Dorostenecké soutěže: Boskovice nasázely Bystrci jedenáct branek, Blansko Břeclavi deset. Důležitou výhru si připsal Zbýšov
Krajský přebor - starší
FC Boskovice - FC Dosta Bystrc - Kníničky 11:0 (4:0); Fojt 5, Koudelka 3, Adamec 2, Pijáček
FK APOS Blansko - MSK Břeclav B 10:0 (4:0); Trtílek 5, Vašák 2, Bayer, Majer, Ševčík
SK Slatina - FC Svratka Brno 2:1 (1:1); Dufek, Hladil – Losenický
Sokol Tasovice - FC Moravský Krumlov 4:0 (1:0); Sedlář 3, Šopák
Tatran Starý Lískovec - ČAFC Židenice Brno 5:0 (4:0); Voborník 3, Krejčí, Pařízek
RSM Hodonín B - FC Kuřim 1:3 (0:1); Knotek - Richtárik 2, Dančák
1. SC Znojmo B - FK Mutěnice 4:1 (2:1)
Tabulka
1. FK APOS Blansko 25 20 1 4 69 : 11 61
2. RSM Hodonín B 25 16 4 5 64 : 32 52
3. MSK Břeclav B 26 12 4 10 64 : 65 40
4. 1. SC Znojmo B 25 11 6 8 53 : 41 39
5. FC Dosta Bystrc - Kníničky 24 12 3 9 50 : 48 39
6. FC Boskovice 25 12 1 12 99 : 51 37
7. FC Moravský Krumlov 25 10 4 11 46 : 51 34
8. FK Mutěnice 24 11 1 12 44 : 49 34
9. FC Kuřim 25 10 4 11 46 : 61 34
10. FC Svratka Brno 24 9 6 9 32 : 56 33
11. SK Slatina 23 9 1 13 38 : 50 28
12. Tatran Starý Lískovec 24 7 3 14 51 : 72 24
13. Sokol Tasovice 24 6 3 15 39 : 74 21
14. ČAFC Židenice Brno 25 4 5 16 27 : 61 17
Krajský přebor - mladší
FC Boskovice - FC Dosta Bystrc - Kníničky 6:1 (1:1); Živný 3, Blaha 2, Kovařík - Pospíšil
FK Apos Blansko - MSK Břeclav B 7:1 (3:0); Horáček 3, Buchta, Michalík, Vágner, Ševčík - Čapka
SK Slatina - FC Svratka Brno 2:4 (2:0); Michalec, Hornoch - Pecha, Bureš, Gryč, Ondrášek, ČK: Fojtík (Slatina)
Sokol Tasovice - FC Moravský Krumlov 7:0 (4:0); Sedlář 4, Budný 2, Synek
Tatran Starý Lískovec - ČAFC Židenice Brno 1:5 (0:0); Pffeifer - Konečný Radek 3, Machálek, Svačina
RSM Hodonín B - FC Kuřim 5:1 (1:0); Kmínek, Matůšek, Mokrý, Navrátil, Reška - Kučera
1. SC Znojmo B - FK Mutěnice 4:1 (1:0); Cejpek, Golomb, Hájek, Zvěřina - Špéra
Tabulka
1. FK Apos Blansko 25 21 2 2 114 : 24 65
2. 1. SC Znojmo B 25 19 3 3 93 : 30 60
3. FC Boskovice 25 18 1 6 93 : 39 55
4. RSM Hodonín B 25 14 4 7 67 : 43 46
5. FC Dosta Bystrc - Kníničky 25 14 3 8 76 : 40 45
6. ČAFC Židenice Brno 25 11 2 12 44 : 51 35
7. FC Kuřim 25 11 1 13 77 : 82 34
8. MSK Břeclav B 25 9 4 12 47 : 49 31
9. FC Svratka Brno 24 8 5 11 55 : 49 29
10. SK Slatina 23 7 8 8 34 : 37 29
11. FK Mutěnice 24 8 2 14 43 : 67 26
12. Tatran Starý Lískovec 24 8 2 14 42 : 74 26
13. FC Moravský Krumlov 25 3 2 20 22 : 116 11
14. Sokol Tasovice 24 1 1 22 24 : 130 4
1. třída skupina A
Rudice - FC Slovan Brno 2:4 (1:3); Kocman, Čechman - Břenek 2, Holý, Líkař
FRAMOZ Rousínov - SK Chrlice 5:0 (1:0); Lacek 2, Barták, Honek, Kervitzer
FC Medlánky - FC Bučovice 10:1 (3:0)
Letonice - SK Líšeň B 0:6 (0:3); Pozdenkov 2, Hošek, Huňáček, Kotouček, Machek
SK Moravská Slavia Brno - FC Čebín 3:3 (3:0); Malíř 2, Staněk - Sokol 2, Páleník
AFK Tišnov - SK Rostex Vyškov B 1:3 (1:1); Flamich - Hladík, Lička, Mrnuštík
15.06.2011, 17:30, FK Kunštát - MKZ Rájec-Jestřebí
Tabulka
1. SK Moravská Slavia Brno 25 20 4 1 94 : 28 64
2. SK Rostex Vyškov B 25 17 3 5 110 : 51 54
3. FRAMOZ Rousínov 25 16 3 6 68 : 34 51
4. FC Bučovice 25 16 2 7 75 : 58 50
5. FC Medlánky 25 15 1 9 77 : 39 46
6. FC Slovan Brno 25 13 6 6 64 : 50 45
7. SK Líšeň B 25 14 1 10 112 : 63 43
8. AFK Tišnov 25 12 5 8 71 : 47 41
9. SK Chrlice 25 11 3 11 67 : 53 36
10. Letonice 25 6 5 14 44 : 82 23
11. FC Čebín 25 5 2 18 36 : 98 17
12. FK Kunštát 24 5 1 18 33 : 105 16
13. MKZ Rájec-Jestřebí 24 2 3 19 32 : 118 9
14. Rudice 25 1 3 21 48 : 105 6
1. třída skupina B
Sokol Přímětice - Horní Kounice 1:1 (0:1); Balon - Novák
Oslavany - Sokol Dobšice 1:2 (1:1); König - Jílek 2
Tatran Kohoutovice - A.S.A. ES Únanov 5:0 (3:0); Cupák 2, Fatrdla, Ohniště, vlastní
Baník Zbýšov - FC Ivančice 1:0 (0:0); Nekuža
Čechie Zastávka - Sokol Pohořelice 5:1 (0:0); Ustohal 2, Chačatrjan Daud, Holas, Stromecký - Gerlinger
FK IE Znojmo - Sokol Novosedly 1:0 (0:0); Soukup
Tabulka
1. Baník Zbýšov 23 18 3 2 77 : 20 57
2. FC Ivančice 23 18 2 3 83 : 22 56
3. Sokol Novosedly 23 16 1 6 72 : 38 49
4. TJ Tatran Kohoutovice 23 15 3 5 90 : 30 48
5. Horní Kounice 23 12 2 9 68 : 47 38
6. FC Miroslav 23 11 5 7 53 : 53 38
7. A.S.A. ES Únanov 24 7 4 13 50 : 55 25
8. Sokol Přímětice 23 7 4 12 35 : 60 25
9. Sokol Pohořelice 23 7 2 14 43 : 73 23
10. FK IE Znojmo 23 6 3 14 34 : 63 21
11. Oslavany 23 5 4 14 20 : 47 19
12. Čechie Zastávka 23 5 1 17 31 : 84 16
13. Sokol Dobšice 23 4 4 15 22 : 86 16
1. třída skupina C
SK Slavkov u Brna - FC Hustopeče 3:0 (0:0); Hobza 2, Půček
Slovan Bzenec - ZEMAS Hovorany 0:2 (0:2); Bayer, Fodur
FK Baník Ratíškovice - Slavoj Rohatec 5:1 (3:0); Vacenovský 3, Imrisch, Kordula - Kolařík
Velké Bílovice - Slavoj Velké Pavlovice 0:1 (0:1); Galbavý; ČK: Šebesta (Velké Pavlovice)
Sokol Dambořice - Dolní Bojanovice 1:1 (1:1); Maleńák - Bohun Patrik
FK Baník Dubňany - Kordárna Velká n.Veličkou 3:5 (2:2)
Sokol Křepice - FC Kyjov 1919 8:1; Frank 4, Košvica 3, Kern - Rubík
Tabulka
1. FC Kyjov 1919 25 21 1 3 87 : 26 64
2. Sokol Křepice 25 17 3 5 104 : 33 54
3. FK Baník Ratíškovice 25 14 6 5 73 : 37 48
4. SK Slavkov u Brna 25 14 4 7 51 : 33 46
5. ZEMAS Hovorany 25 13 4 8 55 : 35 43
6. Slovan Bzenec 25 13 2 10 54 : 52 41
7. Slavoj Velké Pavlovice 25 11 6 8 39 : 36 39
8. FC Hustopeče 25 11 3 11 47 : 44 36
9. FK Baník Dubňany 25 10 4 11 61 : 65 34
10. Kordárna Velká n.Veličkou 25 10 2 13 55 : 50 32
11. Slavoj Rohatec 25 8 3 14 56 : 81 27
12. Velké Bílovice 25 6 2 17 44 : 74 20
13. Dolní Bojanovice 25 3 2 20 28 : 127 11
14. Sokol Dambořice 25 1 4 20 30 : 91 7