Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenecké soutěže: Dobšice poprvé v sezoně bodovaly naplno, mladší dorost Znojma B v KP poprvé prohrál

4. 4. 2011

Krajský přebor starších
FC Dosta Bystrc - Kníničky - Sokol Tasovice nehráno, Tasovice nepřijely
FC Kuřim - 1. SC Znojmo B 0:0
FC Moravský Krumlov - Tatran Starý Lískovec 3:1 (0:1); Pecina M., Holý J., Řezáč V. - Peloušek P.
FC Svratka Brno - FK Mutěnice 3:2 (2:1); Elis, Koutník, Pelikán - Kupčík 2
FC Boskovice - RSM Hodonín B 1:5 (0:3); Adamec - Bidmon, Bábíček, Hlaváč, Matušek, Michna 
ČAFC Židenice Brno - FK APOS Blansko 0:5 (0:3); Zaoral 2, Bayer, Majer, Zouhar
MSK Břeclav B - SK Slatina 5:1 (1:1); Polášek 3, Kurial, Segundo - Smetana

Tabulka
1. FK APOS Blansko 15 12 1 2 35 : 7 37
2. RSM Hodonín B 15 11 2 2 42 : 19 35
3. FC Svratka Brno 15 8 4 3 24 : 22 28
4. FC Dosta Bystrc - Kníničky 14 8 2 4 31 : 19 26
5. FC Moravský Krumlov 15 8 2 5 32 : 25 26
6. MSK Břeclav B 15 8 1 6 36 : 36 25
7. 1. SC Znojmo B 15 6 4 5 33 : 24 22
8. FK Mutěnice 15 7 1 7 30 : 32 22
9. SK Slatina 15 6 1 8 26 : 31 19
10. FC Boskovice 15 6 0 9 44 : 34 18
11. FC Kuřim 15 5 2 8 25 : 35 17
12. Tatran Starý Lískovec 15 3 1 11 32 : 47 10
13. ČAFC Židenice Brno 15 2 3 10 10 : 33 9
14. Sokol Tasovice 14 1 2 11 17 : 53 5

Krajský přebor mladších
FC Dosta Bystrc - Kníničky - Sokol Tasovice nehráno, Tasovice nepřijely
FC Kuřim - 1. SC Znojmo B 4:2 (1:2); Hanzl 2, Hudec, Skoumal - Zvěřina, Kolegar
FC Moravský Krumlov - Tatran Starý Lískovec 3:3 (1:0); Probošt D. 2, Ondráček M. - Feiffer 2, Pech
FC Svratka Brno - FK Mutěnice 4:1 (2:1); Blaschke 3, Pecha - Bíza
FC Boskovice - RSM Hodonín B 3:2 (2:0); Blaha 2, Kovařík - Konečný, Pazdera
ČAFC Židenice Brno - FK Apos Blansko 0:7 (0:5); Skoupý 3, Ševčík 2, Michalík, Šafařík
MSK Břeclav B - SK Slatina 1:1 (1:1); Hloch - Hornoch

Tabulka
1. FK Apos Blansko 15 13 1 1 68 : 14 40
2. 1. SC Znojmo B 15 12 2 1 59 : 18 38
3. RSM Hodonín B 15 8 3 4 39 : 27 27
4. FC Dosta Bystrc - Kníničky 14 8 2 4 50 : 20 26
5. FC Boskovice 15 8 1 6 45 : 29 25
6. FC Svratka Brno 15 7 3 5 37 : 24 24
7. MSK Břeclav B 15 6 3 6 31 : 26 21
8. SK Slatina 15 5 5 5 22 : 24 20
9. Tatran Starý Lískovec 15 6 2 7 26 : 38 20
10. FC Kuřim 15 6 1 8 51 : 51 19
11. FK Mutěnice 15 6 1 8 32 : 44 19
12. ČAFC Židenice Brno 15 4 1 10 25 : 37 13
13. FC Moravský Krumlov 15 2 1 12 17 : 69 7
14. Sokol Tasovice 14 0 0 14 5 : 86 0

1. třída skupina A
FC Medlánky - Letonice 5:0 (5:0); Petrů 3, Hladil, Vaněk
SK Rostex Vyškov B - FRAMOZ Rousínov 2:1 (1:0); Holásek 2 - Honek
FC Bučovice - AFK Tišnov 1:1 (0:1); Kachlík - Juříček
SK Moravská Slavia Brno - SK Chrlice 4:1 (2:0); Bilík, Ferko, Kroka, Ševčík - Mikola; ČK: Ferko - Svoboda
FC Čebín - FK Kunštát
MKZ Rájec-Jestřebí - FC Slovan Brno 2:8 (1:5); Buš, Pavlíček - Břenek 3, Elefant 2, Barták, Hruška, Líkař
SK Líšeň B - Rudice 6:2 (2:1); Drštka 3, Hošek 2, Praks - Koukola, Sehnal

Tabulka
1. SK Moravská Slavia Brno 15 13 2 0 51 : 17 41
2. SK Rostex Vyškov B 15 12 1 2 70 : 25 37
3. FC Bučovice 15 9 2 4 43 : 28 29
4. SK Líšeň B 15 9 1 5 83 : 39 28
5. AFK Tišnov 15 9 1 5 55 : 31 28
6. FRAMOZ Rousínov 15 8 3 4 43 : 20 27
7. SK Chrlice 15 8 1 6 47 : 28 25
8. FC Slovan Brno 15 7 4 4 32 : 36 25
9. FC Medlánky 15 7 0 8 39 : 33 21
10. Letonice 15 4 1 10 25 : 57 13
11. MKZ Rájec-Jestřebí 15 2 3 10 26 : 71 9
12. FK Kunštát 14 3 0 11 19 : 69 9
13. Rudice 15 1 2 12 31 : 66 5
14. FC Čebín 14 1 1 12 19 : 63 4

1.B třída skupina B
Sokol Pohořelice - Horní Kounice 1:6 (0:1); Roháček - Dobeš 3, Balík 2, Cidlík
FC Miroslav - FK IE Znojmo 1:1 (0:0); Vrba - Soukup
Oslavany - Sokol Novosedly 0:4 (0:2); Ligas, Němec, Spodný, Svízela
A.S.A. ES Únanov - Sokol Přímětice 0:1 (0:1); Beneš
Baník Zbýšov - TJ Tatran Kohoutovice 0:1 (0:0); Fatrdla
Sokol Dobšice - Čechie Zastávka 2:1 (1:1); Hačecký, Jílek - Mosissan

Tabulka
1. Baník Zbýšov 14 12 1 1 55 : 12 37
2. Sokol Novosedly 14 11 1 2 46 : 20 34
3. FC Ivančice 13 9 2 2 40 : 14 29
4. FC Miroslav 14 7 5 2 32 : 23 26
5. TJ Tatran Kohoutovice 14 7 3 4 46 : 21 24
6. Horní Kounice 14 7 1 6 45 : 32 22
7. A.S.A. ES Únanov 14 5 3 6 33 : 24 18
8. Sokol Pohořelice 14 4 2 8 32 : 39 14
9. FK IE Znojmo 14 4 2 8 20 : 34 14
10. Oslavany 14 3 3 8 15 : 30 12
11. Sokol Přímětice 14 3 2 9 18 : 43 11
12. Čechie Zastávka 14 3 1 10 15 : 51 10
13. Sokol Dobšice 13 1 2 10 8 : 62 5

1. třída skupina C
SK Slavkov u Brna - Sokol Dambořice 3:0 (0:0); Jiráček, Kučera, Ledvina; ČK: Počta (Dambořice)
FC Kyjov 1919 - Slovan Bzenec 10:0 (4:0); Fridrich 2, Križka 2, Bartoň, Basta, Gebhart, Kouřil, Možíš, Žandovský
FC Hustopeče - FK Baník Ratíškovice 2:2 (2:0); Strouhal, Svoboda - Kačer, Šimek
ZEMAS Hovorany - Kordárna Velká n.Veličkou 3:2 (2:1); Bayer 2, Kučera - Novotný, Sivák
Slavoj Rohatec - Velké Bílovice 4:0 (3:0); Frolec, Koliba, Slezák, Vinklárek
Dolní Bojanovice - FK Baník Dubňany 4:5 (1:2); Esterka 2, Veselý 2 - Baťa 3, Filipínský 2
Sokol Křepice - Slavoj Velké Pavlovice 1:1 (0:0); Frank - Zajeda

Tabulka
1. FC Kyjov 1919 15 13 1 1 59 : 11 40
2. FK Baník Ratíškovice 15 9 5 1 49 : 15 32
3. Sokol Křepice 15 8 3 4 51 : 26 27
4. FC Hustopeče 15 8 3 4 28 : 24 27
5. ZEMAS Hovorany 15 8 2 5 37 : 24 26
6. FK Baník Dubňany 15 8 2 5 46 : 38 26
7. Slovan Bzenec 15 8 2 5 38 : 36 26
8. Slavoj Rohatec 15 6 2 7 45 : 45 20
9. Slavoj Velké Pavlovice 15 5 5 5 23 : 27 20
10. SK Slavkov u Brna 15 5 3 7 24 : 27 18
11. Kordárna Velká n.Veličkou 15 5 2 8 31 : 28 17
12. Velké Bílovice 15 4 1 10 24 : 40 13
13. Dolní Bojanovice 15 1 1 13 17 : 81 4
14. Sokol Dambořice 15 0 2 13 14 : 64 2