Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Boskovice nadělily Svratce desítku, dvouciferný výsledek nastřílely ještě Kohoutovice

15. 5. 2011

Krajský přebor - starší
FC Dosta Bystrc - Kníničky - FC Moravský Krumlov 2:1 (1:0); Cvingráf 2 - Staněk
FK APOS Blansko - FK Mutěnice 2:0 (0:0); Majer, Zouhar
Sokol Tasovice - 1. SC Znojmo B 2:4 (1:2); Szajko 2 - Juhaňák 3, Kocian
FC Boskovice - FC Svratka Brno 10:0 (5:0); Stříž 3, Adamec 2, Fojt 2, Hromek 2, Blaha
RSM Hodonín B - Tatran Starý Lískovec 1:1 (1:0); Vanda - Pařízek
SK Slatina - ČAFC Židenice Brno
MSK Břeclav B - FC Kuřim 6:0 (5:0); Segundo 2, Havlena, Kruták, Kurial, Polášek
Tabulka
1. FK APOS Blansko 21 16 1 4 46 : 10 49
2. RSM Hodonín B 20 13 3 4 51 : 25 42
3. MSK Břeclav B 21 12 3 6 58 : 42 39
4. FC Dosta Bystrc - Kníničky 20 11 3 6 46 : 31 36
5. FC Svratka Brno 21 9 6 6 31 : 43 33
6. 1. SC Znojmo B 21 9 5 7 44 : 35 32
7. FC Moravský Krumlov 21 9 4 8 41 : 40 31
8. FK Mutěnice 21 10 1 10 41 : 41 31
9. FC Boskovice 21 9 1 11 73 : 43 28
10. FC Kuřim 21 8 4 9 39 : 46 28
11. SK Slatina 20 8 1 11 33 : 43 25
12. Tatran Starý Lískovec 21 4 3 14 39 : 69 15
13. Sokol Tasovice 21 4 3 14 30 : 70 15
14. ČAFC Židenice Brno 20 2 4 14 14 : 48 10

Krajský přebor - mladší
FC Dosta Bystrc - Kníničky - FC Moravský Krumlov 6:1 (3:1); Kratochvíl 2, Pospíšil 2, Kabeláč, Tomek - Houdek
FK Apos Blansko - FK Mutěnice 3:1 (1:1); Ševčík 2, Trávníček - Trávník
Sokol Tasovice - 1. SC Znojmo B 1:8 (1:5); Budný - Vala 2, Hrazdílek, Hájek, Nehyba, Novák, Zvěřina, vlastní
FC Boskovice - FC Svratka Brno 6:2 (4:1); Miksan 2, Blaha, Preč, Přibyl, Živný - Ondráček, Opatřil
RSM Hodonín B - Tatran Starý Lískovec 4:3 (2:3)
SK Slatina - ČAFC Židenice Brno
MSK Břeclav B - FC Kuřim 0:2 (0:0); Skoumal 2
Tabuky
1. FK Apos Blansko 21 18 1 2 87 : 21 55
2. 1. SC Znojmo B 21 16 2 3 75 : 27 50
3. FC Boskovice 21 14 1 6 74 : 36 43
4. FC Dosta Bystrc - Kníničky 21 12 3 6 69 : 29 39
5. FC Kuřim 21 11 1 9 72 : 58 34
6. RSM Hodonín B 21 10 4 7 54 : 42 34
7. MSK Břeclav B 21 9 4 8 45 : 37 31
8. SK Slatina 20 7 6 7 32 : 34 27
9. FC Svratka Brno 21 7 4 10 45 : 43 25
10. FK Mutěnice 21 8 1 12 42 : 61 25
11. ČAFC Židenice Brno 20 7 2 11 32 : 42 23
12. Tatran Starý Lískovec 21 7 2 12 37 : 60 23
13. FC Moravský Krumlov 21 3 2 16 22 : 91 11
14. Sokol Tasovice 21 0 1 20 12 : 117 1

1.třída skupina A
FC Medlánky - MKZ Rájec-Jestřebí 6:0 (2:0); Jarůšek 2, Dvořák, Hradil, Rozlílek, Šlesar
FK Kunštát - SK Chrlice 3:2 (1:2); Jurák, Krása, Stehlík - Šahan 2
Letonice - FRAMOZ Rousínov 0:1 (0:1); Šmarda
FC Čebín - SK Líšeň B 4:8 (3:1); Horčica 3, Šikula - Bilík 3, Machka 3, Huňáček, Praks
FC Bučovice - SK Rostex Vyškov B
AFK Tišnov - Rudice 4:1 (0:1); Flamich 2, Marvan, Štěrba - Skalický
SK Moravská Slavia Brno - FC Slovan Brno 0:0
Tabulka
1. SK Moravská Slavia Brno 21 18 3 0 74 : 19 57
2. SK Rostex Vyškov B 20 15 2 3 92 : 32 47
3. FC Bučovice 20 13 2 5 62 : 34 41
4. FRAMOZ Rousínov 21 12 3 6 51 : 29 39
5. SK Líšeň B 21 12 1 8 103 : 57 37
6. AFK Tišnov 21 11 4 6 66 : 40 37
7. FC Slovan Brno 21 10 5 6 45 : 44 35
8. FC Medlánky 21 11 1 9 58 : 35 34
9. SK Chrlice 21 9 3 9 56 : 40 30
10. Letonice 21 5 4 12 33 : 67 19
11. FC Čebín 21 5 1 15 31 : 86 16
12. FK Kunštát 21 4 1 16 28 : 93 13
13. MKZ Rájec-Jestřebí 21 2 3 16 30 : 102 9
14. Rudice 21 1 3 17 37 : 88 6

1.třída skupina B
Oslavany - Horní Kounice 1:0 (0:0); Sedláček
FC Ivančice - FC Miroslav 5:2 (1:0); Čermák 2, Hron Štěpán, Hudeček, Michalica - Brveník, Pelech
Sokol Dobšice - A.S.A. ES Únanov 1:1 (0:0); Jílek - Vlk
TJ Tatran Kohoutovice - FK IE Znojmo 12:1 (7:0); Cupák 4, Hudeček 3, Hála 2, Božek, Fatrdla, Čáp - Šperl
Baník Zbýšov - Sokol Pohořelice 5:0 (1:0); Šrajtl 2, Podrazil, Všetečka, Šrámek
Čechie Zastávka - Sokol Novosedly odloženo na 18.5.
Tabulka
1. Baník Zbýšov 19 15 2 2 66 : 16 47
2. FC Ivančice 19 15 2 2 67 : 19 47
3. Sokol Novosedly 18 14 1 3 60 : 24 43
4. TJ Tatran Kohoutovice 19 11 3 5 68 : 27 36
5. FC Miroslav 20 10 5 5 46 : 45 35
6. Horní Kounice 20 11 1 8 58 : 42 34
7. A.S.A. ES Únanov 20 6 4 10 42 : 39 22
8. Sokol Pohořelice 20 6 2 12 41 : 58 20
9. Oslavany 19 5 4 10 18 : 35 19
10. Sokol Přímětice 19 5 3 11 24 : 52 18
11. FK IE Znojmo 20 4 3 13 27 : 58 15
12. Sokol Dobšice 19 3 3 13 17 : 73 12
13. Čechie Zastávka 18 3 1 14 17 : 63 10

1.třída skupina C
SK Slavkov u Brna - ZEMAS Hovorany 2:1 (0:0); Hobza, Kučera - Kučera
FC Kyjov 1919 - Dolní Bojanovice
FK Baník Ratíškovice - FK Baník Dubňany 1:1 (1:0); Voříšek - Ševela
Slovan Bzenec - Slavoj Velké Pavlovice 1:0 (1:0); Mach
FC Hustopeče - Slavoj Rohatec 0:1 (0:0); Frolec; ČK: Svoboda (Hustopeče)
Sokol Dambořice - Velké Bílovice 4:4 (4:2); Maleňák 2, Hlavinka, Vytrhlík - Osička 2, Tetur 2
Sokol Křepice - Kordárna Velká n.Veličkou 1:0 (0:0); Košvica
Tabulka
1. FC Kyjov 1919 20 18 1 1 79 : 14 55
2. Sokol Křepice 21 14 3 4 68 : 30 45
3. FK Baník Ratíškovice 21 11 6 4 59 : 29 39
4. Slovan Bzenec 21 11 2 8 46 : 45 35
5. ZEMAS Hovorany 21 10 4 7 48 : 32 34
6. SK Slavkov u Brna 21 10 4 7 38 : 32 34
7. FC Hustopeče 21 10 3 8 40 : 36 33
8. FK Baník Dubňany 21 9 4 8 52 : 53 31
9. Slavoj Velké Pavlovice 21 8 6 7 35 : 34 30
10. Slavoj Rohatec 21 7 3 11 51 : 63 24
11. Kordárna Velká n.Veličkou 21 6 2 13 41 : 43 20
12. Velké Bílovice 21 6 2 13 36 : 59 20
13. Dolní Bojanovice 20 3 1 16 25 : 93 10
14. Sokol Dambořice 21 1 3 17 25 : 80 6