horák, Janda, Kohůt, Lipár, Mota Lemos - Frolec
Slavoj Velké Pavlovice - ZEMAS Hovorany 1:1 (1:1); Šebesta - Bayer
Velké Bílovice - Dolní Bojanovice 2:1 (1:1); Dolák, Osička - Esterka
Sokol Dambořice - Sokol Křepice 0:2 (0:0); Košvica 2
FK Baník Dubňany - FC Kyjov 1919 0:5 (0:2); Rubík 2, Fridrich, Gebhart, Kuchař
Tabulka
1. FC Kyjov 1919 16 14 1 1 64 : 11 43
2. FK Baník Ratíškovice 16 9 5 2 49 : 17 32
3. Sokol Křepice 16 9 3 4 53 : 26 30
4. Slovan Bzenec 16 9 2 5 41 : 38 29
5. ZEMAS Hovorany 16 8 3 5 38 : 25 27
6. FC Hustopeče 16 8 3 5 30 : 27 27
7. FK Baník Dubňany 16 8 2 6 46 : 43 26
8. SK Slavkov u Brna 16 6 3 7 26 : 27 21
9. Slavoj Velké Pavlovice 16 5 6 5 24 : 28 21
10. Kordárna Velká n.Veličkou 16 6 2 8 36 : 29 20
11. Slavoj Rohatec 16 6 2 8 46 : 50 20
12. Velké Bílovice 16 5 1 10 26 : 41 16
13. Dolní Bojanovice 16 1 1 14 18 : 83 4
14. Sokol Dambořice 16 0 2 14 14 : 66 2